Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 23:09   #81
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Slažem se, sad kad je u vezi, nema druge nego ili probati oprostiti ili otići.
Ali u početku se činilo da nema razloga za ljutnju i da je sve u njenoj glavi, sad se vidi da ipak nažalost nije. Da je, lakše bi se možda riješilo.
a jel ima neki dokaz da nije samo njena mašta, nešto je negdje u temi rečeno sigurno?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:11   #82
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a jel ima neki dokaz da nije samo njena mašta, nešto je negdje u temi rečeno sigurno?
Pa napisala je da su se čuli svaki dan mjesecima dok on ne bi našao novu curu.

Ali vidim da bi nekima to bilo super i ne znak disrespekta kad se razbacuju promašenim usporedbama o projekcijama. : svizac omot:
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:14   #83
Osamdeset postova, od toga ~20 autoričinih. Stvarno, blago tebi.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:14   #84
To sam ja njemu i rekla, da smo mi tokom godina na neki normalan nacin gubili kontakte ja i ne bi tolko patila i toliko o njemu mislila.
Da, fer je ako ima curu i njoj smeta sto se mi cujemo da on to raskine ali bas ignoriranjem je bilo brutalno. Netko me pitao, pokusavam svima odgovoriti u jednom postu, jel bi mu se javljala tokom ignoriranja. Znala bi se javit, vecinom ne bi dobila odgovor. Onda 3 mj nista i onda se on 4 mj javi. Pocetak sada, tj jos prije pocetka veze smo prvo pricali o ignoriranju. Sram ga je bilo, isprike, balavac, nije imao muda na normalan nacin me odjebat, nije mislio, sve sta sam i znala jel.
Ne znam kako su se kod mene i odrzali osjecaji tokom tih faza, uvijek bi se vracala u proslost, znala sam ja dovoljno i govorila si da to ne moze biti ista osoba i isti decko. Da je on jednostavno u nekoj sad fazi i ne razumije koliko je jadno tretirat ljude na taj nacin.
Za njegove veze, sta je najbolje on je vecinom imao i duge veze, jos tokom i srednje i faksa, pa i tada kada me odjebao, vecinom je bio godinama s curom. Varao je, ne nikad da je muljao godinama ali je vecinu prevario jednom ili dva puta, nekima je rekao, nekima nije. Te sam detalje znala tokom faza razgovora. Netko je napomenu da sam glumila frendicu, ja sam njemu u tim fazama otvoreno govorila da je meni to poremeceno slusat i da si to govori muskim prijateljima. Tu i tamo bi ubacio a da ja sad zivim u hrv ne bi to tako bilo, jednostavno nisam u hrv i sad komuniciramo kako komuniciramo al da jesam bio bi ti top. Na pocetku mu nisam vjerovala, sigurna sam bila da ce i mene varat i bit isti, imali smo i tih faza.
Nema opravdanja za to kakav je bio i ne znam jesam li pickica sto ja i nakon svega tu vama pisem kako da sad sredim jos tu svoju bolesnu stranu koja je ostala jer ja ipak zelim ostaviti proslost iza sebe. I ne toliko jer sam ja sad njega napokon dobila i igram se, ja sam osoba koja bi ostale decke ostavljala zbog sitnica nasuprot ovoga. Jednostavno je on jedina osoba do koje je meni bilo ovako stalo i za koju ja i dalje vjerujem da je stvarno dobra osoba koja je napravila tisucu sranja. Kad smo mi u mirnoj fazi, kad si ja poslozim u glavi da sam ja prostala dat mu sansu, ja sam svjesna koga ima pored sebe, osobu koja je zabrljala, sjebala ali se sad toliko trudi i dobivam svu paznju svijeta. Ne znam, prihvacam ga a onda me svakih mjesec dana osjecaj tuge preplavi i pocnu sranja a pa zasto se samo tada i tada nisi ispricao a zasto si mogao biti dobar prema ostalim curama a na meni se iskaljivao jer si znao da mi je bilo stalo.
Ja ne znam kako je bit fatalan muskarac i bit u situaciji da se zene bacaju pred tobom, dal se onda vise ne trudis jer si mislis pa imat cu ih jos 100 pa je to razlog da mene mozes ignorirat, drugu varat i ne znam. Jer ja nisam imala turbulentnih veza i nisam muskarac.
Mi i danas kad izademo znamo imati scene da mu se odrasle zene upucavaju a vide da je dosao s curom. I sad se ne brinem za takve stvari niti hoce li me prevariti nego ja patim o boze pa zasto nisi mogao odrasti sa 25 i do sad bi nam vec bilo bolje.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:15   #85
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa napisala je da su se čuli svaki dan mjesecima dok on ne bi našao novu curu.

