Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2010., 00:11   #6141
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
Ja sam imala puno celulita ,pogotovo sa unutrašnje strane bedara i iza ...ali sa masažerom Relax and Tone sam sve riješila i sad imam super glatke noge bez narančine kore .
Masažer prodajem(garancija važeća) ,više ga ne trebam,pa ako netko želi,pitanja na pm.
A zašto ga prodaješ ako ti je tako dobar?
I ptice na grani znaju da se celulit vraća.
Koliko još dugo traje garancija, koliko ti je trebalo vremena da postigneš željeni efekt?

Da li su nekome od ovog masažera iskočile kapilarice?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:32   #6142
gdje kupujete bršljanovo ulje?
koji proizvodjac?
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:48   #6143
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
A zašto ga prodaješ ako ti je tako dobar?
I ptice na grani znaju da se celulit vraća.
Koliko još dugo traje garancija, koliko ti je trebalo vremena da postigneš željeni efekt?

Da li su nekome od ovog masažera iskočile kapilarice?
Meni je palo na pamet da bi to mogla biti reklamica... ... iako se iskreno nadam da nije...

Ja se dvoumim oko tog relax&tone masažera baš zato jer se bojim da mi ne iskoče kapilare od te masaže. Isto me zanima da li je netko tko ima problema sa kapilarama probao taj (ili neki drugi masažer) i kakva su iskustva?

Inače planiram uzeti masažer i Nikelovo ulje tj. koncentrat za celulit, nadam se da je dobro...
druidess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 23:37   #6144
Quote:
druidess kaže: Pogledaj post
Ja se dvoumim oko tog relax&tone masažera baš zato jer se bojim da mi ne iskoče kapilare od te masaže. Isto me zanima da li je netko tko ima problema sa kapilarama probao taj (ili neki drugi masažer) i kakva su iskustva?

Inače planiram uzeti masažer i Nikelovo ulje tj. koncentrat za celulit, nadam se da je dobro...
I mene zanima to s kapilarama. Oni navode da taj masažer navodno smanjuje probleme s venama i kapilarama, bilo bi super kad bi bilo tako. Rado bih čula neko iskustvo.

Bršljan me malo brine, jer je on poznat kao otrovna biljka. Zanima me do koje mjere korištenje bršljanovog ulja može generalno trovati organizam putem apsorpcije kroz kožu.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 00:34   #6145
Quote:
druidess kaže: Pogledaj post
Meni je palo na pamet da bi to mogla biti reklamica... ... iako se iskreno nadam da nije...
I meni je prvo palo na pamet, no i ja se nadam da nije, jer mi prenaivno zvuči za reklamu.
Da imam čudotvorni stroj koji me može skroz riješiti celulita bez nuspojava, i da sam s njim strašno zadovoljna, ne da ga ne bih prodavala, nego bih ga ljubomorno čuvala ispod jastuka sda ga mogu koristiti kad god mi opet zatreba
Da sam s njim nezadovoljna, možda bih ga pokušala nekome prodati.

Osim ako se radi o teškom financijskom problemu ili selidbi, pa netko rasprodaje sve što ima.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:28   #6146
Imam super otkriće!
Prije nekoliko mjeseci sam se naglo udebljala i uz to je, naravno, došao i gospodin celulit s gospođama strijama. Nije ga bilo puno, ali je bio vidljiv. Ja sam takva da se ne zamaram previše oko toga pa nisam ni razmišljala o kremama i kojekakvim sredstvima protiv celulita. Jednog dana sam na forumu vidjela kako piling od morske soli pomaže u borbi s uraslim dlačicama nakon depilacije nogu i tako sam kupila nekakav balein piling s uljem i morskom soli u dm-u. I tako se ja idem tuširati i čitam upute na toj staklenci kad ono skontam da je to zapravo namjenjeno za uklanjanje celulita. Pa rekoh da probam kad je već tu...uzela ja to i natrljala po cijelim nogama, al ono pravo natrljala. Nakon tuširanja koža mi je bila super pa sam odlučila to koristiti svaki drugi, treći dan....i sad nakon 3 tjedna celulit je vidljivo smanjen i noge su mi super...a i nakon tretmana s tim je baš neki dobar osjećaj
mislim, ne garantiram da će svakom pomoći...ali ja sam se zaljubila
__________________
And Winterfell...Winterfell is no more...
BarbaricaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 22:16   #6147
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
gdje kupujete bršljanovo ulje?
koji proizvodjac?
Nikel, Bršljanovo ulje . odlično u dm-u , 99 kn
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:03   #6148
kupljeno bršljanovo ulje, balein piling, a imam i nano masažer.

