Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 14:17   #801
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Moze vise informacija o tim airdropovima?
Sto je to? Gdje se prijaviti?
Tnx
a ja ti pratim na twitteru hastag, u principu jako puno scama ima pa pripazi iako ne kuzim sta svi upozoravaju da kradu mail adrese i slicno, mew adresa i bitcointalk url su sigurni za upisat. ne znam, eto, dobio sam 9800 eLTC i 5000eBCH za sad, cekam ostalo. eltc je vec na etherdelti. inace. bitcointalk forum je mjesto gdje svi to objavljuju u altcoin announcements. s time da se thread banna ubrzo za vecinu i kazem, ako su sve to scamovi onda cu ja prvi najebat jer sam se prijavio na sve zivo. ali ne vidim kako i kaj mi mogu. jedino sto moras na nekima bit junior member, ako tek sad ides radit profil tamo i budes newbie na neke ne mozes. s ebtc se dalo zaradit masu onaj jedan dan kad je skakao cak i ako ga se kupilo pa prodalo, masa ljudi nije znala za airdrop, a sta ce bit ko zna.
exxo is offline  
Old 09.10.2017., 14:39   #802
ma cek malo.
o cem se tu radi, da neko "poklanja" odredenu kriptovalutu u zamjenu za tvoju meil adresu i/ili jos podataka?
wtf, pa nema djabe ni u babe...
geronimo666 is offline  
Old 09.10.2017., 20:36   #803
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Da ali ti to ne znaš, to ti pokušavam reći.

Kako mi možeš garantirati da 0$ nije novi low ARKa?

Morate shvatiti da pričamo o coinovima, nema tu pravila u grafovima.
Pa nema. I sam sam prije par dana rekao da ovo vise lici na kladu il' kocku. Ali opet, nemozes se vodit bas takvim nihilizmom. Ko kaze da se sutra nece neka galaksija zakucat u nas i svest nas sve na nulu?

Fundamentalna analiza mi kaze da je tehnologija tu, u razvoju, da nekud ide, da netko stvarno radi na tome, da je normalno da se cijena korigira (dapace, dobro je) i da stvarno ima holdera i zainteresiranih za kupit ovaj coin i bit ce tako sve dok netko ne kaze amen i razvoj stane. Makar i u takvim slucajevima mogu i mrtvaci ozivjeti, svjedoci smo pumpanja mrtvih coina svako malo

Plus znam ko i svi da je razlog opceg krvarenja altova pohlepa za djaba coin-ima, fork btc-a.

Uostalom, kakvo ti je to pitanje majstore? Cemu depra, e?
ItsElectrolytes is offline  
Old 09.10.2017., 21:05   #804
Pa pogledaj kako je krenula rasprava, komentirao sam na "supporte". Tko to igdje garantira da neki coin ne može pasti ispod xyk satoshia. Brate, nema garancija, nema pravila, grafovi pišu novu povijest.

I nisam pesimist, da jesam, već bi davno prodao ARK koji imam, međutim i dalje držim onoliko koliko sam i kupio prvi put (actually više zbog delegata ali poanta je da nisam prodavao). Samo hoću reći da ne postoji nikakva garancija za išta, sutra se mogu probuditi i pogledati portfolio i vidjeti da ukupno vrijedi 0$... i toga bi trebali biti svjesni svi koji kreću sa novcem u ovaj poduhvat.
A postoji i ona druga strana, strana kojoj se svi holderi nadaju i čekaju, no ni nju nitko ne garantira.
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 22:01   #805
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj kako je krenula rasprava, komentirao sam na "supporte". Tko to igdje garantira da neki coin ne može pasti ispod xyk satoshia. Brate, nema garancija, nema pravila, grafovi pišu novu povijest.

I nisam pesimist, da jesam, već bi davno prodao ARK koji imam, međutim i dalje držim onoliko koliko sam i kupio prvi put (actually više zbog delegata ali poanta je da nisam prodavao). Samo hoću reći da ne postoji nikakva garancija za išta, sutra se mogu probuditi i pogledati portfolio i vidjeti da ukupno vrijedi 0$... i toga bi trebali biti svjesni svi koji kreću sa novcem u ovaj poduhvat.
A postoji i ona druga strana, strana kojoj se svi holderi nadaju i čekaju, no ni nju nitko ne garantira.
Vrlo gadni sell wallovi na Arku.. prodao ja ipak Misli to još malo dole kako je krenulo
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 22:04   #806
Kakav je ovo dump na vecini coinova u zadnjih sat vremena,npr. ripple, neo, waves itd. svi na grafu imaju slobodan pad , a s druge strane pumpanje btc-a
kiwiman is offline  
Old 09.10.2017., 22:08   #807
Quote:
kiwiman kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo dump na vecini coinova u zadnjih sat vremena,npr. ripple, neo, waves itd. svi na grafu imaju slobodan pad , a s druge strane pumpanje btc-a
masakar...
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 22:14   #808
Ako ovako nastavi ostat cemo bez gaca..Sve ce propast osim bitcoina.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 09.10.2017., 22:23   #809
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ako ovako nastavi ostat cemo bez gaca..Sve ce propast osim bitcoina.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Ljudi žele svoj shinny bitcoin gold
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 22:23   #810
Ja to vise gledam ko sistem spojenih posuda, sve se preljeva u btc trenutno zbog pohlepe.

