Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 19:13   #81
Može li netko biti "ružniji" od djevojke na fotografiji?
Može. Štoviše, prilično je vjerojatno da takvih postoji mnogo.

Može li neka tema biti gluplja od ove?
Može. Iako je na prvi pogled u to relativno teško povjerovati.

Kad kažem "glupa", mislim na ovo: otkud uopće nekome potreba da, posebno s ovako degutantno postavljenom premisom, komentira ičije karakteristike, odnosno fizički izgled?
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:16   #82
Tema je presmiješna.
A cura najnormalnija .
iiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:26   #83
Quote:
klobuk kaže: Pogledaj post
Kad kažem "glupa", mislim na ovo: otkud uopće nekome potreba da, posebno s ovako degutantno postavljenom premisom, komentira ičije karakteristike, odnosno fizički izgled?
..pa da...zašto?...o zašto je ovaj svijet tako okrutan?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:30   #84
čuj, sexy mačkice....
ako ti pretendiraš na mjesto njegove djevojke, javi mu se, pošalji mail sa svojom slikom gdje se vidi tvoja besprijekorna figura, tvoje 9O-60-90 mjere,..no postoji problem ako ćeš morati riješavati IQ test( e,da, to ti je test inteligencije) jer ćeš na njemu pasti sigurno. o temama poput ove mogu razmišljati samo ljudi vrlo ograničene inteligencije.
tko si ti da govoriš o izboru nečijeg partnera? o njnoj eventualnoj ružnoći, a naposljetku i o njegovoj eventualnoj ljepoti? meni npr. on nije niti malo privlačan isto kao što mi njegova djevojka nije niti malo ružna.,
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:38   #85
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
..pa da...zašto?...o zašto je ovaj svijet tako okrutan?
Ako misliš da ću ovo doživjeti kao uspjelu provokaciju, varaš se
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:56   #86
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
[/B]

znam u čemu je problem- fali silikona..
Ne, nego je bezvezna, totalno..
Meni osobno..
Točno, mi smo sada vrlo površne i gledamo samo fizički izgled, ja vjerujem da je ona super, super i da je on u nju luđački zaljubljen, no da je zgodna-meni nije
Dapače, prosjek, ako ne i ispod kao što luda reče.
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:59   #87
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ma cura je skroz normalna, samo je nenasminkana. Sto je zapravo i normalno ako je slika uradjena na jutarnjoj kafi.
Pa ko je rekao da cura nije normalna?
To samo Niko zna
Meni nije zgodna i sad to odmah automatski znači da sam ljubomorna na nju?
Ma daj nemoj me karat
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:10   #88
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
jalne babuskare
Tako mlade, a već babe...zar nije to tužno?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:42   #89
sto ste tako napale pokretacicu teme, vjerovatno i vama postoji netko uzasno ruzan i zgrozavate se na njega a netko drugi ne, svi imamo razlicite ukuse i svidjaju nam se razliciti tipovi cura, ne kuzim kakve su to sad prozivke da stavi il posalje svoju sliku
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:57   #90
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
vjerovatno i vama postoji netko uzasno ruzan i zgrozavate se na njega
Netko mi je, a netko nije privlačan. Ali, da baš tako silno želim potvrdu vlastitog vrednovanja nečeg tako važnog kao što je nečija (ne)ljepota, temu zacijelo ne bih naslovila "može li ružnije??????????".
I, čemu uopće zgražanje?
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:02   #91
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
sto ste tako napale pokretacicu teme, vjerovatno i vama postoji netko uzasno ruzan i zgrozavate se na njega a netko drugi ne, svi imamo razlicite ukuse i svidjaju nam se razliciti tipovi cura, ne kuzim kakve su to sad prozivke da stavi il posalje svoju sliku
ne,meni ne postoji nitko toliko ružan da bi se išla zgrožavat nad njime. ne zato što objektivno ne postoji netko tko mi je zaista ruglo nego zato što se ja u životu ne bavim zgrožavanjem nad "ružnim" ljudima. no, to uopće nije bila tema..tema je bila ovo-
dal niko kranjčar stvarno ne može nać pristojnu curu?? kakvo taj dečko mišljenje o sebi ima,kad hoda s ovim?? kaj vi mislite o ovoj curi

