Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2008., 01:04   #561
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Hahaha, od svih nebuloza ova je na ovom forumu "the best of".
Kad ne čitaš svoje postove...
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Kaj, otišli bi do Asuana po materijal, sve rastalili, dodali tlak od parsto atmosfera, hladili stotine godina i onda ga ugrađivali? Ili taložili vapnenac i još u njega ugrađivali fosile?
Zašto bi igdje išli ako su mogli taliti kamen na licu mjesta? Koliko ograničenosti u razmišljanju si pokazao u samo dvije rečenice ovog posta...
za nevjerovati.....


Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
U povjerenju, samo za tebe, nije piramida betonska građevina, znaš. Ona je građena od kamena.
Daj ponovno pročitaj što sam napisao u postu koji mi quotaš. Dal je snijeg il su labudovi? Dal je kamen ili je beton pisalo tamo. Zatim, isključi ograničenost, ah, to ne možeš, ništa....onda pitaj nekog tko ti je drag da ti rastumači što piše pa se javi.

Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
A svemirci...kad već znaš kakvog su karaktera bili, daj mi molim te nabavi kakvu fotku (ali ne onu iz Roswella), očito si u reovitom kontaktu s njima.
I kad bih ti pokazao fotku rekao bi da je to fake pa to nema smisla kad si ti po srijedi. Radije ti potraži nekog da ti rastumači ono što se ovdje piše čitanje s razumijevanjem ti baš ne ide.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 12:43   #562
Quote:
Zašto bi igdje išli ako su mogli taliti kamen na licu mjesta? Koliko ograničenosti u razmišljanju si pokazao u samo dvije rečenice ovog posta...
za nevjerovati.....

Quote:
monty-zg kaže:
U povjerenju, samo za tebe, nije piramida betonska građevina, znaš. Ona je građena od kamena.

Daj ponovno pročitaj što sam napisao u postu koji mi quotaš. Dal je snijeg il su labudovi? Dal je kamen ili je beton pisalo tamo. Zatim, isključi ograničenost, ah, to ne možeš, ništa....onda pitaj nekog tko ti je drag da ti rastumači što piše pa se javi.

Quote:
monty-zg kaže:
A svemirci...kad već znaš kakvog su karaktera bili, daj mi molim te nabavi kakvu fotku (ali ne onu iz Roswella), očito si u reovitom kontaktu s njima.


I kad bih ti pokazao fotku rekao bi da je to fake pa to nema smisla kad si ti po srijedi. Radije ti potraži nekog da ti rastumači ono što se ovdje piše čitanje s razumijevanjem ti baš ne ide.
Gle, očito da ti je znanje slabija strana, ali evo, ja donesem kameru, ti donesi vapnenca, zdrobit ćemo ga i ti ga rastali i takvog izlij u kalup, ja sve snimim i kao snimku uz moju veliku ispriku stavim kao post ovdje.

ALi za tvoju informaciju (šesti razred osnovne škole), postoji razlika između sedimentnih i magmatskih stijena. Vapnenci nastaju taloženjem u moru a ne pretaljivanjem. No tvom znanju to je teško dokučiti, zar ne?

Ograničenost znači po tebi da se koristi znanje a sloboda misli i "alternativnost" da možeš laprdati što te volja, bilo to istinito ili ne...ok , ako je tako, samo ti laprdaj...s time da prije toga pročitaš udžbenike (sad su besplatni, znaš) iz geografije, prirodoslovlja i tu i tamo kakvu knjižicu (imaš ih krasnih u book-shopovima, za potpune početnike) o stijenama i mineralima. I naravno, bar koju o Egiptu. Čeka te težak posao...znaš, ali možda i ti imaš "drage osobe". Drž se ti njih, bolje ti ide.

Btw, da, slike aliena su i inače često prikazivane, svaki puta kad je netko najavi, odjednom ili nestane ili se tema promjeni ili se "ZABORAVI". I onda dobiješ sliku nekog od NLO-a iz "sjeverno-ruskog grada Neznamtijijakojegburga" koju je snimio poznati "ufolog John Smith". A od aliena ništa...
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 18:28   #563
Quote:
ARTETUREN1 kaže: Pogledaj post
Čudno je da su samo predali objekte ..., zar ne? No piši malo, nemoj se sramiti svi ćemo nešto naučiti. Ovo i je područje bez granica, zaobiđi predrasude.
Ukratko, ja ne znam kakva je bila njihova tehnologija, osim da je imala nekih slicnosti s nasom (recimo izgled njihovih letjelica, nacin na koji su svladavali zemljin gravitacijski bunar...), ali i mnogih razlika. Samim tim, zasto ja, koji niti znam sve sto zna covjek danas, a jos manje sto su oni znali tada, da dajem tvrdnje o tome?

