Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2005., 15:25   #1
Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Molim vas pridruzite se potpisivanju peticije

Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:49   #2
Potpisla!
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 11:59   #3
i ja.
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 15:56   #4
Već odavno..i svi moji doma.
Real-BigMamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 17:39   #5
Quote:
Real-BigMamma kaže:
Već odavno..i svi moji doma.
Isto. I sestra, i decko, i moji, i njegovi ...
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 12:45   #6
I ja
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 13:07   #7
jesam
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 02:13   #8
potpisala vec odavno
hoce li past peticija protiv vjeronauka u skolama?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 23:43   #9
jos 6 potpisa
__________________
voice
imogen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2005., 17:43   #10
Re: Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Quote:
Septembar kaže:
Molim vas pridruzite se potpisivanju peticije

Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji
Procitao sam sadrzaj zakona i ne mogu, a da ne primjetim da je to zapravo "Zakon o donaciji genetskog materijala" koji i zeni bez muskarca dopusta da bude podvrgnuta umjetnoj oplodnji. Na jednoj od tema na ovom forumu sam vec jednom napisao sto mislim o takvim postupcima oplodnje tako da mi nije niti na kraj pameti da potpisem peticiju za tako nesto.
__________________
Previše je tu slučajnosti da bi to bilo slučajno.
psihopat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 14:28   #11
Done!
__________________
Pes mater kosti oglabal!
idy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 14:36   #12
Re: Re: Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Quote:
psihopat kaže:
Procitao sam sadrzaj zakona i ne mogu, a da ne primjetim da je to zapravo "Zakon o donaciji genetskog materijala" koji i zeni bez muskarca dopusta da bude podvrgnuta umjetnoj oplodnji. Na jednoj od tema na ovom forumu sam vec jednom napisao sto mislim o takvim postupcima oplodnje tako da mi nije niti na kraj pameti da potpisem peticiju za tako nesto.
Isto je i kod mene.
Pored tolike sirocadi, radje su spremni ici i u mission impossible nego napraviti dobro djelo i usvojiti jedno dijete.
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 14:40   #13
Re: Re: Re: Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Quote:
Denys kaže:
Isto je i kod mene.
Pored tolike sirocadi, radje su spremni ici i u mission impossible nego napraviti dobro djelo i usvojiti jedno dijete.
usvajanje djeteta u hrvatskoj je cesto mission impossible.

sto pak nema veze s mojim slaganjem ili neslaganjem s peticijom o umjetnoj oplodnji.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 05:25   #14
poruka September!

Moje pisanje o "cetvorkima"....nema veze sa ovim Topicem koji ja i moja supruga u potpunom pridrzujemo i koji smo obadva dali podrzak sa glasanjem .

A ti tvoju licnu frastruaciju ne izivljavaj sa zatvaranjem informacije koje su isto potrebne za IVF.I moja namjera je bila prevesti danas na hrvatski, jer kada sam pisao bilo je rano ujutro /kasno u noci u Australiji.

link za "cetvorke je "

http://www.google.com.au/search?hl=e...g_en%7Clang_hr

srdacan pozdrav

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 05:43   #15
poruka September!

Moje pisanje o "cetvorkima"....nema veze sa ovim Topicem koji ja i moja supruga u potpunom pridrzujemo i koji smo obadva dali podrzak sa glasanjem .

A ti svoju licnu frastruaciju ne izivljavaj sa zatvaranjem informacije koje su isto potrebne za IVF.I moja namjera je bila prevesti danas na hrvatski, jer kada sam pisao bilo je rano ujutro /kasno u noci u Australiji.....pastanje je bilo zato jer taj text se ne moze linkati on je sa televizijskog programa koji se moze citati ali ne linkati.

link za "cetvorke je "

http://www.google.com.au/search?hl=e...g_en%7Clang_hr

http://www.google.com.au/search?hl=e...g_en%7Clang_hr

srdacan pozdrav

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 22:34   #16
I ja potpisala!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 23:39   #17
Re: Re: Re: Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Quote:
Denys kaže:
Isto je i kod mene.
Pored tolike sirocadi, radje su spremni ici i u mission impossible nego napraviti dobro djelo i usvojiti jedno dijete.
Denys, odkud bilokome pravo ljudima koji zele imati svoje dijete, a ne mogu, nabijati osjecaj krivice shto ne cine "dobra djela" usvajanjem djece?

Produzetak sopstvene vrste nema veze s humanoshcu, vec sa nagonima.

Po vama ispada da su svi ljudi koji prave sopstvenu djecu nehumani. Ili sam neshto pogreshno shvatila?

iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 12:02   #18
Re: Re: Re: Peticija za hitno donošenje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

Quote:
Denys kaže:
Isto je i kod mene.
Pored tolike sirocadi, radje su spremni ici i u mission impossible nego napraviti dobro djelo i usvojiti jedno dijete.
Denys, šteta što bacaš ovakve fraze, a nemaš pojma o ćemu govoriš. Jesi li ikad pokušala posvojiti dijete? Evo, ja jesam. Najlakše bi bilo da smo otišli u Moldaviju, nekom tutnuli poveču novčanicu, i onda uzeli dijete.

A o siročadi po Africi i Aziji, tu su podijeljena mišljenja dali ih treba čupati iz okružja.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 10:11   #19
ja dajem glas protiv tog zakona
Taroth is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 00:31   #20
Quote:
chani kaže:

hoce li past peticija protiv vjeronauka u skolama?
Oćeš reć " peticija za zabranu vjeronauka u školama?
lala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.