Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 21:39   #81
kad i ako ti se nedajbože dogodi,shvatit ćeš da nije sve onak kak drugi misle da bi trebalo biti....život je malo drugačija literatura od one koju samo mi poznajemo
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 07:12   #82
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
kad i ako ti se nedajbože dogodi,shvatit ćeš da nije sve onak kak drugi misle da bi trebalo biti....život je malo drugačija literatura od one koju samo mi poznajemo
Rastala sam se dva puta...dozvoli da ponešto znam o tematici
Niti jedan nije bio šupak...niti bio niti postao...
Došli smo do svog maksimuma i rastali...ali ovako izražavanje bi govorilo samo o meni draga...ne o njima.
Osim ako te netko nije prodao u bijelo roblje...i brak i djeca sa tim čovjekom je bio izbor...tvoj izbor
Da, znam...sranja se događaju...ljudi nas iznevjere ili mi njih...u braku ništa nije crno-bijelo...krivice za raspad ima na oboma...ali za oca mog djeteta da kažem da je šupak i da ga prezirem samo zato jer nas dvoje nismo imali više što dati jedan drugome...to je zaista žalosno.
Pa eto...ako je vama tako lakše...samo dajte....ja sam samo htjela kao i Blackmore upozoriti kako to izgleda kad vas netko sa strane sluša.
Patetično.
NHF
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:32   #83
Vrijeme od odlaska od bivseg muza pa do razvoda mi je bilo jedno od najtezih razdoblja u zivotu.Preispitivala sam odluku milijun puta i trebalo mi je dosta vremena da ponovo nadjem sebe kao samostalnu i slobodnu osobu.Ali poslije razvoda sam shvatila da je to bilo jedino rijesenje.I danas kad smo ponovo u kontaktu,vidim da sam sretno razvedena i da jednostavno nismo jedno za drugo.
Artemisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:37   #84
Quote:
Artemisi kaže: Pogledaj post
Vrijeme od odlaska od bivseg muza pa do razvoda mi je bilo jedno od najtezih razdoblja u zivotu.Preispitivala sam odluku milijun puta i trebalo mi je dosta vremena da ponovo nadjem sebe kao samostalnu i slobodnu osobu.Ali poslije razvoda sam shvatila da je to bilo jedino rijesenje.I danas kad smo ponovo u kontaktu,vidim da sam sretno razvedena i da jednostavno nismo jedno za drugo.
užasno je, užasno!
još nisam ni otišla,a teško mi je, jako teško..
znam da nismo jedno za drugo, to definitivno, povijest tj. život mi je pokazao to milion puta,
ali
kad vidim njega i djecu u poznatom okruženju, dođe do totalne blokade i mislim da me čak počne peći savjest ono, tko sam ja da to raspušem,a mogla bi životariti ovako do kraja života i svi sretni (osim mene)
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:53   #85
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
kad vidim njega i djecu u poznatom okruženju, dođe do totalne blokade i mislim da me čak počne peći savjest ono, tko sam ja da to raspušem,a mogla bi životariti ovako do kraja života i svi sretni (osim mene)
Nekako vjerujem da ste svi pomalo nesretni, no jedino ti to izgovaraš.

Onako iskreno kad pogledaš svoj brak, možeš li reći moj muž je sretan uz mene?
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:03   #86
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Rastala sam se dva puta...dozvoli da ponešto znam o tematici
Niti jedan nije bio šupak...niti bio niti postao...
Došli smo do svog maksimuma i rastali...ali ovako izražavanje bi govorilo samo o meni draga...ne o njima.
Osim ako te netko nije prodao u bijelo roblje...i brak i djeca sa tim čovjekom je bio izbor...tvoj izbor
Da, znam...sranja se događaju...ljudi nas iznevjere ili mi njih...u braku ništa nije crno-bijelo...krivice za raspad ima na oboma...ali za oca mog djeteta da kažem da je šupak i da ga prezirem samo zato jer nas dvoje nismo imali više što dati jedan drugome...to je zaista žalosno.
Pa eto...ako je vama tako lakše...samo dajte....ja sam samo htjela kao i Blackmore upozoriti kako to izgleda kad vas netko sa strane sluša.
Patetično.
NHF
draga,da si se rastala 100 puta,mogla si imati istu šprancu....gle, svatko ima svoja iskustva i good for you da si uspjela nadići sve stvari koje su te priječile da nastaviš dalje i da ste baš fino i civilizirano doveli vezu do kraja....da,krivica je na oboma.....samo ja sam imala što za dati a mučila sam se dvije godine dobivajući servirano varanje i to emotivno uz trudnoću i dijete,ne zaboravimo....a to malo potencira situaciju..... i on to nije mogao fino i civilizirano reći pa da si pružimo ruku i kažemo ok, to je to.....
dakle ne mrzim i ne prezirem,ali kako sam već rekla, ispao je kako je ispao.amen...osobno ne kužim spiku-istina o nekome govori o meni....što to govori o meni?riječi su nebitne,djelima pokazujemo kakvi smo,zar ne...barem ja.srela sam masu onih koji su biblijski oprostili i prave se cool a zapravo je to gotovo nemoguće.zapravo je puko zavaravanje.opraštam NENAMJERNOJ GREŠCI.namjernoj,promišljenoj i odurnoj pod krinkom kažem-mrš!i znam razliku.mogu bit glupa al teško da ću bit šupak.
i nije da si olakšavam,to je tako.


