Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 15:01   #41
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
preporucio bih autorici da pogleda film Misery gdje se predstavlja cijela nova paleta zadrzavanja osobe na pravome putu.
Misery ?
Pa to je iz 1990.-te.
Autorica je čedo 21. stoljeća.
Jebali biste s njom ježa i ti polomljenih nogu i ona teta s toljagom uz današnju tehnologiju.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 10.12.2014., 15:06   #42
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
poceo sam citati temu, cerekao se, cerekao, ali kod ovog posta sam se razvalio od smijanja
A čuj,šta joj nije bolje jednostavno diskonektirat muža,nego sebi zadavati ovoliko posla.Nije lako dežuranje i gledanje jel ko stavio koju slikicu

Inače,meni se čini da je mužić neki "menadžer" u noćnom klubu,ono di cure plesu oko štangice.
alma 188 is offline  
Old 10.12.2014., 15:07   #43
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post



ŽuD

Nego, da ne bi bilo da spamam, da malko i pripomognem kakvim pametnim savjetom.
Sve ovo kontroliranje mobitela, ograničavanje izlazaka, brisanje frendova, uhođenje, prisluškivanje...to je za amatere.
Najbolja stvar koju možete napraviti je oduzeti supružniku poslovnu sposobnost i nakon toga sve odluke donositi u njegovo ime. Ako vam je bitno da radi i zarađuje, a ne želite ga ispuštati iz vida, neka doma slaže nekakve igračke ili tako nešto. U podrumu, naravno. Zaključanom.
I to, ali ja bi mu oduzela i spolovnu sposobnost. Ziher je ziher.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 10.12.2014., 15:09   #44
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post

... Ako vam je bitno da radi i zarađuje, a ne želite ga ispuštati iz vida, neka doma slaže nekakve igračke ili tako nešto. U podrumu, naravno. Zaključanom.
jel možda tako zapravo nastao Apple? garaža/podrum. mislim, pazi, dobar savjet, ljudi su solidno zaradili.
tanveer is offline  
Old 10.12.2014., 15:14   #45
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?
Imaju neki ljudi takve ideje kontrole partnera ali obično su u dobro zatvorenim ustanovama ili na tabletama
Najbolje da mu obrišeš fejs... i zabraniš korištenje interneta.

Ako je tvoj muž jedan od onih sirotih bedaka koji će obrisati fejs u strahu da ih draga ne ostavi, da bi tako kupili mir i sreću u braku, ako se boji tvoje reakcije...onda žali Bože takvoga muškarca i takvu vezu.

Odmah znaš kakva mu je žena ili cura i kakva im je veza.
Tome je žena uvijek neka fina, dobra ili možda gruba rospija kontroluša a on siroče ne smije ništa bez nje odlučiti.

Obično su sadašnji papučari bivši maniulatori koji su iskorištavali ili mučili neke žene prije.Iskorištavali nečiju ljubav pa sada vraćaju dug teti karmi.
Najgore kaj to takvi niti ne skuže...prekosretni su kaj imaju neku žensku kojoj su korisni.


Obično su takvi muškarci samo hodajući bankomati ili nuditelji raznih korisnih usluga za takve žene...stanovanja, financija, posla ili egzistencije.

[IMG][/IMG]

Veze bezveze....gdje takav muškarac ne zna misliti bez ženinog mozga
Čim ih vidiš ma koliko se smješkali i bili dražesni, koliko glumili sreću odmah znaš kako stoje stvari u njihovoj vezi i braku.
Tko je tu zapravo muškarac


I tak...sritni, sritni, sritni toliko da im običan fejs profil može ugroziti super, divnu, savršenu vezu nda :klap:
No dobro valjda je to okej...danas ima svakakvih nakaradnosti i čudnih veza.

Kaj se tvoga špijanja tiče...

