Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 12:46   #41
u suncu dr. renata dragun. dolična, posveti se pacijentu, puna razumijevanja i jako ugodna.
meni treba preporuka za nekog socijalnog kod kojeg ću odnijeti karton samo da mi piše uputnice i recepte. ovaj sadašnji se funji kad mu dođem s nalazom od privatnika i komentira da kaj mu dolazim uopće po uputnice i na pretrage ak više vjerujem privatniku
čula sam da ima neka dobra doktorica u baštijanovoj
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 13:07   #42
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
u suncu dr. renata dragun. dolična, posveti se pacijentu, puna razumijevanja i jako ugodna.
meni treba preporuka za nekog socijalnog kod kojeg ću odnijeti karton samo da mi piše uputnice i recepte. ovaj sadašnji se funji kad mu dođem s nalazom od privatnika i komentira da kaj mu dolazim uopće po uputnice i na pretrage ak više vjerujem privatniku
čula sam da ima neka dobra doktorica u baštijanovoj
Koja glupost, pa da su ti socijalni super (čast izuzecima) vjerojatno bi kod njih išle, ja ću po preporuci cura ovdje ići vjerojatno kod dr. banovića soc, a privatno ću baš sad još nazvat sunce za tu renatu iako sam se već naručila kod jelakovića.. ali pošto oduvijek idem kod žena (sasvim slučajno) nekako sam se već navikla, pa bi mi moram priznati bilo čudno ići kod muškaraca, ali ići ću ako je netko ok.. nije ono da se sramim
Hvala vam cure na savjetima, super ste..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 13:10   #43
Malabudala, kao prvo čestitam na trudnoći...welcome to the club Ako ništa drugo, probaj kod dr. Jelekovića - on ti je jako dobar ginekolog i k tome je na Jarunu. Ali, samo bez panike...
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:10   #44
Quote:
Marija_lj kaže: Pogledaj post
Malabudala, kao prvo čestitam na trudnoći...welcome to the club Ako ništa drugo, probaj kod dr. Jelekovića - on ti je jako dobar ginekolog i k tome je na Jarunu. Ali, samo bez panike...
Hvala na čestitkama, još to čuvam u tajnosti, ali lagano otkrivam svaki dan nekome Ma jučer kad sam vidjela papa test i u njemu cin1 plakala sam ko kišna godina.. e onda su me svi simirvali, pa sam i sama skužila da tako niš ne bum napravila, pa sam odlučila biti cool, pazit na sebe i bebu, malo tražim i prirodne stvarčice za podizanje imuniteta, pa se nadam da će već slijedeći papa biti skoroz super i da će bebica ostati s nama
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:12   #45
Mala, ma bit će sve u redu i sa tobom i sa bebicom. Ne brini. Misli pozitivno...i bez živciranja, sad je beba najvažnija
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 10:31   #46
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
To za sestru i dizanje telefona je fakat istina,ali bas me briga sta sestra laprda. A ja sam zadovoljna doktoricom. Nikad me se nije na brzinu rijesila. Mozda zato sto sam trudnica. A nju mi je dosta zena preporucilo.
meni se isto činila super prvi put, kad je bio redovan pregled. čim sam joj došla s nekim problemom postala je čudna, odugovlačila mi je pretrage (3 put sam morala dolazit, a tko zna sestru tamo zna kakva je to muka) dok nisam popizdila i tražila ju da mi da vadit krv i da ja nejdem bez uputnice doma. i dva put sam kod nje nakon papa testa krvarila pa 2 dana, za što su mi rekli da nije normalno... i baš sad kad čekam da mi se bebica primi razmišljam dal da ju promjenim ili ne... možda odem na prvi pregled pa onda prosudim...
mariposa:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 17:39   #47
Dobar ginekolog

Pitala sam na Zdravlju ali da pitam i ovdje jer sve vi trudnice idete kod nekog ginekologa.

Trebala bih preporuku za nekog dobrog ginekologa,nije bitno da li je muško ili žensko i u kojem je dijelu Zagreba.bitno mi je da je preko HZZO-a i da primaju nove pacijente.Zvala sam nekoliko doktora ali svi su puni i ne primaju nove.

Moja sadašnja ginekologica je katastrofa i trpjela sam ju jer sam bila trudna.sada imam nekih zdravstvenih problema pa bih htjela nekog normalnog doktora koji zna pričati sa svojim pacijentima i koji je voljan objasniti u čemu je problem.

Puno vam hvala
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 18:06   #48
kad sam ja tražila gin. za sebe isto su mi preko telefona rekli da su puni, to svi kažu, ali onda sam otišla osobno, zamolila sestru da me prime i dala mi je izjavu za hzzo. Tak da mislim da bi trebala otići osobno tamo gdje želiš biti.
Ja ti svoju dr. ipak ne bi preporučila, trpim ju jer sam trudna a kasnije kad ću ić jednom godišnje i to ću pretrpit..
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 18:10   #49
mogu ti preporučit svog gina. šaljem podatke na pp. još uvijek prima pacijente. meni je odličan
__________________
#timBabyLasagna
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 00:32   #50
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Pitala sam na Zdravlju ali da pitam i ovdje jer sve vi trudnice idete kod nekog ginekologa.

