Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2014., 16:31   #5061
Quote:
petrich93 kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce jedno.. kaj sve treba spremiti za bolnicu za sebe??? za bebu znam da ne treba nista dok se ne izlazi van..
Imas puno popisa na netu i svi su vise-manje ok
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 16:53   #5062
meni je dosad uvijek četvrkom ujutro bila elveđi-gašparović, osim zadnji put pred 2 tjedna kad je bio blajić (ali ne znam od koliko jer sam čekala preko 4 sata )

sad idem u ponedjeljak i trebao bi biti dr. goluža. očito im rasporedi bas i nisu točni
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 18:15   #5063
Bome kad je bio Blajic u utorak uopce nije bilo guzve, sve je ekspresno rjesavao
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 11:55   #5064
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
Bome kad je bio Blajic u utorak uopce nije bilo guzve, sve je ekspresno rjesavao
blajic to ko na traci rijesava
petrich93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 10:55   #5065
Quote:
petrich93 kaže: Pogledaj post
blajic to ko na traci rijesava
Upravo tako!
Ali puno mi je draze to nego ono cekanje od 2, 3, 4 sata
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 00:41   #5066
Evo mene frisko iz Petrove.
Tata moze cim udete u box,a to je uglavnom nakon pripreme ako nisu svi puni.
Stvari su sve s vama.Vodu mozete piti za vrijeme poroda.Traze tecaj.
Meni je ekipa bila o.k.tko pojma nemam.Bebu dobijete odmah.
U sobama imate sapuna,sve ostalo trebate znaci wc papir.....
Sobe su super,bebe s vama non-stop,odnesu ih ujutro i navecer na neko vrijeme.Za bebu ne treba nista.Posjete su u sobi,moze uci 1 osoba,djeca ne.
Nemam zamjerki na Petrovu,kao niti jedna od curki koje su lezale sa mnom.S obzirom da nikad nista lijepo o Petrovoj nisam citala,od mene. Eto pohvale.Sve je korektno ili ja nisam zahtjevna
__________________
Ma daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi...
zara01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 12:42   #5067
Quote:
zara01 kaže: Pogledaj post
Evo mene frisko iz Petrove.
Tata moze cim udete u box,a to je uglavnom nakon pripreme ako nisu svi puni.
Stvari su sve s vama.Vodu mozete piti za vrijeme poroda.Traze tecaj.
Meni je ekipa bila o.k.tko pojma nemam.Bebu dobijete odmah.
U sobama imate sapuna,sve ostalo trebate znaci wc papir.....
Sobe su super,bebe s vama non-stop,odnesu ih ujutro i navecer na neko vrijeme.Za bebu ne treba nista.Posjete su u sobi,moze uci 1 osoba,djeca ne.
Nemam zamjerki na Petrovu,kao niti jedna od curki koje su lezale sa mnom.S obzirom da nikad nista lijepo o Petrovoj nisam citala,od mene. Eto pohvale.Sve je korektno ili ja nisam zahtjevna
potpis na sve oko. Meni je sve u svemu Petrova ostala u lijepom sjećanju.
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 11:25   #5068
Jesam li citajuci vas dobro shvatila da je odjel za normalne poroda sad super, a na odjelu za carske je sve po starom? Kupaone na hodnicima za xy broj soba i to?
I kako ide kad se rodi carskim? Kad vam donesu dijete i ostaje li ono s vama onda ili ga odnose stalno kao i prije?

I nisam shvatila jesu li bebe na odjelu babinjaca i nocu uz mame ili ne?

Hvalaaaa!!!
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 10:19   #5069
Poslije carskog ga odnesu, popodne ga donese sestra na upoznavanje, a ako se dobro osjećaš, stavi ga cicati. Ja nisam još došla k sebi jer sam bila omamljena skroz pa ga je ostavila u krevetiću kraj mene da se gledamo
Donose ih svaka 3h na podoj i odnose nakon podoja. Kad dođeš u sobu 3 ili 2-krevetnu, s tobom je 0-24, opet odnose ih kada se pere ujutro pod domestosom i kad idu na pretrage ujutro i navečer kad ih kupaju.
Voriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 19:12   #5070
Hvala ti!
A kupaone na odjelu carskih? Jedna na pregrst soba u hodniku ili svaka soba ima kupaonu?
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 19:59   #5071
dvije kupaone, jedna prekoputa intenzivne sa 3 tuša i jedna kod soba sa jednim.
u 6 dana nisam čekala nijednom na tuširanje tako da stvarno nije premalo.
mali je odjel i nekako je domaća atmosfera. sestre u intenzivnoj pregenijalne sve 4. na odjelu isto super, dječje su malo mušičave ali prilagodiš se pa je ok.

meni je bilo super, skompale smo se vec u intenzivnoj sve i onda se druzile i dok smo bile po sobama, bebe odnose i previse (jedna je sestra na sve bebe pa joj je valjda lakse hendlat ih u djecjoj sobi) tako da se stignes i odmoriti i druziti

imam iskustvo od pred 3 godine iz vinogradske i moram priznati nakon svih pisanja kako je petrova grozna bilo me je malo strah. i onda petrova ispadne barem 5x bolja
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 15:41   #5072
Hvala!!
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 09:55   #5073
ja sam jučer bila zadnji put kod svog doktora i sada idem u petrovu u ta...dobila sam uputnicu, znači nemoram se naručivati...samo dođem i predam papire??? help...
__________________
moje dvije ljubavi...Jana i Elena....
janaelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 10:06   #5074
Samo dodjes s uputnicom
__________________
Gvi
zbeki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 17:55   #5075
Ja sam dobila neku novu uputnicu koja vrijedi za kompletno sve preglede do kraja trudnoce. To mi je super jer u prvoj trudnoci sam za svaki treci pregled morala po novu uputnicu.
jk2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:34   #5076
i ja sam dobila neku d1 i rekao mi je dok da mi to vrijedi za sve preglede do kraja...samo neznam dal za uzv ili ne
__________________
moje dvije ljubavi...Jana i Elena....
janaelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:35   #5077
D1 vrijedi za sve. kad te u TA traze ultrazvuk sestra ti na povijest bolesti zapise broj te tvoje D1 uputnice i s tim se papirom ides naruciti u podrum na uzv.
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 17:05   #5078
Quote:
pet kaže: Pogledaj post
D1 vrijedi za sve. kad te u TA traze ultrazvuk sestra ti na povijest bolesti zapise broj te tvoje D1 uputnice i s tim se papirom ides naruciti u podrum na uzv.
ma da...super....moj dok mi nije uzv već zadnja dva puta radio...pa se nadam da će mi tmao napraviti....
__________________
moje dvije ljubavi...Jana i Elena....
janaelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 13:30   #5079
Cure, imam pitanje. Ako se odlučim za epiduralnu, jel dobijem njihovu spavačicu? Gledam s praktične strane, "prikopčana" si na to cijelo vrijeme a naše klasične spavačice nemaju otvor na leđima.. Ne želim tamo gola ležat satima..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 13:52   #5080
Koliko ja znam ne dobijes njihovu spavacicu
I nisam bas sigurna da si stalno prikopcana. Znam da su cure u sobi pricale da su zene dobile epiduralnu, setale se i zezale
Ali bude se vec netko javio tko je dobio epiduralnu
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.