ako je tebi ovo normalno razmišljanje i ako misliš da bi mi trebali određivati kriterije po kojima bi se mjerila nečija ljepota pa potom sukladno njoj nalaziti partnere koji su jednake ljepote onda ste i ti i pokretačica teme vrlo površne osobe koje o ljubavi ama baš ništa ne znaju.
a nazivati djevojku :OVO je i krajnje nepristojno i samo je odraz nekulture i primitivnosti onoga koji takve riječi izgovara.
a ja nisam tražila da postavljačica teme šalje slike svima na uvid(mene njen izgled apsolutno ne zanima, već mi je ružna) već da pošalje niku kranjčaru pa nek on odluči da li će možda "ono" zamijeniti njome, tako prekrasnom, i automatski poboljšati sliku o sebi.
over and out.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:12   #92
@jagodica bobica prvo promijeni nick, jer postoji cura sa istim nickom puno duze od tebe i svi vas mjenamo,
a sebe ne smatram povrsnom a ti nemas nikakvo pravo da mi govoris da sam povrsna i da nemam pojam o ljubavi, ne pada mi na pamet glumit lazni moral i reci da ne postoje ruzne osobo na koje se zgrozavam, e pa postoje,ruzni ljudi postoje, naravno nisu svima isti,i netko ce otvorit topic na tu temu,a netko ce pricat s frendicama na kavi kako je od nike cura grozna i sl,zaista postedi me laznog moraliziranja, a niko i njegova cura me uopste ne zanimaju,
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:40   #93
Quote:
koraljka kaže: Pogledaj post



dal niko kranjčar stvarno ne može nać pristojnu curu?? kakvo taj dečko mišljenje o sebi ima,kad hoda s ovim?? kaj vi mislite o ovoj curi?
ooo jel se ovdi komentira coctail bar () pa ovo je slikano u boleru, moja najdrazi coctel bar na otoku
a sta se tice ovog para imala priliku upoznat,on je meni sladak tip, smisnica a da mki je bas ono lip,lip i nije, on je super decko legenda je, ona je prosjecna cura, prosjecnog izgleda meni nimalo ruzna i sasvim normalna, meni one non stop naprletane znaju bit puno ruznije, i ocito se tu puno vise cjeni neprirodnost nego prirodnost i ocito kako je i moja draga kolegica rekla fali curi silikona , da bi nekima bila lipa, a onda bi bila i sponzorusa, pa joj na kraju ispada bolje da je neki smatraju ruzom...al mi se ka osoba ne svida.

i da zaboravila zivili silikoni, zivila neprirodnost i prijetvornost
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 22:56   #94
Quote:
aleksandra kaže: Pogledaj post
i da zaboravila zivili silikoni, zivila neprirodnost i prijetvornost
potpisujem..živila aleksandra i silikoni!!!
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 23:08   #95
Ocito Niko ne pada samo na izgled i to je jedan plus njemu.......cura je recimo prosjecnog izgleda ni ruzna ni posebno lijepa , on je slatko simpaticno zgodan a boze moj.....

A mozda ona nije fotogenicna kao on.

Mislim da je glupo otvarati ovakve teme, bitno je da se vole i da su se nasli.....i svi sretni.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 02:17   #96
Žene nogometaša

Evo, cure, ovo su neke od poznatijih pa vi prosudite:

Frank Lampard i supruga Elen:


Luis Figo i supruga Helen:


Iker Casillas i Eva Gonzalez:


Francesco Totti i supruga Ilary Blasi:


Guti i supruga:


Wayne Rooney i Coleen:


Fernando Torres i Olalla:


Kaka i supruga Caroline:


Steven Gerrard i supruga Alex:


nezaobilazni David i Victoria Beckham:
Alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 02:21   #97
Drogba i supruga:


Ballack i supruga:


Kahn i supruga poznati kao "ljepotica i zvijer"


Fabio Cannavaro i supruga:


Peter Crouch i Abigail:


Deco i supruga:


Miroslav Klose i supruga:


Francesco Totti i supruga Ilary Blasi:
Alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 02:22   #98
Michael Owen i supruga Louise:


Robinho i supruga:


Luca Toni i djevojka:


Buffon i Alena:


Raul Gonzalez i supruga Mamen Sanz:


Van der Vaart i supruga Sylvie:


Ibrahimovićeva supruga:


Materazzi i supruga:


Maldini i supruga:


Zidane i supruga:
Alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 02:23   #99
Messijeva cura:


Ronaldinhova cura Lindsay Rijkaard (prva s desna):


I kako vam se čine, cure?
Alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 06:53   #100
Neke su onako prosjecno ljepe a neke ne. Nista posebno barem meni. Bolji su mi muskarci od njih
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.