u realnom životu ta riječ nikada nije izašla iz mojih usta,ali ovdje ljudi govore iz najdublje nutrine i tu sam se opustila i rekla točno što osjećam...jer se moram trenirati, jer se bolje osjećam ako sam ok.ali duuuuboko,duboko u sebi mi se gade beskičmenjaci!ia i ne patim na to kako drugi ljudi percipiraju moju situaciju ali poštujem tuđe mišljenje i hvala na tvome.
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 13.11.2014. at 09:58.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:04   #87
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Nekako vjerujem da ste svi pomalo nesretni, no jedino ti to izgovaraš.

Onako iskreno kad pogledaš svoj brak, možeš li reći moj muž je sretan uz mene?
Ma sigurna sam da nije, ali njega trenutno više muče praktične stvari i naravno, djeca (prema onom što mogu kroz redove isčitati iz razgovora koji smo vodili)
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:10   #88
Ne znam za druge,ali meni osobno je najvise koristio odmak od poznatog okruzenja i ne kontaktiranje sa njim.
Nismo imali djece,pa nisam ni imala obavezu da se vidjamo i komuniciramo.Svo to vrijeme vlastite borbe s odlukom provela sam sama,zakopana u posao.
Ispocetka,dok smo se tek frisko razdvojili,svaki pokusaj razgovora zavrsavao je svadjom i razocaranjem,i mislim da smo oboje osjetili potrebu da se totalno maknemo jedno od drugog.
Nekako smo obostrano prekinuli kontakt.
Tek tada sam objektivno mogla sagledati situaciju i zakljuciti da zaista nemamo buducnosti kao bracni par.

Sad, nakon 2 godine mi smo ljudi koji mogu otici normalno na kavu i normalno se sresti u gradu.
Artemisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:25   #89
ah, da nema djece, ja bih se već davno razvela od njega.
jednostavno me čovjek više ne usrećuje tj. ne osjećam ni da ja njega usrećujem i to je to.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:33   #90
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
ah, da nema djece, ja bih se već davno razvela od njega.
jednostavno me čovjek više ne usrećuje tj. ne osjećam ni da ja njega usrećujem i to je to.
Nemoj da ti klinci budu izgovor, jer u ovom slučaju jesu i to jako loš.

Reći ne rastajem se jer se bojim nepoznatog, jer sam financijski ovisna o njemu, jer ne zarađujem, jer sam nesamostalna osoba je ok,
al brate lagat sebi da ostaješ u braku radi djece je loš izgovor i na neki način prebacuješ odgovornost za svoju pasivnost na klince.

Lakše je reći, a i bolje zvuči, ne rastajem se zbog klinaca, nego ne rastajem se jer nemam muda.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:37   #91
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti klinci budu izgovor, jer u ovom slučaju jesu i to jako loš.

Reći ne rastajem se jer se bojim nepoznatog, jer sam financijski ovisna o njemu, jer ne zarađujem, jer sam nesamostalna osoba je ok,
al brate lagat sebi da ostaješ u braku radi djece je loš izgovor i na neki način prebacuješ odgovornost za svoju pasivnost na klince.