Kako on reagira kada sazna da nije dobio poruke jer sumnjam da je glup da to ne shvati ?
Zašto to radiš i kako ćeš na taj način spriječiti muža da te prevari ili vara ?
Zakaj se osjećaš nedovoljno dobrom, nedovoljno vrijednom i voljenom i zato se bojiš za svoju vezu pa to radiš ?
Zašto misliš da će ti zato muž biti vjeran ?
Zašto ne vjeruješ mužu ?
Kako ga tako kontroliraš ?
Čemu sve to ?

Zadnje uređivanje pozitivax : 10.12.2014. at 15:30.
pozitivax is offline  
Old 10.12.2014., 15:24   #46
Ne znam ja pozitiva... Odakle njemu odjednom toliko zena? Meni je to sve nesto mutno. Kako su one dosle do njega ako ne dijeli posjetnice po pekarama. Ja bih mu rekla neka promijeni ime. Sto je sigurno, sigurno je
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 10.12.2014., 15:27   #47
a da mu ona jednsotavno objavi na fejsu da mu je mali?
bez zabrana i svega...
Complicated is offline  
Old 10.12.2014., 15:28   #48
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
I to, ali ja bi mu oduzela i spolovnu sposobnost. Ziher je ziher.
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
jel možda tako zapravo nastao Apple? garaža/podrum. mislim, pazi, dobar savjet, ljudi su solidno zaradili.
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Dezinformacija. Vidiš da se taj sustav sređuje, zatvaraju se institucije, uvodi se reda. Taman dok bi ona dovršila proces, netko bi se sjetio osigurati mu prava
Ok, sad već komplicirate.

Da pojednostavimo stvar, najbolje bi bilo da ga ubije na spavanju. Ako ćemo iskreno, jel.
Ako ima problema s bivanjem udovicom ili joj crnina baš i ne stoji, u Boxing Helena ima veoma zgodnih rješenja.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 10.12.2014., 15:30   #49
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ja bih mu rekla neka promijeni ime. Sto je sigurno, sigurno je
Ako mu oduzmeš poslovnu sposobnost sama mu, bez njegovog pristanka, možeš mijenjati ime.
Kad god poželiš.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 10.12.2014., 15:33   #50
Svidja mi se ova ideja sa Boxing Helena. Samo me jebu google naocale
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 10.12.2014., 15:34   #51
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ako mu oduzmeš poslovnu sposobnost sama mu, bez njegovog pristanka, možeš mijenjati ime.
Kad god poželiš.
Ajme

Pa ovo otvarra bezbroj novih mogucnosti. Ne znam zasto sve zene ne oduzmu muzevima polovnu sposobnost. Ne bi bilo ni prevara ni razvoda
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 10.12.2014., 15:38   #52
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post

Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?

Naravno da ne. Rijesila sam ja to na vrijeme
Na posao ga prate u stopu, kud on tu i oni, niti tamo gdje car ide sam on ne ide bez njih. Nikad ne znas koja kolegica vreba tamo. Mobitel nema, pa tako ni vocap. Doma ga lancima vezem u mracnom podrumu. Nece nitko na to bozanstvo bacati svoje oko, ipak je jedini na svijetu, nece neke tamo drolje plaziti po njemu, teskom mukom sam ga dobila, moj je i niciji!!!!
Moj savjet je da i ti to napravis, inace neces nikad imati mira
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Old 10.12.2014., 15:41   #53
Ma ja mislim da smo se mi na skroz krivi problem fokusirali. Meni nije jasno kuda ide taj danasnji svijet
Mislim, zar zenama zaista vise nista nije sveto?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 10.12.2014., 15:44   #54
Baci ga u lancima u najdublje dubine rudnika broma i zazidaj okno...
Stoljećima mu niti jedna žena (a bogme niti muškarac) neće pasti na pamet.
Ni gola Sofia V. ga ne bi pokrenula.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 10.12.2014., 15:53   #55
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Baci ga u lancima u najdublje dubine rudnika broma i zazidaj okno...
Stoljećima mu niti jedna žena (a bogme niti muškarac) neće pasti na pamet.
Ni gola Sofia V. ga ne bi pokrenula.
ne valja ti to, onda ni autoricu neće moći izjebati
mislim, ideja s rudnikom mi se sviđa ali može to i bez broma
anđeo tame is offline  
Old 10.12.2014., 15:57   #56
Daj link na njegof fejs....proučit ćemo situaciju, a da ti bude lakše, možemo mu zgadit sve drolje ovog svijeta
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Old 10.12.2014., 15:58   #57
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ako mu oduzmeš poslovnu sposobnost sama mu, bez njegovog pristanka, možeš mijenjati ime.
Kad god poželiš.


