Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.11.2008., 11:29   #1
Privatne osnovne škole - informacije i iskustva

Ukratko, moja prijateljica ima problema sa svojim sinom (natprosječno inteligentan dječak sa ADHD sindromom (hiperaktivnost) te emocionalnim problemima). Ima dosta problema već dugo u svojoj školi, jer je zbog različitosti u razredu neprihvaćen, ismijavaju ga i zlostavljaju (o tome je nagovaram da otvori posebnu temu jer joj zaista treba pomoć) i moj je prijedlog da ga prebaci u neku od privatnih škola sa drugačijim pristupom učenicima. Inače, ide u osmi razred i zadnjih par dana odbija ići u školu, u velikom je otporu. Čak ima neke čudne ideje, ma strah me i promisliti što bi se moglo desiti...

Molim da mi se jave roditelji čija djeca pohađaju ove škole (Montesori, Waldorfska, Nandi, Sunce Hugo Kon? - nikad čula ali našla na internetu) ili netko tko zna iz prve ruke nešto o njima sa svojim iskustvima, stanje je stvarno alarmantno...

Puno hvala unaprijed na odgovorima, svatko tko ima dijete sa sličnim poteškoćama zna kroz što ona prolazi... a nema što nije pokušala, takvu hrabrost i požrtvovnost nisam nigdje vidjela...
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.