Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2011., 13:23   #6401
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
hmm kako mi ovo smrdi na reklamu, logira se i ima samo 1 post
Za 40 min se vide rezultati..mislim, ono, zakaj onda to nije već razglašeno, ja sam tek sad tu 1.put čula za to i još tomu neka žnj firma il kaj već..nek se jave cure ak im je pomoglo, ovak ne vjerujem a unaprijed da im dam 400 kn nema šanse..za 40 min...aha..
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:50   #6402
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Za 40 min se vide rezultati..mislim, ono, zakaj onda to nije već razglašeno, ja sam tek sad tu 1.put čula za to i još tomu neka žnj firma il kaj već..nek se jave cure ak im je pomoglo, ovak ne vjerujem a unaprijed da im dam 400 kn nema šanse..za 40 min...aha..
ak zelis brze rezultate ali stvarno dobre kupi kremu Grapefruit & Cecropia od Afrodite za bodywraping ALi salonsku kremu tj piksu i kosta oko 590 kuna - dostatna je za cca 30 aplikacija a nakon 10 rezultat je predobar

- ja to uvijek koristim i nema im ravne - inace jedan tretman body wrapinga sa ovom kremom po salonima kosta od 200 pa sve do 350 kuna a ti ga doma mozes napravit za smijesnu cifru
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:54   #6403
evo ja bas danas u kozmu kupila eveline zelenu kremu za celulit i onaj piling(isto zeleni).krema je 30 a piling 20kn.i prezadovoljna sam naravno da nema jos rezultata ali nakon pilinga koza je nevjerojatno glatka i zategnuta a krema fino hladi.jos sam je utrljavala 5 min(vise od tog mi se ne da ).ja se nadam da ce se celulit bar malo maknuti,smrsaviti ne zelim.pocela sam se vise kretati,piti puno vode,voce.valjda ce prije ljeta stanje bit bolje i jel zna netko nesto dobro protiv strija,al vec onih starih bijelih.i jel probao tko one druge kreme od eveline,mislim da su u crvenom i bijelom pakiranju?
Lolaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 10:42   #6404
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Za 40 min se vide rezultati..mislim, ono, zakaj onda to nije već razglašeno, ja sam tek sad tu 1.put čula za to i još tomu neka žnj firma il kaj već..nek se jave cure ak im je pomoglo, ovak ne vjerujem a unaprijed da im dam 400 kn nema šanse..za 40 min...aha..
gle, kako uopce neka normalna firma moze u glavnom sloganu napisati "efekt več za 40 min" ja cim to vidim, ni ne citam nit shvacam ozbiljno
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:07   #6405
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
gle, kako uopce neka normalna firma moze u glavnom sloganu napisati "efekt več za 40 min" ja cim to vidim, ni ne citam nit shvacam ozbiljno
Ćuj sad tebe,kako ne?
Glina je bezveze,već su,pardon,več su pale prve žrtve.
Frendica ga kupila i kaže da nije niš bolje il gore od bilo kojeg blata tipa Geomar,Guam i sl...a puno je skuplja.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:12   #6406
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ćuj sad tebe,kako ne?
Glina je bezveze,već su,pardon,več su pale prve žrtve.
Frendica ga kupila i kaže da nije niš bolje il gore od bilo kojeg blata tipa Geomar,Guam i sl...a puno je skuplja.
uf, sirota nasjela
Blata su dobra stavr - naravno ako u sebi imaju aktivnih supstanci ali cudo ne mogu ucinit a dobra reklama cuda radi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 21:26   #6407
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Celulitna rodjakinja
Mene ova tema tako nasmije nekada

Ja imam nano treiner,on je kao baš za celulit+jedan nastavak za masažu mišića.
On ti je 400kn,ali cure su zadovoljne i sa wellnesom..iskreno ista stvar sa drugačijim pipcima ili kako cure kažu sisicama

