Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2013., 20:03   #2461
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Soner saznaje za Aylinino srce,suze,panika,dolazak doktora-ali eto za sad je sve normalno
Mete napokon srece Nihal,1. put joj prikazuju lice-meni i nije toliko strasno
i jos je usput pobjedila,ali eto pobjegla je
Ali radi na obali,cisti brodove
Scena Hakana i Zehre kroz parkic mi je najtuznija,meni je Hakan tako drag
slazem se, nije ni meni tak jako gadno, očekivala sam nešto u ovom stilu kad ono....
bold-joj i meni je

btw, ne volim kad se Soner igra gospodara zemlje i svemira.
Kažem Soner jer je Sulejman radio po njegovom naputku, mislim ono sa pištoljem
šta znači da doktorbey nije htio poći s njim bi ga ubio?
Naravno da nebi, al sigurna sam da bi mu opalio par šamara, pa zar se tako stvari rješavaju?
Eto to je jedina stvar koju ne volim kad je Soner u pitanju, ima se para ko blata pa eto može šta mu se god ćefne.
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 20:11   #2462
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Soner saznaje za Aylinino srce,suze,panika,dolazak doktora-ali eto za sad je sve normalno
Mete napokon srece Nihal,1. put joj prikazuju lice-meni i nije toliko strasno
i jos je usput pobjedila,ali eto pobjegla je
Ali radi na obali,cisti brodove
Scena Hakana i Zehre kroz parkic mi je najtuznija,meni je Hakan tako drag
I meni je Hakan izuzetan.
Uporan je u svojoj potrazi za srećom. Mada put kojim ide donosi mu toliko neizvesnosti. I prepreke.
Hakan je muškarac koji zna šta hoće, koji voli i koji prašta. Ali je uvek nekako u senci. Strpljiv je.
Latinska poslovica kaže: "Dok se voli, dotle se i prašta." A on voli Berin beskrajno. I malu Zehru.
Ako govorimo o odnosu prema sopstvenoj ličnosti i dostignućima, moje mišljenje je da je Hakan skromna osoba. Ne nameće sopstvene vrednosti. Mene fascinira svojom posebnošću. Možemo reći da je na neki način svestan svojih ograničenja, ali sa druge strane ima čime da se ponosi. Ali se ne ističe.
Uvek tužan, zamišljen, utučen.
Luta beskrajnim postranstvima sopstvene tuge poput Ukletog Holadjanina...
Filis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 20:31   #2463
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
slazem se, nije ni meni tak jako gadno, očekivala sam nešto u ovom stilu kad ono....
bold-joj i meni je

btw, ne volim kad se Soner igra gospodara zemlje i svemira.
Kažem Soner jer je Sulejman radio po njegovom naputku, mislim ono sa pištoljem
šta znači da doktorbey nije htio poći s njim bi ga ubio?
Naravno da nebi, al sigurna sam da bi mu opalio par šamara, pa zar se tako stvari rješavaju?
Eto to je jedina stvar koju ne volim kad je Soner u pitanju, ima se para ko blata pa eto može šta mu se god ćefne.
meni je lijepo sto Soner zeli sve uciniti za Aylin,ali ipak nekad pretjera-kao ovog puta, imala sam osjecaj da je Suleymanu neugodno dovest doktora s pistoljem,ali eto

Quote:
Filis kaže: Pogledaj post
I meni je Hakan izuzetan.
Uporan je u svojoj potrazi za srećom. Mada put kojim ide donosi mu toliko neizvesnosti. I prepreke.
Hakan je muškarac koji zna šta hoće, koji voli i koji prašta. Ali je uvek nekako u senci. Strpljiv je.
Latinska poslovica kaže: "Dok se voli, dotle se i prašta." A on voli Berin beskrajno. I malu Zehru.
Ako govorimo o odnosu prema sopstvenoj ličnosti i dostignućima, moje mišljenje je da je Hakan skromna osoba. Ne nameće sopstvene vrednosti. Mene fascinira svojom posebnošću. Možemo reći da je na neki način svestan svojih ograničenja, ali sa druge strane ima čime da se ponosi. Ali se ne ističe.
Uvek tužan, zamišljen, utučen.

