Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 13:12   #61
Nema veze, još bolje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:35   #62
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
...staračka oronulost je velik problem. Samo da vidite moju baku. No sad nema problema. Dat ću baki jednu smokvu i 6 maslina i eto vesele i podmlađene bakice!
...
7 maslina!

Treba precizno dozirati jer tko zna, možda bakica još više orone. Ili pređe u Jehovine svjedoke...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:35   #63
Mashallah prolazniče

postigao si da se ljudi šprdaju

Blago njemu što je došao tobe, ali nemoj bolan djelomične inf navoditi.

sa novinarskog aspekta izostavljanje imena tog čovjeka i ne navođenje instituta kojim ti naučnici pripadaju je ogroman propust.
nije propust jedino u slučaju kad se radi o propagandi- u tom slučaju ta jako važna inf je namjerno izostavljena!
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 16:45   #64
Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
Mashallah prolazniče, postigao si da se ljudi šprdaju
Na žalost nije ni za što drugoga osim za šprdnju.

Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
Blago njemu što je došao tobe, ali nemoj bolan djelomične inf navoditi. Sa novinarskog aspekta izostavljanje imena tog čovjeka i ne navođenje instituta kojim ti naučnici pripadaju je ogroman propust. Nije propust jedino u slučaju kad se radi o propagandi - u tom slučaju ta jako važna inf je namjerno izostavljena!
Zato bi možda ubuduće trebalo ovo kartonirati kao propagandni pamflet, bez ikakvih valjanih dokaza.
(a, na žalost, izgleda da ovo još uvijek pali kod ponekoga, čim mnogi sa ovim posežu)
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 18:50   #65
Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
Mashallah prolazniče

postigao si da se ljudi šprdaju

Blago njemu što je došao tobe, ali nemoj bolan djelomične inf navoditi.

sa novinarskog aspekta izostavljanje imena tog čovjeka i ne navođenje instituta kojim ti naučnici pripadaju je ogroman propust.
nije propust jedino u slučaju kad se radi o propagandi- u tom slučaju ta jako važna inf je namjerno izostavljena!
Oni se mogu sprdati samo sa vama ovdje sufijama koji im podilazite i spustate se na najnize granice da bi im ugodili i privukli njihovu nekakvu paznju. Ja to ne radim i ne zanima me hoce li se neko sprdati ili nece, jer sta ocekivati ionako od ignoranata ? Nakon sto je Poslanik dosao i pokazao im jasna i nedvosmislena cuda, sta su rekli ? Carolija ili "je li ti to sa nama sale zbivas, o ...." Zar se ne sjecas ovih ajeta iz Kur'ana ? Ako ga citas i iscitavas u prijevodu znacenja, trebao bi.

Stoga, ne brini puno sta ce ljudi reci, vec sta kaze Uzviseni Stvoritelj ovih jadnih ljudi.
Prolaznik_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 21:33   #66
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
Oni se mogu sprdati samo sa vama ovdje sufijama koji im podilazite i spustate se na najnize granice da bi im ugodili i privukli njihovu nekakvu paznju. Ja to ne radim i ne zanima me hoce li se neko sprdati ili nece, jer sta ocekivati ionako od ignoranata ? Nakon sto je Poslanik dosao i pokazao im jasna i nedvosmislena cuda, sta su rekli ? Carolija ili "je li ti to sa nama sale zbivas, o ...." Zar se ne sjecas ovih ajeta iz Kur'ana ? Ako ga citas i iscitavas u prijevodu znacenja, trebao bi.

Stoga, ne brini puno sta ce ljudi reci, vec sta kaze Uzviseni Stvoritelj ovih jadnih ljudi.
"Ahi" iz tebe govori mrznja. Za tebe je inkvizicija macji kasalj sta bi ti njima radio da mozes.
Srecom sto si seljak neobrazovan pa imas vlast nad samo 3 koze, 2 ovce i cukom. Sigurno su ti zivotinje "na pravom putu" i nazivas ih lijepim muslimanskim imenima..
__________________
..Ako je govor srebro sutnja je zlato..
Halveti is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.04.2008., 13:24   #67
Quote:
Prolaznik_; kaže:
Oni se mogu sprdati samo sa vama ovdje sufijama koji im podilazite i spustate se na najnize granice da bi im ugodili i privukli njihovu nekakvu paznju. Ja to ne radim i ne zanima me hoce li se neko sprdati ili nece, jer sta ocekivati ionako od ignoranata ? Nakon sto je Poslanik dosao i pokazao im jasna i nedvosmislena cuda, sta su rekli ? Carolija ili "je li ti to sa nama sale zbivas, o ...." Zar se ne sjecas ovih ajeta iz Kur'ana ? Ako ga citas i iscitavas u prijevodu znacenja, trebao bi.

Stoga, ne brini puno sta ce ljudi reci, vec sta kaze Uzviseni Stvoritelj ovih jadnih ljudi.
Ma ti si puko totalno. Vojnik ti napisa kritiku a ti njemu tako. Treba vas u rezervat. Koji si ti krelac. Krelac, krelac, krelac....:cere k:

P.S. Valjda ću sad zaradit ban Prijavljuj Musa...
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.