Lakše je reći, a i bolje zvuči, ne rastajem se zbog klinaca, nego ne rastajem se jer nemam muda.
a gle, ja sam njemu rekla da bi razvod, na što je on meni rekao da me i dalje voli i da probamo dalje zajedno, da kako mogu djeci uništiti poznati život zbog nekih naših prohtjeva..i to me zaista pogodilo.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:38   #92
Kad sve procitas na ovoj temi ispada da je muz oduvijek bio kriv za sve, a zena bezgresna.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:38   #93
Pa uvijek je pitanje muda.
Onog poriva kad uzmeš svoju sudbinu u svoje ruke i odlučuješ o svojoj budućnosti.
To je najteži korak... najlakše se prepustiti i čekati "da se dogodi" ili "da ispadne samo od sebe"...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:39   #94
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Pa uvijek je pitanje muda.
Onog poriva kad uzmeš svoju sudbinu u svoje ruke i odlučuješ o svojoj budućnosti.
To je najteži korak... najlakše se prepustiti i čekati "da se dogodi" ili "da ispadne samo od sebe"...
boldano živim već neko vrijeme
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:40   #95
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
a gle, ja sam njemu rekla da bi razvod, na što je on meni rekao da me i dalje voli i da probamo dalje zajedno, da kako mogu djeci uništiti poznati život zbog nekih naših prohtjeva..i to me zaista pogodilo.
Za brak je potrebna obostrano voljenje i poštivanje.
Klincima treba dobar i stabilan život, ne poznat....to što oni poznaju samo taj i takav život ne znači da je to najbolje za njih.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:44   #96
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Kad sve procitas na ovoj temi ispada da je muz oduvijek bio kriv za sve, a zena bezgresna.
ma ne, evo iz moje perspektive, ja sam stvarno davala sve od sebe kako bismo funkcionirali.. no, ispada da njemu treba nešto drugo što ja nisam znala dati, a i meni je isto..jer on vjerojatno, kao i ja, daje svoj maksimum ali nam se davanja ne preklapaju tj ne sjedaju na plodno tlo.
zbunjujuće zvuči,ali tak je.

npr. ja sam uvijek htjela više seksa, on ne. jbg. treba to zanemarivati duugo godina.
on je htio više razumijevanja, ja nisam mogla to dati jer sam mislila da ima i više razumijevanja s moje strane nego što je moguće
tak neka spika je..
možda zvuči glupo al drugačije ne znam objasniti
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:45   #97
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Za brak je potrebna obostrano voljenje i poštivanje.
Klincima treba dobar i stabilan život, ne poznat....to što oni poznaju samo taj i takav život ne znači da je to najbolje za njih.
sad sam se rasplakala na ovo jer je i meni neki dan to prošlo kroz glavu, ne znači da će im biti lošije možda samo drugačije, tko zna, u meni je nada da će im čak biti i bolje
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:55   #98
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
sad sam se rasplakala na ovo jer je i meni neki dan to prošlo kroz glavu, ne znači da će im biti lošije možda samo drugačije, tko zna, u meni je nada da će im čak biti i bolje

Samo razumno, uz muda i malo razuma dobro dođe...

Preispitaj svoje razloge za rastavu, posloži si financijsku kontrukciju, posloži si logistiku (ne znam koliki su klinci).
Nesretnost ima više pojavnih oblika i ne bi bilo dobro da iz jedne uletiš u drugu i u konačnici požališ svoju odluku.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:52   #99
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
boldano živim već neko vrijeme
Kako bi se osjećala da danas tvoj muž dođe i kaže - pokrenuo sam razvod.
Jer, i on je nesretan.
Nemoguće je da je jedan partner toliko daleko otišao da planira razvod a da je drugom sasvim ok i da to ne primjećuje.

Dakle, koliko bi se tek zamislila da on želi pokrenuti razvod?
Ili bi ti to bio dobar izgovor za NE preuzeti na sebe odgovornost, posljedice i konzekvence?
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 11:12   #100
....dobar dio ljudi, što žena što muškaraca nije odgojen na taj način....boje se samoće,posljedica,okoline,ma masu stvari....pa trpe....trpjeti je uludo se nadati, ali treba i to nakon nekog vremena presjeći....kad emocije i ratio budu u istoj konstelaciji,lakše je....ali je uvijek teško.uvijek!!
bilo tko da pokrene pitanje,barem je pokrenuo temu koja će na kraju ipak negdje odvesti....nebitno tko....ima ljudi koji su i kod zdravih očiju slijepi,organizirali su si život kako im paše i smrde u tome i zapravo im je nebitno kako je drugoj osobi jer je njima dobro...nezadovoljna strana bi trebala nešto poduzeti...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 13.11.2014. at 11:22.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.