Ali vidim da bi nekima to bilo super i ne znak disrespekta kad se razbacuju promašenim usporedbama o projekcijama. : svizac omot:
a da, naravno, ma sve je jasno. imao je on još 5-10 takvih rezervnih prijateljica za dopisivanje
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:17   #86
Ne znam, sve rekoh, nek ti savjetnici par excellance, evo pristižu, objasne kako od takvog materijala napraviti nešto kvalitetno. Meni taj lik djeluje luzer i bezveznjak, nikako fatalan. Nadam se da ćeš ga nogirati i naći pravog muškarca jednom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:18   #87
Čini mi se da će ova ovako još nekih 15 godina
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:20   #88
vjeruješ da je dobra osoba zato što se ložiš na njega. i ne, frendicama se ne govore takvi detalji tipa prevario sam curu, tko ima imalo kućnog odgoja neće to pričati ni muškim prijateljima

on je tebe pretvorio u muškog buddyja, a ne u prijateljicu

kak si ti opće došla do cure iz te frend zone ja pojma nemam. a možda je bio i balavac koji je testirao tvoje reakcije jer je vidio da ti je bitan
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:21   #89
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam, sve rekoh, nek ti savjetnici par excellance, evo pristižu, objasne kako od takvog materijala napraviti nešto kvalitetno. Meni taj lik djeluje luzer i bezveznjak, nikako fatalan. Nadam se da ćeš ga nogirati i naći pravog muškarca jednom.
da ali njoj je fatalan. ti to promatraš objektivno, a ona ne, niti ne može
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:23   #90
No dobro da, da se puk ne buni sto puno pisem, sta se mene tice meni je jasno da ili cemo prekinut ili cu ja izgubit pamcenje.
pa hvala svima na savjetima i sto ste me malo trgnuli, nisam zamjerila ni ove brutalne komentare, draze mi je to nego uljepsavanje od strane mojih prijatelja.

Hvala
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:23   #91
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Čini mi se da će ova ovako još nekih 15 godina
nadam se da neće. i da će se početi interesirati za to što se njoj dešava u životu, i za detalje iz sopstvenog života, a ne njegovog i njegovih jebačica
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:26   #92
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
No dobro da, da se puk ne buni sto puno pisem, sta se mene tice meni je jasno da ili cemo prekinut ili cu ja izgubit pamcenje.
pa hvala svima na savjetima i sto ste me malo trgnuli, nisam zamjerila ni ove brutalne komentare, draze mi je to nego uljepsavanje od strane mojih prijatelja.

Hvala
Nećeš ti ovo prekinut. Jednostavno ćeš ostati nesretna žena tog nesretnika koji će te činiti nesretnim još jako dugo. Jbg, ljubav ne pita. Razum...(?) Razumijem te u potpunosti.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:27   #93
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pistol, svakodnevno čujenje mjesecima i tako svaki put dok ne nađe novu curu? U kojem textbooku je to normalno i fer ponašanje?
Pa meni isto nije, ali kužim da netko možda to radi bez ovakvih dilema.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Taj kvazi frend i divan dečko su ista osoba. Šest mjeseci je nula, ništa, naspram godina poznavanja nekog.
Ne znam baš koliko ga je zaista poznavala u tom razdoblju, dečko je živio vani, javljao se povremeno, a intenzivno su se prvi puta družili još prije 4 godine. Da imam takav slučaj s nekim, to bi onda bila klasa poznanik. Ne znači da ne mogu nekome biti dobra djevojka ili frend zato što sam shit poznanik (dobro, posebna su klasa oni koji se javljaju osobama koje su bile ili jesu zagrijane za njih, ima ih masa, ali ipak nisu baš toliko grozni kao oni koji takve ljude povremeno jebavaju i onda odu svojim poslom do slijedećeg susreta).

