Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2012., 11:54   #41
Quote:
tinnčica kaže: Pogledaj post
Evo me nakok nekog vremena sada sa jednim iskustvom više. Mogu samo reći raočarana, cijeli pregled,UVZ i konzultacije su trajali otprilike 10 min.... Ne znam ništa više nego što sam znala dok nisam bila kod njega. Njegova cijel priča se je svela na to kako bi ja trebala skinuti koju kilu, operaciju ne preporuča i krajem 8 mj na kontrolu. Nikakve pretrage do tada me nije tražio da napravim niti ja niti MM.....
Mislim da ništa od te pretrage u 8 mjesecu... A sada sam u potrazi za nekim drugim, preporuke su razne dr. Lučinger, dr. Bauman, poliklinika Vili...
to si onda na kraju kod Šimunića bila ili?
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 12:06   #42
Quote:
tinnčica kaže: Pogledaj post
Evo me nakok nekog vremena sada sa jednim iskustvom više. Mogu samo reći raočarana, cijeli pregled,UVZ i konzultacije su trajali otprilike 10 min.... Ne znam ništa više nego što sam znala dok nisam bila kod njega. Njegova cijel priča se je svela na to kako bi ja trebala skinuti koju kilu, operaciju ne preporuča i krajem 8 mj na kontrolu. Nikakve pretrage do tada me nije tražio da napravim niti ja niti MM.....
Mislim da ništa od te pretrage u 8 mjesecu... A sada sam u potrazi za nekim drugim, preporuke su razne dr. Lučinger, dr. Bauman, poliklinika Vili...
žao mi je zbog tvog ružnog iskustva,uz svu bol još i razočarenje u doktore...prestrašno!
ja ti od sveg srca preporučam ivf CENTAR i dr.Lučingera,nemoj gubiti vrijeme i živce već otiđi na razgovor kod doktora(uspiješ ga još "uhvatiti" prije godišnjeg)i trk po svoju bebu!
sretno tinčice
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 12:10   #43
I ja se slažem, Lučinger te neće samo otpremiti bez barem pola sata razgovora. Dobar je i kao liječnik i kao čovjek
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 12:52   #44
Da, to sam zaboravila napisati, kod dr. Šimunića sam bila...

dalia28 - pretpostavljam da ti ideš kod njega, možeš mi reći otprilike koliko jesu kod njega konzultacije i ultrazvuk?

Zadnje uređivanje tinnčica : 04.07.2012. at 13:00.
tinnčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 13:02   #45
tinnčica, kod Lučingera na konzultacijama dobiješ razgovor, ultrazvuk i upute što dalje raditi. Mi smo platili 500 kn
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 13:04   #46
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
tinnčica, kod Lučingera na konzultacijama dobiješ razgovor, ultrazvuk i upute što dalje raditi. Mi smo platili 500 kn
Hvala ti
tinnčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 16:38   #47
i moj savjet ti je dr.Lučinger!
barem odi za početak na konzultacije.....
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 17:56   #48
Kako izabrati između Praga i Maribora?
Doriana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 13:44   #49
Pozdrav!
Nova sam na forumu,ali vidim da ću najprije ovdje pronaći neke korisne informacije.Iza mene su tri neuspjela ivf-a (zadnji je upravo završio trudnoćom ali iza toga i kiretažom),inače sam iz Ri. Ja i suprug sada bi željeli pokušati u nekoj drugoj klinici,mislili smo možda u Vinogradsku. Tamo su dva doktora,kod kojega da idemo na konzultacije? Danas sam zvala ,sestra mi je rekla da bi bilo dobro da dođemo što prije jer lista čekanja je poveća (za lijekove)tako da se već sad upisuje za prvi mjesec.Pošto ja moram malo pauzirati nakon kiretaže,mislili smo već sad otići da si osiguramo termin na proljeće. Dajte mi neki savjet,netko tko je bio tamo,znam da je to sve slično,ali za VV smo čuli da je "ko na traci" pa smo možda mislili ovdje. Molim da se ne uvijede one koje idu na VV,tako sam čula. Javite se,dajte iskustva iz VV i Sestre M,svaka pomoć je dobrodošla.
Hvala
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 18:51   #50
Uf. Nije ti u Vg nista puno bolje. Imam neka insajderske info pa slucajno znam

Sve su bolnice pomalo kao na traci nazalost.
U Vg imas dr.Tomica - hm, dosta tvrd u komunikaciji i onako opcenito no iskustvo svakako ima. Radio dugo privatno kod Simunica. Imamo forumasicu - livadica koja je bila njegova pacijentica mislim pa mozda da ju kontaktiras za savijet. Ona je uz neke peripetije ipak uspjela od prve kod njega.

Pa dr.Kuna koji je glavni tamo - relativno friskiji u mpo segmentu.

A mozes kontaktirati i lili36 - ona ima iskustvo sa Vg i obojcom doktora.
Iako je trudnocu ostvarilia kod dr.Radoncica u Viliju.

