Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 09:48   #21
DM ima akciju 10% popusta za kupljenu robu iznad 200 kn.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 10:07   #22
Quote:
Irka kaže:
DM ima akciju 10% popusta za kupljenu robu iznad 200 kn.
To objašnjava Nisam znala pa me bar razveselilo
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:22   #23
Joj pop**** sam vec par puta u Limoniju u Kings crossu. Najbolje mi je kad se 2 fufe prodavacice zapricaju, pogledaju te, vide da stojis s blago telecim pogledom, da jih nesto pitas, i nastave pricat . Isto u Maribrou u Limoniju. Pa koji im je ? To je neka internacionalna zlocestoca limonija il kaj? Sad ih bez pardona prekidam u pol rijeci. Nek zlabraju doma.

Il kad nema pojma o nekoj kremi, pa je ja pitam, a ona uzme i pocne citat kaj pise na njoj. PA TO ZNAM I JA, isla sam u prvi razred!

Ali bila sam super iznenadjena kad smo sis i ja isle u Zlatarnu Celje u Kingsu, rekla sam zeni da necu nis kupit i jel mogu probat onaj prsten za 30 000 kn , i bez problema, zena ljubazna do boli. Sis je isto probavala, prepisala si je brojeve nakita (sad je imala maturu, pa ce je "pozlatit" ). Stvarno .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:35   #24
Quote:
shree_kali kaže:
ja u dm-u kod oktogona prije par mjeseci..izađem, počne tuliti..neki tip (to znate da imaju undercover zaštitare? koji se prave da kupuju, a u stvari čuvaju )

e, a ja dve torbe. krcate i dozlaboga neuredne..kaj je najbolje, u jednoj sam imala razbacano valjda 25 komada šminke

sve je izvadio..probava jedno, probava drugo..ne tuli. meni neeeugodnooo..na kraju skužimo da tuli sjenilo iz Body shopa IZ BERLINA!!!! kupljeno 10 mjeseci prije toga! e, svašta
ajde, to je još ok. ali tu u našem dm-u u vž, ta vrata stalno tule. sumnjam da to tako mora biti, neznam, uglavnom tule svaki put kad netko prođe. a ja čak nisam ni prošla kroz vrata, nego sam gledala neku šminku, i ona me počela optuživat da kradem. mrzim ljude koji imaju predrasude
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 13:09   #25
Quote:
Bluegirl kaže:
Il kad nema pojma o nekoj kremi, pa je ja pitam, a ona uzme i pocne citat kaj pise na njoj. PA TO ZNAM I JA, isla sam u prvi razred!

e da, te strucnjakinje su mi najjace
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 13:48   #26
Quote:
shree_kali kaže:
sve je izvadio..probava jedno, probava drugo..ne tuli. meni neeeugodnooo..na kraju skužimo da tuli sjenilo iz Body shopa IZ BERLINA!!!! kupljeno 10 mjeseci prije toga! e, svašta
tako je meni tulilo jedno 2 mjeseca gdje god bih ušla. ja zabrijala da to tuli naušnica na pupku i još se žalim sama sebi "ajme kak' ću sad u avijon, pa tulit ću tamo na carini ko mila majka, jebateled pregledavat će me i uvijek ću se morat' skidat' do gola" i uglavnom jednom me teta više nije pustila iz jedne robne kuće jer me skužila da tulim svaki put kad dođem i krenemo mi u potragu za tulibabom a ja okrećem očima kao "to moj pupak tuli" i izvadimo iz moje torbe nekakve kapsule jabučnog octa s kojih nije skinuta plastika s bar-kodom uopće ne znam ni kako se to našlo u mojoj torbi i na koju foru sam ja to 2 mjeseca premještala iz torbe u torbu. kreten.


inače, šta je s tim Limoni parf. diljem Hrvatske, jel oni biraju te žene po kriteriju koja zna izrezat šnicle na tanko ili po čemu?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:15   #27
Quote:
LadyInRed kaže:

inače, šta je s tim Limoni parf. diljem Hrvatske, jel oni biraju te žene po kriteriju koja zna izrezat šnicle na tanko ili po čemu?
ista stvar je sa "Žapcem"..tamo ću jednog dana mlade dame utopiti u fornetima i ispaliti ih u orbitu..guske neljubazne..pthui!

