Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2012., 22:58   #41
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
JGL je jedna od boljih kompanija u PGŽ, znam ljude tamo, kako sam rekel - budem si zel nekaj.


Je jedna od boljih i u cijeloj HR ali pitanje po kojoj će cijeni biti IPO iako iskereno mislim da će ova dionica bit prilično skupa na IPO-u pa ću je možda kupit kad izađe na burzu ako padne cijena.. ali ko živ ko mrtav do 2015

Kad su u pitanju IPO-i u RH u načelu su sve dionice preskupe (osim kad država ne provodi ipo) jer se svi gledaju na brzinu ogrebat.


btw. mislim da bi jedan ipo na ZSE baš fino osvježio pomalo monotonu burzu
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 07:46   #42
Quote:
sven_107 kaže: Pogledaj post
Kad su u pitanju IPO-i u RH u načelu su sve dionice preskupe (osim kad država ne provodi ipo) jer se svi gledaju na brzinu ogrebat.
Ne kaže se bez razloga za IPO - Idiot People Only.

Pa logično je da privatnici pokušavaju dobiti što god mogu više, ne prisiljavaju oni nikoga da kupe dionice. Zuckerberg bi bio lud da nije stavio tu cijenu koju je kad je bilo fanatika koji su htjeli kupiti pošto poto.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 13:21   #43
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Ne kaže se bez razloga za IPO - Idiot People Only.

Pa logično je da privatnici pokušavaju dobiti što god mogu više, ne prisiljavaju oni nikoga da kupe dionice. Zuckerberg bi bio lud da nije stavio tu cijenu koju je kad je bilo fanatika koji su htjeli kupiti pošto poto.

Ko i Emil kod nas koji je mudro iskoristio euforuju s HT-om
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.