Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 17:56   #41
Odlična vijest
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 18:38   #42
da ne ideš na sterilizaciju tamo negdje jako daleko gdje je vet linalene, mogu ti ja srediti u pola cijene u neri u dubravi, gdje dosta nas godinama kastrira, i nikad nije kod nikoga bilo nikakvih problema. to ti je iz martićeve puno bliže, a bit će u jeftinije, mislim. javi koliko je teška da sad ne tražim taj podatak, pa ti tono javim cijenu. ja sam za bebu od 8,75 kg platila kastraciju s operacijom malignih tumora i odstranjivanje 2 sisice 650 kn. mislim da bi samo kastracija bila 400. ako si zainteresiran, javi.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 09:24   #43
Hvala lily0, ali već smo dogovorili i rezervirali termin, nije Zaprešić tako daleko, a cijena je isto dogovorena na 500 kuna, što je ok ako je 400 kn u pola cijene u Neri.
Inače nisam znao da su takve cijene za pse ovih veličina (Olivija ima 8 kg), ali valjda su onda kompliciraniji zahvati u odnosu na mačke.
LinaLena je već puno pomogla i sa savjetima i sa opremom, pa idemo onda do kraja i sa njezinim veterinarom, nema veze što je u Zaprešiću, to je nekih 30-ak minuta vožnje.
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 10:52   #44
Moj vet će je još prije zahvata sigurno pogledati na UZV (u cijeni postupka), tako da bude siguran. ;-)
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 13:50   #45
pa kad gledaš da je puna cijena sterilizacije mačke u svim ambulantama 400, a maca ima prosječno 3-4 kg, u ppola cijene je 200, onda i nije toliko više od mace. ide po kilama. a da je nama skupo i tih 200 jer ne možemo skupiti, skupo je. ja navijam da se ti smrtno zaljubiš i da ona ostane. pa da ne sjediš previše pred kompom, imaš psa.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 22:11   #46
Ne smiješ više šetati jer možeš naići na još mačaka i većeg psa, ha ha ha
Ostaje?
Navijam i ja!
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 12:12   #47
Susjeda je zainteresirana za Oliviju, ali nije samo do nje ta odluka, tako da nije sigurno.
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 15:47   #48
Evo ja navijam za susjedu i Oliviju
Tako da FicFiric drugi put, kad nabasa na neku potrebiitu zivotinjicu (a hoce ) ima snage i kapaciteta opet pomoci
Mademoiselle_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 16:58   #49
U tom slučaju potrebno je puno susjeda, stanuje u mamutici?
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 19:31   #50
Ni blizu
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:09   #51
Obavljena sterilizacija, nije bila skotna.
U subotu idemo opet po antibiotik, a za 11 dana vađenje konaca.
Sve je prošlo u najboljem redu (jedino je povraćala kad smo taman stigli u ambulantu, vjerovatno od kombinacije vrućine i toga što nije jela od jučer popodne), bila je mirna i upravo je doma mirna, sve po starom.
Prema preporuci veterinara kupili smo Pedigre mekanu hranu, komadiće mesa u želeu, navalila je na to kao da je od zlata, popila i vodu i sad leži kraj mene.
Kupili smo joj i lampu za preko noći da se nebi slučajno grizla po rani, ako ju uopće bude htjela nositi.

Hvala LinaLena na rezervaciji i preporuci za veterinara, hvala i mala khala na donaciji od 120 kuna koju smo iskoristili kao dio za ovu sterilizaciju.

Evo slike psića i računa današnjeg.

FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 08:28   #52
Mišica malena, biti će ona super. Drago mi je da je sve dobro prošlo, a sada još pravi udomitelji!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 10:05   #53
Ribica mala preslatka ... naći će ona svoje ljude, uopće ne sumnjam.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 09:57   #54
Kako je malena? Ima kakvih novosti?
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:19   #55
Dobro je...dan i pol nakon operacije je bila očito pod bolovima i neugodom, jer se nije micala...samo je ležala na istom mjestu, ali evo jučer i danas je puno bolje, mada ju nosim u rukama do livade da obavi svoje i nazad doma u rukama, da se ne napreže nepotrebno.
Danas idemo ipak do Zaprešića po antibiotik, a ne sutra.

Lampu smo bezveze kupili, ne paše joj i zabija se cijelu noć po sobi, pa sam ju skroz skinuo i odustao od toga, jedino ujutro kad se probudim vidim da si je košuljicu skinula skroz do gaze i evo danas je gaza čak malo bila otvorena...na to ne mogu utjecati nikako dok spavam, osim da joj stavim lampu, ali od toga ništa.

Uglavnom ok je
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 14:24   #56
Obavljeno...usput smo poveli i jednu od naših mačaka zbog izrasline pored uha na pregled, vet kaže da je to tumor i dogovorena je operacija idući petak kad Olivia ima vađenje konaca.
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 16:51   #57
Joj Bože
Držite se, bit će sve u redu
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 16:00   #58
Sve je prošlo ok, izvađeni konci kod Olivije, a Giti uklonjen tumor.
Eto i to smo riješili.
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 16:46   #59
Bravo!

Sad još samo da nađe pravi zauvijek dom ...
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 18:25   #60
Vidjet cemo kako ce se to odvijati, ukomirana je cim odem, a ona ostane u stanu. Nitko ju ne moze utjesiti i samo lezi ispred ulaznih vrata.
FićFirićFić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.