Luta beskrajnim postranstvima sopstvene tuge poput Ukletog Holadjanina...
Upravo to,Hakan je stvarno dobra osoba, voli beskrajno,cak i mirno prihvaca brak Berin i Ahmeta,na ulici su Neriman i ekipa mislili da ce biti scena neka,ali on je platio i nastavio,mirno do kuce.
Meni je on puno drazi od Ahmeta, volila bih da nađe sebi neku koja ce ga voljeti,
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 20:36   #2464
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Upravo to,Hakan je stvarno dobra osoba, voli beskrajno,cak i mirno prihvaca brak Berin i Ahmeta,na ulici su Neriman i ekipa mislili da ce biti scena neka,ali on je platio i nastavio,mirno do kuce.
Meni je on puno drazi od Ahmeta, volila bih da nađe sebi neku koja ce ga voljeti,
i ja također bi to htjela
ali ne samo neku koja ce ga voljeti, nego neku koju ce i ON voljet onako jako jako
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 21:50   #2465
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
btw, ne volim kad se Soner igra gospodara zemlje i svemira.
Baš tako. Gledam onu scenu sa pištoljem i ne vjerujem Otvorena prijetnja pištoljem doktoru koji ti liječi ženu samo zato što nije sa oduševljenjem prihvatio ideju da u gluho doba noći ide u kućnu posjetu?! Razumijem zabrinutost, ali malo veze sa realnošću ne bi škodilo. I inače me u životu nervira što pare sve kupuju

Mogao bi se Ali češće presvlačiti Samo ću reći

Nisam bila neki ljubitelj Hakana od kako je ucijenio Berin da se uda za njega, ali ovo ponašanje nakon razvoda mi se baš dopada. Dostojanstveno se povukao kad je konačno uvidio da je višak, želim mu svu sreću ovoga serijskog života

I naravno, DJ Okanica još jednom na djelu

Erkin Koray - Yağmurun sesine bak ( Pogledaj zvuk kiše)

Savršena za naše sarajevsko vrijeme ovih dana . I Nihalina verzija:

http://www.youtube.com/watch?v=R2JDO8Ks98Q
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 21:56   #2466
kad balon odleti

I meni je Hakan poseban lik. Njegov musavi, spušten nos u
pslijednje vrijeme baš me iritira. Nije dečku sve pošlo po njegovu.
Vratite mu njegove krpice, gospodo scenarist, ne puštajte mu
crvene balone da mu odlete. Nek ih čvrsto drži, jer on je bez
njih nije gospodar.
Ali kapetan, odlazi sa suda u odjelu boje neba. Jednake takve su
košulja i krovata. Tako obučen dolazi pred svoju kuću, susreće
majku i Cemilu i bjesan negdje odmah odlazi. Barku popravlja u tamno plavim hlačama i nekoj majici na rige, kafenkastoj. Presvlači majicu i oblači košulju. Hlače su iste tamne i uzima tamni sako i izlazi iz "barake". Krovatu nije vezao. Na ulici nailazi na ekipu, Selmu, Cemillu i majku i sad je u svijetlo plavom odjelu, istoj takvoj
košulji i krovati. Gdje je bio na presvlačenju još jednom?
To presvlačenje nismo imali prilike vidjeti
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 21:58   #2467
Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
kad balon odleti

