Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2007., 18:48   #141
Quote:
d@nchy kaže: Pogledaj post

a zašto mi se onda čini da baš vi djevice malo glumite,pravite se nedostupnima..?
Čini ti se.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 22:35   #142
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ali to ne bi pokazale ni da nas kolju
Istina!

Osim kad se opuste kraj određenih osoba i budu uvjerene da ih te osobe nikad neće izdati ni povrijediti!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 03.11.2007. at 01:28. Reason: caps lock
JustWondering is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:27   #143
Ja sam muška djevica i mislim da su djevice i osjećajne i romantične, ali ne žele to pokazivati jer ne vole patetiku.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 22:44   #144
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Joj kako super tema.
Ja sam djevica u podznaku jarac.
Ali imam mjesec u blizancima pa sam užasno pričljiva.
Sada ću to i demonstrirati.

Doduše mislim da smo nekim znakovima zbilja hladne.
To mi je razumljivo, zato i postoje znakovi koji se baš ne privlače.

Recimo meni su lavovi redovito prenapuhani i bez razloga neskromni (ja njima hladna, povučena i preveliki birokrat)....
ili pak vodenjaci su mi jako čudni (hladni, s univerzalnom ljubavi prema svijetu i ljudima, idejama, a u 4 oka hladni..baš me nerviraju....nikako ih ne kužim.)
Najbolje mi je kada vodenjak misli da je moja otrovna opaska znak da sam jako "cool" i neobična osoba...oni jednostavno ne kuže da je moja otrovna opaska upravo to, otrovna opaska kojom im dajem do znanja da mi je njihov stav kranje bizaran i da mi se ne teoretizira o nepraktičnim filozofskim problemima.

Nikad nisma shvatila zašto sam vodenjacima zanimljiva???

Nikad nisam shvatila zašto se svaki škorpion koji me vidi odmah zalijepi na mene? Doduše u seksu su dobri...
Mene oni strašno nerviraju...mislim da je to zato što imam mars u škorpionu - koji me malo muči. I mene i druge.
Ako ima ljudi koji misle da su djevice ne ratoborne ja ih brzo razuvjerim.
Ima li ovdje netko još mars u škorpionu?
Ja sam zbog toga veeeeliko zlopamtilo i na osvetu mogu čekati jako dugo...dobro pamtim slabe točke osobe i procijena trenutka kada je najbolje udariti po njima mi je izvanredna.
najdraže mi je kako ljudi to odmah ne vide na meni...super!
hm...da...

Bikovi..ajme oni su mi prenapeti...u sexu su izvrsni,.....

Jarci me vole i ja njih..dražesna bića...

Rakovi me tlače..previše žele razgovarati o svoj sili osjećaja (mislim, jel ima kada trenutaka da oni ne osjećaju??? ne pate..nisu u depresiji.....? ne traže ljubav svog života?)

Hm, da hodam sa strijelcem....i sada stalno analiziram

ma nema veze....

pozdrav svima :-D

potpisujem sve sto je rekla, obisla sve znakove... u horoskopu djevica, podznak jarac...
Najintenzivniji su mi bikovi, kud god se okrenem prati me jedan bik, tako oduvijek, no ovnovi su me iznenadili, poprilicno dobra vibra vlada medju nama, dok su sentimentalni rakovi poprilicno ubili moju zainteresiranost.
executorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 14:39   #145
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Djevice ti očekuju ne samo prvi korak nego i doslovce sve korake . Vole biti zavedeni, više nego zavoditi ; važi i za muške i ženske djevice .
Moš si zamisliti kako to zna bit mukotrpno kad su i on i ona - djevice .
ovo nikako nije istina ja sam trostruka djevica neznam kak to ugl podznak i horoskop i još nesto mi u djevici,tak je reko astrolog,pa sam ja ta koja prva priđe svima,pričljiva otvorena,i sve korake i sve stvari uvijek prva pokrenem tak da...NETOČNO JE OVO
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 15:07   #146
mogu li ja jednu "životnu"? naime, moj dragi je djevica.

eto, kad me bolio trbuh, moja draga djevica mi je otišla po tablete, zatim ležala pokraj mene sa jednom rukom na trbuhu da smiri moju histeriju od bolova, ALI drugom rukom je pikala po svom smartphone-u većinu vremena!
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 18:05   #147
Quote:
executorica kaže: Pogledaj post
potpisujem sve sto je rekla, obisla sve znakove... u horoskopu djevica, podznak jarac...
Najintenzivniji su mi bikovi, kud god se okrenem prati me jedan bik, tako oduvijek, no ovnovi su me iznenadili, poprilicno dobra vibra vlada medju nama, dok su sentimentalni rakovi poprilicno ubili moju zainteresiranost.
ovnove ne volim, bikovi su , a i ti si moja astrološka blizanka
neko mi je jednom rekao da je to nespojiva kombinacija (djevica/jarac), al u zadnje vrijeme sve djevice koje upoznajem su u podznaku jarci
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:27   #148
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
djevice mi izgledjau kao bliznaci,
samo sto mi ne lazemo
(dupla djevica ovdje )

