Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2011., 02:12   #21
Zezi, ma jok, ne printam, ali kako me prijateljice pilaju sta ja to radim na Forumu, palo mi je napamet da isprintam tvoj post kao ogledni primjer

Gledala sam neki klip na The Bucibu, prosvrljala komentarima i naisla sam na ovaj post, zena/cura navodno ima neku vezu na Novoj i ovo su joj rekli u vezi planova za Asi..

''Alo curke ekskluziva slijedi tek sutra jer još nije odlučeno ništa navodno su u velikim dilemama rade kombinacije gore od hitlera i zasada stoji informacija da vjerojatno neće biti skraćivanja eto to sam uspjela saznati koliko sam joj bila dosadna rekla je da da će odmah ujutro vidjeti šta i kako dalje imaju frku i oni tamo svjesni su gledanosti pa ne znaju šta će sad a navodno ni ovo mastersranje neće biti svaki dan.''
Isolta is offline  
Old 15.03.2011., 05:52   #22
40. epizoda .. vjencanje...Demirovo uhicenje.. mislim da je to za sda najtragicnija epizoda u seriji ..

Sutra,tj danas oci ce mi biti ovakve
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 15.03.2011., 08:45   #23
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Zezi
''Alo curke ekskluziva slijedi tek sutra jer još nije odlučeno ništa navodno su u velikim dilemama rade kombinacije gore od hitlera i zasada stoji informacija da vjerojatno neće biti skraćivanja eto to sam uspjela saznati koliko sam joj bila dosadna rekla je da da će odmah ujutro vidjeti šta i kako dalje imaju frku i oni tamo svjesni su gledanosti pa ne znaju šta će sad a navodno ni ovo mastersranje neće biti svaki dan.''
jutrooo je, novosti??
Čak i ak mastersranje ne bude svaki dan, ko će izdržati Asi tipa samo dvaput tjedno??
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Old 15.03.2011., 08:47   #24
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
40. epizoda .. vjencanje...Demirovo uhicenje.. mislim da je to za sda najtragicnija epizoda u seriji ..
Sutra,tj danas oci ce mi biti ovakve
eee, sustižeš ti nas! çok süper!
mi smo se sinoć rastopile ... ahhhh.

Isolta - keep us updated!!! kakav masteršef, kakvi bakrači ...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 09:00   #25
pa tek sad skužila da smo na Vol. 2...ma rasturate sam tak...bravo curke...

...pohvale kao i inače za postove, gifove i klipove...ja i dalje uživaj u revijalno tonu

__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 15.03.2011., 11:08   #26
Op Op Op vec smo na Vol.2... masalaa To je jos jedan dokaz da nema bolje serije
Ja se jos uvijek oporavljam od sinoc, htjela sam sad pogledati reprizu, kad ono repriza od petka.
angell_ is offline  
Old 15.03.2011., 11:19   #27
i sad nako svih ovih pregledanih epizoda iz prve sezone i nastvan u drugoj , nitno me ne može uvjeriti da između Tume i Murata u stvarnom žiovtu nije bilo ništa??? previše im je iskazana kemija na ovim scenama da su jednostavno ne odoljivi ...prekrasni...čovijek se topi od emocija pored njih...ma sve u svemu njih dvoje su mi odlični!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 15.03.2011., 11:36   #28
Asi vol.2... Dobrodosle Samo sada strahujem da nam je nece ukinuti, tamo na youtube kanalima govore kako su im oni na novoj rekli da cemo biti obavjesteni na vrijeme o promjenama, medjutim vec su stavili program za 21.03 i tamo asi nema, jeli to to obavjestenje ili??? Sto se mene tice neka je stave u koji termin god zele, samo neka ide, ja mislim da ce je neko uploadati...samo ne ukidanje...

