Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2006., 11:39   #101
Quote:
misiz S kaže:
Samo pazi da ti se dragi ne domogne slika (mislim ja od svoga cuvam)
Da, to mi je palo na pamet i morat ću paziti nekako
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 11:43   #102
Ja sam na kompu tamo gdje bi on eventaulno mogao naci nesto stavila folder kao HIDDEN (i nazvala ga malo drugacija npr. canvjenica, ili neko drugo blesavo ima - da ti ga na nadje preko search)-Na zajednickom laptopu.
a tamo gdje nema tako velike opasnosti sam ga samo stavila u mamin folder-Na kucnom kompu i svom USB-u

Male tajne velikih majstora
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 12:51   #103
Ja svoju slikicu cuvam na kompu na poslu i u svom mobacu
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 10:17   #104
Smile

hej cure kakav buket preferirate mislim od kakvog cvijeca,nemogu odlucit dal da bude bijeli ili u boji,posto je vjencanica bijela
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 10:43   #105
ja cu sareni!! od ruza i jos neceg...zeleni jer ce sve bit zeleno bijelo....a kako se cijene krecu? znate vec gdje tj tko ce vam ga praviti?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 13:45   #106
pa sad neznam tocno za cijene ali cula sam da za neki bolji buket negde od 250kn.na gore,mislim da zavisi od kakvog je cvijeca....
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 10:19   #107
Pitala me frendica zna li netko nesto o www.anna-maricak.com iliti anna M rizzo. Namjerava tamo sivati vjencanicu pa... bilo kakvi savjeti, iskustva...
Hvala cure unaprijed

Mislim njoj treba netko tko ce znati sasiti vjencanicu u kosom kroju, jednostavnu os satena ili svile.

THNX
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 09:39   #108
Hej, cure! Zna li netko mozda gdje se moze unajmiti kratka vjencanica? (ne nuzno minjak, ali i to moze)... jedva da sam pronasla kakvu sliku na internetu, pa se bojim uopce krenuti po salonima...
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 10:10   #109
Mislim da bi ti to bilo puno lakše dati šivati. AL vidit ćemo još što će druge cure reći.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 15:01   #110
daj raditi ali u sirokom luku izbjegavaj BANOVEC ili LJUBAV.oni su krivci da mjesec dana prije vjencanja nemam jos vjencanicu i morala sam se obratiti trecoj designerici. samo za info, krenula sam u sivanje 10 mjeseci prije vjencanja....


ili odi I-glama ili budoiru ili mustrama-odlicni su, jeftiniji od vjencanih kicastih salona i fenomenalno rade! a onda imas i nesto svoje, dizajnersko za po doma!

inace evo romanticna mini haljina ako volis cipku (ja bas i ne):
http://www.moniquelhuillier.com/webc.../2005fa/03.jpg
http://www.moniquelhuillier.com/webc.../2006sp/02.jpg


monique i vera su naravno naj-hot designerice u americi.....po mom misljenju nema ima ravnih....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 07:55   #111
Grazie, lolita! Nasla sam na net-u jednu fantasticnu, zaljubila se na prvi pogled, ali je iz salona Banovec.... dobro da znam da ne idem k njima.... vjerojatno cu uzeti tu sliku i naci neku dobru krojacicu....
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 08:16   #112
Angia, ja baš jučer vidjela u izlogu od Sposabelle (Trešnjevka) sličnu kao što je ova na drugom linku (do koljena) pa odi pogledat tamo. Možda imaju i neku još kraću
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 08:26   #113
Morat cu se zaletit do Zg-a uskoro.... mada shvacam da su gore cijene puuuuno vece nego bilo gdje u Dalmaciji osim ako bas ne ubodem nesto jeftino... ali udajem se samo jednom .... hopefully, pa....
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 09:39   #114
Banovec

Možete mi malo pojasniti kaj ustvari ne štima sa Banovcem....Naime, mi smo odlučili tamo šivati mom dragom odjelo ali nam je žena rekla da će nam biti gotovo najviše mjesec dana prije....mislim hoću reći, upozorila nas je !!! Ali ne u smislu upozorenja nego je rekla da ni neće puno prije počet šivat zbog debljanja i mršavljena..... ???
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:02   #115
bok, curke!
ma, nije valjda da nekaj ne stima sa salonom Banovec - mi smo isto tamo dali raditi odijelo za dragoga, žena je pred nama odbila jednu stranku za naš termin, jer je rekla da prima max. 4 narudžbe za šivanje po datumu. Lijepo je zamolila za razumijevanje i meni se to činilo u redu. Bolje nego da primi pa ne završi kako se spada...
Mi čekamo danas, sutra probu i završavanje kompleta. A vjenčanje je za 3 tjedna!!
__________________
... a zapravo mišica
Mišić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 12:53   #116
Ne stima to da sam ja zakaparila haljinu prije TRI mjeseca, zena je rekla dobro, ja cu sada krenuti sa trazenjem materijala (teska saten-svila) i onda vam se javim da mozemo poceti.vrijeme prolazi, 2 mjeseca prosla od nje ni A ni B.ja zovem i ona kaze-sorry ,nisam nasla materijal, dapace nisam imala vremena trazit (dva mjeseca joj nisu dovoljna!!??), al mogu ti ponudit sintetsku zamjenu.halo?!? jesmo li se dogovorili za svilu ili poliester? mjesec dana prije vjencanja me obavjestava da ne samo da nije pocela sivat nego mi nije ni materijal nabavila??? UZASNO neprofesionalno.da ne kazem da sam sva pod stresom i imam nocne more.ja sam osobno sjela u auto i kupila svoju vrhunsku svilu u trstu ovaj weekend.i dajem ju na rad jednoj predivnoj i profesionalnoj zeni koja se skolovala u milanu i londonu (ana rizzo)...ove babuskare u banovcu ocigledno ne znaju sta znaci profesionalnost i odgovornost i onda cekaju zadnji dan da ti uvali bilo koje smece od materijala jer znaju da ces pristati na sve jer si u panici.....toplo se nadam da ce tebi sve proc ok, ali evo upozorenje curama.......

Da me upozorila znala bi da se ne mogu pouzdat u nju i odavno bi nasla svoj materijal....ali nije....i meni je inace bila sva ljubazna i totalno je ulijevala pouzdanje...no neka vas to ne zavara.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 12:54   #117
ANGIA-koja haljina ti se svida?postaj link ili fotku!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:49   #118
Name:  1.jpg
Views: 1716
Size:  3.4 KB
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:54   #119
WOW Angia!!!
Nije lose!!!
Jel te budu pustili u crkvu s tim, pod pretpostavkom da cete se vjencati u crkvi!!!

Svaka cast!! I ja bi vjerojatno da imam malo vise samopouzdanja (i da ne idemo u crkvu)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:00   #120
Civilno... nema crkve.... btw. cini mi se da je ovaj prednji dio podignut, da moze biti i dug... znas ono, verzija za crkvu (sa salom preko ramena), a ova je za tulum....
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.