Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 11:28   #1
Question Koliko dugo se čeka na red za MPO u državnim bolnicama?

Unaprijed se ispričavam ako je ova tema negdje već obrađena, a ja je nisam pronašla.
Naime idem u privatnu kliniku na inseminacije, no za sada bezuspješno. Budući da to poprilično košta ovako privatno razmišljam da se prijavim u neku državnu bolnicu, ali me zanima koliko se dugo čeka na red. Budući da imamo pravo na nekoliko besplatnih postupaka ja bi ih rado iskoristila, samo nisam spremna čekati godinu dana na red. Svaka informacija koju imate je dobrodošla.
Dea2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 14:34   #2
Quote:
Dea2008 kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam ako je ova tema negdje već obrađena, a ja je nisam pronašla.
Naime idem u privatnu kliniku na inseminacije, no za sada bezuspješno. Budući da to poprilično košta ovako privatno razmišljam da se prijavim u neku državnu bolnicu, ali me zanima koliko se dugo čeka na red. Budući da imamo pravo na nekoliko besplatnih postupaka ja bi ih rado iskoristila, samo nisam spremna čekati godinu dana na red. Svaka informacija koju imate je dobrodošla.
Draga Dea,

mislim da ti je nabolje to pitanje postaviti na temi Medicinski potpomognuta oplodnja, tamo ima puno nas koje smo po različitim klinikama (državnim i privatnim). Čekanje na pregled, protokol ili sam postupak je različito u različitim bolnicama - vjerujem da ćeš na Vuk Vrhovcu ili Petrovoj najduže čekati, ali samo zato što oni imaju najveći broj pacijenata, možda pola godine, možda manje, možda više.
Sretno!
__________________
moja tapkalica Jan može počet tapkat po parketu
petra30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 21:42   #3
Hvala!
Dea2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 21:54   #4
Dea koliko košta i u koju privatnu ideš?
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 22:32   #5
Idem na IVF u Voćarsku. AIH tj intauterinska je 1500 bez štoperice koja dođe 300kn, a intratubarna je 2500, opet naravno bez štoperice i lijekova za stimulaciju. No za štopericu i lijekove za stimulaciju možeš dobiti uputnicu od svog socijalnog ginekologa. Cijena postupka obuhvaća i folikulometriju prije postupka. Inače sam jako zadovoljna svima tamo i jako se ugodno osjećam u klinici.
Dea2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 22:43   #6
odlično, hvala ti...

ja ću se sad isto predbilježit za vv - ja sam pak čula da se tam čeka i do godinu dana...
a u međuvremenu ćemo (iza nove godine ćemo krenut) pokušavat i u IVF dok ne bankrotiramo
baš si me fino informirala - fala
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 16:29   #7
Nema na čemu... Sretno!!!
Dea2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 11:09   #8
Draga Dea,ja sam u postupcima na Sv.Duhu kod dr.Baumana.Za prve konzultacije čekala sam 3 dana i jako sam zadovoljna sa kompletnim osobljem i sa liječnikom,dao mi je još napravit briseve i progesteron 22.d.c.i sa nalazima idem u utorak opet njemu na dogovor za hsg i idući ciklus bi trebali krenuti u postupak.Moraš mu donijeti nalaze briseva,progesterona22dc,hormonalni status i spermiogram,a kako na gin preglede idem kod privatnika donijela sam mu i nalaz pape i pov.bolesti dotičnog liječnika.Nadam se da sam ti bar malo pomogla ovim odgovorom,a ako te jo0š što zanima samo pitaj.pozdrav
__________________
Želim da onaj koga volim
bude slobodan-čak i od mene.
Kiara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 23:41   #9
Puno hvala Kiara! 3 dana - to zvuči izvanredno!!!
Dea2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 00:39   #10
u RI sest mjeseci otprilike...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.