Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2012., 15:31   #61
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Taj planet koji sam ja vidio nije nestao nego se pomaknuo skroz u lijevo i to nakon što sam počeo moliti Boga u sebi samo da ga makne, jer je prizor te debele mrcine bio toliko užasan da mi se sledila krv u žilama. I to se i dogodilo na kraju.

Tko još ono ne vjeruje u Boga molit ću lijepo?
Pa i kod mene se odjednom počeo micat na lijevo. Ima tu nešto..
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 07:51   #62
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Truješ se izgaranjem plinova i zračenjem da zaradiš neku plaću, ali s druge strane se truješ cigaretama? Zar nisi i sam podrška i dio tog društva, jer si se uklopio u njega? Najveću zamjerku imam ljudima koji nepotrebno generaliziraju. Ti ne razlikuješ američki narod od politike SAD-a, ove priče o atomskom bombardiranju SAD-a samo pokazuju koliko si ti sam megaloman, ne razmišljajući o posljedicama, te o tome koliko ima tamo ljudi koji možda dijele tvoje mišljenje, ali briga tebe, oni bi bili kolateralna šteta. A istovremeno ja nekako sumnjam da bi ti bio sretan ni da je društveno uređenje jednako kineskom ili ruskom, da je većina svijeta uređena na taj način ti bi i dalje bio nezadovoljan, a sad je pitanje što te čini toliko nesretnim.

Ove projekcije katstrofičnih scenarija samo pokazuju tvoje (možda i podsvjesne) želje, generalizacija te čini konzervativnim i nefleksibilnim, a takvi stavovi vode isključivosti. Mene ne čudi što se tebi čini da se "nešto događa". A zapravo svijet se mijenja jednako kao i prije, iz dana u dan, tebi se ne sviđa smjer i tražiš naznake neke promjene. Kreni od sebe, promijeni sebe i svoj pogled na svijet i možda se i nešto "dogodi".
totalno si me fulao
kod mene ne postoji podsvjest
Ante Šteković is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 07:11   #63
Mislim da znam o čemu se tu radi
2012. godina nije samo puko nagađanje teoretičara zavjere, to je između svega vrlo važna astronomska godina jer se zbog zemljine precesije rotacijska os Zemlje poravnava sa centrom galaksije pri otklonu od 0 stupnja.
Taj proces ne traje trenutno već se dešava 20 godina što objašnjava sve zadnje klimatske promjene.
Maye su po tome završavale svoja doba kalendara, znaći nikakvi Nibiru, nikakav smak svijeta već samo velike klimatske promjene (ledeno doba) je ono na što su nas maje upozoravale.
Da je precesija usko vezana sa klimatskim promjenama činjenica je znanstvena, no niko od njih te veze nije još definirao.
Nadalje, šuška se da se pri takvom stanju mjenja naša okolina (sunčev sustav) jer sve ono što poznajemo oko sebe nije konstantno takvo već je posljedica gravitacije crne rupe, pa neki kažu da u ovom dijelu orbite oko središnje crne rupe prolazimo kroz gravitacijske valove.
Ne znam za valove ali ako Zemlja rotira sa osi savršeno ravnom sa srcem galaksije (izvorom valova, zračenja, stvoriteljem našeg sustava) vrlo lako da se događa nekakav gravitacijski efekt na zemlji

Dakle, smak svijeta neće biti već smo u periodu jakih klimatskih promjena koje će potrajati još 15-25 godina. I da, sljedeće zime će biti još hladnije, ljeta još toplija, polovi se zbog precesije tope pa će biti mnogo potopljenih gradova i obala, tektonika se također mijenja pa će biti još više potresa i vulkana.
No to nije smak svijeta, Zemlja se u takvim okolnostima formirala cijeli svoj vijek, samo postoje doba (ne)značajnijih promjena
O tome su govorile maje, nije to kraj svijeta ali svakako kraj svijeta kojeg poznajemo i bit će dosta gubitaka no to ne trebamo žaliti jer sve ovo ima i dobru stranu:
Izloženi smo zračenju iz centra galaksije koje mijenja naše gene, naš dna; postajemo pametniji, znanstvenici će brže napredovati (što se već i dešava zadnjih godina). Sve u svemu to nas je stvorilo inteligentnim čovjekom na Zemlji i sad nas stvara superinteligentnima

Blažena bila 2012
Ante Šteković is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 17:15   #64
Quote:
Ante Šteković kaže: Pogledaj post
rotacijska os Zemlje poravnava sa centrom galaksije pri otklonu od 0 stupnja.
Možeš li ovo malo bolje objasniti? Zemljina os rotacije prolazi kroz zemljine polove, sjeverni i južni. Po ovome bi to značilo da je os usmjerena direktno u središte galaksije, što je netočno.

