Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 21:44   #61
Quote:
serafin25 kaže: Pogledaj post
kupila sam philips jet set control 2000W i fen mi je super. ima nastavk za ravnu i dugu kosu..3 temperature i 2 brzine,ione da ti kosa ne leti okolo kada ju osušiš..prezadovoljna sam. ima u intersparu oko 230 kn je..eto
Na prvoj stranici si napisala da si kupila JetSet ION 1900W, sta si kupila jos jedan? Ako da, usporedi ih malo, koji je bolji, i zasto. I jos jedno glupo pitanje: cemu sluzi hladno puhanje?
margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 18:24   #62
Quote:
margot kaže: Pogledaj post
Na prvoj stranici si napisala da si kupila JetSet ION 1900W, sta si kupila jos jedan? Ako da, usporedi ih malo, koji je bolji, i zasto. I jos jedno glupo pitanje: cemu sluzi hladno puhanje?
Hladno puhanje se koristi kada osušiš kosu i onda ju s tim ionima i hladnim zrakom fino zagladiš da ti one divlje dlake ne strše okolo,nemaš elektriciteta i dobiješ sjaj.
Btw.sorry kupila sam JetSET ion 2000w..1900W nema one spomenute nastavke.
serafin25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:25   #63
evo obnavljam ovu temu.. kupujem fen i ovaj put želim kupiti poštenu makinu!
uglavnom, gledala sam taj philipsov jet set 2000 i ne čini mi se loš, no postoje još 2 phillipsa koji mi se čine jačima i boljima, pa se dvoumim između ta dva.
prvi je Philips HP 4891 sušilo za kosu SalonPro Ion, 2100W (košta oko 330kn)
- snaga 2100W
- ukupno 9 položaja: 3 stupnja temperature i 3 stupnja brzine
- ionsko tretiranje
- keramički element
- standardni uski nastavak
- keramički raspršivač zraka
- standardno hladno puhanje (sobnih +10°C)
- odvojiva rešetka za ulaz zraka
- priključni kabel duljine 2,5m + ušica za vješanje



a drugi je Philips HP 4892 sušilo za kosu Salon Pro AC Professional, 2100W (cijena oko 410kn)
- profesionalni AC motor
- ukupno 9 položaja: 3 stupnja temperature i 3 stupnja brzine
- ionsko tretiranje- keramički element
- profesionalni uski nastavak
- keramički raspršivač zraka
- posebna tipka za hladno puhanje (sobnih +3°C)
- odvojiva rešetka za ulaz zraka- priključni kabel duljine 3 m + ušica za vješanje
PROFESIONALNI UČINAK:
- snažan protok zraka, brže sušenje dulji roktrajanja zahvaljujući profesionalnom AC motoru
- savršeno oblikovanje i fiksiranje pomoću posebno uskog nastavka i funkcije hladnog puhanja Super Cool Shot
PROFESIONALNA ZAŠTITA:
- zaštita od isušivanja pomoću keramičkog elementa
- posebno glatko klizanje zahvaljujući raspršivaču zraka s jedinstvenim obloženim vrhovima
PROFESIONALNA NJEGA:
- nezamršena, sjajna kosa zahvaljujući ionskom trenju



e sad, ovaj drugi mi se čini bolji, nije ni neka razlika u cijeni, ali me zanima ima li koja od vas iskustva s kojim od ovih fenova???
mislim da je ančica bila kupila neku philipsovu zvjerku, no nisam sigurna..

uf u dilemi sam.. ovo je ozbiljna situacija!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 16:11   #64
Aba ja ti imam ovaj drugi... odličan je

na početku mi je bilo malo čudno, pošto je dosta težak i velik... ali sada to više uopće ne osjetim... sad mi je smiješan onaj mali kad ga uzmem...

uzmi taj drugi... nećeš pogriješit

Imaš funkcije za topal i hladan zarak... obje fukcije imaju po tri jačine... i imaš te ione, da ti se ne stvara eliktircitet... imaš i još jednu malu tipkicu za hladan zrak... koju možeš koristiti dok ti je uapljen topli zrak...

i da... ono najbitnije... fen ne stvara onaj standarni topli zrak, nego onaj što ne šteti kosi... tako da ti se kosa ne zagrijeva previše...

ja ti uvijek koristim drugu jačinu, broj 2... jer broj 3 je ko ventilator... puše ko ludo

et... ako te još nešto zanima... slobodno pitaj
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:21   #65
ajme thanks!
ma i mislila sam da je tvoj ovaj drugi.. i čini mi se stvarno super, ima apsolutno sve vrhunske karakteristike, i naginjala sam više njemu, a sad kad sam čula da si i ti zadovoljna, više me ništa ne sprečava..
stvarno je vrijeme da uložim u dobar fen
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:02   #66
da... samo uloži... vrijedi svake kune vidiš kod tebe je jeftiniji... ja sam svoj platila 500 kn
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 01:30   #67
Znate možda dal se može difuzor kupit odvojeno,bez fena?
mariza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:56   #68
Eee vidjela sam neki Remingtonov fen koji ima ione i keramiku pa nikak nisam mogla dokučit čemu služi keramika u fenu - sad vidim da je to neš protiv isušivanja. I da, čist informacije radi - ioni ne samo da su protiv statičkog nego ''zaključavaju'' vlagu u kosu,neš tipa ko ona baby ulja koja se nanose na vlažnu kožu-tak nekaj ioni rade kosi (al bez da ju zamaste,naravno).Imam onu ionsku četku tak da je to potvrđeno,a ne samo propaganda proizvođača.