I meni je Hakan poseban lik. Njegov musavi, spušten nos u
pslijednje vrijeme baš me iritira. Nije dečku sve pošlo po njegovu.
Vratite mu njegove krpice, gospodo scenarist, ne puštajte mu
crvene balone da mu odlete. Nek ih čvrsto drži, jer on je bez
njih nije gospodar.
Ali kapetan, odlazi sa suda u odjelu boje neba. Jednake takve su
košulja i krovata. Tako obučen dolazi pred svoju kuću, susreće
majku i Cemilu i bjesan negdje odmah odlazi. Barku popravlja u tamno plavim
hlačama i nekoj majici na rige, kafenkastoj. Presvlači majicu i oblači košulju. Hlače
su iste tamne i uzima tamni sako i izlazi iz "barake". Krovatu nije vezao. Na ulici nailazi
na ekipu, Selmu, Cemillu i majku i sad je u svijetlo plavom odjelu, istoj takvoj
košulji i krovati. Gdje je bio na presvlačenju još jednom?
ahahaaha viš viš zanimljivo, to nije zapazilo moje oko sokolovo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 23:01   #2468
I meni je Hakan baš drag , nemam neku službenu top listu ali vjerojatno bi upao u prvih pet - šest ...

U prvoj sezoni mi je bio neutralan , ne mrzak ali ne ni naročito bitan . Bio mi je puno draži Ahmet , no , Ahmetov se lik u drugoj sezoni ne razvija . Nije loš , nije negativac , no scenaristi kao da nisu znali što bi s njime .

Ali je u prvoj sezoni bio užasan , no obično bi nakon mahnitog poteza uslijedilo kajanje . Dalo se vidjeti da je rob svoje ćudi i naglih reakcija ...

U drugoj sezoni vidimo čovjeka svjesnog svojih grešaka . Bori se sa vjetrenjačama , trsi se i pokušava se koliko - toliko iskupiti . U velikoj je mjeri uspio , no od onoga što najviše želi , da vrati Cemile , nema ništa . Pomirio se sa time ... No , njegova odanost nije ništa manja . Skače joj u pomoć svaki put kad se nađe u nevolji . Nekad je naporan i napasan ( u većini slučajeva ) , no nije mala stvar imati nekog tko je uvijek , bezuvjetno , na tvojoj strani . Tu crtu , u odnosu na Berin i Zehru , ima i Hakan . Mene su time osvojili i puno im grešaka na račun ove osobine mogu oprostiti . Za one koje vole , učinit će sve .

Posve je dugačiji Soner . Mnogi vole njegovu ljubavnu priču s Aylin , no , na njega se ne možeš osloniti . Obje njegove prosidbe su bile , bez obzira na romantiku i iskrene osjećaje , više stvar bontona . Prvi put kad je Aylin provela noć sa njime , drugi puta sad kad nosi njegovo dijete .

Što je bilo kad se Aylin pokušala ubiti zbog Sonerovih zaruka sa Mesude , kad je htjela otići od Murata , kada je slučajno ranjena , kada je doživjela slom nakon propalog vjenčanja ?! Sve je to Soner vidio svojim očima ... i ni u jednom trenutku njena sreća nije bila na prvom mjestu .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 23:17   #2469
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Što je bilo kad se Aylin pokušala ubiti zbog Sonerovih zaruka sa Mesude , kad je htjela otići od Murata , kada je slučajno ranjena , kada je doživjela slom nakon propalog vjenčanja ?! Sve je to Soner vidio svojim očima ... i ni u jednom trenutku njena sreća nije bila na prvom mjestu .
dobro si ovo rekla....a gdje je on bio?
utapao tugu u alkoholu
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:00   #2470
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
I meni je Hakan baš drag , nemam neku službenu top listu ali vjerojatno bi upao u prvih pet - šest ...

U prvoj sezoni mi je bio neutralan , ne mrzak ali ne ni naročito bitan . Bio mi je puno draži Ahmet , no , Ahmetov se lik u drugoj sezoni ne razvija . Nije loš , nije negativac , no scenaristi kao da nisu znali što bi s njime .

Ali je u prvoj sezoni bio užasan , no obično bi nakon mahnitog poteza uslijedilo kajanje . Dalo se vidjeti da je rob svoje ćudi i naglih reakcija ...

