Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2003., 06:57   #21
Wat... nije u bubregu, nego u masnim stanicama... bar tako tamo gore pishe, iskreno neznam bash puno o tome...

a i nema veze nacin konzumacije, nego kemijske supstance u onome shta konzumirash...

neke se zadrzhavaju duzhe, neke krache... vjerojatno ima u drogama supstanci koje ostaju cijeli zhivot, ili barem par godina, samo shto to nisu supstance koje se mogu direktno povezati sa nekom drogom, nego su mogle doci u tijelo i na druge nachine...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 08:51   #22
Da 6 mjeseci......ejjjjj.
U bolnici,kad ti se vadi krv i slicne jace pretrage onda stvarno moze nac nakon par mjeseci,a ovi povrsni testovi,kao mokraca ne mogu ni blizu.
I na kraju krajeva,test mokrace ti ne kaze koja je droga u igri,samo kaze jesi li uzim ili nisi.
Mene je prosle godine na Kasunima uvatilo,pokuca mi je na vrata od auta i opa.
Dobija sam nekih 1500 kn kazne itd i mora sam svaki ponediljak do 9 ujutro doc pisat.Ajde,nisam bas pusija u tom periodu(a ne pusim previse ni inace,cisto kad nemam sta radit vikendom,a ne da mi se vani),ali sam potega par serija.......i nije naslo nista.
I prije ce ti nac u bolnicama nesto,nego u drugim ustanovama,ili kako vec se zovu,pa ako mozes rade nemoj u bolnicu ic.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:11   #23
Re: Re: Re: Testiranje na droge

Quote:
indian kaže:
Da, da..

Ti to iz iskustva?

Pa da - zar nije obvious
Cijeli moj post jednostavno Zraci iskustvom
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 18:31   #24
Quote:
Spinnaker kaže:
I na kraju krajeva,test mokrace ti ne kaze koja je droga u igri,samo kaze jesi li uzim ili nisi.


sam se ti tjeshi... imash razne vrste testera... neki ce ti pokazat ima li droga u urinu, neki ce pokazat ima li koje od recimo 3 odredjene droge, a neki ce ti trazit samo odredjenu supstancu...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 18:40   #25
Re: Testiranje na droge

Quote:
indian kaže:
Pušim travu..kolika bi pauza morala bit da test bude negativan?

Pa ti se drogiraš!???
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:12   #26
Re: Re: Testiranje na droge

Quote:
Reebok kaže:

sam se ti tjeshi...
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Pa ti se drogiraš!???

topic do jaja
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:15   #27
Re: Re: Testiranje na droge

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Pa ti se drogiraš!???
Ma ne, nije ona...neko joj je stavio u piće..
Treba se klonit lošeg društva...i loših forumaša..nadrogirali je s postovima...loši

Ree...će je spasit......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:45   #28
Quote:
Spinnaker kaže:
Da 6 mjeseci......ejjjjj.
U bolnici,kad ti se vadi krv i slicne jace pretrage onda stvarno moze nac nakon par mjeseci,a ovi povrsni testovi,kao mokraca ne mogu ni blizu.
Kod uobicajenih krvnih pretraga ne radi se nikakav test na droge. Nemojte se bojati raditi kompletnu krvnu sliku zato sto mislite da ce vam naci tragove droge jer to nije moguce. Morale bi se raditi posebne pretrage i to bi pisalo na uputnici ili sudskom nalogu.
THC se ne zadrzava u bubrezima vec se veze za masno tkivo.

Indian, pa kak to da moras na test? Nisi se valjda uvalila u neko sranje?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 20:21   #29
Re: Re: Re: Testiranje na droge

Quote:
Marakana kaže:
Ma ne, nije ona...neko joj je stavio u piće..
ma ne... stavili su vrh u špricu, i rekli "gle, brad pitt", i kad se okrenula u drugom smjetu, uštrcali joj travu u venu

tako to rade dileri... prvi put ti podvale, i onda si ovisan za cijeli zhivot, a oni od tvoje ovisnosti o marihuani zarade dovoljno za vilu u kolumbiji i 10'000 hektara posjeda

Quote:
Marakana kaže:
Ree...će je spasit......
spasim ju ja svako malo

otvorio sam firmu... bavim se "uvozom, izvozom i ostalim djelatnostima u prometu"
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 20:28   #30
i, btw, da sad nebi rekli da mi tu reklamiramo droge, slijedi jedan public service announcment:

DROGA UBIJA

i to NIJE LAZH!!!

ja se svako malo ubijem ko prasac
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 20:30   #31
a ti si taj...