Quote:
Taj proces ne traje trenutno već se dešava 20 godina
Možda si mislio na ovo:



Quote:
što objašnjava sve zadnje klimatske promjene.
Položaj Sunca u odnosu na ravninu Mliječnog puta nema utjecaja na klimatske promjene.

Quote:
Da je precesija usko vezana sa klimatskim promjenama činjenica je znanstvena, no niko od njih te veze nije još definirao.
Definirani su i zovu se Milankovićevi ciklusi. Ali to je efekt gibanja Zemlje oko Sunca i malih promjena u orbiti Zemlje, a ne položaj Sunca u odnosu na Mliječni put.

Quote:
sve ono što poznajemo oko sebe nije konstantno takvo već je posljedica gravitacije crne rupe, pa neki kažu da u ovom dijelu orbite oko središnje crne rupe prolazimo kroz gravitacijske valove.
Koje crne rupe?

Quote:
ako Zemlja rotira sa osi savršeno ravnom sa srcem galaksije
Zemljina os rotacije nije poravnata sa središtem galaksije.

Quote:
(izvorom valova, zračenja, stvoriteljem našeg sustava)
Sunčev sustav nije nastao u središtu galaksije.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:48   #65
Inače Astrobeba ima svoj kozmički brod proizvodnje "Zastava zavodi" i tamo je sve na "dugmići", on mu omogućuje da putuje sunčevim sustavom na lož ulje ćime je ostvario znatne uštede u proračunu matrice...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 01:03   #66
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Možeš li ovo malo bolje objasniti? Zemljina os rotacije prolazi kroz zemljine polove, sjeverni i južni. Po ovome bi to značilo da je os usmjerena direktno u središte galaksije, što je netočno.



Možda si mislio na ovo:





Položaj Sunca u odnosu na ravninu Mliječnog puta nema utjecaja na klimatske promjene.



Definirani su i zovu se Milankovićevi ciklusi. Ali to je efekt gibanja Zemlje oko Sunca i malih promjena u orbiti Zemlje, a ne položaj Sunca u odnosu na Mliječni put.



Koje crne rupe?



Zemljina os rotacije nije poravnata sa središtem galaksije.



Sunčev sustav nije nastao u središtu galaksije.
kako ne, pa zar crna rupa ne sere sunca prema van ?
Ante Šteković is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 15:41   #67
"I tako se nastavlja putovanje. Da li ste imali proročanske snove u zadnje vrijeme - budući da će se na planetu pojaviti dva sunca? Vidjeti će te poplavljena područja i helikoptere kako lete iznad? U razgovoru s ljudima o njihovim snovima, mnogi su kao to prosto znali, ali jeste li ikada razmišljali da se to desilo ili će se desiti?"

Eto, izgleda da tu ima nešto u našim snovima...

Izvor: http://dokumentarci.org/tekstovi/spi...nalna-bia.html

Znam da nema veze sa temom, ali slučajno sam naišla na ovaj tekst i kad sam vidjela da spominju ta dva sunca, morala sam stavit...
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 01:04   #68
Dok vas citam kako sanjate vanzemaljce, podsjetili ste me na film Motmanovo proročanstvo. Svi koji su imali iste snove o Motmanu su se nasli na onom mostu u San Francisku.