A sad, o kakvoj predaji objekata ti to pricas? Koje su to oni objekte predali i kome? Koliko ja znam, nije bilo nikakvog svecanog (ili ne) predavanja objekata, rezanja primopredajne vrpce i slicno. Daj mi malo pojasni o kakvoj predaji objekata pricas?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 20:48   #564
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ukratko, ja ne znam kakva je bila njihova tehnologija, osim da je imala nekih slicnosti s nasom (recimo izgled njihovih letjelica, nacin na koji su svladavali zemljin gravitacijski bunar...), ali i mnogih razlika. Samim tim, zasto ja, koji niti znam sve sto zna covjek danas, a jos manje sto su oni znali tada, da dajem tvrdnje o tome?

A sad, o kakvoj predaji objekata ti to pricas? Koje su to oni objekte predali i kome? Koliko ja znam, nije bilo nikakvog svecanog (ili ne) predavanja objekata, rezanja primopredajne vrpce i slicno. Daj mi malo pojasni o kakvoj predaji objekata pricas?
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Da ne duzim, napisao sam da je oprema bila komunikacijsko navigacijska.

Sad, ja ne znam sto je sve konkretno ukljucivala, ali je svrha bila komunikacija i navigacija. Pogledaj jos jednom moj post, tamo sam to stavio.

A da, vanzemaljci su je izgradili nakon potopa, ako ima istine u tome sto sam ja citao (Sitchin, Stairway to Heaven). Ja osobno Sitchina ozbiljno shvacam, jer on ne kaze nista drugo, vec da malo drugacije prevodi tekstove koje su ostavili drugi autori (a njima su njima pricali Anunaki).


Izgradili su je nakon probasti starog komunikacijsko navigacijskog kompleksa (na teritoriji Sumera), a poslije su tu opet izgradili gradove, ali nisu imali iste funkcije, te su poslije predali vlast ljudima, a tu civilizaciju mi zovemo Sumerska.
Evo Ti si tu naveo.
Pretpostavljaš li zašto je piramida bila nuždna da bi oprema funkcionirala? Zar Ti nije neobično da su bili potrebni, "radio farovi" civilizaciji koja je bila toliko napredna? Jesu li bili za svemirsko navođenje ili zemaljsko?
Dobro ... teško je nešto pisati o tako dalekoj prošlosti, ali bi po logici stvari autori trebali ipak malo razmisliti o tvrdnjama.
ARTETUREN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 10:12   #565
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
1. Ne mora biti na Zemlji, može biti na Mjesecu i napajati se sunčevom energijom. Energija mikroseizmičkog nemitra je ionako mizerna u odnosu na kW/m2 koliko dobiješ ćelijama.
2. Ako stavljaš svjetionik onda znaš na kojoj frekvi piči pa ti ne trebaju fore za raspoznavanje iz SETIja
3. Lasersko i masersko zračenje je kolimirano. Rotacija, precesija i nutacija Zemlje tu stvar usmjerava neprestano u različitim smjerovima. Svaka se komunikacija osniva na tome da pošalješ signal u ŽELJENOM smjeru a ne kojekuda. Zato su teleskopi pokretni a nisu fiksni kao piramide.
4. Svakome tko hoće pronaći Zemlju prvo će u oči upasti Sunce a ne slabašna mikrovalna zraka od najviše par vata koja švrlja po nebu.
Možd aje to naprosto detektor Zemljinih stanja...a što se tiče frekve koja piči, ona mora pičiti kroz prozor jer se inače uguši u pozadinskom šumu svemira.
Inače, imaš pravo, po tome što kažeš a ja ti ne znam dati odgovor zašto je netko to tu sagradio.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 10:12   #566
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post

ne pravi se gluplji nego što jesi. po piramidi odozdo prema gore su dodavani svi djelovi dok je piramidion dodavan odozgo. dizalica, helić, spaceship, whatever, piramidion je uvijek morao doći vertikalno u odnosu na građevinu.
I ovo je točno. Odozgo.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 10:23   #567
Quote:
ARTETUREN1 kaže: Pogledaj post
Čudno je da su samo predali objekte ..., zar ne? No piši malo, nemoj se sramiti svi ćemo nešto naučiti. Ovo i je područje bez granica, zaobiđi predrasude.
Ma nisu ni blizu samo predali objekte. Napravili su čitavu civilizaciju oko njih.
Naučili su ljude zemljoradnji, ustoličili su znanost, dali su ono najvažnije što se dati i može: bilježenje, konkretno, pisanje.