EDIT: Di u Zg ima ovaj drugi Philipsov fen?
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 20:47   #69
Quote:
mariza kaže: Pogledaj post
Znate možda dal se može difuzor kupit odvojeno,bez fena?
mislim da ne ali imas po shopping cetrima (plodine, konzum, merkatone....) jeftinih fenova sa difuzorom tipa 100kn ako ne i manje
jedino mozda ima difuzora za phillips od phillipsa jer je prob sta ti ne pase bilo koji difuzor na bilo koji fen...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 14:11   #70
Može meni pomoc..

imam kovrčavu kosu ne previše i dosta je duga, pa me sad

zanima postoji li fen s kojim mogu izravnat kosu da bude

lijepa a ne ko slama a da ne koristim peglu jer ne volim peglu

skroz mi uništi kosu
x_Aurora_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 10:48   #71
kupila sma se fen s ionima prvenstveno zbog sjaja kose i zbog moda hladno sušenje...
i mogu reći da mi je kosa sad već poprilično svilenkasta
a imam 2 minivala
boletus satanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 18:27   #72
nešto mi je u mom fenu počelo krčati prvih dvije tri sekunde kod paljenja, pa eto navratila ovdje da vidim što se preporučuje.

vidim da svi hvale philips, ali meni te karakteristike osim te ionic opcije ne izgledaju kao ništa novo i revolucionarno
evo, na ovom mom fenu koji je na izdisaju i ja imam opcije 3 brzine i 3 temperature, plus poseban gumb za hladno puhanje.
također, fen ima 1800 W, nema ionic puhanje jer to prije 10 godina kad sam kupila taj fen nije postojalo.
gumb za hladno puhanje sam koristila možda dvaput, nisam baš primjetila neki efekt na kosi.

e sad, meni nije jasno, jel ću ja ako uzmem taj phillipsov od 2000 ili 2100W zaista vidno primjetiti neku razliku?
jer nekako mi se ne čini nešto extra puno bolje od ovog mog iz 1998.?
gledam ga u sparu, pa i veličinom odgovara mom, osim što sam ja uz svoj još dobila difuzor.

jeste vi prije imale neke obične slabe fenove (tipa oni plastični mali) pa ste tak pod dojmom ili se stvarno može tak vidjeti velika razlika u 200W i tom ioničkom puhanju?

hvala na odgovorima
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 19:15   #73
ja def vidim razliku u fenu sa malo vata i sa puno vata, razliku izmedju ovog s ionima i onog bez ne vidim ali valjda postoji
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 18:26   #74
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja def vidim razliku u fenu sa malo vata i sa puno vata, razliku izmedju ovog s ionima i onog bez ne vidim ali valjda postoji
eh vidiš, to i pitam, jer ima fenova sa malo vata ko moj putni koji ima 1200W pa se osjeti razlika između ovog kućnog i tog putnog, ali zanima me jel ću ja osjetiti razliku od samo 200W - jer po ovom kak sam tu čitala ja već imam godinama dobar fen od 1800W pa ne znam dal da ga sam dam na popravak ili da kupim novi od 2000W
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 13:08   #75
ma osjeti se razlika u vatima, ja npr ravnam kosu pa kad ravnam s ovim koji ima vise vata uspijem izravnat samo s prstima i fenom bez iceg a s onim s manje vata tesko, pa znas i kako ti ljepse se kosa isfenira kad te frizerka sa profi fenom
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 13:53   #76
Hej, mozda glupo pitanje, ali zar doista ta neka keramika koja se tu spominje moze sprijeciti isusivanje kose
Zvuci vise kao prodavanje magle ?
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 20:42   #77
Braun creation 2 ( NEW ), odlican je.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 00:28   #78
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ma osjeti se razlika u vatima, ja npr ravnam kosu pa kad ravnam s ovim koji ima vise vata uspijem izravnat samo s prstima i fenom bez iceg a s onim s manje vata tesko, pa znas i kako ti ljepse se kosa isfenira kad te frizerka sa profi fenom
ma ona mene bolje isfenira kad zna dobro frkat onu veliku četku

budem baš vidjela u trgovini da li jače puše nego moj i dal se tih 200W zaista osjeti.
btw, kad sam bila gledala u dućanu samo je taj i još jedan fen bio 2000 ili 2100W, ovih drugih 20 komada su bili od 1800W ili slabiji - recimo svi od remingtona su bili do 1800W, a tu jačinu već imam
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:57   #79
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Hej, mozda glupo pitanje, ali zar doista ta neka keramika koja se tu spominje moze sprijeciti isusivanje kose
Zvuci vise kao prodavanje magle ?
Čist sumnjam, ne bi bezveze opterećivali fen s nečim teškim i ne baš jeftinim kao keramika, jer sve to treba prevoziti kako avionima tako i kamionima,znači da ih više košta ak je teži, naravno ne radi jedan fen razliku,al kad ih šalju po 10 000 komada , sigurno se osjeti razlika u težini.

Za prodavanje magle su im daleko zgodniji kojekakvi plastični nastavci.

A keramika se u peglama koristi za ravnomjerno raspoređivanje topline, što uvelike utječe na pozitivan učinak prema kosi,tak da je ovdje vjerojatno isto caka u ravnomjernom rasporedu topline.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 17:14   #80
Quote:
azucena kaže: Pogledaj post
I ja imam Rowentu Lissimu, najveće razočaranje ikad!
Doduše, ja imam dosta bujnu i kovrčavu kosu pa mi ništa osim pegle ne pomaže, ali ovaj fen ju nije izravnao niti malo.
Sad sam kupila od 1900w Philips i nije za ravnanje, ali je kosa poslije sušenja puno ravnija i lakša za speglati.
I JA IMAM TAKAV FEN ALI JOS IMA I ION I SUPER MI JE.KOSA TI STVARNO DOBRO PADA OD NJEGA I NE LETI.
mala 1982 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.