Vanzemaljce sam sanjala jednom. Nalazila sam se u svemirskom brodu na nekom stolu, lezala sam a oko mene su bili ljudi. Iznenada je neko od ljudi reko da idu vanzemaljci.Osjecala sam strah.Svi smo poceli bježat po brodu neam pojma zasto kad se nismo imali gdje sakrit, kad smo u brodu koji pluta svemirom, mislim…sto smo bježali? Sjecam se da sam prosla pored nečeg sto mi je skrenulo paznju: podij gdje su se vrsile teleportacije , isti onakav kao u Zvjezdanim stazama. Dalje ne znam…Mozda je spas bio taj podij, mozda sam mogla pobjec sa broda teleportacijom..
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 03:59   #69
Normalno da sanjate sve to kad su vam stalno neke kataklizme u glavi i visite tu na alternativi
Svi su sad neki proroci wannabe!
Ja sam eto nedavno sanjao da sam s još nekim u kući a u prizemlju je bio Michael Myers! San je bio jebeno lucidan ono stomak me bolio još sat vremena kad sam se probudio I što sad? Volim gledat horrore i ušlo mi je malo u podsvijest to i sanjao sam!
Normalno da ljudi sanjaju kataklizme kad je internet pun proročanstava o jeb 2012!
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 06:46   #70
Zajebite snove, oni su djelo zlih sila...
Krivo navođenje od onoga što u zbilji slijedi...ništa više ni manje
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 10:28   #71
ništa se vi ne brinite; vjerujte inteligenciji svemira

obrisali su mi temu u znanosti pa ću ukratko ovdje objasniti što se događa:

Znanost:
Svemir se inflantno širi
Postoji vremenska dimenzija tj četvrta dimenzija "prostorvrijeme"
Prema kvantnoj fizici postoji točka ispod koje se prelazi ta četvrta dimenzija. Ona se nalazi na 10 na -44 sekunda u prostoru od 10 na -35 metara, u takvom prostorvremenu teoretski ako smanjujemo kut vremena koji pod 45 stupnjeva ide okomito na prostor, prostor se zakrivljuje a vrijeme teži zatvaranju u petlju.
Širenje svemira teži tome da se prostor razdvoji od vremena što će ako ne petljom rezultirati prestankom vremena.
Što će tad biti ? Pa prema kvantnoj fizici svaka čestica u našemu svemiru će prijeći četvrtu dimenziju, no u očima trodimenzinalnog svemira zauvjek će ostati zamrznuta jer vremena više nema a s njim se čvrsto vezani prostor mora rascijepiti ili iskvantizirati do singularne točke
Terence Mckenna je napravio matematički program koji prema statistiki dinamičnosti naše galaksije i statistici evolucija revolucija i klima kroz povijest izračunava budućnost. U tom programu vrijeme ja padalo kroz povijest, no u decembru 2012 pada prvi puta na nulu.
Slučajno i majanskom kalendaru na isti datum vrijeme staje, a korištene su različite, u oba primjera čak znanstvene metode

Alternativni odgovor na sve:
Mi nismo sami u svemiru koji buja životom, druge civilizacije ili nas traže ili su spoznale svoj put pa nemaju vremena za nas jer znaju što ih čeka.
Kada je prvi inteligentan život u svemiru shvatio svoju sudbinu, slao je potrebne podatke svojim susjedima da i oni shvate što ih čeka uz malu pomoć civilizacijama kako bi što prije evoluirale i predstavljale u svemiru dio kolektivne inteligencije koja se sprema za put u novu dimenziju.
Pa tako je et ekipa došla i do nas pa starim narodima (od kojih su maje pokupile znanje) dala kalendar da shvate prostorvrijeme, brže napreduju i da znaju kad je kraj svemira. Svakoj civilizaciji su ostavili znanje da što prije prevladaju okove oko sebe pa su naši stari narodi dobili nacrt helikoptera i letećeg tanjura dizajniranih prema zakonima vlastite gravitacije kako bi što prije shvatili tu gravitaciju.
Sve smo dobili na pladnju ali smo sebični pa nismo to uspijeli iskoristiti.
No ostao je kalendar sa završtkom u 2012.
Neki od majanskih kalendara su izrazito točni, što znaći da su maje morale izvrsno poznavati dinamiku planeta i našu galaksiju. TO ONI BEZ TELESKOPA I NAPREDNIJE MATEMATIKE NISU MOGLI ZNATI, a obadvoje znamo da nisu imali.

Zaključak:
Mi smo u svemiru odcijepljeni od okoline kao afričko pleme koje se nije uspijelo razviti i kao i oni što se podsvijesno nadaju da će civilizacija riješiti probleme oko onečišćenja i ubijanja Zemlje, tako se mi možemo podsvijesno nadati da će naprednije civilizacije zaustaviti širenje svemira. Ili se možemo opustiti i vjerovati svemiru koji će nas poslati u drugu dimenziju: Više o tome znaju naprednije civilizacije no ne javljaju nam se što znaći da nemaju mogućnosti jer sve ulažu u neki viši cilj a to ne zvući dobro.

