Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2012., 19:25   #41
Ajd ajd, meni vracene blastice 5 dan oba puta u stimuliranima pa sipak a znam gro primjera kao slabijih zametaka na 3 dan pa curke trudne

Cesto je zapravo i logistika faktor samo nece reci joj znate bude tad i tad jer nam je biolog/doktor tad dostupan npr

Sve je to ok, budes vidjela
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 19:48   #42
Nekako su mi ali nadu da su dobre i nista mi ne govore....a ja znatizeljna.
Znam da je nesto trece u zraku uvijek, ali sutra cu ih sve pitati.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 22:50   #43
Ako bude ti biolog Patrik na transferu njega mozes stvarno sve pitati

I ne brini, svi mi gledamo druge pa usporedjujemo pa mislimo ovo ili ono al u biti pravila nema. Bude sve to super. Sretno sutra.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 23:56   #44
Thnx sly,
Lijepo je cuti.
Da,pravila nema.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 22:20   #45
pozdrav

meni danas 7dc, od 2 do 6 sam bila na femari 3x1, a od 4 do daljnjega na menopuru 1x3. Danas mi je užasna mučnina, najradije bi se ispovraćala, al ne ide. Još uvik curim, jel iko ima problema s tim? inače mi traje 5 dana, a danas već 7. Koliko je dr reka to nije dobro, koliko sam shvatila ima veze s tankim endometrijem, ako ko zna bolje, nek mi pojasni.
Inače, ostali smo na 1 dobrom folikuli, i nadam se da će se razvijat dalje kako treba
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 22:45   #46
Quote:
jednababaroga kaže: Pogledaj post
pozdrav

meni danas 7dc, od 2 do 6 sam bila na femari 3x1, a od 4 do daljnjega na menopuru 1x3. Danas mi je užasna mučnina, najradije bi se ispovraćala, al ne ide. Još uvik curim, jel iko ima problema s tim? inače mi traje 5 dana, a danas već 7. Koliko je dr reka to nije dobro, koliko sam shvatila ima veze s tankim endometrijem, ako ko zna bolje, nek mi pojasni.
Inače, ostali smo na 1 dobrom folikuli, i nadam se da će se razvijat dalje kako treba
babarogo, pa ti si hard core low responderica
neka i taj jedan bude dobitni!!
u slucaju da ti ovo ne uspije, forsaj da te gledaju iz ciklusa u ciklus na pocetku ciklusa, tj. da se gledaju antralci. ako je stalno prisutno 1-2, onda valja raditi s tim, no mozda postoje i mjeseci s vise antralca..?
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 23:41   #47
zoro, u prošlom sam imala 4 stanice, 3 dobre. Ne znam kako ovaj put nisam dobro reagirala, nadam se da će ova jedna izdržat do kraja
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 23:50   #48
kako švabe kazu, von nix kommt nix...ako nisi imala konja za jahanje (citaj antralaca) ne mozes ni dobiti vise stanica no sto imas antracala. to se barem kod low responderica rijetko desava. vjerovatno u tom grmu lezi zec. ali tko gleda low responderice na pocetku ciklusa
luci i jos neki..no malo ih je.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 11:21   #49
JEDNABABAROGA nemoj se binuti mislim da je još rano za predviđanja. Meni je u ovom postupku aspiracija rađena 18 dc jer se folikuli ( primjer 13dc folikuli 11) i endometrij ( 13 dc 5 mm) nisu razvijali kako treba. Svaki drugi dan folikumetrija i vađenje estradiola. Rečeno mi je da najvjerovatnije na aspiraciji neću imati jajnih stanica. Na kraju su aspirirane 2 js, 21 dc et 2 zametka i beta 14 dnt 99.75. Sad čekam duplanje bete.
itta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 22:42   #50
zoro, zadnji put mi je prvi uzv bija 5dc, sad je 4dc.

Jutros bila vadit krv za estradiol i na uzv. Kaže dr da se ova jedna dobro razvija, sad je 16mm, al pojavila se još jedna od 10mm. Ne znam oće li bit zrela za punkciju, al drago mi je da je ima. AL dr kaže da ništa od punkcije ako se endometrij ne poboljša, još je dosta tanak, a ja sam i danas curila
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 22:56   #51
zafrina i donatela, sretno

upsi, nek se mrvice gnjezde.

Ja bila jutros vadit krv za estradiol, i uzv. Danas je 9dc, još sam na menopurima, i još surim . Nije mi jasno zašto i kako. Na uzv, dr kaže da se ova jedna lijepa stanica dobro razvija, sad je na 16mm, i da se pojavila još jedna od 10mm. Juhuhu. AL problem je tanak endometrij i dalje, i ako se ne podeblja, ništa od punkcije. Sutra popodne sam opet na uzv, pa ćemo vidit dalje.

itta, tvoja priča me skoro rasplakala, držim fige da se beta lipo podupla.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:10   #52
pitaj ga da ti da estrofem. meni je luci zadnji put dao uz klomice estrofem, doduse zbog one zbunjole sam prekinula s njim na 7dc jer smo otpisali ciklus. na kraju je endometrij bio odlican.
eh sad, da li ce ti ova od 10mm biti zrela, to je malo problem kad folikli rastu nejednako. vjerovatno ce ti ova od 16mm biti u 'trci'
sretnooo!
__________________
Moje cure..L i N

Zadnje uređivanje zoro007 : 23.05.2012. at 23:56.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:54   #53
pitat ću ga sutra za estrofem. Ne nadam se ovoj od 10mm, al drago mi je da se pojavila. I sutra ću ga uvatit da pogleda livi jajnik, samo me zanima, onaj jadni od 8mm, jel se maka s mista.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:58   #54
neka fino narastu
u decembru sam imala nejednak rast, kad je jedan bio 14mm, ostala tri subila 10mm..luci se odlucio da ide na kolicinu..na kraju su se svi izjednacili na 17 i 18mm, od 4js se oplodile tri.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:34   #55
danas mi je zapravo 9dc, endometrij je 7,5, tako da će do subote kad je punkcija bit ok. Danas kaže dr da je ovaj na desnom 18,6, samo se boji da ne pukne ranije, a na livom je 12mm, više nije spominja onaj dodatni na desnom, jedino da nije mm krivo razumij azadnji put. Danas zadnji menopuri, i štoperica većeras, punkcija u subotu jutro.
držite fige da ne pukne ranije
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:53   #56
babaroga!!

sretno!!


edit: mislim da sad i ja spadam na ovu temu

sutra prvi uzv na 3dc i valjda prva doza merionala.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 11:29   #57
danas mi je bila punkcija, na kaju smo ipak dobili 2 stanice punkcija prošla ok, malo neugodnija nego zadnji put, a moram priznat da me malo i bolilo. doduše, primila sam voltaren i lokalnu, nije mi dala onu inekciju da me ošamuti, pa sam bila svega svjesna.
sad ležim, i dosta krvarim, puno više nego zadnji put, i to me užasno straši. I
sad me tek počelo bolit sve skupa
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 16:55   #58
Joj, ne znam za to krvarenje, koliko krvarenja je OK, ali ako te boli i krvariš jako, možda da odeš na pregled?
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 22:27   #59
odležala sam cili dan, pa sam sad dobro. Već ima puno manje krvi. Lakše mi je.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 15:25   #60
pozzz!!
Evo meni maloprije bija transfer. i......ipak su dvi . kad mi je sestra javila, bilo je dosta rani, pa se kasnije počela razvijat. Doduše, ta jedna je između 2 i 4 stanične 3 dan, a ova druga je lijepa 8stanična
Sad mirovat do daljnjeg.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.