p.s. "tulibaba"
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:46   #28
ja od onog puta u dm-u furt imam vrazju fobiju kada vidim to na vratima i kada treba izac

al uzas kada te te glupace zbrukaju i na kraju se ispostavi da one nisu nes skinule il nekaj...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 00:42   #29
otvorio se novi limoni u ilici. prekjucer.

mi smo veceras prolazili pored, pa smo i usli - tete su bile iznimno ljubazne. nemam pojma, valjda zato jer je dragi bio sa mnom pa su mislile da ce mi nesto kupit!!!!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 22:25   #30
možda je faca limonija forumaš, pa...
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 09:47   #31
Jase sjećam prvog otvorenja limonija u splitu. Sve iznimno ljubazne, prodavačice te šminkaju i td. Nakon toga sam samo jednom bila tamo i ta se usluga nije mogla usporediti.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 01:10   #32
ja u limoni više ne zalazim
imam averziju prema njima od kada su me te kretenuše pratile kao zadnjeg lopova po cijeloj trgovini i to ne jedna već dvije

ma dajte molim vas...mene će netko ganjat po trgovini....

moš si mislit

zato na drugom mjestu kupim i još mi daju testere, zahvale mi isprate me do vrata

ma mislim, ako si ja za svoju lovu mogu priuštiti samo stress-šoping, pa hebeš onda takav šoping,

mjenjaj mjesto i odi tamo gdje te cijene kao kupca, jer to je ono što ti jesi

hebo naše neuke prodavačice, doći će vrijeme kada će raditi ne proviziju pa će se lomiti oko svakoga ne bi li i one zaradile mjesečno za kakvo sjenilo ili maskaru, daj Bože ako i parfem
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 10:17   #33
ja i seka jucer u limonija, ljepo smo sve isprobale i prekopale i nismo nista kupile, ja milsim da su nas htjele ubit.
i jos stalno oko nas: "jel vam sto treba" i tako 5 puta.

a sto se tice dm-a , neki dan jedna zenska izlazi iz ducana kad ono tuli, i sad tete nju zaustave ,pogledaju u vrecicu jeu li ostavili kakav kod. ona opet ide vani i opet tuli, i tako 10 puta. zenska se rasplakala , ove na nju vicu nek kaze di je sakrila to sto je ukrala...i nakon 20 minuta skuze da joj se za đon od cipele zaljepo kod, i onda su joj se tamo stale ispricavati.....
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 12:28   #34
Quote:
piccola kaže:
ja i seka jucer u limonija, ljepo smo sve isprobale i prekopale i nismo nista kupile, ja milsim da su nas htjele ubit.
i jos stalno oko nas: "jel vam sto treba" i tako 5 puta.
joj da..bila sam ja u subotu u tom novom limoniju u ilici..ista stvar, nafrfuljene fifice koje te prvo gledaju s visoka (već sam spominjala - radni vikend, tetovaže, rastegnuta trenirka, raščupana..a baš sam imala hrpu para kod sebe jer je sjela plaća a šopingiram za more... hi-fuckin'-hi, evo vam ga na :2up: nisam kune ostavila ) . nakon prezirnog frkta, počne kružiti oko mene ko ajkula..i onda "mogu li pomoći? mogu li pomoći? mogu li pomoći?" "a daaaaaaaaaj - piss off!" )

Quote:
piccola kaže:
a sto se tice dm-a , neki dan jedna zenska izlazi iz ducana kad ono tuli, i sad tete nju zaustave ,pogledaju u vrecicu jeu li ostavili kakav kod. ona opet ide vani i opet tuli, i tako 10 puta. zenska se rasplakala , ove na nju vicu nek kaze di je sakrila to sto je ukrala...i nakon 20 minuta skuze da joj se za đon od cipele zaljepo kod, i onda su joj se tamo stale ispricavati.....
KATASTROFA! pa kaj si one dopuštaju!? pa ne smije se tak derati na nju bez obzira je li lopov ili nije! ako i nakon pregleda stvari sumnjaju da je - zovi policiju! i gotovo! oni će ustanoviti a ne gang-bang po njoj..a i ženska je isto blesava..plakati tam..ja bi bapce porazbacala po dućanu da počnu urlati na mene da sam lopov, a znam da nisam ništa ukrala
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 20:20   #35
ajme sta mi se danas dogodilo...

