Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 30.12.2016., 10:22   #10
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
što reći 'ovakvima' kao što sam jA? - a pa mislim ono u svakom slučaju im ne trndat o tamo nekim kvazi mržnjama da ne pomisle muslimani su plašljivi i boje se tuđeg mišljenja
ovo što ti iznosiš teško se može nazvati mišljenjem- više je u pitanju tuđi stav.


Quote:
al dobro veliš, alaha ima kolko i ljudi, unas ti se to veli 'bogova kolko i ljudi'
isti đavo!

Quote:
al zeznuo si se po stvari "mi ovdje govorimo o praktično najstarijim kršćanskim zajednicama na svijetu"

čitaj: 'množina'=nepostojeći termin u kršćanstvu

dal je preteško za skontati?)
ti nemaš blage veze šta pričaš. historijski fakat je da su postojale zajednice, a to tvoje pričanje o ekimeni je druga ploča.
i


Quote:
dakle, očem se ovdje priča ako ne o "kuran nije Božja objava"

znate li vi uopće tko je Bog Stvoritelj?, rekli biste suvišno pitanje ali sve samo dok ne počnete pričati o 'alahu'
ako za tebe nije objava dovoljno ti je samo reći da nije.
ali šta ćemo mi sa tvojom braćom arapskim kršćanima. zar ne smatraš da im barem duguješ izvinjenje za to što si njihovog Boga nazvala paganskim, a oni se, kako je nastala wehabijska fitna, već decenijama bore za pravo da svog Boga zovu Allah?
Quote:
i
ne zaboravi, sve ovo je još laganini jer zamisli što će se zbiti ako sad otvorimo ozbiljne knjige najozbiljnijih autora koji više nego izvrsno raspolažu činjenicama koje potvrđuju sam naslov teme ovdje
te ozbiljne knjige od najozbiljnijih autora- e to bi zaista bilo nešto novo s tvoje strane. unaprijed se veselim tome!
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.