I da,ako žena ide na pilates i redovito se masira,bit će zadovoljna.
Samo neka ulje koristi za masiranje,imaš Alverde anticelulitno 40kn
tnx
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 21:28   #6408
Quote:
Lolaaaa kaže: Pogledaj post
evo ja bas danas u kozmu kupila eveline zelenu kremu za celulit i onaj piling(isto zeleni).krema je 30 a piling 20kn.i prezadovoljna sam naravno da nema jos rezultata ali nakon pilinga koza je nevjerojatno glatka i zategnuta a krema fino hladi.jos sam je utrljavala 5 min(vise od tog mi se ne da ).ja se nadam da ce se celulit bar malo maknuti,smrsaviti ne zelim.pocela sam se vise kretati,piti puno vode,voce.valjda ce prije ljeta stanje bit bolje i jel zna netko nesto dobro protiv strija,al vec onih starih bijelih.i jel probao tko one druge kreme od eveline,mislim da su u crvenom i bijelom pakiranju?
probala bijeli serum - zadovoljna, pa zelenu kremu - također zadovoljna, sad mi taman opet paše jer fino hladi. crvena je isto dobra ali nju sam zimi trošila radi efekta grijanja.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:46   #6409
Quote:
Lolaaaa kaže: Pogledaj post
evo ja bas danas u kozmu kupila eveline zelenu kremu za celulit i onaj piling(isto zeleni).krema je 30 a piling 20kn.i prezadovoljna sam naravno da nema jos rezultata ali nakon pilinga koza je nevjerojatno glatka i zategnuta a krema fino hladi.jos sam je utrljavala 5 min(vise od tog mi se ne da ).ja se nadam da ce se celulit bar malo maknuti,smrsaviti ne zelim.pocela sam se vise kretati,piti puno vode,voce.valjda ce prije ljeta stanje bit bolje i jel zna netko nesto dobro protiv strija,al vec onih starih bijelih.i jel probao tko one druge kreme od eveline,mislim da su u crvenom i bijelom pakiranju?
I ja koristim taj zeleni piling jer ne znam koji bi bil drugi mi dobar za tuširanje,nisam ni vidla neki drugi i zelenu kremu, to navečer a ujutro sam počela koristit onaj serum za guzu i trbuh, tamnocrvena tuba i jako fino mi miriši i onak lijepo hladi..a prije večernje kreme se masiram alverdinim uljem od ružmarina, tak da se borim maksimalno sa svim mogucim pa bum vidla, i da one ružne rupice od celulita su se maknule još je tu i tamo neka al naravno sve to uz vježbanje, vodu i kremice i masiranje, uh..
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:52   #6410
Ja isto nabavila prvu Evelin kremu izabrala sam serum, bijela tuba. Imala sam več crvenu (onu koja grije) u košarici ali sam vidjela, da piše na njoj da se ne preporuča, ako imaš kapilare.
I baš mi se sviđa, nakon nekoliko upotreba je koža baš dosta glatkija i ljepša. Sad da če mi baš ukloniti celulit, ne vjerujem ali ako barem mrvicu pomogne ja sretna
ali kako taj serum hladi!! vani skoro trideset stupnjeva, a ja se smrzavam ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:45   #6411
Ova moja tamnocrvena isto hladi ali ne smeta mi za kapilare kad je samo za trbuh i guzu, al miris je mm..
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 20:46   #6412
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
I ja koristim taj zeleni piling jer ne znam koji bi bil drugi mi dobar za tuširanje,nisam ni vidla neki drugi i zelenu kremu, to navečer a ujutro sam počela koristit onaj serum za guzu i trbuh, tamnocrvena tuba i jako fino mi miriši i onak lijepo hladi..a prije večernje kreme se masiram alverdinim uljem od ružmarina, tak da se borim maksimalno sa svim mogucim pa bum vidla, i da one ružne rupice od celulita su se maknule još je tu i tamo neka al naravno sve to uz vježbanje, vodu i kremice i masiranje, uh..
