Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 11:41   #2081
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Žrtvu jesam.

Što se tiče ubojice, postojao je hint, ali krivo sam pretpostavila motiv ubojstva pa ga nisam uzela u obzir.
Koji je bio hint?
jopko_bopko is offline  
Old 07.10.2017., 11:41   #2082
Vajli,
Da dosta ga hvale ljudi po mom FB cije misljenje nije za bacit

I ne treba odbijati nove stvari, npr CGI ce sigurno biti fenomenalan
Iako da ti budem iskrena i u prvom je fenomenalan obzirom kad je pravljen, gledala sam ga nakon jako duugo vremena i fakat sam se odusevila iz ove perspektive
TincH is offline  
Old 07.10.2017., 14:05   #2083
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Vajli,
Da dosta ga hvale ljudi po mom FB cije misljenje nije za bacit

I ne treba odbijati nove stvari, npr CGI ce sigurno biti fenomenalan
Iako da ti budem iskrena i u prvom je fenomenalan obzirom kad je pravljen, gledala sam ga nakon jako duugo vremena i fakat sam se odusevila iz ove perspektive
Meni je taj film uvijek predivan, i da živim još 200 godina, valjda bi mi i onda bio predivan.
Radnja, likovi, atmosfera, glazba.. sve mi je prekrasno u tom filmu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 07.10.2017., 14:16   #2084
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Meni je taj film uvijek predivan, i da živim još 200 godina, valjda bi mi i onda bio predivan.
Radnja, likovi, atmosfera, glazba.. sve mi je prekrasno u tom filmu.
Jeste.
Sto se scenarija tice najvise zato sto je to zapravo anatomija psihopatskog karaktera (ne samo u negativnom smislu)

ALi kao vizualcu - vizualni aspekt je ono kaj cu uvijek prvo izdvojiti, nemrem si pomoc Dizajn mi je genijalan, a izvedba je za tehnicke mogucnosti onomad fantastisk.
TincH is offline  
Old 08.10.2017., 10:33   #2085
Evo samo da kazem da je Blade Runner odlican i da se nemate cega plasiti
TincH is offline  
Old 08.10.2017., 10:38   #2086
Ajde super, gledaćese.


Btw, ja sam počela gledati Big Little Lies i stvarno je odlična serija. Reese Whiterspoon!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 08.10.2017., 12:50   #2087
Jel ta BLL serija onako ženskasta (tipa Kucanice itd.) ili je mogu gledati s dečkom? Ono, zanima me hoce li njemu biti interesantna ili je bolje da je gledam sama?
c.c. is offline  
Old 08.10.2017., 13:04   #2088
Nije bas kao kucanice, ali nije niti jako daleko od toga. Bolja je od kucanica, ali ne znam bas da ce mu se svidjeti.
fuj is offline  
Old 08.10.2017., 13:10   #2089
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Jel ta BLL serija onako ženskasta (tipa Kucanice itd.) ili je mogu gledati s dečkom? Ono, zanima me hoce li njemu biti interesantna ili je bolje da je gledam sama?
Well, glavni likovi su 3 žene, tu je prikaz njihovih brakova, međusobnih odnosa, odnosa s djecom (ima i ubojstvo, ali ono mi je nekako skroz sporedno u seriji), ali nema mi taj sapunjara karakter kao što imaju Kućanice.
Nevrdles, ne znam baš hoće li ti se dečku svidjeti serija.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 08.10.2017., 13:14   #2090
Gledaj sama. Rijetko koji muški bira gledati seriju, koja se bavi međuljudskim odnosima. Oni su više za superheroje i SF
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 08.10.2017., 13:21   #2091
Ako dečko voli drame, svidjet će mu se, ako više voli, ne znam, CSI, neće. <-- Pazi zareze.

Mene je moj neki dan iznenadio kad sam gledala Transparent, samo je sve češće pogledavao u ekran dok nije otpratio cijelu sezonu sa mnom. A prije bih rekla da bi to njemu bila serija za spavanje. Inače preporuka za tu seriju, divni su - sjebani, pametni i duhoviti.
jopko_bopko is offline  
Old 08.10.2017., 14:22   #2092
Ok, hvala! Gledam sama danas zamotana u dekicu
c.c. is offline  
Old 08.10.2017., 15:34   #2093
Meni to uopće nije girly serija koju muškarci ne bi gledali.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 08.10.2017., 15:35   #2094
naletila na tv-u, super film, baš mi je sjeo za nedjeljno popodne. narod protiv fritza bauera, o tipu koji je našao eichmanna u argentini http://www.imdb.com/title/tt4193400/
isadora w. is offline  
Old 08.10.2017., 15:36   #2095
Jučer sam pogledala film Lion.
Preporuka na kvadrat. Jako lijep film. A mali dečkić u filmu, koji šećer, rastopila sam se. Uvijek se divim kada tako mala djeca vrhunski odglume.
http://www.imdb.com/title/tt3741834/?ref_=nv_sr_1
malin is offline  
Old 08.10.2017., 15:37   #2096
da, lion je dobar.
taj tip baš bira dobre filmove od slumdog millionera, ja sam mislila danas gledati the man who knew infinity http://www.imdb.com/title/tt0787524/
glumi jeremy irons, meni dovoljno.
isadora w. is offline  
Old 08.10.2017., 18:46   #2097
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ajde super, gledaćese.
Pogledaj, nećeš požaliti
Gledala sam ga sinoć i još sam pod dojmom.
Mislim da ću ga pogledati opet, vjerojatno 3D.

Meni je jednostavno predivan.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 08.10.2017., 20:18   #2098
dakle gledati blade runner s gosslingom. mda, nije mi zvučao obečavajuće.

jeste li gledali Tajni život Waltera Mittyja (Ben Stiller)? Meni jedan od najdražih filmova.
pipi21 is offline  
Old 08.10.2017., 20:42   #2099
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
dakle gledati blade runner s gosslingom. mda, nije mi zvučao obečavajuće.

jeste li gledali Tajni život Waltera Mittyja (Ben Stiller)? Meni jedan od najdražih filmova.
Ma prva reakcija na Goslinga mi je bila i zgražanje na pomisao da Blade Runner dobiva nastavak. Ali tu je Denis Villeneuve, koji do sada po mojem skromnom mišljenju nije fulao ni jedan film (njegov Incendies mi je psihičko silovanje, bilo mi je baš fizički zlo nakon tog filma), tako da sam mu odlučila dati šansu. I još mi se dojam o Goslingu full popravio zbog LaLaLand, jer iako duboko prezirem musical, film me baš oduševio i kmečala sam kao gladna beba na kraju
I isplatilo se, jedva čekam pogledati ga ponovo, imam nakon njega u glavi bezbroj pitanja o ljudskosti i o tome što je čovjek.
Inače, moj dragi je fanatik Blade Runnera i veli da je ovaj nastavak na razini.
Možda mi Villeneuve postane novi omiljeni redatelj, ako nešto opako ne zajebe kao Tarantino sa Hateful8, koji je neviđena tlaka od filma.

Waltera nisam gledala, iako mi Ben Stiller djeluje ok.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 08.10.2017., 21:48   #2100
incendies je stvarno odličan, odličan film. svima ga preporučujem.

la la land mi je užasan a ja volim mjuzikle, ovo mi je jednostavno užasno u svakom smislu.
isadora w. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.