Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 13:15   #81
Quote:
Badi'a kaže: Pogledaj post
Ukratko...
Od tih karti, 4 štapova ukazuje najviše na privlačnost, kemiju, 'leptiriće', itd., dok Ljubavnici pokazuju ili dublju povezanost ili nekakav izbor, dvoumljenje, neodlučnost. Čarobnjak i nema neku romantičnu konotaciju, odnosi se više na kontrolu.
E, ali kako znaš kada se Lovers odnose na dublju povezanost a kada na dvoumljenje?
aviatrix is offline  
Old 13.05.2011., 13:18   #82
Quote:
aviatrix kaže: Pogledaj post
E, ali kako znaš kada se Lovers odnose na dublju povezanost a kada na dvoumljenje?
To ovisi o okolnim kartama.

Ako se radi samo o dvije ovdje navedene, rekla bih da je odvje u pitanju izbor jer 4 štapova nema tu konotaciju dubokih emocija, a Čarobnjak ima kontrolu, odnosno, on donosi odluku/bira.
__________________
...praćen tercom suvog lišća s jednog hrasta kraj Belišća
Badi'a is offline  
Old 13.05.2011., 13:24   #83
RENO, Sunce mi je u jarcu, ASC strijelac. Prije otprilike 2 mjeseca upoznala sam jednu mušku osobu (blizanac), družimo se isključivo kao prijatelji i super se razumijemo. Zanima me da li mi ta osoba želi biti samo prijatelj ili želi ostvariti ljubavnu vezu (kakva god ona bila )?
full moon is offline  
Old 13.05.2011., 14:48   #84
Reno, molim te odgovor, hocu li uspjeti dobit potomke (djecu) (27.01.1975.).Hvala.
permanent300 is offline  
Old 13.05.2011., 16:07   #85
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Reno, možeš mi vidjeti za ljubav, hoće li biti ko novi i tako? S onim ''mojim'' je riješeno ono što me mučilo, pa da vidim ho će li biti ko drugi uskoro? Blizanac sam pozdrav..
Reno ili Gabrijel, ko stigne prije, pa nek mi pogleda za ljubav i dali će mi krenuti u poslu? tnx..
Lady Mona is offline  
Old 13.05.2011., 16:37   #86
Quote:
permanent300 kaže: Pogledaj post
Reno, molim te odgovor, hocu li uspjeti dobit potomke (djecu) (27.01.1975.).Hvala.
Isto vrijedi za Renu ili Gabrijela. Hvala.
permanent300 is offline  
Old 13.05.2011., 16:40   #87
Quote:
zaštonesretna kaže: Pogledaj post
Molila bih nekog tarot majstora da mi pogleda karte i kaže mi do kada ću ovako živjeti.Oćajna sam i usamljena nikada nisam imala sreće u ljubavi jednostavno mi nikada nije išlo.. Do kada tako? . Izgubila sam svaku nadu.Recite mi da li vidite neke promjene na bolje ili sam osuđena da ovako nesretna i sama provedem život.Riba sam u horoskopu.
Nemojte mene zaboraviti.
zaštonesretna is offline  
Old 13.05.2011., 17:11   #88
pitanje za Rena