Ne kuiš ti to Tupelo....taj ti sam odluči da nema fejsa, nema pive sa dečkima, nema odmora , nema puno toga jer...on želi provoditi kvalitetno vrijeme samo sa svojom kvalitetnom i zabavnom ženom.To je sam spoznao u bespuću bračne zbiljnosti.
Obično je jako sretan osim od ponedjeljka do nedjelje.
On želi sve što žena želi.

Na pivu sa dečkima ide po rasporedu kako mu je odredila žena ili bar kako misli da bi njoj bilo drago.
A kada dođe doma u vrijem koje je njoj rekao, poslušno pojede večericu i sjedne pred tv.
Da vidiš kako igra medo...kada ona zasvira.

Zato kaj je jelte emancipiran, moderan, ravnopravan ženi ili toj curi.
Ouuu yeaaah...ona ga treba.

Ako treba brisati fejs, brisati frendice, trčati i raditi sve što žena želi.....nema problema.
Zamisli da na fesju ima neku Zdenku u badiću...
Takav smije na fejsu imati samo zečiće, mice mace, par slika gradova, svoje drage.... a status mora biti U vezi ili U braku.
Da svi vide kak' je...našao konačnu finu rospijicu i postao papučar.

Obavezno mora biti na njegovom profilu prvo neka zbljuv romatik slikica njih dvoje...da vide fejs fufe čije je on vlasništvo nego !
Totse unda zove emancipirano muško.

Takvoga žena mora čuvati od raznih fejs droljica kako je napisala autorica (ispričavam se na citiranom izrazu )
On jadan ne zna u kakvoj je opasnosti ....da dobije mlinčenjakom po tikvi od žene, ako se javi sa Bok nekoj od tih jel' nemoralnih poruka.Poruka kao slanje igrice nogometa...ili pitanja Kako si.

Onda treba ženi biti zahvalan..ona njemu čuva čast.


Pa kaže:
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Nije on kriv, ne znaš kakvih sve žena ima. Jednostavno se nabacuju. A znaju da je sretno oženjen.


Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Ne želim mu oduzimati slobodu, voli fejs iako je najavio da mu sve više ide na živce. Rađe pričekam dok ga sam ne zgasi ,a doći će i taj dan.
Ne sumnjam.


Zadnje uređivanje pozitivax : 10.12.2014. at 16:39.
pozitivax is offline  
Old 10.12.2014., 16:47   #58
Meni nije jasno kako autorici nije palo na pamet da mu objasni da je najbolje da imaju zajednički fejs profil. Oženjen čovjek više nema što imati samo svoj fejs.
ex anais is offline  
Old 10.12.2014., 16:52   #59
Zajednicki fejs, zajednicki mobitel, sve je sad zajednicko. Nema vise ja i ti, odsad smo samo mi
To je prvi postulat bracne zajednice.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Old 10.12.2014., 16:53   #60
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Nema vise ja i ti, odsad smo samo mi
Ovo mi zvuči kao nešto što bi Vjekoslava mogla napisati. Pjevušim.

Nema više ja i ti
sad smo samo mi
samo mi
ex anais is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.