rupice se maknule???oo pa to bi i ja velis masiranje uljem prije kreme.mogla bi to probati,ne zvuci lose razmisljam stalno da odem na anticelulitne masaze ali mi je malo previse dati tolko para a i ne rade to sve kozmeticarke kak spada.bolje da se ja jeftino dva puta dnevno malo masiram i trackam kremama,valjda ce biti nekih rezultata!
Lolaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 23:41   #6413
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Ja isto nabavila prvu Evelin kremu izabrala sam serum, bijela tuba. Imala sam več crvenu (onu koja grije) u košarici ali sam vidjela, da piše na njoj da se ne preporuča, ako imaš kapilare.
I baš mi se sviđa, nakon nekoliko upotreba je koža baš dosta glatkija i ljepša. Sad da če mi baš ukloniti celulit, ne vjerujem ali ako barem mrvicu pomogne ja sretna
ali kako taj serum hladi!! vani skoro trideset stupnjeva, a ja se smrzavam ...
Jel imaju njihovi proizvodi u DM.
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 23:52   #6414
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Jel imaju njihovi proizvodi u DM.
Eveline?Ima
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 00:06   #6415
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Eveline?Ima
Ja sam mislila da su oni u Kozmu samo
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 00:24   #6416
Ma imaš ih svugdje..
Ja sam imala crvenu kremu ali sad bi probala naranđastu
Ako tko proba neka piše.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 10:56   #6417
Quote:
Lolaaaa kaže: Pogledaj post
rupice se maknule???oo pa to bi i ja velis masiranje uljem prije kreme.mogla bi to probati,ne zvuci lose razmisljam stalno da odem na anticelulitne masaze ali mi je malo previse dati tolko para a i ne rade to sve kozmeticarke kak spada.bolje da se ja jeftino dva puta dnevno malo masiram i trackam kremama,valjda ce biti nekih rezultata!
Da bolje je nego kak je bilo, samo kaj se ja mažem već..tamo od n.g.,al sam do sad samo navečer a sad sam i ujutro krenula..ma problem mi je kaj gubim dosta vremena na to, dok odvozim bajk, napravim trbušnjake,otuširam se, izmasiram se, natrackam...2,5-3 sata mi ode a ako ne napravim onda me savjest peče i ljuta sam a ovak mi već na živce ide provodit večeri u kupaonici, uh, mrzim to
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 01:36   #6418
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ak zelis brze rezultate ali stvarno dobre kupi kremu Grapefruit & Cecropia od Afrodite za bodywraping ALi salonsku kremu tj piksu i kosta oko 590 kuna - dostatna je za cca 30 aplikacija a nakon 10 rezultat je predobar

- ja to uvijek koristim i nema im ravne - inace jedan tretman body wrapinga sa ovom kremom po salonima kosta od 200 pa sve do 350 kuna a ti ga doma mozes napravit za smijesnu cifru

gdje tog ima za kupiti?

baš sam gledala to po salonima, al nisam mislila da mi obične nekozmetičarke možemo to kupiti
__________________
Wind of Change
Uranovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 21:57   #6419
Quote:
Uranovka kaže: Pogledaj post
gdje tog ima za kupiti?

baš sam gledala to po salonima, al nisam mislila da mi obične nekozmetičarke možemo to kupiti
Imas u onom Irisovom ducanu koji drzi sav Afrodita asortiman u prolazu Harmica (prolaz izmedu trga i dolca tj ulice Pod zidom). To su inace mrak kreme al su skupe jer ova Cerkopija i grejp kosta oko 590 a cimet oko 490 kn

- prije sam te kreme kupovala bas u Afroditashopu na Horvacanskoj al ga vise nema a ne znam dal se one mogu kupit u njihovom kozmetickom salonu u centru Kaptol
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 23:58   #6420
Prodajem nano trainer masažer, novi zapakiran,garancija. Info na PM
lillya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.