Kužim i tvoju perspektivu jer bi i moja reakcija bila koji kurac ovaj želi nakon što je 4 godine muvao Švabice. Ali autorica je ipak odabrala biti s njim. Nisu svi počeci veza jednostavni, pa ljudi ipak odluče poraditi na stvarima. Kao i sa prevarom, ako si već odlučio dati drugu šansu, onda je bolje preći preko toga i ne predbacivati ono što je bilo prije. Naravno, pisala bi sasvim druge stvari da je dečko prema njoj sad kreten, ali ako ona kaže da je super, vjerujem da joj je super. Kak joj i ne bi bilo super, pa htjela ga je toliko dugo bez obzira na to kako se ponašao. I vraćat će se na staro tako dugo dok se njihova priča ne potroši.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam, sve rekoh, nek ti savjetnici par excellance, evo pristižu, objasne kako od takvog materijala napraviti nešto kvalitetno. Meni taj lik djeluje luzer i bezveznjak, nikako fatalan. Nadam se da ćeš ga nogirati i naći pravog muškarca jednom.
Znaš kaj, iskreno, sad kad sam vidjela onaj post iznad, da, lik je totalno u kurcu.
Zabrijem jedno jer ljudi daju jednu vrstu informacija na početku, onda bace onakvu bombu kao post #84.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:28   #94
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da ali njoj je fatalan. ti to promatraš objektivno, a ona ne, niti ne može
Bio mi je fatalan da, sada ga volim eto. I svjesna sam ja da sam mu bila i muski buddy i nikad to meni nije bilo normalno ponasanje niti bi ja to ikada to nekome radila. Nikad nije imao opravdanja za te stvari. Nego smo mi prosli 500 puta analize zasto je on to radio , pa da sam mu i bila nula zasto bi se isao nasladivat. Meni je jasno da za to nema opravdanja. Ali kazem, ako ga ja volim a prosli smo sva sranja onda mi ocito daje i dobre strane sebe.
Iz faze muskog buddya do faze veze smo dosli kada me nazvao da se vidimo jer je eto shvatio.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:29   #95
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Bio mi je fatalan da, sada ga volim eto. I svjesna sam ja da sam mu bila i muski buddy i nikad to meni nije bilo normalno ponasanje niti bi ja to ikada to nekome radila. Nikad nije imao opravdanja za te stvari. Nego smo mi prosli 500 puta analize zasto je on to radio , pa da sam mu i bila nula zasto bi se isao nasladivat. Meni je jasno da za to nema opravdanja. Ali kazem, ako ga ja volim a prosli smo sva sranja onda mi ocito daje i dobre strane sebe.
Iz faze muskog buddya do faze veze smo dosli kada me nazvao da se vidimo jer je eto shvatio.
...da će te i dalje jebat iz... nekih razloga

Pa ti hodaš s debilom, curo. ALO. S debilom hodaš. To je krkan. Beskičmenjak. Ti hodaš s pičkicom koju smatraš muškarcem. Izvrnuta ti je percepcija.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:29   #96
sad kužim.

Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Znala bi se javit, vecinom ne bi dobila odgovor. Onda 3 mj nista i onda se on 4 mj javi.
ovo je užasno ružno.

Quote:
Te sam detalje znala tokom faza razgovora. Netko je napomenu da sam glumila frendicu, ja sam njemu u tim fazama otvoreno govorila da je meni to poremeceno slusat i da si to govori muskim prijateljima. Tu i tamo bi ubacio a da ja sad zivim u hrv ne bi to tako bilo, jednostavno nisam u hrv i sad komuniciramo kako komuniciramo al da jesam bio bi ti top. Na pocetku mu nisam vjerovala, sigurna sam bila da ce i mene varat i bit isti, imali smo i tih faza.
a i ovo isto. ne samo što tebi povjerava takve stvari, nego i zato što je ovo 'da sam tu bilo bi drukčije' na neki način držanje na lancu.

jednostavno, bez obzira što ti o njemu imaš visoko mišljenje, pokazao ti je jednu svoju gadnu stranu i još te uvukao u to i prije nego što ste vi konkretno počeli. manje je bitno tko je tu kome glumio frenda, poanta je da se s takve komunikacije teško prešaltati na nešto normalno. loši temelji su jednostavno loši temelji.

