Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 12:11   #61
Ocjena za gostovanje NU2 na kraju emisije je 4,38 od 10!!!!


Hvala Hrvatska
__________________
JEAN MICHEL NICOLLIER " Ovdje sam u dobru i u zlu. U dobru i u zlu. '' -RIP
kobrin sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:20   #62
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
može li mi netko objasniti,
kojim se kvalifikacijama i sposobnostima,
dolazi na radno mjesto pomoćnika ministra ?
Quote:
raspala1 kaže: Pogledaj post
Njega na mjesto pomoćnika ministra branitelja (!!), osobu koja je kada joj je poginuo otac imala 4 godine (!!!) kvalificira samo činjenica da je sin UBIJENOG hrvatskog heroja Siniše Glavaševića. S tog aspekta riječ je o gnjusnom populističkom činu sa strane besramnog Predraga Matića.
Otprilike iste kvalifikacije koje je Miroslav Tuđman imao u životu.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:24   #63
Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
Sranja tipa multikulturalnost kao impresije jednog sedmogodišnjaka
Kao sedmogodišnjak sigurno nije baratao konceptom "multikulturalnosti", a i sam je rekao nešto u stilu da je to "fancy" (nije koristio tu riječ) riječ za nešto što je njemu kao djetetu bilo najnormalnije. Naglasak je bio na višejezičnosti, "multikulturalnost" je bila samo lijepa politička riječ u kontekstu emisije. Ali je činjenica da djeci uglavnom (ovisi o odgoju vjerojatno) ne smetaju drugi jezici, dapače, da im je to simpatično i da usput uče. Tko nije išao u školu barem s jednim Albancem/Kosovarom kojeg je ispitivao kako se psuje na albanskom?

Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
ili kako se je izrazio o dvije purgerice u tramvaju da su se vukovarci nakotili ko pesi u Zagrebu je dno-dna, laž i totalna neistina. To nam je hvala što smo ga udomilii i školovali.
1. U vezi dvije "Purgerice" iz tramvaja - to je samo jedna impresija. Nije generalizirao o svim Zagrepčanima. Osim toga, nije da nema uvijek takvih šovinističkih baba u svim gradovima od Zagreba do Dubrovnika.

2. Ti se osjećaš kao Zagrepčanin prozvanim što je spomenuo jednu impresiju iz svog života? Veliki si Hrvat, a odjednom su ti Vukovarci i hrvatske izbjeglice od kojih je Bojan Glavašević tada bio dijete teret?! Razmisli malo što pišeš...

Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
Imam dojamda je pun gnjeva i prezira samo prema krivoj strani. Nešto kao Oliver Frljić ili Matija Babić. Doći će i novi izbori ili još bolje, u Hrvatskoj će nastati potpuni gospodarski slom pa će i ti niš koristi likovi otić jer više neće imati na čemu paratizirati kao ddosada.
Ti bi želio Hrvatskoj gospodarski slom samo zato jer postoji nekoliko tipova u javnom životu koji te živciraju? Zapitaj se želiš li ti zapravo dobro ovom društvu i državi kada tako pišeš...