Netko bi mogao reći: a zašto primitivne hijeroglife kad su mogli dati svoje, vjerojatno moderno pismo.

Protupitanje: što je najveći doseg modernih GUI aplikacija? Što klikaš u windowsima? Kakva je razlika između modernog grafičkog sučelja i komandne linije? Što imaš na screenu mobitela? Zašto na cestama ne postoje table na kojima piše: "obavezno zaustavljanje" ili "križanje s cestom sa prednošću prolaza" ili ... nego su tamo nekakvi trokutići, oktogoni...
Zato što je to source kod mozga: znakovi i simboli.
Fonetsko pismo je apstrakcija. Slikovno pismo je direktnije. Upravo je egipat primjer gdje vidimo kako se prelazilo sa čistog slikovnog pisma na fonetiku (jer neki hijeroglifi su i fonetski).
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 13:22   #568
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post

ne pravi se gluplji nego što jesi. po piramidi odozdo prema gore su dodavani svi djelovi dok je piramidion dodavan odozgo. dizalica, helić, spaceship, whatever, piramidion je uvijek morao doći vertikalno u odnosu na građevinu.
Pa kad je na vrhu. Mora doći odozgo. Dizalicom, ne nekakvom modernom. Učvrsti se na bok piramide i hop gore. Kakvi helići i svemirski brodovi.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 18:04   #569
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
Pa kad je na vrhu. Mora doći odozgo. Dizalicom, ne nekakvom modernom. Učvrsti se na bok piramide i hop gore. Kakvi helići i svemirski brodovi.
piramidion nije jedan kamen. to je sklop kamenja od po nekoliko sada vi recite koliko stotina tona.
logika slaganja bi ti bila otprilike ovakva: gradiš neboder odozdo, normalno, npr 15-okatnicu.
dođeš do 12og kata i tu staneš.
a zadnja 3 kata spuštaš gotova vertikalno odozgo. tko bi to radio, kako i čemu?
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 18:50   #570
Quote:
ARTETUREN1 kaže: Pogledaj post
Evo Ti si tu naveo.
Pretpostavljaš li zašto je piramida bila nuždna da bi oprema funkcionirala? Zar Ti nije neobično da su bili potrebni, "radio farovi" civilizaciji koja je bila toliko napredna? Jesu li bili za svemirsko navođenje ili zemaljsko?
Dobro ... teško je nešto pisati o tako dalekoj prošlosti, ali bi po logici stvari autori trebali ipak malo razmisliti o tvrdnjama.
Ne, ne znam zasto je piramida odabrana kao oblik. Mozda ima neku drugu funkciju pored estetske, mozda je stvarno to tehnicki bitno, ali ja to ne znam. Uostalom, ne mora netko znati sve. Sitchin ni jednom nije tvrdio da on sve zna, on stalno tvrdi da on prevodi stare tekstove, koji su nadeni do sada. Sto znaci da postoje mozda stari tekstovi koji idu u vise detalja, a jos nisu nadeni (ali ce biti), ali isto treba pretpostaviti da ih nema vise.

I naravno, treba znati da su ti tekstovi zapisani prema onom sto su Anunaki nama rekli. Dakle, oni sami su vjerojatno obavili cenzuru i nisu nama htjeli sve reci. Na kraju krajeva, zar bi ti svom robu rekao sve? A mi smo za njih bili robovi, tj. oni koji su radili mjesto njih.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 21:31   #571
piramida nema nikakvu estetsku funkciju. estetika je stvar moderne civilizacije od grka nadalje.
homo loby i što je "in" a što je "out".
za ovo o čemu vi pričate 24 strane ta zgrada bi uredno mogla biti betonska kocka sa 2 prozora ("airshafts") i jednim vratima i jednim pogrebnim građevinskim poduzećem: "pokojni faraon i ostali".
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 21:47   #572
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ne, ne znam zasto je piramida odabrana kao oblik. Mozda ima neku drugu funkciju pored estetske, mozda je stvarno to tehnicki bitno, ali ja to ne znam. Uostalom, ne mora netko znati sve. Sitchin ni jednom nije tvrdio da on sve zna, on stalno tvrdi da on prevodi stare tekstove, koji su nadeni do sada. Sto znaci da postoje mozda stari tekstovi koji idu u vise detalja, a jos nisu nadeni (ali ce biti), ali isto treba pretpostaviti da ih nema vise.

I naravno, treba znati da su ti tekstovi zapisani prema onom sto su Anunaki nama rekli. Dakle, oni sami su vjerojatno obavili cenzuru i nisu nama htjeli sve reci. Na kraju krajeva, zar bi ti svom robu rekao sve? A mi smo za njih bili robovi, tj. oni koji su radili mjesto njih.
Pa zar i ovdje sine Brute?