Svemir se nekontrolirano širi, svake sekunde brzina širenja raste za brzinu svijetlosti na kvadrat, iako je nešto matematički i moguće izvući iz sveg ovog to je nepotrebno raditi jer su nam naprednije civilizacije dale već gotov kalendar svemira, Maje ga na svojoj razini znanja i tehnologije nisu mogli ni sanjati a kamoli stvoriti
i majmun u africi misli da je sam i ne zna što je inteligentniji život od njega, a tu smo njemu pred nosom ali imamo dovoljno svojih problema da bi ga išli ućiti u divljinu ili možda to ne želimo jer nam predstavlja park prirode pa ga puštamo nek upoznava okoliš svojim tokom.

Sve u svemu moramo znati jednu znanstvenu činjenicu:
Svemir umire svake sekunde milijardama puta brže i kraj je bliži milijardu puta od kvadrata onog kraja kojeg možemo zamisliti.
To znaći da je svemir već umro i da će opet umrijeti ali trenutno je ipak živ jer što je drugo svemir nego jedna velika petlja prostora i vremena, to dalje spada u teoriju holografskog svemira gdje ne postoji ničeg osim beskonačnih dimenzija i njihovog efekta: inteligencije i informacije pa prema tome naša inteligencija završava treću razinu beskonaćnog holografa

kad god i što god bilo od toga, smrt svega što poznajemo je jedino riješenje

sretno vam svima
Ante Šteković is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 13:30   #72
Quote:
Ante Šteković kaže: Pogledaj post
...u takvom prostorvremenu teoretski ako smanjujemo kut vremena koji pod 45 stupnjeva ide okomito na prostor...
Cijeli ovaj text je žešći bullshit, ali ovaj izdvojeni dio samo pokazuje kakve su gluposti ljudi u stanju napisati i progutati
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 18:30   #73
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Normalno da sanjate sve to kad su vam stalno neke kataklizme u glavi i visite tu na alternativi
Svi su sad neki proroci wannabe!
Ja sam eto nedavno sanjao da sam s još nekim u kući a u prizemlju je bio Michael Myers! San je bio jebeno lucidan ono stomak me bolio još sat vremena kad sam se probudio I što sad? Volim gledat horrore i ušlo mi je malo u podsvijest to i sanjao sam!
Normalno da ljudi sanjaju kataklizme kad je internet pun proročanstava o jeb 2012!
Pa i ti se vucaraš tu po alternativi pa to ne sanjaš kako to?
I ovi koji raspravljaju o tome na znanstvenim činjenicama trebali bi onda svake noći imati noćne more i bljuvati žuč nakon svakog sna. Pogotovo ovi astrofizičari. A ja koji nemam tri blage o tome letim po svemiru i sanjam kontrolne ploče svemirskih brodova. Nisam čak ni stručnjak za elektroniku jbte.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 19:27   #74
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Zajebite snove, oni su djelo zlih sila...
Krivo navođenje od onoga što u zbilji slijedi...ništa više ni manje
Ono, iskreno...Pogubio sam se više u tome što je varka a što je istina. Sve može biti prijevara. I ovih koji tvrde da toga nema i ovih koji tvrde da toga ima i da nas čeka krajem godine. Kome vjerovati? I jedni i drugi imaju jake argumente, a možda nitko nije u pravu. Možda je sve sotonina prijevara. A najveći sotonin trik je taj što je uvjerio ljude da ne postoji. Ovi drugi će opet potvrditi kako to nije istina.

Pa onda ti počneš pričati o matricama, onda ovi drugi počnu pričati o solarnim bakljama, pa onda nam treći prodaju spike o dolasku planetoida koji će udariti u Zemlju, pa onda se javi četvrti koji kaže da će to biti plinski div, onda peti to negira i potvrdi dolazak Annunakija, pa šesti koji je ateist sve nas proglašava luđacima itd. Trenutno tu na Forumu vlada takva zbrka koju ni sam vrag valjda ne bi smislio bolje.