Ree..noty boy...opet drogiraš ljude s postovima.....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 21:37   #32
Re: Re: Re: Testiranje na droge

Koji razvratnici na mom topicu

Pokvarit ćete i ono malo dobrih forumaša što je ostalo



Quote:
Marakana kaže:
:..loši

Ree...će je spasit......


Toplo, toplo!
Ree...šta kažeš?



Hvala svim brižnima koji se brinu ko me to testira, nisu nikakva sranja, samo mjere predostrožnosti.
Od prošlog petka..apstiniram.
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 22:04   #33
Mene samo zanima koliko mora proći ako želim dobrovoljno dati krv?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 22:08   #34
al su te panduri vatali pa moras pisat poznam momka koji je pusija 10 godina dnevno, uvatilo ga je i treba je ic na testiranje. nije pusija oko 20 dana i test je bija negativan.
za travu ti testovi dodu izmedu 60 i 80 kn
ze heroin oko 120- 150 kn
a za sve droge oko 180 kn...
ma ne brini pitanja na testovima nisu teska, proc ces ti to

i tako...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 23:00   #35
Quote:
njasa kaže:
i tako...
eee.. tek ovo me oduševilo do kraja!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 23:22   #36
Quote:
Reebok kaže:


sam se ti tjeshi... imash razne vrste testera... neki ce ti pokazat ima li droga u urinu, neki ce pokazat ima li koje od recimo 3 odredjene droge, a neki ce ti trazit samo odredjenu supstancu...
Kod nas u St te panduri salju u Sv.Kaja
Tu ti samo kazu jesi li prosa ili nisi.
Za sve drugo moras ic na hitnu,a tek tamo ti kazu sta si sve uzima,koliko i kad.
Mozda su kod vas u Zg organiziraniji.

I Njasa kaze da je lik presta pusit 20 dana i sve ok,to isto garant u Kaja?
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 23:29   #37
Quote:
njasa kaže:
al su te panduri vatali pa moras pisat
Ljudi, koji vama je????!

Nije mi ništa, niko me nije ulovio (toliko blesasta nisam )..inforormiram se!
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 00:52   #38
Quote:
Spinnaker kaže:
I Njasa kaze da je lik presta pusit 20 dana i sve ok,to isto garant u Kaja?
ovaj kojeg ja znam je isa na higijensko pipi. al se u svetog kaja salju ljudi na travi? ja sam mislila samo heroin narkosi idu tamo... covik uci dok je ziv
trava cisti pluca...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 08:00   #39
Re: Re: Re: Re: Testiranje na droge

Quote:
indian kaže:
Toplo, toplo!
Ree...šta kažeš?
shta toplo?

osh da ti se popisham?

pa i mogo bi... apstiniram vec skoro 3 dana

a mislim da je u ta tri dana moj organizam izvuko i zadnji atom THCa iz masnih stanica, sam da mi skine krizu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 16:34   #40
Question Astma

danas je utvrđeno (al nije 100%) da imam astmu... poteškoće s disanjem su počele prije 2 godine, ali onda su naši "sposobni" doktori bili nesposobni to i utvrditi. ok, kaj je, tu je.
pitanje: ima netko na forumu isto tu bolest i kak se nositi s tim? je istina da je ljekovi drže bolest potpuno pod kontrolom? od ljekova uzimam tafen, a kad imam napad ventolin. postoje neki učinkovitiji ljekovi na našem ili stranom tržištu? u kojoj su bolnici u hr. najbolji stručnjaci?
zahvaljujem....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)

Zadnje uređivanje lahor : 14.06.2003. at 02:41.
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.