Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2014., 11:00   #821
meni je razmak u uplati 1 dan, isti dan poslani a 1 je još u čajni, drugi je došo u hr prekjučer
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:03   #822
evo meni stigao prvi item sa alija, trebalo je nekih 3 tjedna!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 12:05   #823


Jel ovo znaci da mi je paket napokon stigao u hrv? I da nije otvaran i da bi vec danas mogo doc k meni doma??
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 13:10   #824
danas il u pon
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 13:15   #825
Weeee ajme hvala ti puno. Iscekujem tu torbu od kraja 5.mj. jedva cekam. Stavim na recenzije
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 10:32   #826
Može pomoć cure,često naručujem na EBAYU uvjek sve super i brzo došlo ,prva naruđba na aliju odmah sve stekalo grozno .Prvo stalno mu nešto nije bilo u redu sa adresom ,natezali se danima pa nakraju nakon par dana otkazala naruđbu ,i našla isto to i ponovno naručila međutim isti meil sa istim imenom
i gledam dali je sve ok sa naruđbom jer dva tjedna već prošlo

Status:
The seller shipped your order
Reminder:
In 50 days 1 hour 12 minutes 51 seconds Purchase Protection will end. 1st If you are satisfied with the items you receive, then you can click "Confirm Order Received '. 2nd If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click on "Open dispute 'before the Purchase Protection or buy will automatically be finalized. 3rd If you want to expand your purchase protection can contact the seller directly, or click ' Request for extension of purchase protection "to seek the approval of the seller. 5005923Purchase Protection is a specified time from which you can open a dispute case to protect your purchase. Purchase Protection differs according to the shipping terms you chose. Once Purchase Protection ends, your purchase will be automatically finalized.



znači po ovom je poslano zar ne, ali kada idem da pratim kaže nema takvog proizvoda ili griješim u nečemu ,može pomoć iskusnijih cura.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 11:31   #827
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Može pomoć cure,često naručujem na EBAYU uvjek sve super i brzo došlo ,prva naruđba na aliju odmah sve stekalo grozno .Prvo stalno mu nešto nije bilo u redu sa adresom ,natezali se danima pa nakraju nakon par dana otkazala naruđbu ,i našla isto to i ponovno naručila međutim isti meil sa istim imenom
i gledam dali je sve ok sa naruđbom jer dva tjedna već prošlo

Status:
The seller shipped your order
Reminder:
In 50 days 1 hour 12 minutes 51 seconds Purchase Protection will end. 1st If you are satisfied with the items you receive, then you can click "Confirm Order Received '. 2nd If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click on "Open dispute 'before the Purchase Protection or buy will automatically be finalized. 3rd If you want to expand your purchase protection can contact the seller directly, or click ' Request for extension of purchase protection "to seek the approval of the seller. 5005923Purchase Protection is a specified time from which you can open a dispute case to protect your purchase. Purchase Protection differs according to the shipping terms you chose. Once Purchase Protection ends, your purchase will be automatically finalized.



znači po ovom je poslano zar ne, ali kada idem da pratim kaže nema takvog proizvoda ili griješim u nečemu ,može pomoć iskusnijih cura.
je, po ovom je poslano
china postu treba 3-10 dana od kaad je poslano da se pokaze
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 12:42   #828
Quote:
myboys kaže: Pogledaj post
je, po ovom je poslano
china postu treba 3-10 dana od kaad je poslano da se pokaze
hvala na odgovoru ,da piše 3 do 10 dana ali još ništa nije vidljivo ,znači za koji dan pogledat ponovno ,i kada pratim dali se vidi tj može znati točno vrijeme isporuke
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 12:53   #829
Moje je još uvijek na carini ,na statusu praćenja je još uvijek Retention reason : Invoice missing,poslala sam im račun mailom još 18.06...Nema novosti...Uopće neznam dal da čekam il šta....
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 13:09   #830
moj badić stigao u petak, danas sam ga pokupila na pošti i stavim uskoro recenziju
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:07   #831
Quote:
Sarah Kejić kaže: Pogledaj post
Moje je još uvijek na carini ,na statusu praćenja je još uvijek Retention reason : Invoice missing,poslala sam im račun mailom još 18.06...Nema novosti...Uopće neznam dal da čekam il šta....
jesi dobila papiric od carine?
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 08:47   #832
Dobila sam naknadno onaj papirić da fali račun...Pa sam ih zvala i rekli su da je dovoljno ono što sam im poslala mailom...Dalje nisam ništa dobila..
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 10:20   #833
Quote:
Sarah Kejić kaže: Pogledaj post
Dobila sam naknadno onaj papirić da fali račun...Pa sam ih zvala i rekli su da je dovoljno ono što sam im poslala mailom...Dalje nisam ništa dobila..
na papiricu imas broj xxxx/xy
to im obavezno posalji s racunom
xxxx=broj vrece
xy=broj tvog paketa
i jel si uspjel procitat potpis carinika?
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 10:25   #834
Ma jesam poslala im i taj broj sa mailom ali ništa do sada ..Nema potpisa nikakvog.Dal da ih zovnem ?
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:29   #835
Quote:
Sarah Kejić kaže: Pogledaj post
Ma jesam poslala im i taj broj sa mailom ali ništa do sada ..Nema potpisa nikakvog.Dal da ih zovnem ?
aj mi skeniraj il slikaj papirić pa pošalji u inbox
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:42   #836
Nešto ja to baš neznam Uglavnom...Kaže papirko:Obavještavamo vas da je na Poštu carinjenja 10004 Zagreb prispjela vaša pošiljka (sa masom i gabaritima) i onda bla bla traže račun i ja im to šaljem .Nadalje više od pola papira su informacije o brojevima na koje ih mogu dobit a nijedan nefunkcionira,nejavlja se nitko
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:05   #837
hehehehe
sta nema nikakav potpis ili nesto? pecat bilo kaj
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:17   #838
no...
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:40   #839
jefitniji link od ovog?

kako općenito tražiti zara like stvari? imate kojeg dobrog sellera?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 00:07   #840
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru ,da piše 3 do 10 dana ali još ništa nije vidljivo ,znači za koji dan pogledat ponovno ,i kada pratim dali se vidi tj može znati točno vrijeme isporuke
Ja sam naručila 5.6., poslano je 16.6. i dalje ne vidim kad želim pratit po tracking numberu.

Prva narudžba pa naletim na takvog sellera. A kao dobre ocjene ima i sve. Nadam se da će tebi ipak sve štimat bolje
Arkadija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.