Prica mi mama sta joj se juce desilo u gradu, krenule ona i njena radna kolegica na posao i na pjesackom prelazu neki tip ih zamalo "pokupio", kaze ona mi se okrenule i njemu rukama masemo kako je idiot, kad kaze ja i ona u isti momenat "isti demir", onda je sve bilo ok, kaze mama ma da me je i malo zakacio ne bih mi bilo zao Zato sam ja juce citav dan u gradu i po tim pjesackim prelazim, jer ako postoji sansa da ovdje zivi neko sto imalo lici na Demira hm hm

Sto se serije tice tek sada pocinje biti zanimljivo, jos samo da se desi "ono" e onda cu skroz da "odljepim".
Melek bih najradije dobro istukla ali izgleda da se smirila, samo da tako ostane.
Dobro je pa imam vas pa dodjem ovdje i "ispraznim" se kada se sve to nagomila u glavi Ali zato vase komentare redovno citam i sve ste

http://www.youtube.com/watch?v=67WD3...eature=related
Sabina1980 is offline  
Old 15.03.2011., 12:12   #29
Molim vas, koje su 2. epizode bile u petak? i jel su postavljene na gitanocorazon? izgbila sam se, jer na Novoj ne pokazuju cijele ko u orginalu i sad stvarno više ne znam koja je....hvala
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Old 15.03.2011., 12:12   #30
Ja tamam sve sredila i stavila da kad ono repriza od petka.
Pisala sam Novoj da nam uslise zelje i ne ukidaju Asi ali nema odgovora. Jao sto nas muce. Mislim da bi bio vakat da nas vec jednom obavijeste sta ce biti sa prikazivanjem serije. Procitala sam sve od sinoc i pregledala sve gifove po nekoliko puta. Pa vi ste nestvarne. Sve je
Asi is the best is offline  
Old 15.03.2011., 12:18   #31
Dobro jutro svima!

O Asi Vol. 2! Tesekkürler!