Najbolje je živjeti od danas do sutra i ne očekivati ništa. Ako se i desi sudnji dan, sudit će se vjerojatno prema našim djelima a ne po tome tko je više odlazio u crkvu a tko manje. I ovi koji čine zlodjela a idu u crkvu kao da se rugaju Bogu i svima onima koji imaju strahopoštovanje prema njemu. Ma strašno nešto. Još da stvar bude gora i svečenici kao da su izgubili pojam dobroga.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 00:22   #75
Mijenjanje magnetskog polja zemlje .moje misljenje ako pogledate bolje znanstvene dokaze polovi nisu vise di su bili.
denyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 06:24   #76
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ono, iskreno...Pogubio sam se više u tome što je varka a što je istina. Sve može biti prijevara. I ovih koji tvrde da toga nema i ovih koji tvrde da toga ima i da nas čeka krajem godine. Kome vjerovati? I jedni i drugi imaju jake argumente, a možda nitko nije u pravu. Možda je sve sotonina prijevara. A najveći sotonin trik je taj što je uvjerio ljude da ne postoji. Ovi drugi će opet potvrditi kako to nije istina.

Pa onda ti počneš pričati o matricama, onda ovi drugi počnu pričati o solarnim bakljama, pa onda nam treći prodaju spike o dolasku planetoida koji će udariti u Zemlju, pa onda se javi četvrti koji kaže da će to biti plinski div, onda peti to negira i potvrdi dolazak Annunakija, pa šesti koji je ateist sve nas proglašava luđacima itd. Trenutno tu na Forumu vlada takva zbrka koju ni sam vrag valjda ne bi smislio bolje.

Najbolje je živjeti od danas do sutra i ne očekivati ništa. Ako se i desi sudnji dan, sudit će se vjerojatno prema našim djelima a ne po tome tko je više odlazio u crkvu a tko manje. I ovi koji čine zlodjela a idu u crkvu kao da se rugaju Bogu i svima onima koji imaju strahopoštovanje prema njemu. Ma strašno nešto. Još da stvar bude gora i svečenici kao da su izgubili pojam dobroga.

Sine ako te nešto optrećiva bježi od toga, nemoj razmišljati. Najbitniji je mir u duši i srcu. Upali svijeću u nekoj potaji, pomoli se Bogu, to je dovoljno...
Ona boldana rečenica ti je 100% točna! Sama spoznaja da vragovi postoje ti je 2/3 puta do vječnog života.
Svakome je Bog dao neki zadatak pa tako i tebi, otkrit ćeš ga u miru, na silu ne ide ništa.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:45   #77
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa i ti se vucaraš tu po alternativi pa to ne sanjaš kako to?
valjda nisam odabran prorok Ili mi nisu stalno koje kakve kataklizme u glavi!
Mada sam jednom sanjao visoke spodobe u crnim oklopnim odjelima i sa nekim puškama koji su bili svuda po gradu! Biće da su to Nefili koji trebaju po nekim tvrdnjama uskoro doći na Zemlji! Puške su im očito one njihove ultrasonične
Al nije da nisam čitao o nima po netu!
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 23:28   #78
Ja sam siguran u dvije stvari. Prva je da Bog i njegova suprotnost Sotona postoje. Neki ga zovu Bog, neki Alah, neki Višnu, neki drugim imenom ali to je na kraju sve isto. Kao što magnet ima plus i minus (uostalom i sve prirodne pojave imaju jednu i drugu krajnost) tako i Bog ima svoju suprotnost a to je Sotona. Njihovu ulogu sad ovdje neću iznositi jer to već spada pod religiju ali recimo da oni nekako utječu na naše živote više ili manje (stvar vjerovanja). Druga stvar u koju sam siguran je da se nešto događa i da živimo u vremenu radikalnih promjena. Po prvi put u povijesti čovječanstva putem interneta možemo slobodno razmjenjivati mišljenja nevezano za našu lokaciju i vrijeme. I dok su još naši roditelji bili ograničeni teritorijem i ono malo televizije i radija mi živimo i mislimo u okruženju koje nas bombardira informacijama i drugačijim mišljenima. Mislim da je utjecaj interneta strahovito veći nego što se misli. Dva briljantna uma ako su sama polako odumiru u prosječnoj ograničenoj sredini ali ako se susretnu (a internet to omogućuje) tada njihova snaga raste na kvadrat. A na internetu se ne susretnu dva ista uma već na tisuće.
Ono što hoću reći je da se naša svijest već RAPIDNO MIJENJA a da mi to i ne primjećujemo a današnje komunikacije su to nehotice i omogućile.
Onaj tko drži um otvorenim taj napreduje kako nijedan čovjek u povijesti nije napredovao, a onaj tko drži um zatvorenim taj stoji kako su stajali milijarde ljudi prije njega. Otuda i današnji sve veći sukobi u svijetu. Civilizacija se cijepa na pola, na one koji vide i na koji ne vide da se tako izrazim. Sukobi će nažalost postati sve veći i veći. Od ograničenih demonstracija postaju cijeli pokreti i revolucije. Doći će vjerojatno i do većeg rata jer niti jedna promjena u prirodi ili ljudima ne prolazi mirno. Onaj tko tvrdi da se ništa ne događa i da ničega neće biti je u krivu, on ne vidi. Ostali (uključujući mene) predosjećaju nešto a da sami ne znaju što. Otuda i strahovi i bezbrojne teorije.
Činjenica je da će do promjena doći, kakvih ne znam ali će doći još za naših života a bojati se ne bi trebali jer nismo sami u svemiru.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 00:09   #79
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
valjda nisam odabran prorok Ili mi nisu stalno koje kakve kataklizme u glavi!
Mada sam jednom sanjao visoke spodobe u crnim oklopnim odjelima i sa nekim puškama koji su bili svuda po gradu! Biće da su to Nefili koji trebaju po nekim tvrdnjama uskoro doći na Zemlji! Puške su im očito one njihove ultrasonične
Al nije da nisam čitao o nima po netu!
Niti se smatram prorokom, niti se smatram odabranim. Da je Bog nešto želio od mene sigurno bi mi i rekao to jasno i glasno. S Nefilima isto nemam blage veze ni ne znam tko su, niti me čak zanima.
Možda će taj planet samo proći pored Zemlje. U mom snu on nije udario u nas, nego je samo prošao.