Zar nije bolje kupovat kvalitetne altove po diskontnim cjenama nego sad prebacit sve u btc i zaradit 10-15% (ovo se ne odnosi na one koji su u btc od pocetka), jer kad krene nazad put altova mogucnosti su puno vece od 10-15% ko je sad kupio.

Ukratko nakon 4900 ja pocinjem dio svojih btc lagano prebacivat u altove

*Ovo nije financijski savjet, samo razmisljanje, pojma nemam sta radim i kako sam do sada ovoliko pozitivan u ovom cirkusu
Shannanigans is offline  
Old 09.10.2017., 22:25   #811
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ako ovako nastavi ostat cemo bez gaca..Sve ce propast osim bitcoina.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Budi sad baja pa uleti i vraćaš gaće
kiwiman is offline  
Old 09.10.2017., 22:29   #812
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Ja to vise gledam ko sistem spojenih posuda, sve se preljeva u btc trenutno zbog pohlepe.

Zar nije bolje kupovat kvalitetne altove po diskontnim cjenama nego sad prebacit sve u btc i zaradit 10-15% (ovo se ne odnosi na one koji su u btc od pocetka), jer kad krene nazad put altova mogucnosti su puno vece od 10-15% ko je sad kupio.

Ukratko nakon 4900 ja pocinjem dio svojih btc lagano prebacivat u altove

*Ovo nije financijski savjet, samo razmisljanje, pojma nemam sta radim i kako sam do sada ovoliko pozitivan u ovom cirkusu
Mene brine to što je još 3 tjedna do tog forka. Prilično sam siguran da ovo nije zadnji bloodshed do tada. Ma možda mi je najbolje držat u btc-u za sada
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 22:49   #813
Ma da al kako je paru hvatao ovaj Btc moonrun tako se ukrcavaju svi koji su planirali i ranije, tjedan prije forka je ukalkuliran u cjenu.

Mislim samo da je sad prodavat altove i kupovat btc doslovno "sell low buy hi" combo koji ce neke upropastit, tu smo gdje jesmo nema nazad
Shannanigans is offline  
Old 09.10.2017., 23:01   #814
Jebo me pas izgubit cu sve pare ako se ovo nastavi...ludilo brale
murof7 is offline  
Old 09.10.2017., 23:03   #815
Sve si mislm da ovo zbilja nebi trebalo propustiti. Altovi na debelom popustu, skoro bih većinu btca prodao. (već sam sinoć nešto)
rossonero is offline  
Old 09.10.2017., 23:05   #816
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ma cek malo.
o cem se tu radi, da neko "poklanja" odredenu kriptovalutu u zamjenu za tvoju meil adresu i/ili jos podataka?
wtf, pa nema djabe ni u babe...
zar ne bi to trebala bit poanta svega ovog? podijeli narodu! a ne ico sheme kupi pa cemo vidit. ima dosta scama al to ne mozes nikad znat, napravis mail za to i bok, nek si ga uzme sto se mene tice haha. samo treba pazit na passworde i ne stavljat iste pasworde nigdje. i naravno ne ih imat na kompu. a s tora mi se ne da svaki put upisivat sve tak da ja zapravo i nisam tolko safe al jebiga. pa kazem ti da sam dobio tisuce coinova, eto, vidjet cemo, dao bog da bude kao s eBTC pred par dana.
exxo is offline  
Old 09.10.2017., 23:08   #817
prica se da je ekipa minera vec napravila fork pred tj dana. tak da ga mogu zdampat odmah prvi dan, a meni je cijelo vrijeme btc na exchangeu. to ocito znaci da necu ionak dobiti bgold. ide mi na k cijela ta strka. cim btc krene dole, arkiesi i omgashi ce bit sretni, nadajmo se. i ostali altovi. ekipa koja tek ulazi u kripto ce kupovat sad po visokim cijenama, bas kao ja u 8. mj. i onda razocaranje.
exxo is offline  
Old 10.10.2017., 00:03   #818
Quote:
kiwiman kaže: Pogledaj post
Budi sad baja pa uleti i vraćaš gaće
Ma di cu uletit kad sam u IOPu ..ako ga mjenjam za btc gubim skoro pola.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 10.10.2017., 00:37   #819
Bittrex urota:

http://thecryptosyndicate.com/bittre...-goofed-op-ed/
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 10.10.2017., 00:54   #820
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Izbacuje mi "Database Error" i ne mogu otvoriti stranicu
Quorgyle is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.