Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 12:54   #541
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Rado bi kupovao ark a nemas cime, dok s druge strane cekas da bitcoin zaroni? Cime kupujes bitcoin? Jabukama?
BTC kupuje fiat-om, a ARK isključivo putem BTC. Daj se malo educiraj prije nego nešto postaš.
One & only is offline  
Old 27.09.2017., 13:01   #542
Firstcoin

Obratite pažnju na Firstcoin. Nova valuta koja je izašla na burzu livecoina u 2. mjesecu.
Kroz par dana bi je trebali pustit na Bittrex i očekuje se rast cijene za 50%, uz to ima dosta prostora na napredak.

https://coinmarketcap.com/currencies/firstcoin/
CroatZG is offline  
Old 27.09.2017., 13:19   #543
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
BTC kupuje fiat-om, a ARK isključivo putem BTC. Daj se malo educiraj prije nego nešto postaš.
Pa onda mu je nebitno po koliko je btc kad ce ga odmah mijenjat za ark.
A docekat btc da padne na 3000 je malo vjerojatno i do tada, ako uopce padne, ark bi mogao otici na puno vise

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 27.09.2017., 13:31   #544
Pretpostalvjam da svi imate dobar dan.

NEO dal gas.

A nakon kongresa kineskih komunjara sljedeći mjesec mogel bi ATH.
Johnny Quid is offline  
Old 27.09.2017., 13:39   #545
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Pa onda mu je nebitno po koliko je btc kad ce ga odmah mijenjat za ark.
A docekat btc da padne na 3000 je malo vjerojatno i do tada, ako uopce padne, ark bi mogao otici na puno vise

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
To je tocno, no na to se nisam osvrtao, nego na pokusaj da koleginu izjavu kako nema cime kupiti Ark a ima za Bitcoin, proglasi logičkom besmislicom.
One & only is offline  
Old 27.09.2017., 13:50   #546
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
To je tocno, no na to se nisam osvrtao, nego na pokusaj da koleginu izjavu kako nema cime kupiti Ark a ima za Bitcoin, proglasi logičkom besmislicom.
Meni je naprotiv ta izjava itekako logična
NewOrder is offline  
Old 27.09.2017., 13:56   #547
Pozdrav ljudi! Zanima me (ukoliko pratite nove trendove) koje je vaše mišljenje o PlexCoinu? Čitao sam mnogo različitih informacija, ali postupci koje radi 'vodstvo' PlexCoina ukazuje da vjerojatno i nije scam. Ja sam uložio određeni dio novca (naravno, koji sam spreman izgubiti, kao i sve vezano uz rizik kriptovaluta), pa ćemo vidjeti! Ovdje su sve (vrlo zanimljive) informacije, Upravo cijeli hajp nastao oko toga, dosta puno ''mržnje'' od strane određenih krugova u kripto zajednici - naime rušili su im facebook stranicu, imaju cijeli page ''PlexCoin - SCAM!!!'' itd. me i privukao.. trenutno se PlexCoin može kupiti preko BTC-a, ETH-a ili LTC-a (npr. preko Coinbase-a da se pretvori nešto od navedenog u PlexCoin, izuzetno je jednostavno).
(1.10. ulaze u market, sad je pre sale i ukoliko je zaista ovo nešto što ima budućnost, sada je prilika) pa ukoliko želite, uključite se! (I vi i ja dobivamo na kraju 5% bonusa što je trenutno super!)

PlexCoin: https://www.plexcoin.tech/?ref=H08i84sGxO

Također, ovdje je njihova FB stranica: https://www.facebook.com/plexcoin/
JohnnyKc is offline  
Old 27.09.2017., 13:57   #548
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Meni je naprotiv ta izjava itekako logična

Izjava ima logiku, ali istovremeno pokazuje elementarno neznanje kolege koji to spominje i ruga se drugome, iako je zapravo on neznalica, jer ne zna da se ARK ne može kuptiti fiat valutom, nego se prije mora kupiti BTC.

A kolega želi najprije povoljno kupiti BTC a tek zatim ući iz BTCa u ARK, što je sasvim legitimna želja. Da li će se ostvariti to je drugo pitanje...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 27.09.2017., 14:06   #549
nego, zašto Ark pada i dokle će?
NewOrder is offline  
Old 27.09.2017., 14:09   #550
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
nego, zašto Ark pada i dokle će?
Po EW (i po mojim skromnim kalkulacijama ) trebao bi uskoro gore

Netko stručniji nek prokomentira

http://prntscr.com/gqacaz
zgrules is offline  
Old 27.09.2017., 14:10   #551
ARK pada jer ljudi koji su davno ušli na osjetno nižim cijenama kapitaliziraju dobit. Kad taj proces završi Ark opet ide up, i vjerovatno nitko od te ekipe više neće moći kupiti ARK. Imho
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 27.09.2017., 14:28   #552
Quote:
JohnnyKc kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Zanima me (ukoliko pratite nove trendove) koje je vaše mišljenje o PlexCoinu? Čitao sam mnogo različitih informacija, ali postupci koje radi 'vodstvo' PlexCoina ukazuje da vjerojatno i nije scam. Ja sam uložio određeni dio novca (naravno, koji sam spreman izgubiti, kao i sve vezano uz rizik kriptovaluta), pa ćemo vidjeti! Ovdje su sve (vrlo zanimljive) informacije, Upravo cijeli hajp nastao oko toga, dosta puno ''mržnje'' od strane određenih krugova u kripto zajednici - naime rušili su im facebook stranicu, imaju cijeli page ''PlexCoin - SCAM!!!'' itd. me i privukao.. trenutno se PlexCoin može kupiti preko BTC-a, ETH-a ili LTC-a (npr. preko Coinbase-a da se pretvori nešto od navedenog u PlexCoin, izuzetno je jednostavno).
(1.10. ulaze u market, sad je pre sale i ukoliko je zaista ovo nešto što ima budućnost, sada je prilika) pa ukoliko želite, uključite se! (I vi i ja dobivamo na kraju 5% bonusa što je trenutno super!)

PlexCoin: https://www.plexcoin.tech/?ref=H08i84sGxO

Također, ovdje je njihova FB stranica: https://www.facebook.com/plexcoin/
malo sam ga guglao i bilo je puno oprečnih mišljenja pa sam odustao.
I na icobench.com ima nisku ocjenu
NewOrder is offline  
Old 27.09.2017., 14:59   #553
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
ARK pada jer ljudi koji su davno ušli na osjetno nižim cijenama kapitaliziraju dobit. Kad taj proces završi Ark opet ide up, i vjerovatno nitko od te ekipe više neće moći kupiti ARK. Imho
to se jucer dogodilo s knc i ocito je najnormalnija pojava u kriptu, ekipa se ne prestaje cudit, listing on binance kad li ono hop dole. novi sam u svemu ovome, ali mi se cini da je to nekako uzorak koji se ponavlja. uletio sam u bmc s nekom sicom, ali bome cu tim putem cim se izlista. to je tak normalno cini mi se, treba bit oprezan...

s arkom sam se malo zajebo, nadao se da ce ic gore i dalje dok je tata padao, ali narvno da se zaustavio i krenuo silazno. sad sam u banani, a bit cu u jos vecoj ako se obistine najavljena ocekivanja za btc za sljedeci tj. jer ce ic jos dole. mozda ovo nije bttm za ark, ak btc padne opet
exxo is offline  
Old 27.09.2017., 15:03   #554
nedavno je kore imao rel. dobar uzlet, sad opet pada. nije jeftin, al oko 90k sam i prosli put uletio i rijesio na 140
exxo is offline  
Old 27.09.2017., 15:10   #555
Alt Coins/Ostale kripto valute

Ako je tko zainteresiran, radimo na pokretanju nodea u okviru našeg communitya iz Waves Telegram grupe koja trenutno broji 125 članova.

Ako slučajno netko ima Waves i zainteresiran je za razvoj Waves "ekosustava", pozivam vas da se uključite u priču.

https://t.me/WavesCommunitySEE


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 27.09.2017., 15:46   #556
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
ako se obistine najavljena ocekivanja za btc za sljedeci tj. jer ce ic jos dole. mozda ovo nije bttm za ark, ak btc padne opet
O čemu se radi? Vi ste već drugi koji danas spominje da će BTC padati drugi tjedan ... Jel to zbog zatvaranja u Kini? Po meni to je već ukalkulirano i ne kužim kako to može utjecati na cijenu BTC-a na nekineskim mjenjačnicama?
abusaef is offline  
Old 27.09.2017., 17:15   #557
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
malo sam ga guglao i bilo je puno oprečnih mišljenja pa sam odustao.
I na icobench.com ima nisku ocjenu
Upravo takva oprečna mišljenja su me pogurala da ostanem. Nevjerojatno mi je da je takva negativa nastala oko toga, bez pravih i konkretnih argumenata (osim činjenice da se ekipa ne želi predstaviti imenom i prezimenom radi svoje ''sigurnosti''), što može biti indikator muljanja, ali s druge strane, ovo mi je baš doza avanturizma, za sitne pare
Vidjet ćemo nakon 1.10. i 14.10. kako će se kretati (i dal će dočekati 2018. godinu po svojem kalendaru)
JohnnyKc is offline  
Old 27.09.2017., 19:22   #558
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Pretpostalvjam da svi imate dobar dan.

NEO dal gas.

A nakon kongresa kineskih komunjara sljedeći mjesec mogel bi ATH.
NEO trpa i ne vadi

Od jutros 5$, a od jučer ujutro skoro 10$.
Johnny Quid is offline  
Old 27.09.2017., 19:23   #559
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
ARK pada jer ljudi koji su davno ušli na osjetno nižim cijenama kapitaliziraju dobit. Kad taj proces završi Ark opet ide up, i vjerovatno nitko od te ekipe više neće moći kupiti ARK. Imho
Tako su govorili na zse 2008, da oni koji su usli 2004 kapitaliziraju dobit. Evo i danas je jos kapitaliziraju.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 27.09.2017., 19:34   #560
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Pretpostalvjam da svi imate dobar dan.

NEO dal gas.

A nakon kongresa kineskih komunjara sljedeći mjesec mogel bi ATH.
imao bih da nisam u ovom usranom bitsharesu prodat cu ga do vikenda cim kad bi trebalo poceti sve padati i prebaciti se u ripple iduci tjedan
murof7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.