Ali da bi moglo doći do promjena, da, moglo bi. Blizina planeta bi mogla prouzrokovati potrese i druge nepogode. Ja isto mislim da neće doći do smaka svijeta jer Bog to ne bi dopustio ali će sigurno doći do rušenja starog sistema koji nas je ugnjetavao od strane malih skupina štovatelja Sotone i uspostave novog. Već sad vidimo veliku krizu koja je zahvatila svijet. To ide prema svome kraju. Sad čak znamo i tko stoji iza toga. Ni tajna društva više ne mogu ostati tajna koliko smo izbombardirani informacijama. Sad i da izbije svjetski rat, kome bi bilo stalo da ratuje za nekakvu čast? Sada čak znamo da ratove izazivaju svjetske banke. Dajemo živote za njihove bankarske guzice. Strašno je to koliko su nas namagarčili.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 00:50   #80
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Sine ako te nešto optrećiva bježi od toga, nemoj razmišljati. Najbitniji je mir u duši i srcu. Upali svijeću u nekoj potaji, pomoli se Bogu, to je dovoljno...
Ona boldana rečenica ti je 100% točna! Sama spoznaja da vragovi postoje ti je 2/3 puta do vječnog života.
Svakome je Bog dao neki zadatak pa tako i tebi, otkrit ćeš ga u miru, na silu ne ide ništa.
A gle, ako si dobar čovijek bio i ostao onda se nemaš čega bojati. Na ovoj planeti ima dosta dobrih ljudi koji pate. Problem je u tome što oni koji šire mržnju i zlo vladaju svijetom a nemoguće ih je maknuti.

I onda stvarno ti dođe da se zapitaš: pa dobro jesmo li stvarno svi zaslužili takvu sudbinu? Kada to pogledaš s religijskog stajališta shvatiš da to jednostavno ne bi bilo u redu. Prvo te kroz sustav osakate, onda te dokrajči tamo neki Nibiru ili solarna baklja. I to sve zbog ovih vragova protiv kojih si nemoćan a oni su sve gori i gori ali nadrapaš i ti skupa s njima na kraju jer kao koga briga jesi li ti bio dobar ili zao. Kužiš? Neke stvari mi tu nemaju smisla. Barem većina nas se slaže da Bog postoji. Zašto bi on dopustio da nam se takav scenarij dogodi ako je poznato da on najviše cijeni dobrotu? Pa on je pojam dobrote. Simbol svega dobroga.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.