Sinocna epka mi je bila “emotion pure” Kad je Asi dosla kuci a Demir se smijesi. Da li zato sto se ponasa ko neki deca i skriva onu sliku ili zato sto joj se obradovao. Ja mislim da je i jedno i drugo! Malo se smijo sam sebi a malo i njoj! I Asi je bilo drago kad je Demira vidjela nasmijanog! Bas mi se svidjela ta scena! Kad neko kuca na vrata, ja mislila Defne 100%, kad ono Ishan. Prvo sam pomislila, ma koji ces im k...c sad ti. Nemaju ni vremena da se pomire kad im stalno neko dolazi sa svojim problemima. A onda sam vidjela da je babo malo popijo! Hijao! Babo ce tu spavati, Asi mu je pripremila krevet. A njih dvoje, moraju u spavacu sobu – Zajedno! A ja na sav glas: Nije babo lud, stjero ih u jedan krevet. A on izaso i gleda za njima i onako lukavo se smije. Bravo Ishane. Za ovo te volim jos vise. A njih dvoje sjede na krevet kao da su se prvi put ugledali pa jedno drugom ne smiju u oci pogledati i onda Demir lagano vadi onu sliku iz dzepa i stavlja je na krevet. Asi gleda njega, on gleda nju. Sljedeca scena, ona u spavacici a on skino samo sako. Hebemu Demire. Pa zar u odijelu spavas? A bokserice? U cemu ti spavas. Ok, ajd nema veze! Idemo dalje. Demir prilazi Asi, on bi a ona se nesto necka. I bi i ne bi, ma bi i ona ali nebi da popusti bas tako lako. On govori: Ne pustam te, Imas vatru u ocima. Ona se i dalje se necka, vice, gura ga od sebe. Tu sam pomislila, Asi sad je stvarno dosta. Zagrli ga i ne pustaj vise. Vidi Demir da nebma drugog izbora a po meni davno trebo uraditi. Uzima papir za razzo i pali ga. Baca na pod. (Eto sad znate zasto oni nemju tepiha u toj kuci). Opet joj se priblizava i govori: Oprosti. Lud sam od ljubomore. Kajem se. Jako mi nedostajes. Ona ga i dalje gura od sebe. Odmicu se jedno od drugog, gledaju se (majko mila, koji pogledi) i onda Asi napokon ide njemu u zagrljaj. I napokon se ljube, kako se samo ljube. Od silne zelje nisu vise mogli izdrzati. Padaju na krevet, on ju obara, otkopcava joj dugmad i dalje se ljube. Telefon zvoni. Ma jbte telefon nek zvoni. Oni i dalje se ljube. Prestaje jedan zvoniti, zvoni drugi telefon. Tu sam pomislila, jbt Defne ako se ti nemozes pomiriti sa tvojim muzem, pusti bar druge nek to cine. A Defne zapela ko mutava. Sta je uopste navalila po toj Asi, sto nije majku nazvala ili babu ili sta ti ja znam koga. Samo Asi, Asi i Asi! Doslo mi je da ju pljunem kroz ekran. Oni i dalje ignorisu telefon ali u tom moentu se budi Ishan i u potragu za telefonom. Ne vrijedi. Jos jedan poljubac, zakopcavanje dugmad i ustaj Asi! Kad tamo cuje se neka voda, opet pukla cesma. Dok je Asi stigla do telefona, Defne je vec spustila. Ishan se bori sa cesmom, Asi vice Demira. Ishan ide zvati majstora. A Demir kaze: Sve je protiv nas! A ja povikala: I protvi nas! Da oni znaju koliko forumasa ceka da se oni vec jednom kr..nu, nebi oni tako lako pustali svakog u tu kucu i dijeli kljuceve svima! Tu mi ih je bas bilo zao, vala nikako im se neda! Doso majstor, popravijo a Ishan razvezo po prici. Demir pristojan mladic pa slusa i ponekad nesto pita, tipa: Je li Asi bila i kao dijete ovako prgava? A Asi vise nije mogla izdrzati pa zaspala. Demir zenicu u narucje i pravac krevet. Steta samo sto nismo vidjeli kako ju nosi! Sljedece jutro, novi dan. Bude se jedno kraj drugog. Demirov osmijeh kad je skonto da voljena lezi kraj njega. Asi pita kako je dospijela u krevet a Demir kaze u narucju voljenog. Hmmmmmm. Milina ziva. On joj govori kako je nesto pricala nocu i tek kad je nasla njegovu ruku prestala. To mi je cok slatko! Kad se Ishan probudio, Demir kaze: Poljoprivrednik Ishan. Naravno, rano je ustao. Ide ona pripremiti njima dorucak. Asi pripremila omlet, Demir pece kruh. Ma meni jet o nesto najljepse.Dorucak sa voljenim! Nema dalje! A njih dovje ne bi bili oni da se malo ne bocnu. D: Moja zena pravi izvrstan omlet. Nisam to ocekivo! A: Ne razumijem se samo u zemljoradnju! D: Mora mi odgovoriti, cak i kad je hvalim! I: Shvatila je bez brige. D: Vidim ali voli prkositi! A: Trebao si se ozeniti nekom poslusnijom! (A ja odma pomislila na Defne! ) A kad je reko da bi trebalo kosulju ispeglati a ona kaze, hajde skini je. Ja pomislila: To, to, to. Skidaj kosulju Demire. Ali Demir nam pruza to zadovoljstvo, on se naravno zuri! I slag na kraju, onaj njihov razgovor preko telefona. Tako romantico! Leptirice sam imala u stomaku! Bas su mi bili cok güzel. Ma cjela epizoda je bila u njihovom stilu. Nek su se oni pomirili a ono (za cim svi ceznemo), to ce doci kad oni budu spremni!

