Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 11:24   #3861
meni je taft ok... ali dosta ucvrsti... ne bi bas uzela najjace ucvrscenje mozda 3...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 22:00   #3862
Probao tko nešto iz nove keuneove linije za kovrčavu kosu?
ima šampon, regenerator, maska, krema i sprej za lokne



i malo više o njima na keuneovoj stranici:
http://www.keune.hr/proizvodi/care-line/keratin-curl
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:48   #3863
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Probao tko nešto iz nove keuneove linije za kovrčavu kosu?
ima šampon, regenerator, maska, krema i sprej za lokne



i malo više o njima na keuneovoj stranici:
http://www.keune.hr/proizvodi/care-line/keratin-curl
Ja upravo dosla pitati isto U Mulleru je na -20%
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:50   #3864
U jebemti, moglo bi biti dobro! Ali skupoooooo
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 12:58   #3865
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
U jebemti, moglo bi biti dobro! Ali skupoooooo
Koliko kosta sampon?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:33   #3866
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Koliko kosta sampon?
ne bih znala, ali sumnjam da je išta od ovoga ispod 50-60 kuna
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:43   #3867
cure ovo danas na jagodi super ponuda
http://hren.strawberrynet.com/hairca...173125/#DETAIL
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:06   #3868
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Probao tko nešto iz nove keuneove linije za kovrčavu kosu?
ima šampon, regenerator, maska, krema i sprej za lokne



i malo više o njima na keuneovoj stranici:
http://www.keune.hr/proizvodi/care-line/keratin-curl
bila u mulleru. cijene od 59 do 108 kn, dakle neka klasika za keune. jesu dobri, ali bome tu "dobrotu" i naplate a i recimo krema za kovrče je 150mL, a košta isto kao ona od 200mL
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:47   #3869
Ja kupila sampon, regenerator i kremu :vrazjipopust: javim dojmove kad dodu na red.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:59   #3870
lijepse su mi lokne kada stavim preparate u mokru kosu... ali najcesce volim drzati kosu u rucniku da upije malo... jbg
cula sam neku foru da je kosa manje frizzy ako je susis u majici kratkih rukava
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:22   #3871
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
a koje šampone bez SLS-a preporučujete? jesu dobri oni dječji tipa johnson's ili babylove ili da radije investiram u neki malo skuplji profesionalni?
ja koristim od BIOKAP-a "frequent use", bio je na sniženju u mullera. Imam ga već nekih par miseci. jako sam zadovoljna, koristim ga otprilike svakih 15-ak dana...
cijene tih šampona su mi očaj, taj sam platila 60-ak kn, al ok, pregrmim jer mi služi nekoliko miseci..

Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
E sad, htjedoh danas co washat po prvi puta, ali sam zaključila da možda bolje ne. naime,idem 4-5x tjedno na fitness i ne moram vam ni pričati koliko je to znoja, nosim naravno rep u teretani..
Ja ti isto vježbam oko 3 puta tjedno i isto budem komplet mokra od znoja..sad ljeti nemam problema, jer se svaki dan kupam u moru, pa cowasham, ali zimi perem svakih recimo 5 dana kad uspijem, kad ne vježbam redovito, nekad svaka 3-4..recimo subotom operem za izlazak, ponedjeljkom vježbam, utorak je operem..srijedom vježbam, četvrtak pundža, petak vježba, onda petak večer operem..ja ne primjećujem neku posebnu sljepljenost, mene samo brine da li mi tjeme ima neki neugodan miris

I inače, kako vi kovrčavice možeter imati rep, moja kad je skupljena bude u pundži i to uvijek izgleda otmjeno, kao da sam je satima radila rep ne dolazi u obzir, grozno izgleda

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
lijepse su mi lokne kada stavim preparate u mokru kosu... ali najcesce volim drzati kosu u rucniku da upije malo... jbg
cula sam neku foru da je kosa manje frizzy ako je susis u majici kratkih rukava
Ta fora se zove Plunking ili Plopping, imali smo je na forumu, ne mogu je naći Ugl, ja isto nekad motam u majicu koja mora biti 100% pamuk, al primjetila sam da mi još bolje djeluje prava krpa od mikrofibre..

Zadnje uređivanje TheAria : 02.09.2014. at 21:34.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:46   #3872
I ja već jako, jako dugo za kosu ne koristim ručnike, nego stare majice. I ne motam kosu u "turban" isto tako dugo. Samo kosu nakon pranja zamotam u majicu, da se posuši i to je to.
Imam feeling da se manje spetlja i da se manje lomi (u to se kunu posvuda).
Ja sam kupila Balein šampon za volumen kose, košta tipa 10 kuna. Danas prvi put oprala time, stavila Wellinu pjenu i onog Curl La La custarda... Super mi kosa izgleda. Čini mi se da sam zadovoljna šamponom. Više rezultata nakon još kojeg pranja
MissMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:01   #3873
taj je bez SLS ili samo bez silikona? Zna netko ima li taj custard na netu naručit?

ja sam isto davno odbacila ručnike, ovo mi super djeluje na kosu, nije više frizzy, a bome i lokne se lijepo definiraju
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:24   #3874
ooo onda cu i ja morati isprobati
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:34   #3875
Bila je ta tema odvojena, ali je više ne mogu naći, mada je googl-e indeksira..javila sam adminu, pa ukoliko se ne vrati, možemo otvorit novu i razmijenit iskustva
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:41   #3876
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post





I inače, kako vi kovrčavice možeter imati rep, moja kad je skupljena bude u pundži i to uvijek izgleda otmjeno, kao da sam je satima radila rep ne dolazi u obzir, grozno izgleda


ma ni slučajno rep inače, kao debil se osjećam, nikad nisam znala napraviti onako ležeran, a otmjen rep njega furam samo u teretanu jer mi punđa ne bi izdržala trčanje na traci, previše kose imam i otišlo bi mi gro na njeno skupljanje i učvršćivanje u punđu. a ni za punđe nemam baš dara vrhunac mi je pletenica,a ni nju ne znam napravit da bude ležerna i razbarušena... totalni antitalent!!!!
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 08:23   #3877
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
ma ni slučajno rep inače, kao debil se osjećam, nikad nisam znala napraviti onako ležeran, a otmjen rep njega furam samo u teretanu jer mi punđa ne bi izdržala trčanje na traci

ma ja svoju tri puta omotam gumicom i izdrži, a toliko je zategnem na čelu i oko sljepoočnica da izgledam kosooko

nego cure, spominjale ste frizere u Splitu koje preporučujete za kovrčavice, koja im je cijena otprilike za šišanje? Bez posla sam i totally broke, pa mi je svaka lipa važna
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:32   #3878
gasolina
vjezbaj
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 17:03   #3879
Ja sam svoju skratila na kratki bob da bi mogla svezati rep samo ako bi kosu tako zategnula da ju svu izravnam, ali bi ju to uništilo. Stavim rajf kad nešto radim ili vježbam.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:21   #3880
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
gasolina
vjezbaj
ma kakvi, neće... sati pred youtube tutorialima i ogledalom... uvijek nanova poludim
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.