Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 12:10   #41
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Pa kako ti seks ne fali?

Jesi li i u proslim vezama imala slican problem?
To se i ja pitam..
Nikad prije takav problem. Uvijek sam ja imala jači libido. Znala cvilit ako nisam dobila svaki dan.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:11   #42
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam..
Nikad prije takav problem. Uvijek sam ja imala jači libido. Znala cvilit ako nisam dobila svaki dan.
I svejedno ti nije solucija ni pokušat prestat pit tablete?
Danas.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.07.2014., 12:11   #43
Quote:
tears of joy kaže: Pogledaj post
Ako i pristaneš na to da ima druge bez zaštite, definitivno se ne bi trebala više nikad seksat s njim jer će definitivno negog vraga skupiti.
To stoji bez daljnjeg.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:12   #44
To uopće nije bio pokušaj šale

Ti tvrdiš da je problem nastao zbog pilula koje piješ jer oboje ne želite djecu. Nalazite se u situaciji gdje ste oboje iznimno nezadovoljni, on jer ne jebe a ti jer on hoće jebati druge. Dakle, trebate pronaći prihvatljivo rješenje.

On djecu već ima, ti ih ne želiš. U čem je problem da on ode na operaciju od pol sata, koja će potencijalno riješiti vaš problem i omogućiti vam da ostanete u sretnoj vezi prepunoj ljubavi ostatak života?

(preporučam vazektomiju umjesto podvezivanja jajnika zato što je to mnogo trivijalnija i jednostavnija operacija )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 08.07.2014., 12:14   #45
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
I svejedno ti nije solucija ni pokušat prestat pit tablete?
Danas.
Sigurno da je. Igrom slučaja, baš danas i je zadnja pilula. Ali, pila sam ih i prije. Bila 5 godina u vezi i nikakvih sličnih problema... Možda tijelo drukčije reagira na njih s godinama? (Prvi put sam ih pila u ranim dvadesetim, a sad sam u srednjim tridesetima..). Ne znam.. više ću izludit..

Zadnje uređivanje mozak zablokiro : 08.07.2014. at 12:23.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:15   #46
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Prezadovoljna si kad te on pokuša dodirnuti a ti se izmičeš, kad te želi poljubiti al tebi se neće, kad se on želi maziti a tebi je to suvišno....WTF

On želi vezu, partnerski odnos, potpuno predavanje, uživanje, bliskost - mora da nije normalan.
A ona ga jako voli.

Baš me zanima, ak bude iskrena, kaj će isplivat na površinu- zakaj je zapravo s njim. Imam neko svoje mišljenje, al neću se zaletavati, ni biti gruba, al neki interes je tu u pitanju.
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Bila 5 godina u vezi i nikakvih sličnih problema...Nikad prije takav problem. Uvijek sam ja imala jači libido. Znala cvilit ako nisam dobila svaki dan.
Možda tijelo drukčije reagira na njih s godinama?
Joj joj joj, a da ti budeš iskrena- ne tu na forumu, nego prema samoj sebi? Ne želiš tu osobu!
Trebaš ga, voliš prijateljski, ali ga ne želiš kao muškarca. Kad tad ćete se raspasti, a to s mijenjanjem komada, samo odgađa neminovni kraj.

Zadnje uređivanje -honey- : 08.07.2014. at 12:21.
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 12:16   #47
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam..
Nikad prije takav problem. Uvijek sam ja imala jači libido. Znala cvilit ako nisam dobila svaki dan.
Tim cudnije je to sto sad ne trazis izbezumljena nacin da se vratis na staro nego si se jednostavno pomirila sa situacijom

Imas li problema s nedostatkom volje i za neke druge stvari koje si prije voljela?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 08.07.2014., 12:18   #48
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Volim ga (da ne budem sarkasticnija na takvo pitanje). Isto bi se moglo njega pitati. I isti bi bio odgovor. Vezu ne čini samo sex.
da ga voliš u pravom smislu te rijči ne bi ti ga palo na pamet dijelit s drugom
na pamet!!
Nevka is offline  
Old 08.07.2014., 12:19   #49
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Vezu ne čini samo sex.
Sex ko sex , možeš se jebati i bez ljubavi .

Ali tvrditi da ga voliš i da ne podnosiš njegove poljupce , e to je stvarno daleko od ljubavi . Koju bi trebala osjećati prema partneru .

Onda ste vas dvoje frendovi , ali on bi htio barem ff , a ti ni to .

Ne bude to dugo trajalo .
Difference is offline  
Old 08.07.2014., 12:20   #50
prijedlog kontracepcije: Pantentex Oval.
ali čisto sumnjam da će pomoći. ova veza je već odavno gotova.
i stvarno mi nije jasno kako to mislite izvesti, on jadan ne može koristiti kondom, a planira pojebati svaku koja mu da
kaj nikad niste čuli za spolno prenosive bolesti?
anđeo tame is offline  
Old 08.07.2014., 12:21   #51
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pilule mogu loše djelovati na libido, događa se da ženama tipovi koji su im bili privlačni kad su pile pilule prestanu bit im privlačni kad ih prestanu piti, pa se zato razvedu. I obrnuto.

