Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 16:48   #921
Zabranjeni, Vaš upit premješten je na temu Cijene stomatoloških usluga.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:51   #922
Pozdrav svima! Ima li tko iskustva s dr.stom. Patricijom Marčetić?
tina77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 23:44   #923
Dakle stvari stoje ovako:

Prošli tjedan, poslala me zubarka odradit snimku zubala, i odradio ja nju u petak, i dodem danas ... gospoda zubarka osla u mirovinu, wtf ni da je beknila...

i doso neki bahati lik, koji, maltene da me nije istjero van

Kod moje drage zubarke dr. Klir ( inace sam iz Osijeka ) se nije narucivalo, dodes i cekas... ovaj me sutnio iz ordinacije, iako sam dosao u radno vrijeme ( bilo je 12:30 kad sam ispalio van, a gospodin radi do 14:30 ) i narucio me u srijedu...


e sad, mene zanima, zna li, ima li ko preporuku za zubara u Osijeku, da je dobar, ima dobru ruku, i da nije mesar, e da i da radi preko HZZO-a
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:08   #924
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post

e sad, mene zanima, zna li, ima li ko preporuku za zubara u Osijeku, da je dobar, ima dobru ruku, i da nije mesar, e da i da radi preko HZZO-a

Ja sam isto jako dugo tražila novog zubara i nedavno sam se prebacila kod Borisa Tešankića. Još uvijek prima nove pacijente, a ja sam cula da je jako dobar
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 10:59   #925
Zubar, Trnje, HZZO

Pozdrav!
Moze li mi tko preporuciti dobrog zubara u Zagrebu (Trnje/Tresnjevka) koji radi preko HZZO-a?
Hvala!
sannya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 08:44   #926
Pozdrav,

jel zna netko gdje radi dr. Višnja Katić?
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:29   #927
MOLIM VAS za preporuku zubara (koji ima ugovor sa hzzom) na području Novog Zagrebu, a može i centar, samo da promijenim ovog svog!!
vocna-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 01:51   #928
Quote:
natha kaže: Pogledaj post
Dal u poliklinici slaj-anic ima jos tko osim prof anica da vam je radio endodonciju, cijena je pretpostavljam ista? I šta sad, čekati Anica, ići kod nekog tamo (dr Đurek) ili ima tko tu u ZG da to radi dobro i savjesno? Molim pomozite. Hvala
Da podijelim iskustvo: nakon sto stomatolog moje supruge nikako nije mogao izaci na kraj sa upalom pulpe njenog zuba odlucili smo se za Anica..morali smo pricekati 2 tjedna za termin kod njega za koje vrijeme je supruga zivjela na ibuprofenima. On je ocistio zub, pocupao zivce, ispunio kanale te poslao na slikanje,,nakon toga prekontrolirao sliku i rekao sve ok.
Nakon toga slijedeci termin kod gospodje Djurkin, ona stavlja stakleni kolcic i zavrsava zub.
Pronasli smo na internetu da je on sam vrh endodoncije u HR a s obzirom na uzasne bolove koje je supruga trpila (iz zuba se reflektiralo u uho, cijelu celjust, celjusni zglob, rameni pojas te je imala snazne glavobolje) odlucila je pricekati njega. Cijeli postupak bio je bolan bez obzira sto ju je nafilao sa hrpom anestezije ali je rekao da kad upala zivca prijedje neki odredjeni nivo cak ni najjaca anestezija ne pomaze. Znate koliko je bolilo da kad mi je supruga rekla da je prirodni porod naseg klinca prema ovome bio djecja igra.
Da je skup je, ali je ona bila spremna platiti i puno vise samo da se cijela ta agonija oko zuba zavrsi.
Krajnja cijena ovisi o tome koliko zivaca se cupa i koliko se kanala puni. Punjenje jednog kanala je mislim 400 kn, ali nisam sasvim siguran. Na kraju smo cijeli postupak platili 1800kn a zub je zalijecen.
compadre_9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:31   #929
Hvala i drago mi je da je uspjelo. Ja čekam 15.10 pa vasim stopama...
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 03:04   #930
pozdrav ljudi!

Tek sam doselila u Rijeku, no volim brinuti o svojoj bijeloj vojski u ustima, pa me zanima ima li netko preporuku dobrog stomatologa/stomatologinje na području Rijeke, pomogućnosti da je pod ugovorom HZZO-a (nema se novaca ) i ono, da se ne radi o mesaru nego o osobi koja čisti zubni kamenac redovno i općenito da se sve da dogovoriti?

