Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2012., 00:08   #1
IV Reich

Da li je Njemačka nakon tri neuspjela pokušaja napokon našla načina da okupira Europu. Mnogi navode da je četvrti rajh naša realnost, te da već sada prva ekonomija Europe ostvaruje planove za svjetskom dominacijom.

Da li je nacizam kao politički fenomen preživio Drugi svjetski rat i da li je zamaskiran prenesen u SAD kao tajna ideologija financijsko-političkih moćnika koji kreiraju NWO?

U nekim temama o III svjetskom ratu mnogi su otpisali Njemačku kao svjetsku velesilu.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 08:43   #2
Dokle god svaki šonjo iz bilo kojeg kutka svijeta sanja o tome da vozi mercedes ili bmw Njemačka je velesila. I to je činjenica. Što nisu uspjeli ratom sad uspijevaju ekonomijom.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 16:16   #3
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Dokle god svaki šonjo iz bilo kojeg kutka svijeta sanja o tome da vozi mercedes ili bmw Njemačka je velesila. I to je činjenica. Što nisu uspjeli ratom sad uspijevaju ekonomijom.
onda ih kod nas ima najviše. danas ih ima kao nekada fića.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 17:06   #4
Za svjetskom dominacijom tesko, evropskom moguce. Ako je dominacija ekonomska znaci da su radno sposobniji pa neka im je

Ionako ce nas sve kina prejebat
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 18:21   #5
Može biti Njemačka ekonomski dominantna, barem u EU, a danas jest tako.
Naprosto ne vjerujem da bi se mogao ponoviti Reich. Nove generacije te države su dobro indoktrirane i sumnjam da ih interesira nešto slično kao u doba Hitlera.
Slažem se da je nacizam i fašizam preseljen u Ameriku i to može biti opasno u budućnosti, čak ne tako dalekoj. Obzirom da Amerika ima takvu "demokraciju", koja dozvoljava marširanje po gradovima i otvorene prijetnje raznih ekstremnih skupina...nemoguće je predvidjeti tijek buduće povijesti.

Međutim, ima jedna druga potencijalna dominacija, a to su muslimani.
Je li netko osvijestio koliko ih ima na starom kontinentu?
I to sve bez mača!
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 20:15   #6
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Može biti Njemačka ekonomski dominantna, barem u EU, a danas jest tako.
Naprosto ne vjerujem da bi se mogao ponoviti Reich. Nove generacije te države su dobro indoktrirane i sumnjam da ih interesira nešto slično kao u doba Hitlera.
Slažem se da je nacizam i fašizam preseljen u Ameriku i to može biti opasno u budućnosti, čak ne tako dalekoj. Obzirom da Amerika ima takvu "demokraciju", koja dozvoljava marširanje po gradovima i otvorene prijetnje raznih ekstremnih skupina...nemoguće je predvidjeti tijek buduće povijesti.

Međutim, ima jedna druga potencijalna dominacija, a to su muslimani.
Je li netko osvijestio koliko ih ima na starom kontinentu?
I to sve bez mača!
upravo je religija najveće oružje u uspostavi takvih režima. mislim da se muslimani koriste za ostvarivanje ciljeva, a njihova brojnost i nije tako bitna. u francuskoj cijela jedna oblast veličine bivše juge je s većinskim muslimanskim stanovništvom, a takvih oblasti ima još po evropi.

evo jedan citat:

U ratu protiv Evrope četvrti rajh koristi i religiju, to jest islam. Pod maskom borbe za prava manjina i demokratiju u Evropu je već podmetnut Trojanski konj u vidu osnivanja muslimanskih država i naseljavanja muslimana. Do 2038. godine predviđa se da će muslimani putem useljavanja i prirodnog priraštaja postati većina na našem kontinentu. Povezivanjem postojećih muslimanskih država. U Evropi i muslimanske većine koja će doći na vlast bilo milom (učešćem na izborima pošto će imati većinu), bilo silom kao u Bosni i na Kosovu džihad će razoriti Evropu. Države kojima najviše preti ova opasnost su upravo Francuska i Nemačka zbog najvećeg prisustva muslimana u njima. U Parizu, a pogotovo u Marseju već postoje kvartovi sa pretežno muslimanskim stanovništvom koja su leglo svakojakog kriminala. Tamo policija zalazi samo kad baš mora, kao što je to bio slučaj sa Kosovom i Metohijom.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 26.01.2012. at 14:17.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:47   #7
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
evo jedan citat:

U ratu protiv Evrope četvrti rajh koristi i religiju, to jest islam. Pod maskom borbe za prava manjina i demokratiju u Evropu je već podmetnut Trojanski konj u vidu osnivanja muslimanskih država i naseljavanja muslimana. Do 2038. godine predviđa se da će muslimani putem useljavanja i prirodnog priraštaja postati većina na našem kontinentu. Povezivanjem postojećih muslimanskih država. U Evropi i muslimanske većine koja će doći na vlast bilo milom (učešćem na izborima pošto će imati većinu), bilo silom kao u Bosni i na Kosovu džihad će razoriti Evropu. Države kojima najviše preti ova opasnost su upravo Francuska i Nemačka zbog najvećeg prisustva muslimana u njima. U Parizu, a pogotovo u Marseju već postoje kvartovi sa pretežno muslimanskim stanovništvom koja su leglo svakojakog kriminala. Tamo policija zalazi samo kad baš mora, kao što je to bio slučaj sa Kosovom i Metohijom.
Je sam tak naselili budu muslimane i onda proglasi kaj? novo otomansko carstvo i svi budu slegli sa ramenima i nikom niš
Ja npr znam dosta mladih ljudi čiji su starci zadrti muslimani ali kad su malo vidjeli svijeta(špek,čvarci,alkohol,ŽENE bez da izgledaju ko specijalci) malo su prešli na dark side oli ti neku vrstu bunta prema toj tradiciji i naravno ateizam

A još je bolja fora kad imaš muslimana u vojsci i još ako je sam u satniji onda se jednostavno ponašaju kao i cijela ekipa ali u krugu obitelji su onak zadrti ko i svi ostali a to vam je sve djeco draga licemjerje bilo to kod židova ,krščana ili muslimana

A sad dali u tome postoji kakav veliki plan do sad im nije uspjevalo i znam da su za vrijeme rata u bosni bili kita od ovce što se tiće vojnika i kao ljudi opčenito
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:17   #8
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Je sam tak naselili budu muslimane i onda proglasi kaj? novo otomansko carstvo i svi budu slegli sa ramenima i nikom niš
Ja npr znam dosta mladih ljudi čiji su starci zadrti muslimani ali kad su malo vidjeli svijeta(špek,čvarci,alkohol,ŽENE bez da izgledaju ko specijalci) malo su prešli na dark side oli ti neku vrstu bunta prema toj tradiciji i naravno ateizam

A još je bolja fora kad imaš muslimana u vojsci i još ako je sam u satniji onda se jednostavno ponašaju kao i cijela ekipa ali u krugu obitelji su onak zadrti ko i svi ostali a to vam je sve djeco draga licemjerje bilo to kod židova ,krščana ili muslimana

A sad dali u tome postoji kakav veliki plan do sad im nije uspjevalo i znam da su za vrijeme rata u bosni bili kita od ovce što se tiće vojnika i kao ljudi opčenito
imao sam i ja u onoj staroj vojsci muslimana koji su bili na tzv. dark side pa su početkom rata bili prvi u svojim redovima. ne računaš na ono što mi nemamo, a oni imaju.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:19   #9
Ovaj će se put zvati akcija na istočnoj fronti, Barbarossa 2.

Okršaj Merkel - Putin.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:24   #10
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ovaj će se put zvati akcija na istočnoj fronti, Barbarossa 2.

Okršaj Merkel - Putin.
upravo to:

Kompletna operacija „Barbarosa 2“ je ustvari uperena protiv Evrope koju je četvrti rajh podmetnuo kao tampon zonu između svoje teritorije i teritorije trećeg Rima. U pomaganju da se zatvore klješta kojima pokušavaju da zdrobe Rusiju (Baltičke države, Ukrajina, Kavkaz) moderni kvislinzi zanemaruju činjenicu da se voze kolima kojima upravlja pijani slepac. Pri tome računaju da će novoprimljene NATO države biti prve žrtve ruskog odgovora, jer se na teritoriji tih država bezumno i bezbrižno postavljaju radarski i raketni sistemi. U onoj desetinki ili stotinki sekunde koja će u najgoroj varijanti proteći između prvog i drugog odgovora možda će uvideti koliko su bili u zabludi. Za četvrti rajh i „stara“ i „nova“ Evropa su samo potrošna roba, a tela Evropljana pravi a antiraketni štit.

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Za svjetskom dominacijom tesko, evropskom moguce. Ako je dominacija ekonomska znaci da su radno sposobniji pa neka im je

Ionako ce nas sve kina prejebat
radna sposobnost. što je to? da li bi jedan njemac bio radno sposoban da radi za 500 eura kao hrvat, ne vjerujem.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 26.01.2012. at 14:39.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:31   #11
Idući put kad krenu Nijemci, nema te sile koja ih može zaustaviti...teško...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:36   #12
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
radna sposobnost. što je to? da li bi jedan njemac bio radno sposoban da radi za 500 eura kao hrvat, ne vjerujem.
a zasto se radi za 500 i ko je kriv za standard? Njemacka ili Japan su bili u goroj situaciji nakon rata nego mi pa su vise napredovali.

Uvijek je lakse druge okrivljavat.

Sa time da ja ne zelim biti niti njemac niti japanac, radije cu imati manju placu. Ali se i ne zalim sto je tako

A sto se naseljavanja muslimana tice - pa ko nam je kriv sto se ne jebavamo, ne pravimo djecu i ne zelimo radit manualne poslove?

Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Idući put kad krenu Nijemci, nema te sile koja ih može zaustaviti...teško...
Njemacku vojsku? Je, nema sanse ni amar ni rus ni kinez
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Bat Kol : 26.01.2012. at 14:40.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:40   #13
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
A sto se naseljavanja muslimana tice - pa ko nam je kriv sto se ne jebavamo, ne pravimo djecu i ne zelimo radit manualne poslove?