inace, analiticar do bola.....svaku sitnicu, svaku rijec, svaki pokret, pogled ili osmijeh nalaiziram do posljednjeg atoma

od nereda me boli glava (to je razlog sto u zadnje vrijeme zivim kao zombi jer smo se nedavno preselili i kuca je u renovaciji)

topla sam prema ljudima koji mi znace (ili kako bih ja rekla: koji su to zasluzili); prema ostalima.....vise nego hladna

uvijek spremna iskritizirati kaj nije po mojim mjerilima.....tu ukljucujem i sebe osobno......sto mi nerijetko zadaje glavobolje jer neke stvari koje smetaju meni, drugi uopce ne primjecuju

dobra sam frendica sa lavovima, jarcima i bikovima
muski blizanci su mi guba
suprug lav.....vrlo tipican
sin ovan.....tvrdoglav i samo udara kontru.....ne znam jel to zbog znaka ili godina
tata riba......nervira me do besvjesti, cak djeluje neodgovorno
mama vaga......pre-dobra, pre-pazljiva
vodenjaci su mi nekak "razvodnjeni" (barem onih par koje poznajem) .... djeluju mi nekad kao amebe
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:30   #149
sad tek vidjeh sto su napisali mrtva pusa i self-portrait....potpisujem

i dodala bih....ne podnosim laz....nikakvu, nikada.....i najgora i najteza istina je meni bolja nego laz.....ljude za koje znam da su me slagali, prekrizeni su za vijeke vjekova
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:35   #150
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
meni se čini da djevice jako "cvikaju" od autoriteta. konformisti su i nema šanse da se *autoritetu* (pa makar bio "autoritet" pod navodnicima) suprotstave. nego automatski odgovaraju s "yes, sir!"..
to ti se vjerojatno cini zbog toga sto djevice, zbog svoje pedantnosti, uvijek sve furaju po pravilima i propisima....ne zbog straha .... nego zato sto slijedimo upute
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 03:51   #151
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ovnove ne volim, bikovi su , a i ti si moja astrološka blizanka
neko mi je jednom rekao da je to nespojiva kombinacija (djevica/jarac), al u zadnje vrijeme sve djevice koje upoznajem su u podznaku jarci
Evo još jedne "nespojive kombinacije"
love_my_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:45   #152
jeli ima tko da je u podznaku rak
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:26   #153
djevica u podznaku strijelac
zoazoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 02:00   #154
Ddevica*2
__________________
Normalnofobija je stil života
Normalnofob II is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 15:57   #155
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
jeli ima tko da je u podznaku rak
evo ima
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 23:18   #156
Nikad nisam uspila zaista upoznat djevicu, iako smo bili dugo skupa. Kao da živi samo za sebe i sam sa sobom.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 22:14   #157
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nikad nisam uspila zaista upoznat djevicu, iako smo bili dugo skupa. Kao da živi samo za sebe i sam sa sobom.
istina...
to se imeni nekad čini za mene samu - djevica sam.
mara bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 02:34   #158
Slaven Bilić je Djevica.

Dakle,...Bravo, Slavene!!

on je tipični primjerak pametne, analitične i sposobne Djevice.

jednostavno rečeno...rulamo
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 17:13   #159
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
Slaven Bilić je Djevica.

Dakle,...Bravo, Slavene!!

on je tipični primjerak pametne, analitične i sposobne Djevice.
Da, poseban je. Pravnik, sportaš, glazbenik.

Djevičica prolazi kroz intezivno životno razdoblje, dok mu poslovna strana ide odlično, privatno prolazi kroz krizu. A tu je i njegova velika ljubav glazba...baš čitam u današnjem Jutarnjem kako veli da ne bi mogao odrediti što mu je draže: voditi utakmicu ili se zavući u garažu i svirati sa svojima.....
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 01:49   #160
Pa da pozdravim toplo sve djevice ,to su najveće picajzle na svijetu,moj dragi je djevica,a i ja sam.Nekad me izluđuje njegova pedantnost kako svaki končić mora biti u liniji,a ja znam biti hladna i često idem protiv sebe smarajući se analizama,osobito prema njemu,gdje on nije hladan i najpažljivije je biće koje sam upoznala,veza je moguća i potrebno ju je s vremena na vrijeme osvježiti,nekim gestom ljubavi,jer vremenom postanete dobri jarani da uz pivo komentarišete ekipu za drugim stolom,čak imamo i iste navike,oboje smo vage u podznaku.
sselma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.