U drugoj sezoni vidimo čovjeka svjesnog svojih grešaka . Bori se sa vjetrenjačama , trsi se i pokušava se koliko - toliko iskupiti . U velikoj je mjeri uspio , no od onoga što najviše želi , da vrati Cemile , nema ništa . Pomirio se sa time ... No , njegova odanost nije ništa manja . Skače joj u pomoć svaki put kad se nađe u nevolji . Nekad je naporan i napasan ( u većini slučajeva ) , no nije mala stvar imati nekog tko je uvijek , bezuvjetno , na tvojoj strani . Tu crtu , u odnosu na Berin i Zehru , ima i Hakan . Mene su time osvojili i puno im grešaka na račun ove osobine mogu oprostiti . Za one koje vole , učinit će sve .

Posve je dugačiji Soner . Mnogi vole njegovu ljubavnu priču s Aylin , no , na njega se ne možeš osloniti . Obje njegove prosidbe su bile , bez obzira na romantiku i iskrene osjećaje , više stvar bontona . Prvi put kad je Aylin provela noć sa njime , drugi puta sad kad nosi njegovo dijete .

Što je bilo kad se Aylin pokušala ubiti zbog Sonerovih zaruka sa Mesude , kad je htjela otići od Murata , kada je slučajno ranjena , kada je doživjela slom nakon propalog vjenčanja ?! Sve je to Soner vidio svojim očima ... i ni u jednom trenutku njena sreća nije bila na prvom mjestu .
danima vas čitam, ali na ovo moram reagirati - savršeno si napisala moje misli, a baby ja dala savršen odgovor, po mom skromnom mišljenju.
meni soner i ajlin nisu glavni u seriji, a od onog "poziva" doktoru usred noći mi se okreće želudac. meni je to iskazivanje moći i puno novaca, a da nema lovu - bila bi otmica doktora.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 19:30   #2471
Selma je uspjela naći pravu kuću , no , Nermin je u parku . Našli su ju i gledali , ona se lako riješila svoje pratnje i pozvala ih rukom da priđu . Alija i Cemile poznaje iz holdinga , a Selma joj je snaha ...

Moj sin te je povrijedio , zar ne ? Divlji je ...
Kenan je sin oženjenog čovjeka koji ga nije priznao . Nakon njegove smrti došli su Hikmetu na vrata ( pamti žena i da je Selma bila Hikmetova supruga ) , no on im nije vjerovao . Nermin su udali , napatila se u braku , a sin joj je snivao osvetu ... Starica ih je ganula , i pozvala da dođu i sutra razgovarati ...

Cemile sad shvaća Kenanove motive i misli da će ga teško obuzdati ... Ali je otkrio da i Kenan ima slabu točku .

I dok se drugi dan svi dotjeruju za Berinino vjenčanje , Ali je malo navratio u otmicu ... Kenan je van sebe zbog majčinog nestanka , dok ona čavrlja i igra društvene igre u Alijevoj kolibi . Susjed je došao zabavljati Nermin , a Ali odlazi na kćerino vjenčanje .

Ekrem čeka u zasjedi ... Resul je doznao da namjerava ubiti mladence i kako ih ne uspijeva dobiti , obavijestio Hakana .

Vjenčana ceremonija pred najbližima je skromna , ali služi svrsi ... mladenci su ozareni i sretni što kreću u novi život ...

Pred sudom je već spreman revolveraš , no dojurio je Hakan i stao pred metak .

Ugledavši san , pomislila sam da je Hakan na rubu drugog svijeta ... no to je samo Berinina noćna mora . Pregledavaju ju u bolnici , jer joj je pozlilo . Hakan je operiran , još je živ ... Šira obitelj je pred vratima njegove sobe , davno su ga prigrlili i on je njihov ... i oni su , na čelu sa Berin , bedem koji ga brani od Ekrema .

Doktor obrašnjava da će Hakan spavati , da ne mogu k njemu i svi se polako razilaze ... jedino Ali još ima nekog posla , na Cemilina se pitanja obrecnuo sa " zar smo u braku da me ispituješ ?" ...