Mi robovi, oni gazde, a onda ostavljaju tekstove rješenja svojih tajni onima koje koriste kao tegleću marvu, ma vidi molim te, samo jedna osoba i to Sitchin zna dešifrirat... Uz sve vojne stručnjake (ova ciivilizacija se ipak najviše razvija kroz vojne krugove), nobelovce, znanstvenike, nitko ni čuo za takve stvari...

To ti je otprilike kao da magarcu staviš na pod enciklopediju i čekaš da skuži pojam "dinamika".

A 2mil kamenih blokova marva doteglila iz estetskih razloga za skriti radio-far civilizaciji koja putuje među zvijezdama. I to je fakat logično, uz sve druge mogućnosti komunikacije.

A nakon onog biserja u drugoj temi (Skrivena povijest...) stvarno te zgodno čitati.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 21:51   #573
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
piramida nema nikakvu estetsku funkciju. estetika je stvar moderne civilizacije od grka nadalje.
homo loby i što je "in" a što je "out".
za ovo o čemu vi pričate 24 strane ta zgrada bi uredno mogla biti betonska kocka sa 2 prozora ("airshafts") i jednim vratima i jednim pogrebnim građevinskim poduzećem: "pokojni faraon i ostali".
Da samo kad imaš lika koji se želi pokazati da ga svi njegovi podanici vide koliko je moćan, čak što više, "sin božji" ili bog himself, teško da ćeš postaviti ploču "Topalović i Co" na pod u kakvu rupu. To ti je otprilike kao kad umiru vlastodršci danas, Mao Ce, Kim Jong Il i slična bratija...spomenik "da se zna da ja ovdje ležim i još sam balzamiran pa ću vječno biti lijep"
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 01:25   #574
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Gle, očito da ti je znanje slabija strana,
Kada svaku napisanu rečenicu podrediš svome ograničenom načinu razmišljanja dobiješ takav zaključak. No, kada bi ti bio u stanju vidjeti dalje od nosa ili vratiti se u drugi osnovne na čitanje s razumijevanjem mogao bi i shvatiti ono o čemu se ovdje piše. Bar se nadam.
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
ALi za tvoju informaciju (šesti razred osnovne škole), postoji razlika između sedimentnih i magmatskih stijena. Vapnenci nastaju taloženjem u moru a ne pretaljivanjem. No tvom znanju to je teško dokučiti, zar ne?
A danas ti se u 6. osnovne uči o opojnim drogama i onima koje izazivaju halucinacije. Da si ranije educiran u tom smjeru ne bi se urokao pa umjesto granita vapnenac vidio.
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Ograničenost znači po tebi da se koristi znanje a sloboda misli i "alternativnost" da možeš laprdati što te volja, bilo to istinito ili ne...ok , ako je tako, samo ti laprdaj..
Ograničenost znači ono što znači, ne po meni niti bilo kojem pojedincu već kao pojam za koji si ti najbolji primjer na ovom forumu. Osim toga pokazuješ i svoj kulturni nivo, ono boldano jel pa bi se u narodu reklo:"Džaba mu škole osto je i dalje seljo!"
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Btw, da, slike aliena su i inače često prikazivane, svaki puta kad je netko najavi, odjednom ili nestane ili se tema promjeni ili se "ZABORAVI". I onda dobiješ sliku nekog od NLO-a iz "sjeverno-ruskog grada Neznamtijijakojegburga" koju je snimio poznati "ufolog John Smith". A od aliena ništa...
???
Sad je jasno da je tvoj problem puno dublji nego što se činilo do sada. Ti zaista misliš da je nekome bitna tvoja potvrda slike aliena!? Ako ju ti ne označiš kao vjerodostojnu onda ona to nije? Khm.....
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 05:42   #575
Nekoliko interesantnih pojedinosti:


Piramida Kukulkan - cetiri stepenista, cetiri ugla, 365 stepenica i devet terasa. Produkt mnozenja je 52,560. Uzevsi u obzir neke neke pretpostavke da je Giza nulta geografska sirina, piramida se nalazi na 119 stupnjeva, 42 minute i 10, 51620648 sekundi zapadno. Pomnozimo li ova tri broja, dobijemo 52, 560. Ah, ti primitivni stari narodi...Kakve li samo nevjerojatne slucajnosti... Piramida Cuicuilco ima kruznu osnovu. Krug ima 360 stupnjeva. Geografska sirina je 19 stupnjeva, osamnaest minuta i 01, 052631157894 sekundi. Produkt je 360 stupnjeva. Opet slucajnost...A glupih li naroda...Koje li srece samo imaju

Stonehenge je imao u pocetku 30 blokova na kojima je lezalo drugih 30 blokova. Tvorili su savrsen krug od 360 stupnjeva. Mnozenjem blokova i stupnjeva dobije se 21.600. Polozaj Stonehengea u odnosu na ekvator je 51 stupanj, 10 minuta i 42,3529411764 sekindi. Njihov produkt je takodjer 21.600. Slucajnost do slucajnosti...