Kerim/Defne/Dora – Kerim i bi i ne bi. Ipak je on ozenjen ali bi on. I Dora bi, ali Kerim ipak ne bi. Jbt, on nezna sta ce. Te bi Doru, grize ga savjest (ali ne zbog Defne nego zato sto je jos ozenjen), on bi u Istanbul. Pogrijesio je sto je doso. Pa da sad zbog Dore, a kad i to pukne onda bi opet vani z Istanbula! Ma daj Kerime odrasti vec jednom. Bio mi je tako dobar lik u pocetku ali ove zadnje epizode mi je neki bzvze. Nemogu reci da je odorata, ali nije daleko. Defne, ona samo cmizdri i jada se Asi. Ok, nije joj lako ali trgni se vec jednom. I Defne je u neku ruku kriva sto je muza otjerala u ruke druge zene! Nerviraju me i jedno i drugo!


Aslan/Sarmasik – Sve vise ljudi doznaje za njih dvoje. Sarmica se sad jos vise boji da ce opet izgubiti to sto je dobila. Sad i obadvije mame znaju za to! Ok, situacija je nezgodna. Ona bila udana za Dzemala, njen brat ubio Dzemala. Aslan joj dodje nesto tipa unku! Situacija cok nezgodna. Ali meni bi oni bili bas dobar par. Ima Sarmica dusu i savjest i srce. Mislim da se i ona zaljubila. A na Aslanu se vidi da se zaljubio do besvijesti. Vidjecemo sta ce tu jos biti. Ali meni bi to bilo ok. Sta e biti samo kad Ishan i Neriman saznaju! Gondza i Zija shvatili odma o cemu se radi! Fatma me malo iznervirala sa onim svojim ponasanjem prema Aslanu. Pa nije on beba vise. Ali valjda jet o normalno u turskoj. Sjecam se dok je Dzemal bio ziv pa kaze Nerimani da udje u kucu, ova ne prigovara odma ulazi!

Demir/Kerim/Ali – Tvornica: Demir je poslao Kerima da istrazi mjesto gradilista. Da vidi da li ima njiva! Ja mislim da Demir ne zna tacno gdje je ta Asina njiva. A Kerim je trazio njive za obradjivat. A ona njiva nije obradjiva. Kerim ne zna sta Asi misli raditi tamo. Tako ja to sebi objasnjavam. A Ali je jedno obicno g..no od covjeka. Opet jet o pokazo. Asi je pristojan djevojka pa ga je i pristojno odhebala. A potplacuje Demirovog partnera, srecom pa je i ovaj njega istrazio. Ali odustaje od ponude kad skonta da ce Demir i Asi tu imati problema izmedju sebe. Hebote koliko je covjek navalio da naudi Demiru. Trebo se malo jace zabit u ono drvo, bar toliko da ostane neko vrijeme u komi!

Neriman/Suhejla – Ispala mi je humana sa Sarmasik. Smilovala se. Ali sve na “prigovor” Suhejle! A bogami i Suhejla poslusa nju zbog Aslana. Ali nikad to nebi priznale jedna drugoj. Vecera je bila ok. Namik istrazuje teren kod Ishana. Ovaj kaze da nema pravo na nju, ali nije reko da mu se svidja to sto se vidja sa Namikom i da nebi zelio opet nesto sa njom. I nije odgovorio da li mu to smeta. Meni se cini da mu smeta i to bas smeta. Ne kontam covjeka. Jer se zato napio ili sta?

Eto cekam srijedu za nove utiske!

Ja kad pone pisati bude Dobro jutro a kad zavrsim ono vec Dobar dan!

Ema_kali, Zezcie - kao i uvijek sa zadovoljstvom sam procitala vase postove.