Lab im je koliko znam ok i poprilicno dobar

S obzirom na 3 prethodna pokusaja mozda ne bi bilo lose malo detaljnije proanalizirat sve to skupa. Tesko mi je savjetovato konkretno kod koga od njih dvoje s obzirom da sve sto znam je iz druge ruke a ne prve - vlastite.

Navodno i ovi mlađi koji se tek uce imaju super potencijal i onako generalno od bolnica u Zg su kao trenutno super po pitanju mpoa.

Sretno u odabiru.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 17:49   #51
Sly,hvala na savjetu,kontaktirala sam forumašice koje si mi navela pa se nadam odgovoru!
Hvala puno!
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 17:52   #52
Quote:
juxebox kaže: Pogledaj post
Sly,hvala na savjetu,kontaktirala sam forumašice koje si mi navela pa se nadam odgovoru!
Hvala puno!
sretno i držim fige - i znaš što, konzultacije uvijek možeš tražiti kod drugog doktora ako ti se ne svidi prvi. Iako malo je to nezgodno jer uzvove i sve ostalo radi onaj koji je dežuran u danom trenu pa ih zapravo upoznaš sve

nadam se da budu ti cure dale konkretnije savjete iz prve ruke
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:26   #53
ima li koga da je bio ili ide u postupak u betaplus? ne mogu naci puno postova o toj poliklinici a zivo me zanima

hvala!
mrvice123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 10:37   #54
Ja navijam za dr. Baumana i drzavnu bolnicu iz vlastitog iskustava. Privatno ici i platiti uvijek stignes
__________________
Doviđenja i hvala za sve ribe (Douglas Adams).
alistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 15:58   #55
cure, molila bi vas za pomoć..
naime, pomažem prijateljici u traženju najbolje klinike za mpo..
ona traži po jednoj strani, ja sam zadužena za pretraživanje foruma
koliko sam shvatila, prema njenim riječima, što je do sada istražila, vuče ju prema mariboru (i prema madridu ali maribor bi bio prva opcija)..
ima tko saznanja i iskustva sa time?
molila bi par riječi o tome, koja klinika, koji liječnik..
novac nije važan, samo da može napokon svoju bebicu držati u rukama
hvala puno od srca na svakoj pomoći!
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:37   #56
Ako razmislja da ode u inozemstvo mozda da odvagne i o Pragu
Tamo su dvije jako dobre mpo klinike gdje dosta nasih parova odlazi.

Zapravo dosta tesko je savjetovati jer ne znamo situaciju. Ovisno o tome mozda bi i preporucila neku od nasih klinika.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:24   #57
hvala puno na odgovoru

ono što za sada znamo jest to da je problem u njoj..iznimno loša kvaliteta jajašaca, 30e godine..
već dvije godine pokušavaju prirodnim putem dobiti dijete ali ne ide..
i sada su se odlučili za mpo, na kraju, i rečeno im je da pokušaju sa time..
tako da su u biti na samom početku početaka ulaženja u svijet mpo-a..

spomenula si i naše klinike, ako može par riječi i o tome..
ni jedan sud još nije donesen niti kategoričan, tako da se vrlo lako može desiti da odluka na kraju padne i na jednu od naših klinika..
skupljaju se saznanja, iskustva, procjene pa da se može krenuti..
hvala puno još jednom..

edit: možeš navesti te dvije klinike u pragu? pa da i njih malo proučimo..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 18:14   #58
Ok, sad je glupo ovako pricati. Aj reci joj da dođe sama tu da ne prenosimo.
Zanima me tocno kako su ustanovili da su joj stanice lose kvalitete primjerice.

I tko joj je to rekao, dali neki regular ginekolog ili mpo ginekolog jer ovi prvi vrlo cesto lupetaju da pojma nemaju.

Kod nas ima dobrih privat opcija, ako lova nije problem mislim da ce se logisticki a i financijski puno postedjeti od putovanja u Maribor ili Prag ili opcenito inozemstvo.

Nisu ni mpovci u bolnicama losi samo ipak se duze ceka i ponesto je sve skupa manje fleksibilno logisticki sto sd nekad odrazi i na krajnji rezultat.

Od privatnika ima polikliniku Cito u St, u Zg su tu Lucinger u Ivf centru, ekipa iz Beta Plusa (Radoncic, Dimitrovic, Bauman).
Ima i Ivf poliklinika od Simunica al to bih preskocila kao i Podobnika i Skvorca u Samoboru.
No to je moj subjektivan dojam

Ne znam tocne nazive klinika u Pragu no brdo info i iskustava iz prve ruke moze se naci i na rodinom forumu.

I na kraju, reci frendici da nije sve tako crno kako se cini, pocetak je malo dok polovis ko sto kome i kako al onda se gura
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 11:58   #59
ok, poslati ću je ovdje..
hvala puno na pomoći..
zahvalna sam do neba
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 13:06   #60
tesko je to objektivno savjetovati jer svatko ima neke drugacije prioritete kod odabira klinike ili ovisno o problemu tezimo određenoj klinici.

Kazem cim polovi malo sto i gdje i kako bude joj lakse donjeti odluku a opet sloboda izbora je apsolutno u njenim rukama. Moze otici na konzultacije pa ako joj doktor ili klinika ne sjednu ode nekom drugom.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.