Bok Reno, molim te da mi pogledaš situaciju vezano za posao. Ovih dana promjenila sam poziciju na poslu i preuzela neke nove stvari, a prema meni postoje i poprilična očekivanja . Dosta sam pozitivno sve prihvatila pa se sada toga malo i bojim . Hoću li se dobro snaći u novim okolnostima i ispuniti očekivanja ? Ima li mjesta mome optimizmu ili ima nekih posebnih, možda i negativnih, stvari koje ne vidim a na koje bih trebala obratiti pažnju ?
Unaprijed hvala na odgovoru !
cathycool is offline  
Old 13.05.2011., 19:13   #89
Quote:
cathycool kaže: Pogledaj post
Bok Reno, molim te da mi pogledaš situaciju vezano za posao. Ovih dana promjenila sam poziciju na poslu i preuzela neke nove stvari, a prema meni postoje i poprilična očekivanja . Dosta sam pozitivno sve prihvatila pa se sada toga malo i bojim . Hoću li se dobro snaći u novim okolnostima i ispuniti očekivanja ? Ima li mjesta mome optimizmu ili ima nekih posebnih, možda i negativnih, stvari koje ne vidim a na koje bih trebala obratiti pažnju ?
Unaprijed hvala na odgovoru !
čim su ti dali nove zadatke znači da znaju da si ok i samo nastavi radit ko do sad i sve će bit u redu..normalno je da se malo bojiš na početku al da ne znaš ne bi ti ni dali odgovornost..samo naprijed
__________________
tajni agent
Vidoviti_Milan is offline  
Old 13.05.2011., 19:21   #90
Quote:
lapalomma kaže: Pogledaj post
Postavit cu ga tamo ako mi objasnis koji su ono brojevi. Nisam to nikada radila. A sta se tice ovoga sa jedne strane je tocno da bi se htjelo jednom (ne zuri nam se sada, dapace i nemamo uvjeta trenutno) imati jedno zajednicko. Ali da puno o tome pricamo i mislimo sta ce biti i kako, to je istina. Sada smo jos relativno na pocetku i u planu nam je puno toga, naci zaposlenja, diplomirati i vjencati se. Zapravo bi islo obratnim redoslijedom. Pa sam zato kao krajnji cilj i pitala za mogucu trudnocu, jer nismo sigurni ni kada cemo uspjeti rijesiti vjencanje radi trenutnih financija.
Na sto mi got uspijes odgovoriti, bit ce mi dovoljno.
Hvala
Vidim da si u guzvi, pa se nadam da ces naci malo vremena za mene jer mi je dosta bitno ovo
lapalomma is offline  
Old 13.05.2011., 20:58   #91
lapalomma,poanta je u tome da postaviš precizno pitanje u kojem nema ili-ili situacije ili potpitanja..Koncentriraš se na to što želiš znati i pišeš 16 brojeva koji ti padnu na pamet..bilo kojih,samo je bitno da ne razmišljaš o njima već o pitanju.Ukoliko imaš kockice za čovječe ne ljuti se ili jamb onda je još bolje baciti 16 puta i zapisati svaki puta kada baciš-ako je pao paran broj (zbroj,ako su dvije kockice) onda napišeš broj 2,a ako je ispao neparan pišeš broj 1.Što znači da dobiješ jedan niz koji izgleda kao npr. ovo-1211 2211 1111 2112 Razumiješ? Eto,to je to pa se javi,pozzz
RENO1963 is offline  
Old 13.05.2011., 21:03   #92
Pozdrav, imam pitanje, za bilo kog tko može dati odgovor

Hoću li naći bolji posao ove godine? -Jarac
hrvoje2612 is offline  
Old 13.05.2011., 21:07   #93
Dragi Reno, kako dalje nakon teške prevare i prekida. Bili smo zajedno 10 godina. Ima li nade za ponovni početak? On Strijelac, ja Blizanac
camy is offline  
Old 13.05.2011., 22:49   #94
Bok reno. odgovorio si mi na 187str. al da definiram pitanje na pp to i jesam i cekam odgovor. ak treba da posaljem ponovo?pozz
joni b is offline  
Old 13.05.2011., 23:17   #95
Quote:
RENO1963 kaže:
Možda vezano uz odluke koje su bile malo impulsivne,nagle i ne baš rezultat jako promišljenih izbora? Naime,pokazuje se ženska osoba zračnih znakova,a njen se utjecaj pokazuje i u skorijoj budućnosti.Ova se situacija ne mora nužno odnositi na emotivni život,jednostavno,može se raditi o tome da su neke stvari bile dovedene do toga da je trebalo odlučiti i izabrati,a vjerojatno nisu bile najzrelije i najpametnije odluke ali takve kakve su morale su biti donešene.E,sad,uskoro se pojavljuje utjecaj te izvjesne ženske osobe,a karta koja slijedi govori i o mogućnosti jednog timskog rada,posao u kojem se pokazuje tvoja sposobnost i umijeće,a nekako mi se čini da bi možda mogao imati koristi od tog svog talenta i sposobnosti koju zaista posjeduješ..Istina,pitanje je vremena-kada bi se to konačno moglo desiti..
Prije 2 tjedna sam dobio ovaj odgovor od Rena, i povezao sam neke stvari ali nisam siguran u kojem smjeru da idem jer sam "pronašao" 2 situacije (znači 2 firme):
1. firma "f" - prije 1 mjesec, ženska osoba me pozvala razgovor za posao, ali to je bilo baš kad sam radio honorarno i nisam mogao doći na razgovor.
2. firma "l" - prije 6 mjeseci, ženska osoba me pozvala na razgovor, ali sam odustao od tog posla jer sam u isto vrijeme bio na druga 2 razgovora tako da sam odbacio taj razgovor.
Ovaj tjedan sam se ponovo javio tim firmama i čekam njihov odgovor, e sad strah me je da ne odem u pogrešnu (jer mi se to već dešavalo), pa molim ako možeš reno ili neki drugi majstor da mi kaže u kojem smjeru da idem (odn. kojoj firmi) da ovaj put ne pogriješim
hvala, po hor. sam djevica..
bniedem is offline  
Old 14.05.2011., 00:34   #96
pitanje za Rena