Ne branim Bojana Glavaševića, nego reagiram na nešto što smatram duboko pogrešnim.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:45   #64
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je primjetitik sjećanje kako je njegov tata volio R. Šerbedžiju, čovjeka koji je cijelo vrijeme ratne agresije šutio kao p....a, a da je samo rekao riječ mogao je spasiti puno života, zaapravo nijedan srpski "intelektualac", bilo da je živio u Hr ili Srbiji nije ništa htio reći protiv srpske agresije. Istina, nije govorio ni jezikom Bore Čorbe, Nede Ukraden i drugih, ali šutiti u ono vrijeme je bilo isto kao i priznavati agresiju!!
Ovo nije točno. Točno je da je Rade Šerbedžija bjelosvjetski pozer i nevažan lik po ovim (i što se mene tiče bilo kojim drugim) pitanjima, ali cijeli niz beogradskih intelektualaca i građanina je prosvjedovao protiv rata. Misliš da su srpski mediji pod Miloševićem to prenosili? Gomila ljudi je izgubilo pozicije, primorano da ode iz Srbije, dobivalo prijetnje, a neki su i ubijeni. Cijela progresivna struja okupljena oko Zorana Đinđića i ostalih je radila godinama na rušenju Miloševića. Od poznatijih, Balašević je godinama pjevao protiv Miloševića i protiv rata itd. itd. Tu je bio i cijeli niz "alternativnijih", ali dovoljno poznatih bendova, poput Ekatarine Velike itd. itd. koji su čak svojevremeno iznajmili neki kombi i vozili se po Beogradu i na megafon iznosili anti-ratne poruke.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:46   #65
Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
Sranja tipa multikulturalnost kao impresije jednog sedmogodišnjaka ili kako se je izrazio o dvije purgerice u tramvaju da su se vukovarci nakotili ko pesi u Zagrebu je dno-dna, laž i totalna neistina. To nam je hvala što smo ga udomilii i školovali. Imam dojamda je pun gnjeva i prezira samo prema krivoj strani. Nešto kao Oliver Frljić ili Matija Babić. Doći će i novi izbori ili još bolje, u Hrvatskoj će nastati potpuni gospodarski slom pa će i ti niš koristi likovi otić jer više neće imati na čemu paratizirati kao ddosada.
preko 80% stanovništva Vukovara su bili Hrvati i Srbi .A Bojan spominje multikulturalnost citirajuči Mađare,Njemce . a jedva 100 Njemaca i 400 Mađara je bilo do 1991. zašto onda nije Srbe spomenuo ?
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:51   #66
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Otprilike iste kvalifikacije koje je Miroslav Tuđman imao u životu.
U kojem trenutku njegova života i za što? Na što točno ciljaš?
Ne ulazim u političko djelovanje Miroslava Tuđmana, ali je činjenica da je čovjek stručnjak u polju svog znanstvenog djelovanja.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:55   #67
Moje misljenje o Bojanu Glavasevicu: 'Nitko i nista. Nebitna osoba,na bitnom mjestu.'
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:20   #68
Quote:
dylan111 kaže: Pogledaj post
Imaš li ti dijete?
Ajd sad zamisli da te netko siluje i tjera tvoju kćer da to gleda!
Ili da ti netko na Ovčari izmasakrira sina?
Ti bi oprostila?
Mržnja i ne oprostit nekome, nisu jedno te isto!
To o čemu je on trakeljo, nema veza sa stvarnošću!
Sve je pobrko, a ni jedan odgovor mu nije decidiran.
Ona najgora ratna stradanja (mislim na ovo gore navedeno), hvala bogu, nismo prošli. Ali, iz dijela sam Hrvatske koji je bio jedan od najtežih stradalnika, bili smo prognani, zapaljena nam je kuća, moj otac je branitelj itd.
To sad nije potrebno iznosit, to su moje stvari i nije tema. Želim samo reći da znam što je rat i ne treba mi nitko postavljati ovakva pitanja.

Glavašević, ispravi me ako griješim, nije govorio ni o oprostu, ni o zaboravu, nego o mržnji i huškanju na mržnju.
I odgovori mu jesu bili decidirani. Čovjek je, ponavljam, rekao što su Srbi napravili i rekao je jasno i glasno tko je bio agresor. Dok je to jasno, sve dalje je individualno - ničije Hrvatstvo se ne ogleda u konstnantnom ispoljavanju mržnje prema Srbiji, kako neki misle.
memyselfni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:37   #69
Quote:
i4004 kaže: Pogledaj post
to je on pročito u knjizi nekoj o mržnji...možda nekoj šerbedžijinoj...a šerbedžiji bilo super u jugi, i eto ti problema nama danas!

sad ti meni reci kolko se ljudi ubilo od mržnje (kad tako razara iznutra) a koliko ih se ubilo od ptsp-a?
ne moraš se truditi sad time da "onaj ko mrzi će lakše ubiti drugoga" jer nisam vidio da hrvtaski branitelji nešto tamane srbe nakon rata....

