Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2006., 17:03   #1
hrvatska -new york avionska karta

može li mi netko preporučiti gdje kupiti avionsku kartu do new yorka, putujem iz splita ali mogu i iz zagreba, beča i sl. koja je najjeftinija i sigurna opcija
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2006., 17:27   #2
Zadnji puta sam trazio cijene iz Splita za JFK - naso sam za 480 Eura (povra. incl. taxes) sa BA preko Londona
richi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 20:57   #3
je li to preko ca ili neke agencije turističke
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 21:21   #4
Ne, nego preko www.britishairways.com -
ima let sa BritishAirways iz Splita - Gatwick - transfer do Heathrow - JFK ili NWK
ali tek od 4.mjeseca
ako trebas prije 4.mjeseca, mozes onda isti put, ali iz Dubrovnika letit sa BA
richi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 08:35   #5
Meni jedna stvar nije jasna... šta je tako teško otići do ili nazvati jednu od agencija koje se bave prodajom avio karata? U 5min. dobiješ sve potrebne informacije, pogotovo za jednu tako uobičajenu liniju do NY.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 10:05   #6
Quote:
aaston kaže:
Meni jedna stvar nije jasna... šta je tako teško otići do ili nazvati jednu od agencija koje se bave prodajom avio karata? U 5min. dobiješ sve potrebne informacije, pogotovo za jednu tako uobičajenu liniju do NY.
da, imaš pravo to uopće nije problem, ja sam zadnji put tako ljepo otišla u Splitu u Generaltourist, na rivi, baš blizu kafića gdje pijem kavu i kupila kartu St - NY i platila 1200 USD, dok su ljudi u isto vrijeme putovali na toj liniji za upola nižu cijenu. Najpovoljnije šta sam do sada našla je preko Kompasa 4.200 kn
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 12:44   #7
Quote:
marietta2005 kaže:
da, imaš pravo to uopće nije problem, ja sam zadnji put tako ljepo otišla u Splitu u Generaltourist, na rivi, baš blizu kafića gdje pijem kavu i kupila kartu St - NY i platila 1200 USD, dok su ljudi u isto vrijeme putovali na toj liniji za upola nižu cijenu. Najpovoljnije šta sam do sada našla je preko Kompasa 4.200 kn
E jebi ga, to je zato jer se osobi koja ti je prodala kartu nije bilo volja raditi i zato jer tebi nije palo na pamet da odšetaš dalje od kafića i da pogledaš u nekoj drugoj agenciji. Ovu cijenu od 1200$ je prava glupost platiti osim ako nije nešto više od ekonomske klase ili ako je karta kupljena u zadnjem trenutku.

Samo letimičnim pregledom stranica agencija koje se bave prodajom avio karata našao sam cijenu od 330 eura +takse za polazak negdje u travnju iz Zagreba. Dodaj još let od St do Zg i eto ti.
Iz Beča je 195 eura +takse.

Probaj s manjim agencijama, ekipa je tamo često sposobnija od ovih većih.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 11:05   #8
i ja sam malo gledal cijene. najeftinije 329 EUR s Al Italiom iz ZAG preko Milana ili 330 EUR s česima. To mi se čine OK cijene. Al zato za aerodromske takse,doplate i razne surcharge treba dati još 230.00 EUR (katastrofa) tak da u totalu ispada cca 4,100.00 HRK
jaffar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 11:44   #9
Nedavno sam za frenda tražio, inzistirao je iz Frankfurta za New York, našao sam mu za 302 eura (tax uključene) sa Singapore Airlines.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.