Jebemo se i mi, nije da nismo, ali puno koristimo zaštite...u tome grmu leži zeko...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:47   #14
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
a zasto se radi za 500 i ko je kriv za standard? Njemacka ili Japan su bili u goroj situaciji nakon rata nego mi pa su vise napredovali.

Uvijek je lakse druge okrivljavat.

Sa time da ja ne zelim biti niti njemac niti japanac, radije cu imati manju placu. Ali se i ne zalim sto je tako

A sto se naseljavanja muslimana tice - pa ko nam je kriv sto se ne jebavamo, ne pravimo djecu i ne zelimo radit manualne poslove?
samo se sjeti da je kod nas rat bio prije gotovo 20 godina.

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Njemacku vojsku? Je, nema sanse ni amar ni rus ni kinez
njemačka danas nije samo onih 80 miliuna koji žive u njoj. germana danas ima oko 100 miliuna u svijetu, a najmanje ih živi u njemačkoj, puno više ih je u americi.

kada se glasovalo koji će službeni jezik biti u SAD-u za jedan glas je izgubio njemački. to je bilo puno prije svjetskih ratova ali i tada je njihov utjecaj bio ogroman.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 26.01.2012. at 14:42.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 14:19   #15
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
njemačka danas nije samo onih 80 miliuna koji žive u njoj. germana danas ima oko 100 miliuna u svijetu, a najmanje ih živi u njemačkoj, puno više ih je u americi.

kada se glasovalo koji će službeni jezik biti u SAD-u za jedan glas je izgubio njemački. to je bilo puno prije svjetskih ratova ali i tada je njihov utjecaj bio ogroman.


Germana je puno više, i da su složni davno su mogli zavladati svijetom.

Cijela sjevero-zapadna Europa naseljena je germanskim narodima.

Englezi, Nijemci, Francuzi, cijela Skandinavija, zemlje Beneluxa, sve su to germanski narodi.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 15:17   #16
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Germana je puno više, i da su složni davno su mogli zavladati svijetom.

Cijela sjevero-zapadna Europa naseljena je germanskim narodima.

Englezi, Nijemci, Francuzi, cijela Skandinavija, zemlje Beneluxa, sve su to germanski narodi.
time još bolje po njih, ali nije u pitanju brojnost nekog naroda već ekonomska moć. svi njemački automobilski giganti financiraju NATO tako da sam siguran da već sada imaju i mogućnost odlučivanja u tom savezu.

sam špigl je nedavno u tekstu izjavio kako njemačka sada posjeduje evropu.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 15:42   #17
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Cijela sjevero-zapadna Europa naseljena je germanskim narodima.

Englezi, Nijemci, Francuzi, cijela Skandinavija, zemlje Beneluxa, sve su to germanski narodi.
Pročitaj kvotano, pa pročitaj boldano, pa pročitaj to isto još jednom, pa probaj shvatiti kaj si napisao.
__________________
Hypnotize Minds
Nišlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:09   #18
Quote:
Nišlija kaže: Pogledaj post
Pročitaj kvotano, pa pročitaj boldano, pa pročitaj to isto još jednom, pa probaj shvatiti kaj si napisao.
sigurno da je greška, ne vjerujem da je namjerno
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:55   #19
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
njemačka danas nije samo onih 80 miliuna koji žive u njoj. germana danas ima oko 100 miliuna u svijetu, a najmanje ih živi u njemačkoj, puno više ih je u americi.

kada se glasovalo koji će službeni jezik biti u SAD-u za jedan glas je izgubio njemački. to je bilo puno prije svjetskih ratova ali i tada je njihov utjecaj bio ogroman.
kakve veze to ima. Ako cemo brojat gene svi smo svasta nesto, ljudi se poistovjecuju kulturoloski, a ne na taj nacin i ameri su danas ameri, a ne "germani". Bili su germani i u 2. svjetskom pa su kokali svabe.

Ova prica sa sluzbenim jezikom je urbani mirt, amerika uopce niti tema formalni sluzbeni jezik, a (arhaicni) njemacki se danas govori tek medju ponekim manjinskim grupama poput Amisha.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 00:21   #20
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
kakve veze to ima. Ako cemo brojat gene svi smo svasta nesto, ljudi se poistovjecuju kulturoloski, a ne na taj nacin i ameri su danas ameri, a ne "germani". Bili su germani i u 2. svjetskom pa su kokali svabe.

Ova prica sa sluzbenim jezikom je urbani mirt, amerika uopce niti tema formalni sluzbeni jezik, a (arhaicni) njemacki se danas govori tek medju ponekim manjinskim grupama poput Amisha.
što se tiče jezika nije urbani mit. dakle u povijesnim knjigama stoji kao činjenica.

ako je tko izmiješan onda su to narodi na ovim prostorima pa nam nije trebalo puno da se poubijamo. danas se u svijetu nacionalna pripadnost briše, posebice u evropi, postajemo globalno selo. dakle viši interesi od krvne povezanosti ili nacionalne pripadnosti nas pokreću.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.