Slike + Gifovi ekipa
__________________
Dotaknuti nekoga znači dotaknuti mu dušu!
Gaga** is offline  
Old 15.03.2011., 12:20   #32
Eiiii,
Najprije da mi se slegnu utisci od sinočnje epke:zatim idem na kava: i čitanje, čitanje...
Monimalu,draga,si vidla?....rekla sam ti ja...Da, to je jedna od varijanti tog legendarnog originala iz "Ane Karenjine".Negdje sam ju pročitala i u svakoj varijanti mi fascinantna...
Pošto mi ovdje "seciramo" likove do najminimalnijih detalja, bilo mi zgodno to ubacit, kao paralelu između sretnih likova,kada su nam pomalo neinteresantni, i onoga u što se pretvore kad postanu nesretni...
žanis84 is offline  
Old 15.03.2011., 12:23   #33
ja stvarno ne razumijem tu Novu, šta stavljaš nesšto novo ako ti ovo strao još nije gotovo i ukidati serije 25 nastavka do kraja, sramota. zašto je ne stave onda poslije to 'Masterštefa', ili neka maknu koju reprizu ujutro pa je stave tada, meni svaki termin odogovara, tako i onako uvijek snimam jer ne mogu gledati u realnom vremenu. i to baš sad kad je Asi postala presavršena, napokon njih dvoje da su krenuli, ah nadam se da nas neće Nova razočarati, ali koliko gledam na tv rasporedima za sljedeći tjedan, nema je.
i nijemi jasno kako te reprize stalno motaju, ono prošli tjedaan nije bilo radi utakmice navečer i onda stave novi nastvak u vrijeme reprize, ili pak jučer reprizu od petka kada serija traje 2 sata, skrate na sat vremena??
valjda se i oni motaju u tom skraćivanju, umjesto da stvaen nastvak kako je originalno snimljen
cielo1 is offline  
Old 15.03.2011., 12:37   #34
Oho..nova stranica,novo ruho!!Lijepo!
Poljubci pod rednim br.4...čekali smo i dočekali,samo ne znam tko je duže čekao i iščekivao publika (mi) ili njih dvoje,kako samo navališe jedno na drugo..još kad vidim ove gifove što ste ih postavile, sve mi nešto toplo oko srca..ha,ha..ma šta toplo, trnci trnci, vibracija krvi u svih 16-est. No,nikako se ne mogu oteti dojmu da su nam neke scene skraćene,sad su obučeni, sad su u pidžami..dobro,ne moramo mi baš sve vidjeti,ali ne bi imali ništa protiv i da su nam dali malo više sočnih detaljčića..
Ma,da nek su oni nama prikazali Kerima u akciji..tamo im bludnost nije padala na pamet,tko šljivi tradiciju,ha???Ma,ja!Ta njegova the varanje scena, uff..uzbudljivija mi reklama za paradontax..nula budova,šta nula,kad bi se beskonačna nula mogla dočarati,e toliko im ja dajem.Ništa! Još u svemu tome,njih dvoje preljubnika..oni meni liče,znam nisu u krvnom srodstvu,ali mi jako liče. Sinoć mi pade na pamet,kako jadnim zetovima nije lako s njima,konzumiranje braka uvijek ostavljeno do daljnjeg..jedino ih je najmlađa preduhitrila..pa se mi čudimo odakle toliko frke,strke???Zbog nekonzumacije ili zbog čaja???

Edit. kako predhodni postovi ostadoše, ništa od kvotanja..pa onda ide jedna kolektivna pohvala na kreativnosti...i naravno dobrodošlica novim kolačićima
defnne is offline  
Old 15.03.2011., 12:43   #35
Merhaba

ooooo otvorena je "nova knjiga" , ssuupperrrrr

odmah slike, slicice i gifovi , svima koji su napravili postavke ( Mina, Adadjo, M7 )

ma ja vise ne mogu da se "nerviram" oko termina emitovanja Asi , sta bude bice, prilagodicu se kako budem mogla ( hvala bogu ima linkova sa prevodom , vidim i Bucibu ponovo postavlja ) , meni je bitnije da je "okrenuta nova stranica" na ovoj temi i da se "druzenje" nastavlja....
asi62 is offline  
Old 15.03.2011., 12:50   #36
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Sinoć mi pade na pamet,kako jadnim zetovima nije lako s njima,konzumiranje braka uvijek ostavljeno do daljnjeg..pa se mi čudimo odakle toliko frke,strke???Zbog nekonzumacije.jedino ih je najmlađa preduhitrila. ili zbog čaja???
Najmladja ih preduhitrila i najbolje je eto prosla.
Eto sta je reci zivot...