tnx unaprijed!
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:02   #931
Quote:
Vivienne05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molim preporuke za dobrog privatnog stomatologa u Rijeci (implantati). Čula sam pohvale za dr. Tomislava Vuletića iz Adriadenta, ima li tko više informacija? Hvala lijepa
moja obitelj je zadovoljna, iako nitko od nas nije imao potrebu za implantima. Ja srećom još uvijek sve rješavam s ispunima, ali sveki je u godinama i njoj je radio krunice, mobilnu parcijalnu protezu i sve ok. Krajnje strpljiv i obziran sa starijom pacijenticom.
Cjenovno je povoljan, daje i popust novim pacijentima, ali što se cijena tiče ja i nisam objektivna jer su meni svi zubari jeftini u odnosu na Italiju.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 18:55   #932
Evo nastavak priče o sedmici dolje desno. Prof Anić je uspio pronaći i napuniti kanal. Bio je savinut u C pa se na računu broji, a na slici koja pokazuje stanje nakon punjenja i izgleda kao dva kanala. Ranije, dva zubara to nisu uspjela, jedan oralni kirurg, a drugi spec paradontologije s endodoncijom. Unatoč trudu i ljudskom pristupu nisu znali kako. Prvi je dopola napunio taj kanal i pokušavao proći kroz ono šta je on mislio da su jos dva kanala, a drugi zatvorio te dvi rupe i rekao da to nisu kanali, a onaj prvi kanal nije mogao skroz napunit. Zakljucak: prof Anić je jako stručan, a u mom slučaju čak nije bio puno skuplji jer nije bilo 3 nego 1 kanal u C savinut. A kako to da su drugi bili uvjereni da su 3, nemam pojma
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 14:59   #933
Moram pohvaliti stomatologa Daniela Komara (nisam 100% sigurna za ime ) koji je danas bio dezuran u Domu zdravlja Istok. Njezan je, pedantan, komunikativan i odlicno je odradio svoj posao. Danas mi je pukao zub i on ga je brzo i bezbolno popravio. Sve pohvale.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:57   #934
Pozdrav svima, molim lijepo preporuku stomatologa na području Trnja, može i centra, koji ima ugovor s HZZO-m i ima strpljenja za osobe koje imaju strah od zubara. Preselila sam pa mi treba netko stručan u ovom kvartu. Unaprijed hvala!
mopsicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 01:02   #935
Pozdrav, ako neko zna nekog pouzdanog zubara koji radi preko hzzo-a na području Zagreba, točnije potez Prečko-Trešnjevka, do sad sam išao kod privatnika, međutoa stari mi je zavrnuo pipu tako da je sad jedina opcija neprivatnik. Hvala.
__________________
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
- Ralph Waldo Emerson
nonkonformist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:12   #936
Quote:
natha kaže: Pogledaj post
Evo nastavak priče o sedmici dolje desno. Prof Anić je uspio pronaći i napuniti kanal. Bio je savinut u C pa se na računu broji, a na slici koja pokazuje stanje nakon punjenja i izgleda kao dva kanala. Ranije, dva zubara to nisu uspjela, jedan oralni kirurg, a drugi spec paradontologije s endodoncijom. Unatoč trudu i ljudskom pristupu nisu znali kako. Prvi je dopola napunio taj kanal i pokušavao proći kroz ono šta je on mislio da su jos dva kanala, a drugi zatvorio te dvi rupe i rekao da to nisu kanali, a onaj prvi kanal nije mogao skroz napunit. Zakljucak: prof Anić je jako stručan, a u mom slučaju čak nije bio puno skuplji jer nije bilo 3 nego 1 kanal u C savinut. A kako to da su drugi bili uvjereni da su 3, nemam pojma

Jos jedna potvrda da je to vrhunski strucnjak.
Strucno popravi ono sto drugi sfusaju.
Rad mu vrijedi svake lipe iako je jako skup.
compadre_9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:59   #937
Quote:
zuba-tac kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudi!

Tek sam doselila u Rijeku, no volim brinuti o svojoj bijeloj vojski u ustima, pa me zanima ima li netko preporuku dobrog stomatologa/stomatologinje na području Rijeke, pomogućnosti da je pod ugovorom HZZO-a (nema se novaca ) i ono, da se ne radi o mesaru nego o osobi koja čisti zubni kamenac redovno i općenito da se sve da dogovoriti?

tnx unaprijed!
I mi tražimo dobrog zubara preko hzzoa u rijeci. Molim preporuke. Trenutno smo kod dr.Dedića i ok je, ali moglo bi biti i bolje. ..
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:15   #938
proslu godinu kad sam trazila zubarku na internetzu sam nasla hrpu pohvala za ordinaciju Dr. Nives Protrka-Tresnjevka.
Doktorica radi privatno i preko hzzo-a.
Ja sam prezadovoljna, stvarno kvalitetno radi..
I suprug koji se bojao zubarke-vise se ne boji
prije svakog zahvata pita da li zelite anesteziju-koja je besplatna...
Kod prosle doktorice nikad anesteziju nisam vidjela iako je bilo poprilicno bolno...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 21:29   #939
Preporuka stomatologa Maksimir (HZZO)

Može li mi netko preporučiti dobrog stomatologa u Zagrebu, Maksimir? Npr. Hirčeva ili whatever?

Hvala unaprijed.
iskra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 00:30   #940
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
proslu godinu kad sam trazila zubarku na internetzu sam nasla hrpu pohvala za ordinaciju Dr. Nives Protrka-Tresnjevka.
I ja sam za nju čuo pozitivne reakcije.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.