on je bio tako mlad za rata da ne zna ništa o ratu:
http://www.tportal.hr/vijesti/koment...a-poslije.html
nit je ikad tamo živio.
šta će nam reći o svom ocu, kad, zapravo, nije nikad nit pričao s njim.
(imo je neke 4 godine kad je ovaj poginuo, o čemu pričaju otac i djete od 4 godine? o politici, hrvatima i srbima?)

on se ponaša i govori kao da hrvati o ničemu ne misle nego o tome kako će se svađati sa srbima, pa onda to treba sprječavati, to su naši glavni problemi u 2014!


Da, stvarno, čovjek cijeni Šerbedžiju kao pjesnika i zato je zaveden, obojan, posrbljen itd. Jer eto opet, moraš mrziti sve srpsko da bi bio veliki Hrvat.

Rat, nažalost, nije nikad završio. Jer zločinci nisu kažnjeni, toliki su prošli lišo, silovatelji hodaju po ulicama itd itd. i to je činjenica. Nažalost, pitanje je da li će to ikada biti završeno na način na koji treba, obzirom na veće, krupne i razne international interese i lobije jel...Koliko god se može, treba se trudit očuvat sjećanje na istinu za buduće generacije, a to je da je Hrvatska bila napadnuta zemlja, zemlja žrtva srpske agresije.

Međutim, to pak nema veze s manipulacijom u političke svrhe koja se odvija svaki put prije izbora i svaki put kad je SDP na vlasti. Priče o veleizdaji, o jugofilima, srbofilima i sve ostalo s čim je HDZ dobio izbore '03, onda popljačkao zemlju, izručio generale i stvarno se pobrinuo za hrvatske interese u zemlji i u Europi.
To ne eskulpira SDP ni ovu vladu, koja se pokazala kao nesposobna i korumpirana, međutim valjda će Karamarko i Kolinda natjerati Srbiju da prizna agresiju, da baš. Samo koriste najdublje i najosjetljivije emocije da bi dobili izbore, radi političkog proboja, kao i toliko puta dosad. Pljuc pljuc.
memyselfni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:50   #70
Quote:
memyselfni kaže: Pogledaj post
Ona najgora ratna stradanja (mislim na ovo gore navedeno), hvala bogu, nismo prošli. Ali, iz dijela sam Hrvatske koji je bio jedan od najtežih stradalnika, bili smo prognani, zapaljena nam je kuća, moj otac je branitelj itd.
To sad nije potrebno iznosit, to su moje stvari i nije tema. Želim samo reći da znam što je rat i ne treba mi nitko postavljati ovakva pitanja.

Glavašević, ispravi me ako griješim, nije govorio ni o oprostu, ni o zaboravu, nego o mržnji i huškanju na mržnju.
I odgovori mu jesu bili decidirani. Čovjek je, ponavljam, rekao što su Srbi napravili i rekao je jasno i glasno tko je bio agresor. Dok je to jasno, sve dalje je individualno - ničije Hrvatstvo se ne ogleda u konstnantnom ispoljavanju mržnje prema Srbiji, kako neki misle.
Cjelokupna politika SDP Vlade i predsjednika Josipovića ide prema relativizacije rata devedesetih, a čim ih netko za to prozove dobije etiketu hrvatskog šoviniste i ustaše.
Ona retorička idiotarija Glavaševića je samo "kap koja je prelila čašu strpljenja".

A Glavašević stvarno zvuči kao morski krastavac.
Dobio je poziciju i društvene beneficije, i sada samo tandrlja kako partija kaže.
Jebe se njemu za Vukovar.
Uguzio se u Zagrebu.
zjoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:58   #71
I, sve je počelo sa Josipovićem i Tadićem koji oko Vukovara obilaze masovne grobnice sa konstatacijom da su svi krivi po malo,
a završava sa Bojanom Glavaševićem kojeg jako muči imaju li hrvatski Srbi PTSP.

