Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2012., 20:00   #1
Da li sam normalan?

Pozdrav forumaši....

Zanima me Vaše mišljenje o sljedećoj situaciji.

Bio sam u vezi 2,5 godine koja je neslavno završila na moju inicijativu .... jednostavno ostavio sam je !

Nakon toga smo bili par puta u kontaktu sms , kava , sex itd na njezinu inicijativu vjerojatno sa njezinom nadom da cemo se pomiriti , do čega nije došlo.....

Ubiti nakon našeg prekida uopće se nisam osjećao tužno , potišteno razočarano , uopće nisam raznišljao o njoj tj. bilo mi je drago što je to gotovo!

Napio se dvaput , cini mi se da sam koji put i zaplakao ali ono ništa strašno.... pronašao neku zanimaciju , malo posao , malo fuš , malo švrljanje okolo , onako da se malo odmorim od svega!

Uglavnom 5 mjeseci kasnije ono kao da ništa nije bilo.....a onda...... sretnem nju sa nekim tipom vani kako šeću zagrljeni.....e pa ko da me neko udario bocom u glavu!

I sad počinje katastrofa ! Stalno razmišljam o njoj o tome kak je ona s nekim drugim a ja sam sam iako sam ja nju ostavio , neki dan sam pomislio da kako bi nam sad ljepo bilo da smo zajedno....konfuzija u glavi totalna !

Jedino što mi pomaže je glasna narodna muzika i to čim glasnija to bolja i puuuno alkohola što 5 mjeseci prije nije bio slučaj!

I nakraju se pitam,što mi se to događa?Jesam li normalan? Osjećam kao da gubim tlo pod nogama?
florijan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:06   #2
sve je to od loseg vina
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:09   #3
Općenito vrijedi da se na pitanja u naslovu može odgovoriti s “ne”.

Nego, zašto ovo nije na podforumu Teens?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:10   #4
nisi normalan jer se zoveš florijan, to je jako slično ko gospon fulir, a snjim sigurno nekaj ni vredu, on nezna piti


pa bit će da nisi jedini muškarac u njenom životu...smeta malo a? ... pa ima 7 milijardi ljudi na svijetu šta si tužan...
pijanecX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:18   #5
volio bi da je ona jadna, a?

proci ce te to, nije bas da si patio kad si je ostavljao.
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:22   #6
ona patila, oporavila se
sad ti ljubomoran sto je ona napokon sretna
i da normalan si samo si bezorbrazan i sebican
iscrpljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:23   #7
Uf... klasični 'ne znaš što imaš, dok to ne izgubiš'. A ti to nisi službeno izgubio, dok ona nije našla novoga. Mislim, i dotad ste se viđali, i to na njenu inicijativu tako da nije bilo ovoga prije... pa još malo i povrijeđeni ego i eto.

Nije nenormalno, samo je bedasto Ništa, što sad želiš? Nju natrag? Probaj. Pod pretpostavkom da je ZBILJA zelis natrag, a ne samo znati da je solo i pati za tobom. Ako je tako, preboljet ćeš.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:26   #8
Nekad ljudi odu jer misle da će naić nešto bolje, veličanstvenije.


Onda to ne naidje, a oni shvate da je bilo lijepo i dobro ono što su imali i nije im jasno više zašto su točno otišli.

Ne baš često, ali nekad se i ovo desi.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:35   #9
true fucking story .

nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:41   #10
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
true fucking story .

not.
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:47   #11
Quote:
rnr666 kaže: Pogledaj post
not.
a ti znas
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:49   #12
zakaj nebi znao?
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:55   #13
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
true fucking story .

To je i meni bilo palo na pamet
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:59   #14
nezrel si sta ce ti cura


a, sada tebe boli ego sto si vidio da je ona krenula dalje i ne pati za tobom i stoji na mjestu
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 21:01   #15
Quote:
rnr666 kaže: Pogledaj post
zakaj nebi znao?
nja, nja, nja
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 21:04   #16
Quote:
florijan1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumaši....

Zanima me Vaše mišljenje o sljedećoj situaciji.

Bio sam u vezi 2,5 godine koja je neslavno završila na moju inicijativu .... jednostavno ostavio sam je !

Nakon toga smo bili par puta u kontaktu sms , kava , sex itd na njezinu inicijativu vjerojatno sa njezinom nadom da cemo se pomiriti , do čega nije došlo.....

Ubiti nakon našeg prekida uopće se nisam osjećao tužno , potišteno razočarano , uopće nisam raznišljao o njoj tj. bilo mi je drago što je to gotovo!

Napio se dvaput , cini mi se da sam koji put i zaplakao ali ono ništa strašno.... pronašao neku zanimaciju , malo posao , malo fuš , malo švrljanje okolo , onako da se malo odmorim od svega!

Uglavnom 5 mjeseci kasnije ono kao da ništa nije bilo.....a onda...... sretnem nju sa nekim tipom vani kako šeću zagrljeni.....e pa ko da me neko udario bocom u glavu!

I sad počinje katastrofa ! Stalno razmišljam o njoj o tome kak je ona s nekim drugim a ja sam sam iako sam ja nju ostavio , neki dan sam pomislio da kako bi nam sad ljepo bilo da smo zajedno....konfuzija u glavi totalna !

Jedino što mi pomaže je glasna narodna muzika i to čim glasnija to bolja i puuuno alkohola što 5 mjeseci prije nije bio slučaj!

I nakraju se pitam,što mi se to događa?Jesam li normalan? Osjećam kao da gubim tlo pod nogama?
Ne može to tvoj muški ego podnijeti
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 21:38   #17
Quote:
florijan1 kaže: Pogledaj post
Jedino što mi pomaže je glasna narodna muzika i to čim glasnija to bolja ...i puuuno alkohola što 5 mjeseci prije nije bio slučaj!

I nakraju se pitam,što mi se to događa?Jesam li normalan? :
Ne, nisi normalan.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 22:59   #18
Quote:
florijan1 kaže: Pogledaj post
...Jedino što mi pomaže je glasna narodna muzika i to čim glasnija to bolja Jesam li normalan?
Nisi .
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 23:03   #19
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
a ti znas

je ti ga mala spustila
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 23:08   #20
Mislim da bi trebao poslušati Stipin savjet.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger