Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 09:23   #721
MAINNET Explorer Link: https://explorer.ark.io/
GitHub Repository : https://github.com/ArkEcosystem/ark-explorer

Za poklonike ARKa.......
https://blog.ark.io/ark-block-explor...d-8e37c0f589a0

Što se tiče Ripplea, on je masivan i od njega se ne mogu očekivati spektakularni skokovi cijene, kao što mnogi očekuju, ali da može sa 0,20usd na 1 usd kroz godinu dana, vjerovatno može. Ne kažem da hoće, ali za one kojima je dosta 100% prinosa godišnje je ok ulaganje........imho
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 10:54   #722
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
MAINNET Explorer Link: https://explorer.ark.io/
GitHub Repository : https://github.com/ArkEcosystem/ark-explorer

Za poklonike ARKa.......
https://blog.ark.io/ark-block-explor...d-8e37c0f589a0

Što se tiče Ripplea, on je masivan i od njega se ne mogu očekivati spektakularni skokovi cijene, kao što mnogi očekuju, ali da može sa 0,20usd na 1 usd kroz godinu dana, vjerovatno može. Ne kažem da hoće, ali za one kojima je dosta 100% prinosa godišnje je ok ulaganje........imho
Kucilo, tvoje misljenje, dali da uletim u ark sada, ima li nade da poraste u dogledno vrijeme ?
RayBan is offline  
Old 05.10.2017., 11:38   #723
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Kucilo, tvoje misljenje, dali da uletim u ark sada, ima li nade da poraste u dogledno vrijeme ?
Ako vjeruješ u ARK i misliš ga držati na duži rok ( u cryptu je to godinu dana ) onda je ovo dobra cijena za kupovati.

No nemoj odmah kupiti sve što planiraš, nego si ostavi nešto para za kupiti ako ode još niže. To je uvijek moguće na cryptu. Po meni ARK se može skorigirati i do 55.000, čak možda i do 50.000 satoshija.........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 11:40   #724
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ako vjeruješ u ARK i misliš ga držati na duži rok ( u cryptu je to godinu dana ) onda je ovo dobra cijena za kupovati.

No nemoj odmah kupiti sve što planiraš, nego si ostavi nešto para za kupiti ako ode još niže. To je uvijek moguće na cryptu. Po meni ARK se može skorigirati i do 55.000, čak možda i do 50.000 satoshija.........
hvala..vidicu.
RayBan is offline  
Old 05.10.2017., 12:05   #725
Ja sam baš prekjućer dokupio ARK i OMG. Nekako mi je tržište tromo, možda sam mogao i koju pinku ostavit za koji dan .. A sada hodlll
smrc is offline  
Old 05.10.2017., 12:40   #726
Evo našao sam članak oko Ripple-a - i zašto ne investirati. Ja nisam proučavao taj coin, tak da ne znam jel ovo istina:
Quote:
SLOW: Supposedly, payments now take 3-5 days to settle. Really? PayPal and Credit Card payments are resolved in a fraction of second and when you are buying from online store you can download your digital products instantly or get physical product delivered next day. There are now hundreds of other similar regional payment systems like Chinese Alipay, Russian Yandex Money or Polish PayU that allows instant transfers. Hell, I get wire transfer payments from Hongkong – delivered in 4 hours, which this is the slowest payment method available! So if you claim that payments take 3-5 days, you are full of shit.
http://stockemperor.com/currencies/r...ad-investment/
abusaef is offline  
Old 05.10.2017., 13:13   #727
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Evo našao sam članak oko Ripple-a - i zašto ne investirati. Ja nisam proučavao taj coin, tak da ne znam jel ovo istina:

http://stockemperor.com/currencies/r...ad-investment/
8 sekundi

https://www.youtube.com/watch?v=bAnHzDEP8GM
whiteDuck is offline  
Old 05.10.2017., 13:21   #728
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Evo našao sam članak oko Ripple-a - i zašto ne investirati. Ja nisam proučavao taj coin, tak da ne znam jel ovo istina:

http://stockemperor.com/currencies/r...ad-investment/
Svatko može pisati što god hoće, pa i taj lajbek koji navodno ostvaruje super prinose na tržištima kapitala........

Dio kritike mu je ok........ali

Od trena kad je on napravio taj svoj fenomenalni uradak XRP je u plusu 20%, i to u vremenu kad su svi ostali altovi više-manje u minusu........

Toliko o njegovoj uspješnosti...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 13:52   #729
Pa ako cemo iskreno -kratkorocan skok ili pad nije pokazatelj da je u pravu ili krivu.

Riple trenutno skace temeljem spekulacije jer se blizi swell, stvarno su isli allin s gostima itd..

Veliki problemi koje ja vidim nisu ni tuzbe ni centrazlizacija ni tech (koji je ferrari naspram dosadasnjeg sustava, pa cak i konkurencije), sve je to glupi FUD.

Al kako ja vidim problem je sta ti ne treba xpr da bi ripple uspio ili uopce funkcionirao.

Drugo i veci problem -gadaju ravno na SWIFT koji im sigurno nece prepustit trziste bez borbe zato i SWIFT ulazi u suradnju sa "smart contracts" u cijem je vlasnistu i ChainLlink, a on funkcionira s postojecim sustavima.
Ripple je betamax (zapravo blue ray) a chainlink vhs u ovoj prici po meni )sa sirom primjenom ipak, al svejedno).

Zato sam ja stavio 2 BTC-a na ChainLink dok je bio 0.25

Il sam vizionar il budala vidit cemo
Shannanigans is offline  
Old 05.10.2017., 14:14   #730
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Zato sam ja stavio 2 BTC-a na ChainLink dok je bio 0.25

Il sam vizionar il budala vidit cemo
paaaa, sada vec imas skoro duplo, tako da, po meni, nije losa investicija
karatas_os is offline  
Old 05.10.2017., 14:29   #731
Bila bi da sam izasao s ulogom, a ostao unutra s dobitkom od cca 66%, al nisam imam filing da ovo ide puno vise

(inace samo holdam btc/eth) i nesto slocno ovome radim tek drugi put
i to nakon dugo proucavanja -da sad ne ispadnem kompulzivni kockar
Shannanigans is offline  
Old 05.10.2017., 16:55   #732
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Pa ako cemo iskreno -kratkorocan skok ili pad nije pokazatelj da je u pravu ili krivu.

Riple trenutno skace temeljem spekulacije jer se blizi swell, stvarno su isli allin s gostima itd..

Veliki problemi koje ja vidim nisu ni tuzbe ni centrazlizacija ni tech (koji je ferrari naspram dosadasnjeg sustava, pa cak i konkurencije), sve je to glupi FUD.

Al kako ja vidim problem je sta ti ne treba xpr da bi ripple uspio ili uopce funkcionirao.

Drugo i veci problem -gadaju ravno na SWIFT koji im sigurno nece prepustit trziste bez borbe zato i SWIFT ulazi u suradnju sa "smart contracts" u cijem je vlasnistu i ChainLlink, a on funkcionira s postojecim sustavima.
Ripple je betamax (zapravo blue ray) a chainlink vhs u ovoj prici po meni )sa sirom primjenom ipak, al svejedno).

Zato sam ja stavio 2 BTC-a na ChainLink dok je bio 0.25

Il sam vizionar il budala vidit cemo
Nemoj reć........a ja mislio da je na temelju spekulacije svojevremeno skočio s 500 satoshija na 23.500.......

Ovih 5.300 mi se s tog aspekta više ne čini kao špekulacija. No pričekajmo konferenciju pa ćemo znati više. Jesu li ozbiljni konkurent SWIFTu ili nisu........

Btw nisam fan XRPa, samo promatram sa strane.......

Što se tiče procjene tog čovjeka, u stručnost njegovog mišljenja oko XRPove tehnologije nisam expert pa se ne bi štel mešat........ no što se tiče njega kao trejdera i ulagača, duboko sam skeptičan da ima tako dobre rezultate, sudeći prema procjeni oko XRPa......

A i tebi moram reći. Ta tvoja govnara je navodno jako dobra i skočila je 100%, a XRP nije jer je skočio sa 500 satoshija na 5.300 , znači samo 960%........moram priznati da su i tvoji kriteriji malo upitni..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 17:08   #733
Inače ako želite igrati na sigurno pričekajte da Ripple poraste zančajno (kao sada npr.) i nakon par sati ili dan za njim ide XLM (Stellar Lumen). Evo sada su krenuli i oni prije nekih sat vremena i tako je stalno. Stelar je zapravo Ripple 2 - suosnivač mi je čovjek koji je bio i vlasnik ili tako nešto Ripplea - Jed McCaleb . Dakle pratite Ripple i kada krene gore uložite u Stellar
abusaef is offline  
Old 05.10.2017., 17:13   #734
Ne tvrdim da je "moja govnara" dobra nit kome sta uvaljujem, dapace savjetujem suprotno

Ja nisam fan ni jednih jer oboje ne predstavljau decentralizaciu kakva bi trebala biti, Ripple je upravo obrnuto, a ChainLink je kao flaster za postojeci sustav.

Al postojeci sustav samo razmislja o troskovima, lakoci integracije i da se u isto vrijeme zastite kako god mogu od promjena koje dolaze i koje ih strase.

A ja cu se kladiti da ce tromi i debeli bankari izaci iz ducana sa novim felgama za postojecu olupinu (link) i misliti da su napravili odlican posao, nego sa ferarijem (ripple).

Kazem to sam samo ja
Shannanigans is offline  
Old 05.10.2017., 18:14   #735
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Ne tvrdim da je "moja govnara" dobra nit kome sta uvaljujem, dapace savjetujem suprotno

Ja nisam fan ni jednih jer oboje ne predstavljau decentralizaciu kakva bi trebala biti, Ripple je upravo obrnuto, a ChainLink je kao flaster za postojeci sustav.

Al postojeci sustav samo razmislja o troskovima, lakoci integracije i da se u isto vrijeme zastite kako god mogu od promjena koje dolaze i koje ih strase.

A ja cu se kladiti da ce tromi i debeli bankari izaci iz ducana sa novim felgama za postojecu olupinu (link) i misliti da su napravili odlican posao, nego sa ferarijem (ripple).

Kazem to sam samo ja
Ma uopće nema problema s tvojim mišljenjem, ono je legitimno. Nego kažem da su i s druge ( Rippleove ) strane isto banke, a nikad se nitko od dinosaura poput SWIFTA nije sam izvukao iz dreka, pa ne vjerujem niti da će to njima poći za rukom. Uostalom ChainLink je govnara utemeljena na ETHu koji kad se razleti biti će to epski bear market na cijelom cryptu.........imho
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 18:43   #736
Vidis ja bas mislim da ce se BTC unistit sa 10 forkova godisnje i mining kartelima i da ce ETH postat broj jedan.
Tolko sam siguran u svoju gore navedenu tvrdnju da pola dzim u btc pola u ethu

Nego na temu, malo zanimljivih inofrmacija, sve se moze provjerit lako googlom da ne stavljam izvore:

ChainLink nije temeljen na Etherimu, njemu je ICO temeljen na ETH-u iz prakticnih razloga, ali smartcontracts, maticna firma postoji i prije ETH-a, dapace oni su bili veliki pobornici ETH-a u njegovim pocetcima.
Oni su doslovno posrednik izmedu blockchaina i bilo kojeg postojeceg sustava (znaci mogu spojit SWIFT ili PAYPAL sa ETH-ili BTC ili treceg blockchaina sve na decentraliziran nacin).

Trenutno je Ethereum idealiziran previse, a Ripple ne bas popularan jer je iza njega "zidovski kartel i bakari", a onaj Vitalik Buterin tvorac Etheriuma je trebao biti u timu koji je stvarao Ripple pri pocetcima (al nije dobio vizu).
Shannanigans is offline  
Old 05.10.2017., 18:48   #737
Vrijeme će pokazati..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.10.2017., 19:42   #738
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Vrijeme će pokazati..........

Razlijetanje ETH ili ChainLinka?


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 05.10.2017., 19:48   #739
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Vidis ja bas mislim da ce se BTC unistit sa 10 forkova godisnje i mining kartelima i da ce ETH postat broj jedan.
Tolko sam siguran u svoju gore navedenu tvrdnju da pola dzim u btc pola u ethu
Time sam i ja ušao u sve ovo - idem u Ether jer će ići na 1000$ za godinu dvije . Noooo onda sam skužio da se ovdje jako brzo mijenjaju trendovi i da svaki dan netko novi dođe i više nisam baš siguran da je LONG ulaganje najpametnije!
Evo npr. EOS po nekim testiranjima postiže daleko bolje rezultate od Eteriuma (EOS-ova platforma starta u drugoj polovici 2018), a ovaj tjedan je krenuo i taj Cardana (ADA coin) na kojemu radi Charles Hoskinson bivša velika faca Eteriuma ... Dakle tehnologija munjevito napreduje, dolaze noviji, bolji ... a mi bi trebali holdati staru tehnologiju ?
abusaef is offline  
Old 05.10.2017., 20:14   #740
@abusaef

Pa zato sam sarkasticno napisao da sam tolko siguran u uspjeh jednoga da drzim sve pola/pola.

Doduse mislim da kako vrijeme prolazi i ja pocinjem kuzit da neke trzisne zakonitosti sve vise dolaze do izrazaja i u cryptu, u pocetku sam gledao samo tech, al danas na svaki dobar tech dode 5 novih sa jos boljom stvari koja rjesava isti problem, a ja sve vise obracam paznje na tim, kakve su im veze i kontakti, reputacija, kolko netko tko je velika riba na tom trzistu treba taj tech i ugrozava li ga.

Jebi ga ucim...nekima se to podrazumjeva, neki od na tek sad pocinju kuziti.

Sta se tice Chainlinka, s obzirom na razmjer problema koji rjesava ide prognoza u glavu u koju sam poprilicno siguran:

Kroz 6-12mj il je u top 10 il ga nema

To sta trenutno trpa i ne vadi ne znaci nista za mid i long term..
Shannanigans is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.