iskreno, ne znam što bih ti savjetovala osim da probaš to nekako pustiti, pošto ti je očito jako stalo. pa ako ide, ide, a ako ne ide...jebiga,probala si.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:31   #97
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Bio mi je fatalan da, sada ga volim eto. I svjesna sam ja da sam mu bila i muski buddy i nikad to meni nije bilo normalno ponasanje niti bi ja to ikada to nekome radila. Nikad nije imao opravdanja za te stvari. Nego smo mi prosli 500 puta analize zasto je on to radio , pa da sam mu i bila nula zasto bi se isao nasladivat. Meni je jasno da za to nema opravdanja. Ali kazem, ako ga ja volim a prosli smo sva sranja onda mi ocito daje i dobre strane sebe.
Iz faze muskog buddya do faze veze smo dosli kada me nazvao da se vidimo jer je eto shvatio.
sad ću ti ja reći zašto. energija, bila si mu energija. dođe, napuca te reakcije emotivne u tebe, ti ih ispoljiš, on se napuni, i ide dalje tako pun tražiti neku koju smatra vrijednijom

a ono moguće je da se on preobrazi, to nije nemoguće. em se stari, em mu se više ne da. ali rekoh ti, čim on ima potrebe za "energetskom postajom" u vidu tvojih emocija vidim ja tu neke crte koje baš ne obećavaju

sretno!
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:35   #98
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
...da će te i dalje jebat iz... nekih razloga

Pa ti hodaš s debilom, curo. ALO. S debilom hodaš. To je krkan. Beskičmenjak. Ti hodaš s pičkicom koju smatraš muškarcem. Izvrnuta ti je percepcija.
džabe kad je zaljubljena a on joj je bio daleka destinacija o kojoj je sanjala i borila se da do nje dođe. puno je uloženo, a on je uložio sam jedan poziv i malo mrdanje jednim prstom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:37   #99
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
džabe kad je zaljubljena a on joj je bio daleka destinacija o kojoj je sanjala i borila se da do nje dođe. puno je uloženo, a on je uložio sam jedan poziv i malo mrdanje jednim prstom
Čini se da im je suđeno.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:37   #100
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Pa meni isto nije, ali kužim da netko možda to radi bez ovakvih dilema.



Ne znam baš koliko ga je zaista poznavala u tom razdoblju, dečko je živio vani, javljao se povremeno, a intenzivno su se prvi puta družili još prije 4 godine. Da imam takav slučaj s nekim, to bi onda bila klasa poznanik. Ne znači da ne mogu nekome biti dobra djevojka ili frend zato što sam shit poznanik (dobro, posebna su klasa oni koji se javljaju osobama koje su bile ili jesu zagrijane za njih, ima ih masa, ali ipak nisu baš toliko grozni kao oni koji takve ljude povremeno jebavaju i onda odu svojim poslom do slijedećeg susreta).

Kužim i tvoju perspektivu jer bi i moja reakcija bila koji kurac ovaj želi nakon što je 4 godine muvao Švabice. Ali autorica je ipak odabrala biti s njim. Nisu svi počeci veza jednostavni, pa ljudi ipak odluče poraditi na stvarima. Kao i sa prevarom, ako si već odlučio dati drugu šansu, onda je bolje preći preko toga i ne predbacivati ono što je bilo prije. Naravno, pisala bi sasvim druge stvari da je dečko prema njoj sad kreten, ali ako ona kaže da je super, vjerujem da joj je super. Kak joj i ne bi bilo super, pa htjela ga je toliko dugo bez obzira na to kako se ponašao. I vraćat će se na staro tako dugo dok se njihova priča ne potroši.

Super ti je svaki post. Uvijek sam patila da, kako god da se ponasao prema meni, ali ne bi ni tada ja njemu samo dotrcala otvorenih ruku. Ne znam kako objasniti. Dok smo bili bliski ja sam imala osjecaj da ga znam, znam kakav je i znam.sve o njemu. Onda smo se razisli i poceo se ponasat kako se poceo ponasat. Nisam ja bila u fazama gdje bi ja ostavila sve i odma mu dotrcala u zagrljaj. Nego u fazama soka da ja ne mogu vjerovat da je to ista osoba i zasto on meni ne objasni sada jel on prije glumio, ili je stvarno ovakva osoba ili sta se desava. Kako on radi sad takve stvari a znam da je bio kvalitetna osoba vrijedna moje paznje.

Ne bi mi bilo super da se bilo kako sada ponasa, ajmo reci da smo imali fazu gdje sam ga upoznala i bili smo dovoljno bliski da ja mogu reci wow, ovo je toliko inteligentan i bistar decko sa normalnim pogledima na svijet da ja stvarno zelim nekoga takvog. Pa smo dosli u fazu gdje je on dno dna i samo mu je bitno bit u vezi i bit si bitan i bit sebican, pa zar je to ista osoba. I eto sada, gdje ja moram odlucit prihvacam li ga takvoga kakav je, jer znam i previse svari o njemu ali i dalje stojim da je to taj isti inteligentan i normalan decko koji je radio greske. Ili sam samo luda.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.