Smrdi li to sve na priču koja se kreira da su se Srbi 1991. opravdano pobunili a 1995. neopravdano genocidisani ?
Na srpsku priču koju pišu Beograd i LOndon.

Pa da na kraju sve i svašta Hrvatska plaća Srbima jer plaća krivac.
zjoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:23   #72
Koji je to razlog zbog kojeg bi Bojan Glavašević radio u interesu Srba nakon što su mu Srbi ubili oca, osim ako i on nije Srbin?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:32   #73
Quote:
trofazni kaže: Pogledaj post
Moze li neki odgovor u par natuknica? Jer ako govorite protiv covjeka,onda imate valjda neke opravdane razloge,osim onih da nije adekvatan za poziciju pomocnika ministra...
U kratko, zapitao se u svojoj govoranciji o socijalnim pravima
"zašto je među Hrvatima toliko PTSPa a među Srbima ga nema"

Ovu blesavu rečenicu možeš shvatiti samo na dva načina

1) Ili otvoreno sumnja u PTSP velikog dijela Hrvata (tu se valjda referira na svog šefa Matića)

2) Ili otvara vrata socijalnoj politici u kojoj bi nam se i 100.000 Srba, u Hrvatskoj i Srbiji, priljepilo na socijalnu pomoć stradalnika rata

I, kako ide politika kukuriku koalicije, sve mi se više čini da je u pitanju točka 2)

P.S.
Sjetimo se krajiških boračkih mirovina.
Sa dva svjedoka desetine tisuća ih je primalo te mirovine.
I dan danas 30.000 ljudi prima boračke penzije iz II s.r., dam se kladiti da ih je više od pola Srba.
zjoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:45   #74
Quote:
memyselfni kaže: Pogledaj post
Da, stvarno, čovjek cijeni Šerbedžiju kao pjesnika i zato je zaveden, obojan, posrbljen itd. Jer eto opet, moraš mrziti sve srpsko da bi bio veliki Hrvat.
Tebe citiram jer ću se osvrnuti malo na ovu tvoje rečenice i napisati ću ono što mi je na pameti i po nekom mojem vlastitom iskustvu. Znam da se nekima neće to sviđati i optužiti će me da sam nacionalist ili da brojim krvna zrnca. Veže se i na Bojana Glavaševića.

UVOD:
Priča 1. Upoznao sam jednog dečka iz Banja Luke. Srbin, S-komponenta vojske BiH. Dobar dečko, oficir. Čudno mjesto gdje se upoznali, ali je u svakom slučaju odličan momak. Zvao me da dođem koji put posjetiti Banja Luku. Tu i tamo izmjenimo poruku preko fejsa. Jednom kad smo se dotakli politike, veli on meni: Znaš, sve je to ok Srbija ovakva, onakva, ali ja se nikada ne bih da se udružimo. Ja bih neovisnu Republiku Srpsku. Živio ja u Beogradu, ali nije to to.

Priča 2. Upoznao Amerikanca na svom radu izvan zemlje. Prohodao sam jednom zgodnom curom. Htio bi da dođe do njega u posjet al nema putovnicu. Biljana. Veli mi da je Hrvatica, al da živi u SAD-u, ali da nema državljanstvo. On meni čak donio papire da mu pomognem ispuniti jer ona ne zna. Ja mu velim da ode u hrvatsku ambasadu, sigurno će mu pomoći. Dolazi koji dan poslije i veli mi, hej, Biljana je kao mala došla s roditeljima u SAD pomoću hrvatskih papira i statusom izbjeglice 1999. Majka kod kuće sjedi i plaće, otac vodoinstelater kod nekog rođaka. Ne pričaju engleski. Ja kopam po netu i vidim da su po zakonu pobunjeni srbi negdje do 2002.g. mogli dobiti državljanstvo.

Priča 3. Rade Šarbeđija snima film u razrušenom Vukovaru. U neovisnoj Hrvatskoj država mu financira milijunima njegovo kazalište na Brijunima. Namjerno kažem milijunima jer nitko nije niti približno svijestan troškova vojnog broda koji ih prevozi.
Vlado Divac gazi hrvatsku zastavu. Dražen i Stojko Vranković štrajkaju glađu pred zgradom UN-a za priznanje Hrvatske. Kad je Dražen poginuo, godinama kasnije on snima film o "pomirenju".

