Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2008., 09:21   #81
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
ja pocela ici ima tjedan dana, 1 tj 8 min,idem gola al tetovazu prekrijem i kupila posebnu kremu za solarij 100$, nisam znala da je to tako skup sport
a moja prijateljica ide svako drugi dan il treci i to prvi put 10 min drugi 15 min sad bice 20 min i maze se sa kremama za sunce
jel se vi mazete kremama za solarij ili za suncanje il nicim
jeli ti to friška tetovaža, zašto je prekrivaš,, to nužno..?

i da koliko je otprilike puta potrebno ići, da se vidi blago preplanulo (da nisi bijle, vrišteće) za nekoga ko dobro prima boju ali nije onako jako prirodno preplanuo kroz cijelu godinu?
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 10:16   #82
Da,ni ja ne kužim to s tetovažom.I ja je imam,al je stara par godina i ne prekrivam je.To još nisam čula.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 18:05   #83
Quote:
ivy24 kaže: Pogledaj post
jeli ti to friška tetovaža, zašto je prekrivaš,, to nužno..?

i da koliko je otprilike puta potrebno ići, da se vidi blago preplanulo (da nisi bijle, vrišteće) za nekoga ko dobro prima boju ali nije onako jako prirodno preplanuo kroz cijelu godinu?
je, tetovirala sam se ima mjesec dana. tip sta me tetovira mi je reka da je ne izlazem suncu i da je uvijek mažem kremama da boja ne izbljedi.
a sta se tice dr pitanja mislim da je to individualno, al sigurno bolje vatas boju ako se mazes sa kremicama za solarij, meni se vec dosta vidi razlika, brzo crnim i priko lita sam stvarno crna al zimi sam bila.
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 18:15   #84
Quote:
ivy24 kaže: Pogledaj post
jeli ti to friška tetovaža, zašto je prekrivaš,, to nužno..?

i da koliko je otprilike puta potrebno ići, da se vidi blago preplanulo (da nisi bijle, vrišteće) za nekoga ko dobro prima boju ali nije onako jako prirodno preplanuo kroz cijelu godinu?
ja se otprilike prepoznajem u ovom opisu i bila sam 4 puta dok nisam dobila boju, cca 5-7 min u najjačem
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 20:00   #85
ja kad idem- idem u stojeci, jer mi je puno higijenskiji i boja je jednolika (a na lezecem ostanu onak fleke, krugovi, na izbocenim mjestima tijela, ledja, guzica...).
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 20:19   #86
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja kad idem- idem u stojeci, jer mi je puno higijenskiji i boja je jednolika (a na lezecem ostanu onak fleke, krugovi, na izbocenim mjestima tijela, ledja, guzica...).
Ja isto preferiram stojeći, iako sam primjetila da su neki čudni po dimenzijama pa se osjećam zatočeno.
Spomenute flekove ne podnosim, a ni one crte ispod guze pa ležeće solarije izbjegavam.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 20:34   #87
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja isto preferiram stojeći, iako sam primjetila da su neki čudni po dimenzijama pa se osjećam zatočeno.
Spomenute flekove ne podnosim, a ni one crte ispod guze pa ležeće solarije izbjegavam.
ma grozno mi je to kak mi bijeli krugovi ostaju!!

a i stojeci su puno higijenskiji, jer golim tijelom ne dodirjues ni jednu povrsinu koju su dirali i drugi. osim stopalima i dlanovima.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 09:09   #88
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
je, tetovirala sam se ima mjesec dana. tip sta me tetovira mi je reka da je ne izlazem suncu i da je uvijek mažem kremama da boja ne izbljedi.
a sta se tice dr pitanja mislim da je to individualno, al sigurno bolje vatas boju ako se mazes sa kremicama za solarij, meni se vec dosta vidi razlika, brzo crnim i priko lita sam stvarno crna al zimi sam bila.
A da, onda je moraš paziti, ja 6 mjeseci nisam izlazila na sunce, baš sam se pazila kada sam se tetovirala, d ane bi žalila (možda i previše) i možeš se mazati i duže, nego što je propisano, manje će ti se sušiti koža..
sada sam znatiželjna, mogu znati šta si stavila...

Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ja se otprilike prepoznajem u ovom opisu i bila sam 4 puta dok nisam dobila boju, cca 5-7 min u najjačem
..tnx, na savjetu, tako sam nešto i razmišljala, u stojećem, (sada ne znam po čemu se mjeri ta jačina, i koliko je jak ovaj u mome susjedstvu, no pitati ću ih), ići, 4 puta, prva dva po 4 min, pa 6, pa 8 min...
Ali ne znam kada bi krenula, ped kraj mjeseca imam jedan event, na kojem bi zablistala s novom bojom.., mislila sam idući tjedan..
može se u pravilu ići svaka dva dan jeli tako...?
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 11:11   #89
Ma,u redu je to što se higijene tiče i stoječeg solarija,samo što meni stojeći nije tako dobar kao stajaći.Ja osim kaj se sunčam,totalno se isključim dok ležim i zadrijemam,a to mi je nemoguće stojeći,a i vrijeme mi nikako ne prođe. Ja ležeći očistim još jednom sama i tako riješim strah od zaraze.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:52   #90
[QUOTE=ivy24;13398263]A da, onda je moraš paziti, ja 6 mjeseci nisam izlazila na sunce, baš sam se pazila kada sam se tetovirala, d ane bi žalila (možda i previše) i možeš se mazati i duže, nego što je propisano, manje će ti se sušiti koža..
sada sam znatiželjna, mogu znati šta si stavila...

stavila sam andjela kerubina,jednobojnog, bas mi se svidja


sorry na offtopic
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 20:10   #91
odem par puta prije ljeta.
i to si odvojim neki duži period, pa krenem negdje od travnja u razmacima od tjedan dana, jer mi nema smisla ići svaki dan i "na silu" tamniti.
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 20:16   #92
Ja sam ove godine krenula ranije jer mi se bratić ženi za dva tjedna, a ja imam rozu haljinicu pa bi bilo poželjno da uhvatim malo boje.
I bolji mi je ležeći, tamo se baš lijepo opustim i super, u stajaćem mi vrijeme nekako sporo ide.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 20:31   #93
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
I bolji mi je ležeći, tamo se baš lijepo opustim i super, u stajaćem mi vrijeme nekako sporo ide.
i meni je nekako bolji :lijena stojati:
iako kombiniram oba, baš zbog tih fleka, iako sam čula, da će oni koji imaju slabiju cirkulaciju npr. u nogama, u stojećem ostati bez boje na tim mjestima

uživancija mi kad sam u ležećem i kad me pospe vodena prašina , ma milina
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 12:54   #94
Quote:
nika007 kaže: Pogledaj post
i meni je nekako bolji :lijena stojati:
iako kombiniram oba, baš zbog tih fleka, iako sam čula, da će oni koji imaju slabiju cirkulaciju npr. u nogama, u stojećem ostati bez boje na tim mjestima

uživancija mi kad sam u ležećem i kad me pospe vodena prašina , ma milina
kakve bi tocno veze imala cirkulacija s tamnjenjem?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 13:20   #95
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kakve bi tocno veze imala cirkulacija s tamnjenjem?
i mene to zanima (tako sam čula samo)

znam jedan slučaj, gdje je žena išla u stojeći solarij i svi dijelovi tijela su joj tamnili osim nogu, koje su dosta "kasnile" s bojom.
ona je bila uvjerena kako im lampe ne rade dobro, ali pošto su sve lampe u isto vrijeme mijenjane i pošto drugi nisu imali tih problema, zaključili su da joj je to zbog slabe cirkulacije u nogama
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 13:25   #96
sad i mene zanima kakve veze ima cirkulacija? ja mixam stojeći i ležeći,, premda mi je naaajdraži ležeći otvoreni u kojem nisi poklopljen nego su iznad teb dvije duge solarne ploče, taj mi daje temeljitiju boju
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:09   #97
Noge uglavnom svima slabije tamne, mislim na potkoljenice. Meni su uvijek bile malo svjetlije od ostatka tijela bez obzira da li sam se sunčala u stojećem i ležećem. Ja zbog toga potkoljenice mažem kremom za sunčanje u solariju, ali kad dođe ljeto na pravom suncu se sve ujednači.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:33   #98
ajme, samo potkoljenice mažeš kremom za sunčanje u solariju?? kod mene je obrnuto, noge i trbuh hvataju supera lice i dekolte slabije
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:21   #99
Quote:
zajebAnna kaže: Pogledaj post
ajme, samo potkoljenice mažeš kremom za sunčanje u solariju?? kod mene je obrnuto, noge i trbuh hvataju supera lice i dekolte slabije
Ostatak mi puno jače/brže hvata. Zato mažem potkoljenice, inače bih izgledala kao freak ili da sam se sunčala u dokoljenkama.
Ja ne idem često u solarij, brzo tamnim pa mi je od zime do ljeta i mora dovoljno 10ak puta.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:26   #100
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post

stavila sam andjela kerubina,jednobojnog, bas mi se svidja


sorry na offtopic
Lijepo zvuči i meni su crno-bijeli najljepše, i sama imam jednu takvu i super mi je...

ontopic:
jeli postoji razlika u jačini tamljenja kod ležećeg i stajaćeg, tako sam čula, to gluposti ili istina...? da navodno u ležećem jače crniš, i brže dobiješ boje, kao treba manje ići...
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.