Quote:
Vidoviti_Milan kaže: Pogledaj post
čim su ti dali nove zadatke znači da znaju da si ok i samo nastavi radit ko do sad i sve će bit u redu..normalno je da se malo bojiš na početku al da ne znaš ne bi ti ni dali odgovornost..samo naprijed
Hvala ti Milan na odgovoru i za podršku.
nećeš se ljutiti, ja ću ipak zamoliti i za odgovor od Rena.

Reno molim te kada stigneš....., puno hvala !
cathycool is offline  
Old 14.05.2011., 12:05   #97
Reno, molim te reci mi da li postoji šansa da muž i ja izgladimo odnose, da ne dođe do rastave.ja sam u horoskopu riba, on jarac.jako se loše osjećam...bojim se šta će s nama biti
Hvala unaprijed
tadukepa is offline  
Old 14.05.2011., 18:17   #98
ja sam ovan, u podznaku lav.
zanima me da li je dobro da ostanem u inozemstvu ili da se vratim kuci?
gdje su mi bolje sanse za uspjeh na poslovnom i na emotivnom planu?
treba mi brzo odgovor, jer moram cim prije odluciti o mjestu boravka.
pomozi!
namur0 is offline  
Old 14.05.2011., 19:23   #99
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
lapalomma,poanta je u tome da postaviš precizno pitanje u kojem nema ili-ili situacije ili potpitanja..Koncentriraš se na to što želiš znati i pišeš 16 brojeva koji ti padnu na pamet..bilo kojih,samo je bitno da ne razmišljaš o njima već o pitanju.Ukoliko imaš kockice za čovječe ne ljuti se ili jamb onda je još bolje baciti 16 puta i zapisati svaki puta kada baciš-ako je pao paran broj (zbroj,ako su dvije kockice) onda napišeš broj 2,a ako je ispao neparan pišeš broj 1.Što znači da dobiješ jedan niz koji izgleda kao npr. ovo-1211 2211 1111 2112 Razumiješ? Eto,to je to pa se javi,pozzz
Uf, moram te sada pitati koliko je dobro moje postavljeno pitanje na geomantiji, s obzirom da sam ja bila koncentrirana na slaganje brojeva, a ne na pitanje, jer sam mislila da brojevi moraju biti po nekom redu?
Uglavnom, zanima me kroz tarot veza sa STrijelcem (ja sam Ovan), a ujedno postoji još jedan muškarac koji me zanima koji je daleko, ali uskoro dolazi i zanima me da li ćemo se upoznati, on je Bik?
Općenito taj dio ljubavi...imam osjećaj da mi dolaze i slijede neke promjene, a taj dio intuicije nikako ne mogu izbaciti iz glave...čak nekako osjećam smirenje, kao da ću upoznati nekoga tko mi je sudbinski predodređen...imam osjećaj da je to taj Strijelac, ali opet...ne znam...evo, ako imaš volje, pogledaj mi znači buduće događaje oko ljubavi. Hvala.
snjezrom is offline  
Old 14.05.2011., 23:29   #100
Za pitanja o geomantiji postoji posebna tema.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.