A meni vise lice Kerim i Defne... istiii
angell_ is offline  
Old 15.03.2011., 13:03   #37
Dobro vas našla u vol.2 ekipo !
Ah sinoćnja epka...napeto, napeto, nije ona pipa utaman eksplodirala , čekamo tko/što je slijedeći na redu
Babe tračare, iste svugdje na ovoj kugli našoj

Quote:
Sabina1980 kaže: Pogledaj post
... vec su stavili program za 21.03 i tamo asi nema...
ma nije tv raspored Sveto pismo da ga se ne bi mijenjalo,ionako sitnim slovima piše da tv kuća pridržava pravo promjene programa,stoga go ASI go


Zadnje uređivanje Taya : 15.03.2011. at 13:28.
Taya is offline  
Old 15.03.2011., 14:07   #38
Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
...sjede na krevetu kao da su se prvi put ugledali pa jedno drugom ne smiju u oci pogledati i onda Demir lagano vadi onu sliku iz dzepa i stavlja je na krevet. Asi gleda njega, on gleda nju.
Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
... ona u spavacici a on skino samo sako. Demir prilazi Asi, on bi a ona se nesto necka. I bi i ne bi, ma bi i ona ali nebi da popusti bas tako lako.


Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
On govori:Ne pustam te, Imas vatru u ocima. Ona se i dalje se necka, vice, gura ga od sebe. Opet joj se priblizava i govori: Oprosti. Lud sam od ljubomore. Kajem se. Jako mi nedostajes. Ona ga i dalje gura od sebe.




Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
Odmicu se jedno od drugog, gledaju se (majko mila, koji pogledi)


Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
...i onda Asi napokon ide njemu u zagrljaj. I napokon se ljube, kako se samo ljube. Od silne zelje nisu vise mogli izdrzati.


Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
Padaju na krevet, on ju obara, otkopcava joj dugmad i dalje se ljube. Telefon zvoni. Oni i dalje se ljube ... i dalje ignorisu telefon ali ... Ne vrijedi. Jos jedan poljubac, zakopcavanje dugmad i ustaj Asi.



__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 14:24   #39
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
Merhaba

ooooo otvorena je "nova knjiga" , ssuupperrrrr

odmah slike, slicice i gifovi , svima koji su napravili postavke ( Mina, Adadjo, M7 )

ma ja vise ne mogu da se "nerviram" oko termina emitovanja Asi , sta bude bice, prilagodicu se kako budem mogla ( hvala bogu ima linkova sa prevodom , vidim i Bucibu ponovo postavlja ) , meni je bitnije da je "okrenuta nova stranica" na ovoj temi i da se "druzenje" nastavlja....
asi62 čestitam na 10.000

Quote:
Zezica
Gledam ja, nema boce, GDJE JE BRLJA??, al' vidi, šemeće on, pod gasom je ... Ja već odignuta od kauča! Pa krenu u sobu – e tu sam već uspravna na kauču... on, sav nekako zbunjen izvadi sličicu....Onda već u lidl spavaćici.... nema više treptanja, turska je to serija, ako trepnem – može već sve biti gotovo!
ja sinoć nisam uspjela pogledati bebica mi ima vodene kozice, a vidim nema danas ni reprize sad na yt ako stignem nadam se da smijem trepnut.
Jahač odjahao dobro ste je naprašili tako i treba da je čitala znala bi da je zabranjeno.
pozdrav curke sve ste zaslužile
__________________
Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.Sevginin Kokusu(miris ljubavi).mp3
Darija76 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.