Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 14:55   #81
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ako je do bubrega, nije ni takva nesebičnost garancija dobrog braka

poznam ženu koja je dala bubreg mužu koji ju je godinama varao, a na kraju i ostavio zbog druge .....
Nije to bila poanta ni teksta ni mog posta. A ta žena koju ti spominješ je notorna glupača. Prvo zato što je živjela s takvim govnarom, a onda je još bila toliko glupa i jadna da mu je dala i bubreg. Ali to nije tema ove rasprave, niti je davanje bubrega garancija uspješna braka, mislim da se nismo baš razumjeli


Pitanje je bilo namijenjeno forumašima - da li bi ste vi dali bračnom drugu bubreg.
Moj odgovor je, zavisi od bračnog druga. Ako bi bio ono što mislim da bi trebao biti, da, bih, naravno. A nadam se da bi i on dao meni. Moja kolegica je odgovorila da nije sigurna i da bi dobro razmislila. Ja ju doživljavam kao jako sebičnu osobu pa me to nije iznenadilo, a i na njezin brak smatram brakom iz koristi, tako da mi je taj odgovor bio u skladu s očekivanjima. Ali da sam njezin muž, zabrinula bih se na njegovu mjestu nakon takvog odgovora....
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:08   #82
ne razumijem kako bi itko mogao zivjeti sam sa sobom da nekome koga voli neda bubreg i time ga osudi na smrt ili dugotrajno mucenje s dijalizama
ako ga mrzim, onda i tako ne zivim s njime i nije mi muz, jel
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:21   #83
U biti, kakva su to kataklizmička pitanja: da li bi partneru dao bubreg?
Pa, ljudi žive u takvim zajednicama gdje si svakodnevno okreću leđa za puno manje stvari, nema lojalnosti, odanosti, poštovanja...
Odi na "Rastave" i pitaj tamo društvo isto pitanje... pola bi ih odgovorilo: ne dam bubreg debilu/kretenjakinji... nek krepa!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:29   #84
Quote:
papricica2015 kaže: Pogledaj post
Pitanje je bilo namijenjeno forumašima - da li bi ste vi dali bračnom drugu bubreg.
ti si malo zbunjena, čini mi se.
žena koja je dala svoj bubreg voljenom partneru je za tebe notorna glupača, ali ona koja kaže da bi o svemu dobro razmislila (što je, by the way, jedini razuman odgovor) je za tebe sebična žena u braku iz koristi?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:34   #85
Quote:
papricica2015 kaže: Pogledaj post
... A ta žena koju ti spominješ je notorna glupača. Prvo zato što je živjela s takvim govnarom, a onda je još bila toliko glupa i jadna da mu je dala i bubreg. ...
ja ne mislim da je glupača
dala je bubreg partneru kojeg je voljela i ocu svog djeteta
njegovo govnarstvo je njegov problem


Quote:
Moj odgovor je, zavisi od bračnog druga. Ako bi bio ono što mislim da bi trebao biti, da, bih, naravno. A nadam se da bi i on dao meni. Moja kolegica je odgovorila da nije sigurna i da bi dobro razmislila. Ja ju doživljavam kao jako sebičnu osobu ....
po čemu se vaši odgovori zapravo razlikuju?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:38   #86
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ne razumijem kako bi itko mogao zivjeti sam sa sobom da nekome koga voli neda bubreg i time ga osudi na smrt ili dugotrajno mucenje s dijalizama
ako ga mrzim, onda i tako ne zivim s njime i nije mi muz, jel
E, ovo sam mislila! Hvala

Drago mi je da je netko razumio poantu mog pitanja! I to u potpunosti! :-)

Problem je u tome što su neki u braku s ljudima koje ekšuali mrze i ne podnose :-)

