Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 16:29   #10061
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@hope - da, izgleda da nas dvije nikako da se u nečemu složimo.

Ali, kao što sam gore napisala, razumijem ju ja. Unatoč tome, tj. svejedno mi je to ružno za čuti. Nije pravedno strpati ni krivog ni dužnog čovjeka u zatvor samo zato što te ne voli, kao što je situacija kod Jaše i nje. To nije način, tu se zapravo povezuju dvije stvari koje nemaju veze jedna s drugom, tj. koje nemaju veze s razumom. I ako ga ona stvarno toliko voli kao što govori, onda mu to sigurno ne bi učinila, iako je on nju koječime povrijedio. Nasuprot tome, oprostila bi mu i učinila sve da on bude uistinu sretan pa tako i pustila da ode k Lari. Ovako se vidi da tu stvarno nema ljubavi. Kod Jaše se to odavno vidjelo, po povratku u Split joj je to otvoreno i rekao. Ispričao se i molio ju za oprost. Ne može se reći da nije. Postao je odavno svjesan svojih grijeha, pogrešnih postupaka, dok Leila svoje ne vidi, nije ih svjesna. Ili možda jest, ali ne želi pa ih poistovjećuje s nečim potpuno drugim i na taj način opravdava.

Uostalom, njezina se patnja neće smanjiti ako ju ona prouzroči nekom drugom, bilo njemu samom ili Lari.

Zapravo, ja sam ti više za ono: tko tebe kamenom, ti njega kruhom. I sama sam tako odgojena pa mi je samo kad vidim ovakvo nešto ili barem slično, makar bilo i izmišljeno, stvarno previše, ide mi van svake granice. Normalno, ne možeš dopustiti da te netko gazi ili ponižava, no zna se tko je to Leili zapravo učinio, tj. tko nije.
razumijem te, sve to što kažeš stoji i ispravno je. ali eto, kod mene se valjda probudio onaj osjećaj da treba zaštit slabije. a ona je slaba, i puno toga je prošla, ne svojom krivnjom. i napravila je krivih stvari, ali više iz očaja, nego što je loša osoba. doć će ona sebi i shvatit da to prema jakovu i nije bila prava ljubav, zato se i tako sebično ponašala. ona je u biti dobra osoba koja je spletom okolnosti napravila krivu stvar.
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 14.02.2012., 16:44   #10062
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
razumijem te, sve to što kažeš stoji i ispravno je. ali eto, kod mene se valjda probudio onaj osjećaj da treba zaštit slabije. a ona je slaba, i puno toga je prošla, ne svojom krivnjom. i napravila je krivih stvari, ali više iz očaja, nego što je loša osoba. doć će ona sebi i shvatit da to prema jakovu i nije bila prava ljubav, zato se i tako sebično ponašala. ona je u biti dobra osoba koja je spletom okolnosti napravila krivu stvar.
I ovo tvoje stoji, naravno. Zato ja o njoj i naglašavam stalno to da ona nije loša osoba jer nije, očaj ju je odveo tu gdje jest sad, što si i spomenula. Također, zato još stigne ispraviti ono što nije dosad i ne učiniti neku još i veću pogrešku zbog koje bi se kasnije mogla i još gore osjećati.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 14.02.2012., 20:38   #10063
ja se sve više divim koliko je Lara glupa ženska a divim se i sebi kad pomislim da bi na njenom mjestu činila slično, ak već ne isto

Zoran
Nela mi je isto postala
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 14.02.2012., 21:10   #10064
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
ja se sve više divim koliko je Lara glupa ženska a divim se i sebi kad pomislim da bi na njenom mjestu činila slično, ak već ne isto
Hahah, tako je i sa mnom.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 14.02.2012., 23:45   #10065
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
ja se sve više divim koliko je Lara glupa ženska a divim se i sebi kad pomislim da bi na njenom mjestu činila slično, ak već ne isto

Zoran
Nela mi je isto postala
ja bome ne bi, ne znam, mozda nisam karakter, al ja bi se vec isuljala negdje s jakovom! i to bi i lari preporucila, da makar na kratko zaboravi na niksu, to nije niti prevara kad je njoj jakov sudjen
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 15.02.2012., 02:16   #10066
ovi iz storya mi treniraju zivce i to na samo valentinovo i plasiraju vijest izvucenu iz konteksta (nadam se!!) da jelena i janko ne zive zajedno
nekak ne vjerujem u to, ne zelim vjerovat, al ujutro imam taj story pa saznam, a ono sto je bitno za temu, sigurno su ju u intervjuu pitali nesto za seriju, pa vam javim
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 15.02.2012., 02:25   #10067
Ma ne vjerujem u to
to je Story izvukao iz konteksta kao obicno ono bombastican naslov
a unutra nista od toga

Ne brini draga sigurno je sve ok
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 15.02.2012., 03:41   #10068
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
ja bome ne bi, ne znam, mozda nisam karakter, al ja bi se vec isuljala negdje s jakovom! i to bi i lari preporucila, da makar na kratko zaboravi na niksu, to nije niti prevara kad je njoj jakov sudjen
Anna Maria i opet si potpuno u pravu !!!!
pinky63 is offline  
Old 15.02.2012., 04:39   #10069
http://www.youtube.com/watch?v=Mm2p_eWHr0U

http://www.youtube.com/watch?v=RBJbvR0gTB0
Adio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.