Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 23:31   #1
Tranzitne inkonjunkcije

Ofako: zanima me vodite li računa o njima, pogotovo o tranzitnim inkonjunkcijama sporijih planeta na vaše natalne?
Npr. Plutona, Saturna, Neptuna, Urana na osnovne planete?

Ja na to do sad baš i nisam obraćala pažnju,
ali uviđam da bi moglo biti od značaja, pa ono, ako ste raspoloženi,
mogli bismo malo pročačkati tu temu
__________________
Toleriram sve osim gluposti i nepravde. Zovite me netolerantnom.
Ewa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 00:24   #2
Zar nitko, pobogu?
Dajte ljudi, malo života
__________________
Toleriram sve osim gluposti i nepravde. Zovite me netolerantnom.
Ewa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 09:24   #3
Vjeruj mi da ih uopće ne pratim...dovoljne su mi tranzitne opozicije i kvadrati, i bez inkonjukcija rada s ovima preko glave...
Pazi ovako, dovoljno sam izbedirana što trenutno imam Saturnovu opoziciju na Veneru, a nakon toga mi slijede još dvije na Me i Ma pa ulazak Saturna u 12. i opozicija njegova na Sunce, da ne pričam o njegovim usput kvadratima....a di ću se još zamarati i inkonjukcijama...
Al dobro tko voli nek izvoli....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 09:27   #4
Na obraćam pažnju na tranzitne inkonjukcije. Ima dovoljno i osnovnih tranzitnih aspekata koje kombiniram sa direkcijama i progresijama.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 10:20   #5
ajde Baphomet da se i ti ja jednom složimo.

Tranzitna inkonjukcija jedino što može je iz 5,6 ugla ukazati na nečiju smrt ako to pojačava brdo drugih aspekata.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 16:07   #6
Prati li ovo itko?

Meni se čini da se Saturnova inkonjunkcija na moj Mo u 10. polju može dobro osjetiti. I da u kombinaciji s Ur opozicijom na vl. 10. polja, opisuje potrebu prilagodbe u tom području.
Isto tako, za mjesec dana selim, zbog prilagođavanja jednoj situaciji, što ne vidim po čemu bi se inače vidjelo, osim Ju sekstil Mo.
A ova Saturnova inkonjunkcija na Mjesec bi baš mogla to opisati. I bit će tada skoro egzaktna.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 20:49   #7
Ja ih isto uzimam u obzir. Narocito kad dodatno naglasavaju neku temu. Npr. tranzitni Saturn u 5. kuci opozicija nat. Sunce, tranz. Jupiter kvadrat Sunce i onda jos dodatno tranz. Pluton inkonjukcija Sunce.
Taj aspekt povezuje znakove koji nemaju nikakvog afiniteta jedan prema drugom.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:56   #8
I baš je tako bilo, da ta inkonjunkcija Sa na Mo još i najbolje opisuje tu selidbu, koja je kompromisno rješenje, totalno nespojivo inače s mojim životom.
A još bolje se vidi kroz kvadrat progresivnog Mo na natalni Sa (suvladar 4. kuće)
Ima i Uranov trigon na IC, ali sumnjam da bi netko donosio prognoze na temelju inkonjunkcije ili IC-a.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.