Kenan mahnita i dalje , Ali se vratio u kolibu da dozna da je bakica uživala ...

Hasefe brine o Aliju , Mete nalazi u novinama članak o Nihal ...

Berin i Ahmet u šoku ...

Posljednja scena : Nakon što su se opustili u dječjoj sobi i ostavili težak dan iza sebe , Aylin i Soner odoše na počinak ...
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 21:01   #2472
Sviđa mi se ovakav badass Ali
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 21:11   #2473
Pohvale za Berin i njezinu glumu danas, stvarno me pozitivno iznenadila. Šteta što Cemile nije prihvatila Sonerovu ponudu da malo sredi Ekrema, jel očito je potrebno da mu netko izbije koji zub, čovjek je zbilja zlo.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:05   #2474
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post

Pred sudom je već spreman revolveraš , no dojurio je Hakan i stao pred metak .
Ugledavši san , pomislila sam da je Hakan na rubu drugog svijeta ... no to je samo Berinina noćna mora . Pregledavaju ju u bolnici , jer joj je pozlilo . Hakan je operiran , još je živ ... Šira obitelj je pred vratima njegove sobe , davno su ga prigrlili i on je njihov ... i oni su , na čelu sa Berin , bedem koji ga brani od Ekrema .
Hvala ti tajva na sažecima, ne stignem gledati jedinu seriju koja me trenutno zanima, upravo ovu našu. Tvoji sažeci su mi trenutno jedini izvor informacija iz iste.
Zbog čega je Berin pozlilo?

Što se tiče Hakana on mi je uvijek nekako bio drag, čak toliko da sam navijala da se Berin zaljubi u njega i zauvijek zaboravi Ahmeta. Izgleda da taj film ipak neću gledati ali tako bi željela da ovaj serijski Hakan nađe srodnu dušu koju će voljeti i koja će njemu uzvratiti ljubav. No sudeći po tome da se isti baca pred metak da spasi Berin od ludog oca, nekako sam skeptična po tome pogledu. Hakan ne može izbaciti Berin iz sebe koliko god se trudio, ona je postala dio njegova bitka. Ja se ne mogu prestati čuditi što je to Hakana toliko opčinilo na Berin, što je vidio u toj ženi koja ga je stalno odbijala od sebe baš kao da je gubavac.

Odgledala sam na netu onu epizodu gdje Ahmet spašava malu Zehru od Ekrema. ovako sam izgledala gledajući akciju spašavanja. On i Resul sami idu spašavati dijete koje čuvaju čak šest čuvara. Meni nije jasno gdje je Ahmetu bila pamet tada, zar nije bilo za očekivati da će Ekrem napraviti odmazdu? Zar ne bi bilo bolje da je Hakan riješio sa ocem to pitanje? Ekrem jeste odvratan ali on je Zehrin djed i maloj ne bi naudio. Nakon svega bizarna akcija je završila smrču dvojice čuvara (kaj i oni nekoga nemaju tko će plakati za njima? Nema veze kaj su plaćenici, oni samo rade svoj posao)
I što sada? Ahmet si je stvorio još opasnijeg protivnika, čitam da su se on i Berin oženili i njih dvoje će odgajati dijete. Pa oni će morati da se sakriju u mišju rupu od Ekrema i njegovih plaćenika. Uglavnom njihova situacija nije nimalo naivna i bezazlena.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.

Zadnje uređivanje MISSYOU3 : 09.07.2013. at 23:06.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:27   #2475
Berin je pozlilo od uzbuđenja . Izašla je nakon vjenčanja i tada ugledala Hakana kako poput luđaka juri prema njima . Ništa joj nje bilo jasno dok joj se nije ustrijeljen srušio pod noge .

A Ekrem je vidio Hakana da dolazi , i umjesto da opozove akciju on traži od svog plaćenika da požuri i obavi zadatak . Kad se Hakan srušio , otac mu je izjurio iz auta i bilo je lako zbrojiti dva i dva .