razbila sam lak za nokte u Müllera,ispred kase...tako mi i treba kad nosim mnogo stvari u rukama a ne u kosaricu

samo da pohvalim tete,kako su one to lijepo ocistile (iako sam ja to htjela ucinit),nisu vrtjele ocima bile su jako ljubazne

kladim se ,da se to dogodilo kod nas, zavrsila bi kao i lak
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 23:50   #36
Nije da me prodavacice u parfumerijama ne nerviraju, ali sve su svete prema jednoj prodavacici iz Wit Boya u Importanneu!
Mislim da odvratniju osobu u zivotu nisam srela... Tko god je nesto pita ona samo prevrce ocima... uz to, cini mi se da se i prema onim drugim curama sto rade ne ponasa bas ok. Ukratko - zenska je grozna i svakako cu izbjegavati ici tamo.Bar kad ona radi.
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 10:46   #37
Quote:
piccola kaže:a sto se tice dm-a , neki dan jedna zenska izlazi iz ducana kad ono tuli, i sad tete nju zaustave ,pogledaju u vrecicu jeu li ostavili kakav kod. ona opet ide vani i opet tuli, i tako 10 puta. zenska se rasplakala , ove na nju vicu nek kaze di je sakrila to sto je ukrala...i nakon 20 minuta skuze da joj se za đon od cipele zaljepo kod, i onda su joj se tamo stale ispricavati.....
[/B]
ne bi ih branila, ali mogu razumijeti da se te sirote žene (prodavačice - koje su po defaultu EVIL BITCHES FROM HELL) izbezume u ovakvim situacijama, jer se šteta naplaćuje iz njihovih džepova, a i onako rade za neku smiješnu lovu.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 11:07   #38
ja podivljam kad udem u duc, prodavacica ima musteriju a meni dovikuje kako moooogu pooomoci!
ak velim sto trebam onda kaze da pricekam pa da ce doc. pa koji k...mi onda uopce nudi pomoc! e na to totalno popidzim i obicno im nekaj spustim!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 19:18   #39
Quote:
ja u parfumerije uopće ne zalazim jer uvijek rade nekakve žene koje mi se ne čine nimalo prijatne... mrzim neuljudne prodavače i ove u parfumerijama čini mi se da vode u tome
drage djevojke, FIGHT BACK!
odaberite najneuljudniju prodavačicu i samo pustite da vas mašta nosi... pokažite mi molim vas ovo... a što je ono na vrhu police? jel mi možete to malo skinuti da vidim?(dok skida s police, ili donosi from the backstage, you just ) .... a čemu to služi? ne, ne, ipak to nije za mene.... a jel imate......???? da, to sam čula da je jako dobro.... pa možda ću kupiti, ne mogu reći na neviđeno! molim vas, budite tako ljubazni pa mi pokažite..... oooo, pa vi sve znate, jeste išli na neki tečaj, ili to sve iz gioie naučite? ... a imate tester za ovo? nemate? dajete ih samo odabranima ili ih zaista nemate? jeste sigurni? aha...aha... a što je ono na vrhu one police? e, to, to... to na čemu se već malo prašina uhvatila koliko je daleko i visoko... dajte mi to skinite malo, lijepo vas molim.... aaaa, ne, ne, ipak to nije za mene.... baš ste ljubazni! a što biste mi preporučili za moju kožu oko očiju?.... aha, aha... ne, mislim da danas neću ništa kupiti, ali puno vam hvala, bili ste tako ljubazni da ću doći opet.
bokić


drage djevojke, zašto bi nevini obilazak parfumerije bio VAŠA noćna mora????
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 04:15   #40
Quote:
piccola kaže:
ja i seka jucer u limonija, ljepo smo sve isprobale i prekopale i nismo nista kupile, ja milsim da su nas htjele ubit.
i jos stalno oko nas: "jel vam sto treba" i tako 5 puta.

a sto se tice dm-a , neki dan jedna zenska izlazi iz ducana kad ono tuli, i sad tete nju zaustave ,pogledaju u vrecicu jeu li ostavili kakav kod. ona opet ide vani i opet tuli, i tako 10 puta. zenska se rasplakala , ove na nju vicu nek kaze di je sakrila to sto je ukrala...i nakon 20 minuta skuze da joj se za đon od cipele zaljepo kod, i onda su joj se tamo stale ispricavati.....
__________________________

Uzasno!!!!!
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.