Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 17:55   #61
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Zajednicki fejs, zajednicki mobitel, sve je sad zajednicko. Nema vise ja i ti, odsad smo samo mi
To je prvi postulat bracne zajednice.
Ovako i kod nas.

S tim da je mobitel kod mene, a kada ga treba, dopustim mu da ga koristi u mojoj prisutnosti, uvijek! To je temelj povjerenja.
Lozinku od fejsa znam samo ja i također mu je utipkam uvijek kada me lijepo zamoli. Ne mogu zamisliti ikakav drukčiji odnos s partnerom kojeg volim. Ne razumijem žene koje ne dopuštaju partneru da ide na fejs!
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 10.12.2014., 17:55   #62
Imam filing da je on već davno odmigoljio sa strane a ona nek i dalje briše porukice
betty boop 1 is offline  
Old 10.12.2014., 18:00   #63
Profilza Kojiženanezna
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 18:01   #64
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ovako i kod nas.

S tim da je mobitel kod mene, a kada ga treba, dopustim mu da ga koristi u mojoj prisutnosti, uvijek! To je temelj povjerenja.
Lozinku od fejsa znam samo ja i također mu je utipkam uvijek kada me lijepo zamoli. Ne mogu zamisliti ikakav drukčiji odnos s partnerom kojeg volim. Ne razumijem žene koje ne dopuštaju partneru da ide na fejs!
A tvoj smije imati fejs? Mnogo si liberalna.
ex anais is offline  
Old 10.12.2014., 18:03   #65
Taj fejs je mjesto najvećeg bluda cccc na lomaču s njim
betty boop 1 is offline  
Old 10.12.2014., 18:04   #66
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A tvoj smije imati fejs? Mnogo si liberalna.
Znam.

Neću ni spominjati da ga nekad pustim u izlazak samog, uz uvjet da je na istom mjestu kao i ja i da mi je u vidnom polju, Proglasit će me ludom.

Eh, jebeš ljubav ako nije luda.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 10.12.2014., 18:08   #67
Odlično trolanje!
ribicaribica is offline  
Old 10.12.2014., 18:09   #68
Poznavao sam jednu ženu koja mi je dopuštala čitati uz svijeću do 21:00... svaki prvi četvrtak u mjesecu sam imao tekuću vodu (hladnu)... smio sam motati pljuge od brezovog lišća... bilo mi je dozvoljeno ustati se sa kuruze nakon 2 sata...
Za roćkas, jednom godišnje, pure wild sex - dozvolila mi je da joj vidim pupak!

Jedva sam se snalazio sa tolikom datom mi slobodom. Nikad je neću zaboraviti.
:klap:
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 10.12.2014., 18:14   #69
Najbolje bi bilo ovako.
Onda može slobodno ići kamo god želi, jer ništa nije stvarno i ne može zapravo uopće nikamo otići.
Ok, malo je kasno sad pod stare dane, Trumana su od rođenja, ali može se pripremiti unaprijed, a onda ga se drogira (predložila bih opijanje, ali znam da takav čedan ne bi ni dirnuo alkohol) i preseli prije nego se probudi.
Ne mora se stvarno staviti na TV, ali može pomoći pri financiranju projekta, a i kao edukativni program.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 18:14   #70
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Poznavao sam jednu ženu koja mi je dopuštala čitati uz svijeću do 21:00... svaki prvi četvrtak u mjesecu sam imao tekuću vodu (hladnu)... smio sam motati pljuge od brezovog lišća... bilo mi je dozvoljeno ustati se sa kuruze nakon 2 sata...
Za roćkas, jednom godišnje, pure wild sex - dozvolila mi je da joj vidim pupak!

Jedva sam se snalazio sa tolikom datom mi slobodom. Nikad je neću zaboraviti.
:klap:
Zašto ste prekinuli?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 10.12.2014., 18:19   #71
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Zašto ste prekinuli?
Ah, ne pitaj... ne trljaj mi sol na ranu.
Otkrila da sam pojeo dva umjesto jedna dvopek (rok trajanja istekao 1953.) a nije bio ni Božić ni Uskrs.
Rekla je na odlasku da će se brzo vratiti.
Od tada je čekam na prozoru (bez stakala).
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 10.12.2014., 18:19   #72
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
....
Uljepšao si nam dan.
Odvalila sam na ovo...umirem...

Mi smo trudni, mi smo rodili, mi smo...takvih muškaraca koji odjednom zaborave da su živjeli i prije te veze i braka ima na kile. Živa žalost.

Uz ovu nadahnjujuću temu ide jedna prigodna...(najte modovi zamjeriti)

http://youtu.be/eKIUJNfDBNI

Dobro pjeva..kaj ima oženjeni čovjek izlaziti sam , bez sprave za praćenje, van kuće, kaj ima fejs itd.
To je sve nemoralno.
Fejs je zlo...to ti je.
pozitivax is offline  
Old 10.12.2014., 18:20   #73
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo ovako.
Onda može slobodno ići kamo god želi, jer ništa nije stvarno i ne može zapravo uopće nikamo otići.
Ok, malo je kasno sad pod stare dane, Trumana su od rođenja, ali može se pripremiti unaprijed, a onda ga se drogira (predložila bih opijanje, ali znam da takav čedan ne bi ni dirnuo alkohol) i preseli prije nego se probudi.
Ne mora se stvarno staviti na TV, ali može pomoći pri financiranju projekta, a i kao edukativni program.
Krasna, krasna ideja!!
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 10.12.2014., 18:21   #74
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ovako i kod nas.



S tim da je mobitel kod mene, a kada ga treba, dopustim mu da ga koristi u mojoj prisutnosti, uvijek! To je temelj povjerenja.

Lozinku od fejsa znam samo ja i također mu je utipkam uvijek kada me lijepo zamoli. Ne mogu zamisliti ikakav drukčiji odnos s partnerom kojeg volim. Ne razumijem žene koje ne dopuštaju partneru da ide na fejs!

To je prava ljubav
Moze biti sretan sto te ima.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Old 10.12.2014., 18:24   #75
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
To je prava ljubav
Moze biti sretan sto te ima.
Pokazat ću mu ovo danas kada mu dođe vrijeme za internet.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 10.12.2014., 18:25   #76
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pokazat ću mu ovo danas kada mu dođe vrijeme za internet.
Blago njemu. On ima struje kod tebe.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 10.12.2014., 18:30   #77
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Blago njemu. On ima struje kod tebe.
Mislim da te ona tvoja i ostavila zbog ovakve nezahvalnosti.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 10.12.2014., 18:31   #78
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Zašto ste prekinuli?
Bolje pitati kako su prekinuli.

Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Krasna, krasna ideja!!
Jel' da?

Plus višestruko korisna, arhitektura, građevina, tehnologija, svi bi imali koristi od toga, a s druge strane pala bi stopa razvoda, djeca bi odrastala u zdravom okruženju jer bi roditelji imali prave vrijednosti i prioritete.
Sjeverna Koreja je možda sletjela na Sunce, ali naša nacija bi tamo izgradila cijelu energetsku mrežu.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 18:34   #79
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Mislim da te ona tvoja i ostavila zbog ovakve nezahvalnosti.
Vidjet ćeš, vratit će mi se ona!
Nedavno otišla... baš je trebala početi Univerzijada u Zagrebu.
Valjda volontira od onda.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 10.12.2014., 18:35   #80
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pokazat ću mu ovo danas kada mu dođe vrijeme za internet.

Isprintaj i uokviri u srce
Stavi mu kraj kreveta tako da mu prva i zadnja misao u danu bude kako je sretan sto te ima
To je prava sloboda uma.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.