Trebala bih preporuku za nekog dobrog ginekologa,nije bitno da li je muško ili žensko i u kojem je dijelu Zagreba.bitno mi je da je preko HZZO-a i da primaju nove pacijente.Zvala sam nekoliko doktora ali svi su puni i ne primaju nove.

Moja sadašnja ginekologica je katastrofa i trpjela sam ju jer sam bila trudna.sada imam nekih zdravstvenih problema pa bih htjela nekog normalnog doktora koji zna pričati sa svojim pacijentima i koji je voljan objasniti u čemu je problem.

Puno vam hvala
zatrudni i odi prvom kojeg zelis jer trudnicu ne smiju odbit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 13:27   #51
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
zatrudni i odi prvom kojeg zelis jer trudnicu ne smiju odbit
Baš si se potrudila pomoć.Hvala.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 13:58   #52
imaš na Ženskom kutku ooogromnu temu s preporukama ginekologa
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:15   #53
i ja šeljem podatke na pp do svog gina
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:17   #54
ne mogu ti poslati pp
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:13   #55
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Pitala sam na Zdravlju ali da pitam i ovdje jer sve vi trudnice idete kod nekog ginekologa.

Trebala bih preporuku za nekog dobrog ginekologa,nije bitno da li je muško ili žensko i u kojem je dijelu Zagreba.bitno mi je da je preko HZZO-a i da primaju nove pacijente.Zvala sam nekoliko doktora ali svi su puni i ne primaju nove.

Moja sadašnja ginekologica je katastrofa i trpjela sam ju jer sam bila trudna.sada imam nekih zdravstvenih problema pa bih htjela nekog normalnog doktora koji zna pričati sa svojim pacijentima i koji je voljan objasniti u čemu je problem.

Puno vam hvala
znam da su ti u merkuru (zajčeva) većina njih super. ja sam išla kod ciglara, porodio me leder i o njima zbilja sve najbolje! samo što nisam sicher može li se kod njih dvojice preko HZZO-a. frendica mi je imala neke probleme, pa je s uputnicom doktorice opće prakse išla besplatno u merkur kod duića. i za njega kaže sve super. nitko prije njega, a išla je kod nekoliko njih, nije je uspio izliječiti. kod njega je riješila problem za manje od godinu dana. i od moje cimerice iz rodilišta sam o njemu čula sve najbolje. znam da on ima ambulante (nazovi ih i pitaj kojim danima) i da je besplatno ukoliko imaš uputnicu.
vlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 15:42   #56
Preporuka ginekologa

Drage moje, evo u potrazi sam za dobrim ginekologom u Zagrebu kojeg mi možete preporučiti, a da radi preko HZZO-a...
Prednost su kvartovi- Dubrava, Ravnice, Maksimir, pa čak i centar...
Pošaljite mi preko pp-a da ne bi bilo da reklamiramo ili što već
hvala
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 11:29   #57
bok svima

i ja hitno tražim socijalnog ginekologa, prednost na potezu knežija - prečko

teško se snaći u svim tim postovima, a i stalno se vrte ista imena, ne mogu naći ništa za ovaj dio grada

molim vas pomagajte
vanilla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:45   #58
Quote:
vanilla4 kaže: Pogledaj post
bok svima

i ja hitno tražim socijalnog ginekologa, prednost na potezu knežija - prečko

teško se snaći u svim tim postovima, a i stalno se vrte ista imena, ne mogu naći ništa za ovaj dio grada

molim vas pomagajte
Ja ti mogu preporučiti svoju doktoricu, u DZ Prečko, Suzana Bokić. Izuzetno ljubazna i stručna žena, voli popričati s tobom. Sestra je isto OK. I da, prima nove pacijente. Broj ti nemam, al odeš tamo i odmah si podigneš onaj papir za HZZO. Parne ujutro, neparne popodne.
I ako si možda trudna, a želiš ići kod privatnika, ona ne radi NIKAKVE probleme oko uputnica ili recepata. Na pregled se čeka mjesec dana.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 10:49   #59
ja sam isto zadovoljna s dr. Bokić, žena je ljubazna, stručna i normalna.
jedino što se na pregled mora čeka oko mjesec dana, ali
ja je ne bih mijenjala, iako više ne živim u blizini.

inače, za prijavu kod nje se ne moraš naručivat; broj telefona je 38 66 220.
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 11:45   #60
Quote:
vanilla4 kaže: Pogledaj post
bok svima

i ja hitno tražim socijalnog ginekologa, prednost na potezu knežija - prečko

teško se snaći u svim tim postovima, a i stalno se vrte ista imena, ne mogu naći ništa za ovaj dio grada

molim vas pomagajte
Simpa je dr. Jozo Ezgeta u D.Z. Trešnjevka. Meni je doduše trebao samo za uputnice i tako to jer trudnoću vodim privatno, ali stvarno je ok!
anny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.