Ali to ne objašnjava tvoju jednogodišnju nezainteresiranost za rješavanje problema koja traje i dalje, dok se pitaš je li kraj, a on nabavlja brojeve telefona.
Kakva nezainteresiranost za rješavanje problema? Pa više ne znamo iz kojeg kuta razglabat o tome! Ne nabavlja brojeve jer je iskren sa mnom i ako bi došlo do toga, znala bi za to. Ne znam da li to možete razumijeti. A i on je jadan zbog situacije i razgovora s frendovima. Ne tipka po forumu. Ispada kao da ja kukam na forumu, a on već debelo jebe okolo.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:23   #52
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
A šta ja znam, kad opadne želja za seksom od pilule barem poljubac ne bi trebao biti problem.
uhhhhhh... iznenadila bi se.
imala sam isti problem kao autorica i preporodila sam se kad sam se riješila pilula. tako da autorice... ravno ginekologu.

iako moram priznati da mi je malo sumnjivo što ginekologa već nisi obavila nego si počela razmišljati o nalaženju druge žene. kaj ja znam.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 08.07.2014., 12:23   #53
jel ti njemu pomažeš u obavljanju raznih stvari?
kojeg vraga bi on tebe otpilio, kad s jedne strane ima tebe, a s druge bi ševio druge žene.
njemu uopće nije loše. pitanje je koji su tvoji motivi.
Tinkerbell 8 is offline  
Old 08.07.2014., 12:24   #54
Ne zelis djecu opcenito ili sa njim?
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 08.07.2014., 12:25   #55
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
A i on je jadan zbog situacije i razgovora s frendovima. Ne tipka po forumu. Ispada kao da ja kukam na forumu, a on već debelo jebe okolo.
Sad je već i iz tvojih usta jadan.

Gle ovak hajd ti lijepo priznaj sebi jel bi mogla probavit da on uživa s drugim ženama i izjasni se, da čovjek zna na čemu je.
Ovako ga baš jebeš, al ne onak kako bi on htio
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 08.07.2014., 12:28   #56
Veza koja nakon mjesec dana više ne valja seksualno- je mrtva veza. Veza u kojoj je ženi baš super dok muškarac pati je pakao. Ona ne želi ni djecu s njim, dakle ima neke druge motive zbog kojih je u toj "vezi" već godinu i pol, a s obz da nije nije ljubav ni djeca, onda mora biti nekaj drugo.
Autorice, ak je lik bogat a ti sirotinja, onda ga pusti nek se praši s drugima i peglaj mu karticu, bitno da tebi i dalje bude super a da ti on ne pobjegne
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 12:31   #57
čekaj, problemi s libidom traju preko godine dana?
joj, draga... zašto to nisi riješila ranije?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 08.07.2014., 12:36   #58
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
uhhhhhh... iznenadila bi se.
imala sam isti problem kao autorica i preporodila sam se kad sam se riješila pilula. tako da autorice... ravno ginekologu.

iako moram priznati da mi je malo sumnjivo što ginekologa već nisi obavila nego si počela razmišljati o nalaženju druge žene. kaj ja znam.
Upravo rješavam termin kod ginekologa. Možda sam samo trebala malo poticaja.
Hvala na konstruktivnom odgovoru..
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:39   #59
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Kakva nezainteresiranost za rješavanje problema? Pa više ne znamo iz kojeg kuta razglabat o tome! Ne nabavlja brojeve jer je iskren sa mnom i ako bi došlo do toga, znala bi za to. Ne znam da li to možete razumijeti. A i on je jadan zbog situacije i razgovora s frendovima. Ne tipka po forumu. Ispada kao da ja kukam na forumu, a on već debelo jebe okolo.
Da vidim jesam li dobro shvatila: on voli seks, želi seks, dobar je u seksu, ima jak libido, odličan je ljubavnik, ali ti seks s njim unatoč svemu nabrojenome ne želiš?
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Old 08.07.2014., 12:39   #60
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Veza koja nakon mjesec dana više ne valja seksualno- je mrtva veza. Veza u kojoj je ženi baš super dok muškarac pati je pakao. Ona ne želi ni djecu s njim, dakle ima neke druge motive zbog kojih je u toj "vezi" već godinu i pol, a s obz da nije nije ljubav ni djeca, onda mora biti nekaj drugo.
Autorice, ak je lik bogat a ti sirotinja, onda ga pusti nek se praši s drugima i peglaj mu karticu, bitno da tebi i dalje bude super a da ti on ne pobjegne
Ima invalidninu. Mizernu. Ja sam ta "bogatija". Nema skrivenih motiva, osim toga da se volimo. Žao čovjek u bude što je uopće zapocinjo temu kad čuje ovakve komentare..
mozak zablokiro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.