Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2014., 23:39   #21
Moš, moš. Al on mora bit bolji od kruva.

Ti ćeš u međuvrimenu svatit benignost cile situacije i nema druge nego da se pomirite.
On srića nije učinija ništa preveć, tvoj radar izvrsno radi.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:12   #22
pazi tipa
bilo mu je dosadno
pa ju je dodao?

kod mene ne bi to prošlo

a šta je on htio? vidjet dokle će vidjet kod nje? di bi bila granica? u gledanju? dopisivanju? telefoniranju? nalaženju? sexu?

i još je lagao da je poruka od frenda
bljak

meni dosta.
megran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:08   #23
Svaka nekonvencionlna gesta, iskorak nekog para, nosi i svoje opasnosti i začudne mogućnosti. Moraš tako gledati stvari. Gledate skupa skidanje drugih ljudi i zezate se s tim, sutra on nastavi sam isto. To baš nije izdaja, makar nije ugodno za saznati. Moguće je da on gleda drugačije na to, moguće i da bi rado pogledao da se skine, pa bi stao. Moguće je i da ne bi, dakako, ali pokušaj se ne igrati vatrom ako ćeš cviliti svaki puta kada malo opečeš prste. Na koncu svi znamo da bi je on rado vidio golu, ne samo nju, i da ta želja nije iščezla stoga što ti nisi u blizini. To je otprilike kao da ste gledali skupa pa se uvrijediš jer uoči ljepše sise od tvojih. Desiti će se, tako će misliti, šutio ili ne iz pristojnosti. Nemoj potezati za rep onog mačka kojega se plašiš, to je staro pravilo. Što ne znaš neće te povrijediti, nećeš razbijati glavu opcijama. Ili moraš pokušati biti dovoljno samouvjerena za komentiranje drugih, golih ili obučenih ljudi.
Kakvog se uopće ima smisla opterećivati pitanjima želi li još koga promatrati golog, pa čak bi li koga i natakao u nekim osobitim okolnostima? Vjerojatno bi se mogle, da, smisliti takve teoretske okolnosti, ali se isto tako vjerojatno neće dogoditi dok god ga vaša veza zadovoljava.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.