U tom snu koji ju je mučio ona je upucala Hakana ...

Osjeća se krivom što je nastradao dok je nju branio . Kad se Ekrem pojavio u bolnici , obrušila se na njega . Nisam zapamtila točno što je rekla , nešto kako se ogriješila o Hakana jer nije razumjela kakvu tešku borbu je vodio s ocem , samo zato što se zaljubio u nju , običnu glupaču ( to je njen izbor riječi , ne moj ) .

Jaka i odlično odglumljena scena , kako je Blood Dima već rekao .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:40   #2476
opet jadni Hakan -dusica nastrada da bi spasio voljenu iako se ona udaje za drugog

s druge strane drago mi je sto su Berin i Ahmet sretni,ali Hakan mi je nekako drazi

meni je zanimljiva bila scena gdje Berin pocinje divljati na Ekrema a Soner je hvata (smiruje)

U posljednjoj sceni Aylin i Sonera,on mi djeluje jako zabrinuto
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:40   #2477
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ja se ne mogu prestati čuditi što je to Hakana toliko opčinilo na Berin, što je vidio u toj ženi koja ga je stalno odbijala od sebe baš kao da je gubavac.
Upravo to je i vidio u Berin
Znaš onu: "Čudni su magneti u nama... Ništa nas ne privlači tako snažno kao odbijanje."
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:47   #2478
Hakan

slazem se Berin je ono dns super odglumila
moram primjetit da je bas bila lijepa

gledam i mislim si, hebote pa jel ima tako koja svadba koja bude normalna i završi normalno?

Cemile&Hikmet- Ali ubio Hikmeta
Aylin&Murat- nesretna udaja
Berin&Hakan- također nesretna
Aylin&Soner part. 1- Murat mrtav
Berin&Ahmet- skoro mrtvi, Hakan
Aylin&Soner-NAPOKON

zaključak: svi koji se žene prvi put nece dobro proći, neka rađe sačekaju onaj drugi, na prvi neka zakasne ili tako nešto
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 22:55   #2479
Upravo to
Ja sa strahom čekam svaku svadbu i samo čekam da doleti neki metak ili nešto
Sad kad su se bili Soner i Ajlin, bio sam uvjeren da će netko upucati nekoga.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:01   #2480
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Berin je pozlilo od uzbuđenja . Izašla je nakon vjenčanja i tada ugledala Hakana kako poput luđaka juri prema njima . Ništa joj nje bilo jasno dok joj se nije ustrijeljen srušio pod noge .

A Ekrem je vidio Hakana da dolazi , i umjesto da opozove akciju on traži od svog plaćenika da požuri i obavi zadatak . Kad se Hakan srušio , otac mu je izjurio iz auta i bilo je lako zbrojiti dva i dva .

U tom snu koji ju je mučio ona je upucala Hakana ...

Osjeća se krivom što je nastradao dok je nju branio . Kad se Ekrem pojavio u bolnici , obrušila se na njega . Nisam zapamtila točno što je rekla , nešto kako se ogriješila o Hakana jer nije razumjela kakvu tešku borbu je vodio s ocem , samo zato što se zaljubio u nju , običnu glupaču ( to je njen izbor riječi , ne moj ) .

Jaka i odlično odglumljena scena , kako je Blood Dima već rekao .
Tajva Hvala ti mnogo, ne znam što bih bez tebe. Volim ovu seriju i silno me zanima ali ne stignem pogledati kada je na televiziji. Da je bar i prime-timeu bila bih presretna. Ovako nekada stignem pogledati kraj i ništa više.

Kako je krenulo mislim da bi Hakan i Berin mogli tek sada uspostaviti pravi prijateljski odnos. Jako mi je žao Hakana

Okanice Baš tako! Uvijek želimo ono što ne možemo dobiti ili do čega je teško doći.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.

Zadnje uređivanje MISSYOU3 : 09.07.2013. at 23:07.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.