Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 22:45   #121
tina, ne računaju ti se postupci prije stupanja na snagu zakona, sad ti sve ide ispočetka
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 22:49   #122
aha...samo sam preletila po zakonu..nisam sve stigla čitati
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 13:05   #123
Izašao je novi zakon u NN

Stupa na snagu 4.08

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...7_86_1962.html
__________________
sara29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:01   #124
novi zakon

Pozdrav cure!!!
Molim Vas recite mi,ne mogu naći na netu konkretnu informaciju...
Znam da se zakon promjenio,al' ne kužim,koliko se sada može oploditi jajnih stanica i da li se mogu zamrzavati embriji? Koliko je sada besplatnih pokušaja?
Hvala puno
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 18:00   #125
ima ti tema s linkovima i raspravom na ovom podforumu.

imas 6 besplatnih pokusaja s time da su 4 puna stimulirana i 2 prirodna ako sam dobro zapamtila. i oplodene jajne stanice se mogu zamrznuti, ali odredeni broj, mislim da max 12.

sad pisem s moba pa ne mogu provjeriti podatke, al velim ima cijela tema pa malo prolistaj.

sretno!
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 21:30   #126
Sve tocno izuzev zamrzavanja tj malo krive formulacije. Max 12 stanica se smije oploditi a posljedicno tome ide i zamrzavanje al realno i nazalost 12 stanica samo u glavama idiota znaci i 12 embria
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 23:02   #127
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
ima ti tema s linkovima i raspravom na ovom podforumu.

imas 6 besplatnih pokusaja s time da su 4 puna stimulirana i 2 prirodna ako sam dobro zapamtila. i oplodene jajne stanice se mogu zamrznuti, ali odredeni broj, mislim da max 12.

sad pisem s moba pa ne mogu provjeriti podatke, al velim ima cijela tema pa malo prolistaj.

sretno!
Koliko ja znam do sada se u te besplatne pokušaje nisu ubrajali prirodnjaci,znači to se promjenilo...Do sada sam bila na dva stimulirana i dva prirodna pokušaja,što znači da sada imam pravo još na dva besplatna pokušaja ili mi se ovi prirodni odprije neće ubrajati?
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 08:28   #128
Ili još bolje pogledaj ovo

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...7_86_1962.html

Možda da moderatori stave ovaj link gore?
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 11:47   #129
Hvala puno,pročitala sam novi zakon...
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 08:40   #130
Pozdrav! Evo neznam di da postavim pitanje a ni dali itko zna odgovor? Moj suprug je
neodan i hodamo u cesku na donora preko hzzoa. Prije dvije godine sam rodila curicu iz prvog ivf al kasnije fet ni aid nisu urodili plodom. Hzzo vraca troskove postupka i novce za najeftiniji prijevoz za jednu osobu. Znaci ne vraca ni polovicu a i inseminacija mora bit u prirodnom ciklusu tako da rade budalu od nas,ipak je Prag udaljen 750 KM od nas. Mene sad zanima dali postoji zakon ili nacin na koji mogu traziti da oni meni to sjeme dovezu u hrvatsku pa cu u zg hodat na inseminacije a ne u Prag. Ok imam vec jednu bebu ali ne vidim zasto bi se trebala sa tim pomiriti.
linola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.