Priča 4. Sjećate se kad oni autobusi odlaze za Srbiju a mali dječak trči za ocem u autobus, a majka Hrvatica plače i vrišti za njim?
Na jednom srpskom forumu piše pilot Hrvat koji je ostao u JNA u Nišu jer mu je žena srpkinja. Konstatira da bi nešto njoj ovdje napravili jer je ona Srpkinja, a s druge strane, nitko ne pita što su žene naših heroja pilota Perišina, Selaka, Ivandića, Borovića... Jel ljubav jača od nacionalnosti? Odgovor je ne uvijek.

Priča 5.
Oluja. Srbi iz BiH nisu makli prstom za Knin. Niti Srbi u Srbiji. Tada i sada hrvatski Srbi su građani drugog reda tamo. Ne vole ih. Gledaju ih s prijezirom. Kao moj prijatelj iz Banja Luke. On je u Beogradu građanin drugog reda. Nije rekao ali se je dalo naslutiti. Kao što je jučer Glavašević rekao za 2 zagrepčanke: "Ima ih kak pesa".

Glavna priča (onaj dio gdje bi me neki mogli napasti):
Bojan Glavašević
Bio je dijete kada mu je otac ubijen. Ako se netko sjeti ili je imao obiteljsku tragediju i umro vam je netko koga volite onda to otprilike izgleda ovako. Svi plaču, plačete i vi. Tuga se osjeti i fali vam netko jer ste na njega navikli. Kako dani prolaze dječja radoznalost pronalazi drugu okupaciju. I to je normalno i prirodno. Jer da djeca tih godina imaju razvijenu svijest kao stariji onda bi mogli dići ruku na sebe ili na nekog drugog.
Njegova majka ga odvodi u Prijedor. 1991. Prijedor ima 5% Hrvata. Srbi, Muslimani, Jugoslaveni, Hrvati pa ostali. NJegovoj majci Zagreb nije bio na prvom mjestu, a najvjerojatnije su bili dočekani kao Srbi poslije Oluje. U Zagrebu zbrinjavaju izbjeglice, Vukovar je simbol, Siniša isto tako. Koristi mu majka priliku i onda dolazi u Zagreb. Imovinska kartica Bojana kao prognanika/obitelji prognanika koja je došla s vrećicom je pristojna. Završio je privatnu gimnaziju. Mislim da je odgoj bio onaj od preko granice, a benificije s ove strane. Tako je i Šerbeđija našao interes, i Divac i oni iz druge priče kojima su trebali hrvatski papiri da odu u SAD. U Srbiji im je bilo očajno, pa su pretrpili i "šahovnicu" samo da odu odavde.

Ovo je isključivo moje viđenje priče koje opisuje takvo "nošalantno" ponašanje Bojana Glavaševića. On se ne doživljava kao osoba koja je na usluzi tima koji prosvjeduju i ostalim braniteljima. Zato je mogao prstima pokazivati navodnike spominjući PTSP i hrvatske branitelje. Nije imao niti trunku grižnje savjesti da spominje u tom trenu i one koji su si oduzeli život zbog takvog stanja i one koji još uvijek trpe sve posljedice rata.
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:29   #75
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
lingvist i sociolog radi kao pomoćnik ministra u Upravi za pravne i stambene poslove.
On je sin ubijenog hrvatskog branitelja koji je ujedno i ratna legenda među širom populacijom.
Valjda je tebi jasno da u Upravi za pravne i stanbene poslove ne može rediti netko tko je nije hrvatski branotelj ili bar nije djete ubijenog hrvatskog branitelja.

I zar ti misliš da bi branitelji prvi dozvolili da u Ministarstvu radi netko tko nije branitej ili sin ubijenog branitelja?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:53   #76
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
On je sin ubijenog hrvatskog branitelja koji je ujedno i ratna legenda među širom populacijom.
Valjda je tebi jasno da u Upravi za pravne i stanbene poslove ne može rediti netko tko je nije hrvatski branotelj ili bar nije djete ubijenog hrvatskog branitelja.

