Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 15:42   #1
Thumbs up Call of Duty 1 & 2 & 4 pitanja i odgovori

Ok, evo postavite pitanje vezano uz Cod 2 ili 4 ja ili netko drugi ćemo Vam rado odgovoriti
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 15:59   #2
pomoć za online igranje

imam cod2 verziju 1.0..koristim xfire da bi "mogao igrati" online...program se spoji,javi da je valjda konekcija ok a onda čekam da se učita mapa,dođe do kraja učitavanja i onda nešto zezne,čekam minut,dva ,tri dok mi se ne ispiše poruka "server connection timed out" i ne mogu igrati online..i tako svaki put--da li mi netko može pomoći jer bi volio nešto online probati a neznam kako..tek sam nabavio adsl..
neveral is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 16:00   #3
....crack

da ,verzija je sa crackom...ali mislim da to nema veze jer na xfire-u piše da ima servera koji su moja verzija i crackirani
neveral is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 17:01   #4
nemam orginal kod za CoD 4, ali sam igrao na nekim IP adresama gdje sam mogao ući bez njega, a u neke sam ulazio i očita mi mapu i trebam početi igrati ono me odjednom izbaci i piše server disconnected...pa ako znaš zbog čega je to
__________________
It's legal to buy it, it's legal to own it and, if you're the proprietor of a hash bar, it's legal to sell it. It's legal to carry it, which doesn't really matter 'cause get a load of this if the cops stop you, it's illegal for this to search you. Searching you is a right that the cops in Amsterdam don't have.
cubanrastaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:01   #5
Quote:
cubanrastaman kaže: Pogledaj post
nemam orginal kod za CoD 4, ali sam igrao na nekim IP adresama gdje sam mogao ući bez njega, a u neke sam ulazio i očita mi mapu i trebam početi igrati ono me odjednom izbaci i piše server disconnected...pa ako znaš zbog čega je to
hmm pogledaj koja je verzija server,a s tim da nemas oriđiđi cod...moglo bi bit da imas "pogresan cd-key"
a opet bi moglo bit i do serva proluftaj po forumu,i nac ces temu sa IP nekih dobrih servera
_strider_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 23:21   #6
rješeno

napravio sam update na verziju cod2 1.3 i iako se nisam zbog cd keya uspio spojiti preko same igre,spojio sam se na neki naš server preko xfire-a...prvi put sam u životu doma igrao online i moram reći da je super...jel imaš neke igrice za preporučit..
neveral is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 23:55   #7
xfire pitanje

Da neotvaram novu teme ovdej cu postaviti pitanje...Da li je moguce upload screenshot na xfire(nezelim slikat do igram nego koji vec imam na kompu)???
__________________
zelim čitati pravila o potpisima
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 02:17   #8
Evo kratko i jasno pitanje: Zašto mi pokretanje CoD 4 MP traje više od minutu? Imao sam taj problem od početka, formatirao sam komp, i nema promjene.

edit: dakle, minutu - minutu i pol jedino što se događa je ovo:
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 12:29   #9
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Evo kratko i jasno pitanje: Zašto mi pokretanje CoD 4 MP traje više od minutu? Imao sam taj problem od početka, formatirao sam komp, i nema promjene.

edit: dakle, minutu - minutu i pol jedino što se događa je ovo:
prek ceg se spajas na cod?xfire?
_strider_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 14:55   #10
Preko shortcuta na MP .exe, igra je original. SP otvara odmah, samo me MP zeza iz nekog razloga...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:38   #11
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Preko shortcuta na MP .exe, igra je original. SP otvara odmah, samo me MP zeza iz nekog razloga...
hmm neznam...mozda je shortcut zeznut,probaj pokrenut direktno iz foldera di ti je instalirano,ili probaj scan za viruse a ak nis od tog ne bude pomoglo preostaje samo...reinstal
_strider_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 21:52   #12
Vidim, čitanje ti baš i ne ide. Normalno da shortcut ne "zeza", pričaš gluposti. Da shortcut "zeza" ne bi se uopće poćeo otvarati CoD. Napisao sam da sam formatirao komp, tako da nema virusa, a format podrazumijeva da sam reinstalirao igru.

Očito ću morati pitati drugdje...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 08:41   #13
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Evo kratko i jasno pitanje: Zašto mi pokretanje CoD 4 MP traje više od minutu? Imao sam taj problem od početka, formatirao sam komp, i nema promjene.

edit: dakle, minutu - minutu i pol jedino što se događa je ovo:

Moras namjestit fiksni ip i dns u postavkama od mrezne kartice, imo sam isti problem meni je pomoglo
__________________
Only God can judge me
Remorker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 09:21   #14
Quote:
mali_problem kaže: Pogledaj post
Da neotvaram novu teme ovdej cu postaviti pitanje...Da li je moguce upload screenshot na xfire(nezelim slikat do igram nego koji vec imam na kompu)???
Ne, nije nažalost, sve screenshotove moraš uzeti ingame
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 09:22   #15
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Vidim, čitanje ti baš i ne ide. Normalno da shortcut ne "zeza", pričaš gluposti. Da shortcut "zeza" ne bi se uopće poćeo otvarati CoD. Napisao sam da sam formatirao komp, tako da nema virusa, a format podrazumijeva da sam reinstalirao igru.

Očito ću morati pitati drugdje...
Reinstall, najbolje ak ni to ne uspije onda napravi ovak kak ti je reko, promijeni IP i DNS servere
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 09:23   #16
Quote:
cubanrastaman kaže: Pogledaj post
nemam orginal kod za CoD 4, ali sam igrao na nekim IP adresama gdje sam mogao ući bez njega, a u neke sam ulazio i očita mi mapu i trebam početi igrati ono me odjednom izbaci i piše server disconnected...pa ako znaš zbog čega je to
To ti je do servera, ne do tebe
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:29   #17
Quote:
Remorker kaže: Pogledaj post
Moras namjestit fiksni ip i dns u postavkama od mrezne kartice, imo sam isti problem meni je pomoglo
Zašto bi to imalo utjecaja, samo pokretanje igre ne zahtjeva internetsku vezu
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 00:20   #18
Jel zna tko kako smanjiti respawn vrijeme na mp hardcore serveru??
stalno mi je 10 sekundi

?
Kimi Räikkönen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 00:33   #19
Možda instaliraš zajebanu igru, skini il nabavi neku drugu
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 08:36   #20
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Zašto bi to imalo utjecaja, samo pokretanje igre ne zahtjeva internetsku vezu
Nije mi jasno, trazis savjet i onda neces ni pokusat... dosta ljudi u klanu je imalo takav problem i svima je pomoglo
__________________
Only God can judge me
Remorker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.