krećem u borbu i javljam rezultate!
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 11:40   #6149
odlučila sam prezimiti uz Eveline, nakon potrošene zelene uzela sam sad bijelu (serum). zelena me oduševila, stvarno nisam očekivala baš tako dobre rezultate. a dio zasluge pripisujem i sebi - ne namažem samo bezveze, nego fino umasiram dok se ne upije, i to dva puta dnevno.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 12:10   #6150
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
odlučila sam prezimiti uz Eveline, nakon potrošene zelene uzela sam sad bijelu (serum). zelena me oduševila, stvarno nisam očekivala baš tako dobre rezultate. a dio zasluge pripisujem i sebi - ne namažem samo bezveze, nego fino umasiram dok se ne upije, i to dva puta dnevno.
nakon koliko dana si primjetila rezultate?
i na koji načim umasiraš, kakvim pokretima?
ja imam crvenu eveline, ali se mažem rijetko jer sam lijena. treba mi poticaj
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 15:40   #6151
ja sam ove godine odlucila krenut ranije, tako da se mažem vec zadnjih mjesec dana i ne namjeravam stati bar do kolovoza a ni onda

namjeravam trositi evelin kreme jer daju dobre rezultate i jeftine su
ja se mazem svako jutro, umasiram nekim kruzno-gnjececim pokretima i to je to.
a sad cu bome kupiti i ovaj balea peeling, nemre škodit...
nadam se da cu ljeto docekati bezcelulitna
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 16:27   #6152
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
nakon koliko dana si primjetila rezultate?
i na koji načim umasiraš, kakvim pokretima?
ja imam crvenu eveline, ali se mažem rijetko jer sam lijena. treba mi poticaj
nakon nekih dva tjedna, obično koristim nakon tuširanja pa masiram kružnim pokretima odozdo prema gore dok se fino ne upije. ne ubijam se masažom, niti radim neke ekstra pokrete, ali otprilike nekih do deset minuta za svaku nogu. posebno mi je drago da je cijena nekih 35-40 kuna
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 18:16   #6153
u dilemi sam između Nano masažera i relax&tone?
ima li netko da je uživo vidio oba,koji da kupim?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 09:31   #6154
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Nikel, Bršljanovo ulje . odlično u dm-u , 99 kn

hvala

za relax&tone nista ne znam, ali nano masazer je jak i ucinkovit, samo sto kod osjetljivih izaziva pucanje kapilara
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 11:22   #6155
Evo ja kupila nano trainer.
Sad molim savjete kako da ga koristim..
mislim koliko da masiram svaku nogu i guz,i da li da koristim ulje ili kremu?
hvala
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:54   #6156
Kaj nitko?
Zima je pa nas baš briga za celić..
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:51   #6157
uz nano nisam koristila nista.
prije tusiranja bi se izmasirala sa onim nastavkom za celulit, otusirala se i nakon toga umasirala neku kremu. al ja imam vrlo malo celulita i to sam skinula u roku keks
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 15:16   #6158
Dal sluučajno netko zna, ima li Nano za kupit negdje u WG?
Koji ducani ga drze uopce?
Sjecam da se je netko spomenuo neki konzum (super ili maxi), i online narudžbe... svi ste kupili ga online/konzum il ima jos neko mjesto?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 18:32   #6159
ja sam kupila u superkonzumu u gajnicama, a vidjela sam neki dan da je štand još uvijek tamo
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 23:04   #6160
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Dal sluučajno netko zna, ima li Nano za kupit negdje u WG?
Koji ducani ga drze uopce?
Sjecam da se je netko spomenuo neki konzum (super ili maxi), i online narudžbe... svi ste kupili ga online/konzum il ima jos neko mjesto?
uguglaj nano grupa i imaš kontakt,pa nazovi...tak sam ja
stalno mijenjaju lokacije ali ima ih po svuda
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.