Osmanagic je dosta pisao o tome...
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 09:41   #576
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post

Mi robovi, oni gazde, a onda ostavljaju tekstove rješenja svojih tajni onima koje koriste kao tegleću marvu,
Piramide nije gradila tegleća marva. Presložen je to projekt da se prepusti rulji.
To su radili majstori i bila im je čast u tome sudjelovati. Kao i kod gotičkih katedrala. Osim toga nisu tajne dane čitavoj marvi nego odabranim plemenima unutar te marve.

Quote:
ma vidi molim te, samo jedna osoba i to Sitchin zna dešifrirat... Uz sve vojne stručnjake (ova ciivilizacija se ipak najviše razvija kroz vojne krugove), nobelovce, znanstvenike, nitko ni čuo za takve stvari...
Znaju i oni dešifrirati. Ali problem je što javnost mora imati kompletnu sliku, da bi mogla popušiti priču. A kompletnu sliku ne zna ni Sitchin, a bogami niti Howard-Vyse ili ovaj novi Zahi Hawass. Onda se složi neka prihvatljiva priča, a sve što se ne uklapa se u duhu današnje civilizacije metaforizira i estetizira i evo. Sitchinova konstrukcija je dobra, ali odudara od svega što je do sada znanost poslagala, i jasno je da nikome nije u interesu sve to rušiti i graditi novu priču, koja bi, k tome, mogla i unijeti nemir među "narodne mase" jer bi se mogli zagristi temelji svih religija.

Quote:
To ti je otprilike kao da magarcu staviš na pod enciklopediju i čekaš da skuži pojam "dinamika".
Nisu ljudi baš magarci. Daleko je od majmuna do čovjeka. Malo se tu modificiralo.

Quote:
A 2mil kamenih blokova marva doteglila iz estetskih razloga za skriti radio-far civilizaciji koja putuje među zvijezdama. I to je fakat logično, uz sve druge mogućnosti komunikacije.
Najmanje logično je da je to grobnica, u kojoj nije nitko pokopan. Zanimljivo. Graditi nešto što traje barem 5000 godina, naslagati tone kamenih blokova, zatvoriti to sve i zapečatiti, a unutra - ništa. Pa to ni Sanader ne radi kada utuče puste novce u mostove i autoceste.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 10:21   #577
Pa bili su toliko napredni da u crtanju nisu poznavali 3D... mislim, koliko god bili napredni... pogledajte malo
franciska_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 10:26   #578
Quote:
franciska_ kaže: Pogledaj post
Pa bili su toliko napredni da u crtanju nisu poznavali 3D... mislim, koliko god bili napredni... pogledajte malo
Jasno. A napravili su prostorno zahtjevnu građevinu prepunu prostornih krivulja. Pogledajte samo veliku galeriju. I to se moralo unaprijed iskonstruirati, nije se moglo graditi u letu pa kako ispadne, jer ne bi nikada poslagali kamen na prava mjesta. Dakle, morali su napraviti NACRT piramide i unutrašnjosti, a za to su morali imati prostorni zor. I kako odjednom imamo plošne hijeroglife, i prostorno zahtjevne građevine?
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 13:57   #579
a Nacrt... pitanje tko je pravio taj nacrt... oni sigurno nisu ... plus toga ženili su se svojom braćom i sestrama (faraoni) radi očuvanja božanstva... anomalija ko u priči... ne znam, po meni čudan narod...
franciska_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:28   #580
Quote:
franciska_ kaže: Pogledaj post
a Nacrt... pitanje tko je pravio taj nacrt... oni sigurno nisu ... plus toga ženili su se svojom braćom i sestrama (faraoni) radi očuvanja božanstva... anomalija ko u priči... ne znam, po meni čudan narod...

Dva su moguća scenarija: ili mi u hijeroglifima ne vidimo prostornost koja je tamo, ili oni nisu sagradili te silne prostorno-zorno zahtjevne građevine. Jer, čak i da im je netko drugi crtao nacrte, to treba i čitati. A kako ćeš čitati nacrt ako nemaš prostorni zor. Nešto ne štima.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.