Zadnje uređivanje papricica2015 : 11.11.2014. at 15:53.
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 16:07   #87
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
po čemu se vaši odgovori zapravo razlikuju?
dotična si vjerojatno misli da se njoj govnar iz tvojeg primjera ne može dogoditi, znaš već kako to ide. onaj kojem bi ona dala bubreg ju sigurno NIKADA ne bi izdao jer je tako zapisano u Svetom Pismu... valjda.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:47   #88
Naravno da je ne bi izdao!HAHA! Uvijek se sjetim Wilsona iz Housa kada je dao dio jetre onom covjeku i onda prc....
Realno je da jedno naredjuje a jedno slusa. Ako oboje slusaju onda ne znaju sta da rade a ako pboje naredjuju onda nema kod da slusa. I jedan i drugi slucaj lose zavrse.
Vezano za bubreg. Mozda se treba zapitati da li uopste od nekog traziti da ti da bubreg ako ga vec volis? Mislim da je to sebicnije nego odluciti da ne zelis dati nekom bubreg. Ako si ti vec s*eban, zasto onda s*ebati i bracnog druga tako sto ces mu traziti da ti da zdrav bubreg? Predpostaviti je da bracni drugovi imaju djecu i da se mozda i o njima mora neko brinuti ako se nesto desi jednom bracnom drugu? Da se pogresno ne protumaci, mislim da je veoma plemenito nekome dati dio svoga tijela da njemu bude bolje. Skoro je na HTV3 bio Nije kraj od Vinka Bresana. Ima tu scena kada Ivan Erceg trazi od sestre blizankinje svoje majke da joj da bubreg.

Zadnje uređivanje bo-ba : 11.11.2014. at 22:50. Reason: pukla sesija
bo-ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:40   #89
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
.... onaj kojem bi ona dala bubreg ju sigurno NIKADA ne bi izdao jer je tako zapisano u Svetom Pismu... valjda.
a ako izda, ima da vrati bubreg
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:09   #90
Najbolje vracati polovan bubreg
bo-ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:14   #91
Ja bi mu dala bubreg ako mi je već bio toliko značajan da sam se udala za njega, onda bi valjda htjela i da poživi. A ako za potrebu za bubregom saznam u isto vrijeme kad saznam da ima ljubavnicu, prokockao nam je kuću i prenio mi sifilis - razvela bi se i ne bi se ni testirala dal smo kompatibilni.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:44   #92
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ja bi mu dala bubreg ako mi je već bio toliko značajan da sam se udala za njega, onda bi valjda htjela i da poživi. A ako za potrebu za bubregom saznam u isto vrijeme kad saznam da ima ljubavnicu, prokockao nam je kuću i prenio mi sifilis - razvela bi se i ne bi se ni testirala dal smo kompatibilni.
Kraljico!
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 20:52   #93
ja bi svojoj podvalio otrov umjesto da joj dam bubreg...da se ne muci...sto je humano je humano...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 20:58   #94
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
ja bi svojoj podvalio otrov umjesto da joj dam bubreg...da se ne muci...sto je humano je humano...
Šta imaš bolesne bubrege?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 20:59   #95
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Šta imaš bolesne bubrege?
da
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:04   #96
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
da
Jebigasad. S tobom se ne zna jesi ozbiljan ili se šališ
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:08   #97
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Jebigasad. S tobom se ne zna jesi ozbiljan ili se šališ
bar jedan nije radio kad sam se rodio, pa je naknadno proradio, ali oba su u kurcu, zato imam podocnjake cili zivot...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:10   #98
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
bar jedan nije radio kad sam se rodio, pa je naknadno proradio, ali oba su u kurcu, zato imam podocnjake cili zivot...
Pa nek onda ona tebi da bubreg. Prije nego joj daš otrov
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:13   #99
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Pa nek onda ona tebi da bubreg. Prije nego joj daš otrov
nemam zenu, sprdam se samo, solo sam...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:17   #100
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
nemam zenu, sprdam se samo, solo sam...
Nema veze. Koji će ti kurac uostalom? Imaš dva bubrega.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.