I zar ti misliš da bi branitelji prvi dozvolili da u Ministarstvu radi netko tko nije branitej ili sin ubijenog branitelja?
kakve veze gospon pomoćnik ima s pravom? jel položio usput upravno pravo na nekom od pravnih fakulteta? jel položio građansko pravo da se može baviti "stambenim poslovima"?
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:15   #77
Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
Sranja tipa multikulturalnost kao impresije jednog sedmogodišnjaka ili kako se je izrazio o dvije purgerice u tramvaju da su se vukovarci nakotili ko pesi u Zagrebu je dno-dna, laž i totalna neistina. To nam je hvala što smo ga udomilii i školovali. Imam dojamda je pun gnjeva i prezira samo prema krivoj strani. Nešto kao Oliver Frljić ili Matija Babić. Doći će i novi izbori ili još bolje, u Hrvatskoj će nastati potpuni gospodarski slom pa će i ti niš koristi likovi otić jer više neće imati na čemu paratizirati kao ddosada.
A ti odgovorno tvrdis da je to izmislio i da nema osoba koji su tada,a i danas imali takvu retoriku??? Hm hrabro
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:32   #78
Quote:
zjoni kaže: Pogledaj post
Cjelokupna politika SDP Vlade i predsjednika Josipovića ide prema relativizacije rata devedesetih, a čim ih netko za to prozove dobije etiketu hrvatskog šoviniste i ustaše.
Ona retorička idiotarija Glavaševića je samo "kap koja je prelila čašu strpljenja".

A Glavašević stvarno zvuči kao morski krastavac.
Dobio je poziciju i društvene beneficije, i sada samo tandrlja kako partija kaže.
Jebe se njemu za Vukovar.
Uguzio se u Zagrebu.
Slicno kao i Fred Matic, izvlace po potrebi da su Vukovarci, zive u Zagrebu 23 godine i nije im ni na kraj pameti vratiti se u Vukovar, ali glavno da sole pamet iz Zagreba onima koji stvarno zive u Vukovaru i kako bi se isti trebali ponasati.
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:09   #79
Quote:
TotenKopf kaže: Pogledaj post
Sranja tipa multikulturalnost kao impresije jednog sedmogodišnjaka ili kako se je izrazio o dvije purgerice u tramvaju da su se vukovarci nakotili ko pesi u Zagrebu je dno-dna, laž i totalna neistina. To nam je hvala što smo ga udomilii i školovali. Imam dojamda je pun gnjeva i prezira samo prema krivoj strani. Nešto kao Oliver Frljić ili Matija Babić. Doći će i novi izbori ili još bolje, u Hrvatskoj će nastati potpuni gospodarski slom pa će i ti niš koristi likovi otić jer više neće imati na čemu paratizirati kao ddosada.
Pomozi sirotu na svoju sramotu, ali srećom ima i normalnih ljudi, samo je ova bagra nekako glasnija.

Moja mama purgerica je u jeku najgoreg rata primila na 6 mjeseci muslimansku obitelj bez a i b, bez da ih je tražila pola lipe nakon što im je poginuo muž i otac.

Kasnije su je tražili da joj zahvale i plate, ali nije željela se ni sastati s njima niti uzeti novac da se ljudi ne osjećaju dužnima i sl.

Prešutiš, pomogneš, ideš dalje u život. Dok se tu i tamo ne pojavi kakvo zalutalo pseto koje zarađuje i živi od mržnje, a fura se na tobožnji multikulti.
raspala1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:19   #80
Quote:
kobrin sin kaže: Pogledaj post
Ocjena za gostovanje NU2 na kraju emisije je 4,38 od 10!!!!


Hvala Hrvatska
Jadna ti je ta Hrvatska,ali to će shvatiti još za par godina..Sada je još nažalost prerano.
Onomatogeuron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.