Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2009., 10:09   #41
počinju u 8 sati prvo se predaju one uputnice koje dobiješ od svog dr. i onda se čeka da oni naprave grupe po 6 ili 7 osoba i kažu u koliko sati koja grupa kreće i naravno da nitko nije gledao da stavi trudnice u prvu grupu nego sam bila mislim u trećioj, jedino je dobro to što su meni produžili bolovanje skroz do porodiljnog pa nisam više morala ići dok kolegica ide svaki mjesec dana
__________________
17.05.2009...stigla Lana
babybum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 09:59   #42
A gdje se točno ide na komisiju u Rijeku? Ja moram u pon, a ne znam di je to.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 10:36   #43
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
A gdje se točno ide na komisiju u Rijeku? Ja moram u pon, a ne znam di je to.
Mislim da su komisije u zgradi Delte, ispod Katedrale Sv.Vida..preko puta Bitechniquea.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 10:54   #44
Ok, hvala puno!
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 11:00   #45
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Ok, hvala puno!
Provjeri za svaki slučaj, nemoj da mi jačmenac dođe
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 11:34   #46
Ne brini, nisam trudnica. Fulala sam malo, nisam ni skužila da sam na trudnicama. Ja iz drugih razloga moram na komisiju. Al, nadam se da ću uskoro i iz ovih prvih.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 11:44   #47
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Ne brini, nisam trudnica. Fulala sam malo, nisam ni skužila da sam na trudnicama. Ja iz drugih razloga moram na komisiju. Al, nadam se da ću uskoro i iz ovih prvih.
heheh...a bas sam te htjela zvati na Trudnice zbor. Samo moras doci jaaaako rano tamo ako hoces biti prije gotova. Tamo ti vec u pola 7 ljudi stoje i cekaju pred vratima.meni je mm isao cekati i onda sam ja samo dosla u 8 kad su poceli raditi.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 13:05   #48
Nemoj me zezat! U pola 7 ??????!!!!! Užas! A ići ću onda što ranije, hvala šta si mi rekla.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 13:31   #49
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Nemoj me zezat! U pola 7 ??????!!!!! Užas! A ići ću onda što ranije, hvala šta si mi rekla.
no frks. ha znas da svi zele to obaviti sto prije. mm je cak morao ici dva dana, jer je prvi dan dosao oko pola 8, a vec 30 ljudi ispred njega. i dok je on dosao na red da preda uputnicu, rekla mu je da dodje sutra opet. sutra je onda kampirao od pola 7.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 15:37   #50
Čovječe, moram onda stvarno rano u grad. Tko će se probudit!?! I, jel je to onda tamo di je Kyra rekla, preko puta bitehnika u starom gradu?
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 16:31   #51
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Čovječe, moram onda stvarno rano u grad. Tko će se probudit!?! I, jel je to onda tamo di je Kyra rekla, preko puta bitehnika u starom gradu?
skrenes na koblerovom trgu desno iza lush-a i odmah prva ulicica desno...pise pored vrata HZZO...ne mos promasit.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 17:44   #52
Ok. Super, stvarno hvala, jer ja bi išla oko 9 tamo, i ne bi niš napravila. A polomljena sam pa mi je teško ić u grad, zapravo nisam bila već 3 mjeseca u gradu. Stvarno super šta si mi to sve rekla.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:08   #53
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Ok. Super, stvarno hvala, jer ja bi išla oko 9 tamo, i ne bi niš napravila. A polomljena sam pa mi je teško ić u grad, zapravo nisam bila već 3 mjeseca u gradu. Stvarno super šta si mi to sve rekla.
ha cuj, ja ne znam jel uvijek tako, al eto mom muzu je bilo tako. a ljudi milijun tamo. pa zasto ne posaljes nekog drugog ako si polomljena? ne bi ni ja isla da mi mm nije morao na posao. moze ti muz, mama...samo kazu polomljena je i ne moze se maknut.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:58   #54
Na žalost, nitko ne može. Svi rade. Tako da moram ja. A čula sam jučer od frendice da se može nazvat telefonom i da ti oni kažu kad da dođeš, pa si odmah gotov. Kao naruče te u točno određeno vrijeme. Jel ima netko tko mi to može potvrditi?
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 22:47   #55
komisija za bolovanje?

da li ima netko tko je isao na komisiju za bolovanje?sta pitaju? da li ima slucajeva da nisu odobrili bolovanje? pitam u ime svoje sestre koja je trudna mjesec dana i trazila je da ide na komplikacije i dobila ih od ginekologa. ima 33 godine i prva joj je trudnoca i ima dosta tezak i naporan posao tako da je zato i trazila komplikacije. za 90 dana mora ici na tu neku komisiju da joj oni to dalje produze. ima nekoga da je isao na komisiju?
sUmEr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 00:12   #56
Nek joj netko drugi odnese papire, npr. muž. Meni je muž nosio papire i ništ ga nisu pitali, produžili su i sve
Tak mi je i dr. rekao da napravim, jer kao na komplikacijama sam pa ne smijem šetat okolo
Sretno!
I da, dr. opće prakse daje papire za komisiju na temelju preporuke ginekologa.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 00:37   #57
ja bila i niš te ne pitaju, pozovu te u sobu, pogledaju papire i trudničku , meni produžili do termina poroda i to je to, ovo sa mužem ili nekim isto nije loše, pogotovo radi onog čekanja
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 08:53   #58
Kod nas je praksa da ako muž ide, onda čeka satima sa svom onom hrpom ljudi, ako dođe trudnica, pokuca i preda trudničku knjižicu, i trudnice zovu prve, preko reda. Mene su prvi put pitali koje tegobe imam (iako sve piše unutra, a ja sam se osjećala ko osnovnoškolac na ispitu, prepala me stroga teta doktor ), a drugi put je bila neka druga koja me pitala imam li stalno zaposlenje i onda mi izračunala kad ću otvarat porodiljni da mi produži do tad, tako da ne moram više dolazit na komisiju.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 10:55   #59
kod nas isto trudnice imaju prednost,tj onda cekaju sat-dva,za razliku od ostalih koji cekaju po 3,4 sata min...ja nisam imala nikakvih problema,predala papire,teta koja tamo radi pitala me koje mi je radno mjesto i to je to.nakon sat vrimena doktorica mi je dala papire i rekla da je sve rjeseno,(nisam ni pricala sa doktoricom)..papiri od ginekologa mi nisu bili nista "uljepsani"...mislim da mogu produziti samo 60 dana bolovanje..
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:49   #60
ja sam bila jedanput.. nisam jako dugo čekala, 40tak minuta.. isto su me primili preko reda jer sam trudnica.. žena me pitala koje mi je radno mjesto, i kada mi je termin poroda, i poslala me van.. nakon 15tak minuta sam dobila papire i produžili su mi bolovanje do porodiljnog..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.