Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 23:01   #1
Davines

http://www.davines.com/home.html

Da li ste koristile nesto iz ove linije. Mene konkretno interesuju maske za kosu Vegetarian Miracle i Hair building pak, i sa kojim ste samponima bile zadovoljne, i da li ste koristile nesto od proizvoda za zastitu kose od sunca?
swatko_mace is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:42   #2
Quote:
swatko_mace kaže: Pogledaj post
http://www.davines.com/home.html

Da li ste koristile nesto iz ove linije. Mene konkretno interesuju maske za kosu Vegetarian Miracle i Hair building pak, i sa kojim ste samponima bile zadovoljne, i da li ste koristile nesto od proizvoda za zastitu kose od sunca?
Ima li toga za kupiti u Hrvatskoj?
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 10:04   #3
ja sam koristila regenerator za suhu kosu sa jogurtom.
bio je jako dobar.
kupila sam ga u nekoj ljekarni.
planiram i probati neku masku za suhu kosu,kažu da je fenomenalna,ali nisam ju vidjela kod nas,nego ću naručiti preko neta.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 00:34   #4
Zbilja??dobri su?/
moj frizer drzi te proizvode,al nesto nisam bila raspolozena za isprobavanje istih...sad definitvno budem
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 16:42   #5
Htio bih jako pohvaliti davinesov šampon protiv peruti!

S peruti imamproblema već 15g. i nikako se je riješiti, bio sam kod dermatologa, isprovao sve moguće šampone od asebona do t-gela, vichy-a i da ne nabrajam i niti jedan nije pomogao!!!

Prije mjesec dana u frizerskom salonu su mi ponudili da provam davines i prvim rezultatima sam bio poprilično iznenađen i odmah sam kupio jednu bočicu. Već akon 3 pranja perut je skoro sva nestala i vrlo slabo se pojavila nakon par dana! Sada nakon mjesec dana, više je uopće nemam i ne mogu vjerovati da sam se konačno riješio tvrdokorne peruti!!! Nadam se samo da mi se neće vratiti nakon nekog vremena!

Da li netko zna gdje se mogu kupiti njihovi proizvodi osim u frizerskim salonima?

Pozdrav i svakako provajte davines za perut!!!
bELze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:49   #6
[QUOTE=bELze;21969193]Htio bih jako pohvaliti davinesov šampon protiv peruti! ...
...Prije mjesec dana u frizerskom salonu su mi ponudili da provam davines i prvim rezultatima sam bio poprilično iznenađen...

Hi!
A gdje si to kupio, u kojem frizerskom salonu? Kolika je cijena?
Hvala!
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 02:08   #7
60 kn dođe šampon, u Rijeci salon in-fashion na Korzu. pozz
bELze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:58   #8
a di u zg u mogu kupit taj šampon.?najbolji šampon protiv peruti definitivno!!!!!!!!!!
__________________
ovaj krug sam smislio...
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 18:07   #9
Da li je neko koristio sampon protiv opadanja kose?
swatko_mace is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 18:39   #10
i moja frizerka koristi njihove proizvode. nikad nisam razmišljala da nešto kupim. baš ću je drugi put pitat da mi nešto preporuči.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 21:49   #11
dižem temu
zna li itko u kojim salonima ili ljekarnama u zg se mogu nabaviti njihovi proizvodi?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 22:00   #12
Quote:
la la la kaže: Pogledaj post
a di u zg u mogu kupit taj šampon.?najbolji šampon protiv peruti definitivno!!!!!!!!!!
apsolutno potvrđujem!
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 10:51   #13
Quote:
zekica21 kaže: Pogledaj post
apsolutno potvrđujem!
gdje kupuješ njihove proizvode?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:36   #14
evo mene nakon sto godina.šampon je i dalje prva liga.ima ga moja frizerka.Funky Frizz,Nova cesta 97.nekih 70 kn dojde.
__________________
ovaj krug sam smislio...
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 09:43   #15
Prvi put sam čula za tu liniju od frendice,naime ona ima slabu i tanku kosu i friterka joj stavila te proizvode na kosu jer naime ravnaju kosu i jako je hvali...ja imam gustu i valovitu kosu i zanima me bi li meni to odgovaralo..da ne bi nakon tog tretmana mi kosa izgledala poput slame??Ošišala bih se stepenasto i izravnala bih kosu pošto nisam vična peglanju i feniranju,zna li itko šta o tome?
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:49   #16
evo ljudi stranica na kojoj možete kupiti Davines proizvode.
http://www.kupujonline.hr/pls/9630/g...shtml#products
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 15:56   #17
prije sam nabavljala ovaj šampon protiv peruti u jednom salonu, sad kažu da više ne surađuju, probala sam u drugom, ista stvar..
pa ne znam je li to slučajno, ili što se dogodilo?
gdje se može nabaviti taj šampon... zna li netko? možda u ljekarni?

usput, na ovom linku gdje se mogu kupiti ti proizvodi, ne vidim šampon protiv peruti?? zašto? ili možda ja dobro ne vidim :S
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 12:04   #18
Zna li netko gdje mogu kupiti Davines Muesli & Yogurt u zagrebu? i kolika je cijena? Moja frizerka ima samo onaj protiv peruti i još neki protiv ispadanja..
anaay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 10:52   #19
I mene zanima da li negdje u Zagrebu mogu nabaviti šampone ili negdje on line? Može kakav link ili slično?
Zanima me Davines natural tech; energizing shampoo
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 11:00   #20
Da, da i mene zanima. Oni navodno imaju prefantastične šampone za obojanu kosu, s raznim dodacima, tipa bakreno, crveno, za održavanje boje.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.