Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2015., 12:00   #101
nisam se ni ja prije brinula, ali nakon što me ođeparilo (otorbilo) za novčanik na Jelačić placu (i još mi došlo kasnije na vrata ljubazno prodati dokumente, tako da znam da su klinci) - i to na prokleti rođendan - odonda jako pazim. ako nekome doista treba poziv - ja ga ukucam, nema frke, ali nije mi se još dogodilo ništa slično.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 12:15   #102
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
baš je.

fuj, ne volim ni ja kad mi netko ostane na mobitelu, iju.
Ne volim ni kad si ja ostanem na mobitelu, a kamoli netko drugi.
Zato ga stalno brišem s onim maramicama za naočale.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:08   #103
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Volim te ciklične teme i iščuđavanja na ŽK.
To je trebalo voditi ka nečemu, malo po malo, na kraju čega bih ja maestralno izvela jedan zaključak koji je prije na žk osporavan.
Mah, tko mi je kriv kad kasno stižem..

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
baš je.

fuj, ne volim ni ja kad mi netko ostane na mobitelu, iju.
Joj niti ne razmišljam o tome.
S druge strane ne želim kupiti ovu wc-dasku sa sporim spuštanjem koje se sad svuda prodaju jer umišljam da će se nakon što potegnem vodu sitne kapljice posvuda raspršiti (i po četkici za zube :horor) dok se ta sporospuštajuća daska poklopi. :frik:
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 16:58   #104
1. internet
2. kotač
3. sporospuštajuća daska
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 01:34   #105
Meni je super sporospustajuca daska.
Al se zeznem kad sam kod nekoga tko ima standardnu, pa ju po navici samo gurnem.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 08:54   #106
Isto i s vratima od ormara, pogotovo onima koji se dižu na gore, i ladicama, a kod mene su i vrata takva nekakva da kad ih i bacim ne zalupe. U gostima samo govorim pardon, pardon, pardon.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 19:34   #107
Okruglice, brat je baš lijepo oprao ruke od situacije. A njegovi su podstanari.
Nisam neka nadžak baba, ali bogme bi ju djeca čekala pred vratima. Jbg, not my circus, not my monkeys.

Inače mi nije problem pomoći, posuditi, pa i pokloniti, ponijeti vrećice iz dućana, utrpati susjedu taperverku kakve jestvenine. Čuvalo se tuđu mačad i paščad, ponekad klince(bliskih prijatelja, koji bi zamolili tek toliko da obave nešto na brzaka), zalijevalo se cvijeće.
Ali sam na teži način naučila da postoje ljudi kojima je jedini cilj u životu očešati se o druge. To odmah skontaš. Najjača je bila ex komšinica, inače žešći kreten od žene, koja je prilično navalentno tražila nešto i na moje opetovano "ne" je imala kohonese pitati da u čemu je problem-susjedi preko puta sam dala a njoj ne.
Valjda je u svom magnovenju zaboravila da mi je par puta godišnje prijetila kako će nam otrovati pse(ne da su njoj fizički smetali nego eto, žena ne voli pse).
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 21:17   #108
Mene zanima apdejt situacije
Šta je s loncima, posteljinom, stanarinom?
Čuva li Okruglica djecu?
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 09:33   #109
Posteljina mi je promakla...Gaddemit, nisu joj valjda uzimali plahte i jastučnice? Strava.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 01:47   #110
Stavljam kese u auto, kuca tip I trazi love kaze da je gladan, a ja ne dam lovu nikome Malo zatim cackam ko kesi I nadjem jabuku, odem do njega I ponudim mu jabuku da jede, on nece. Nije gladan mrs

Bijase jednom jedna koja je non stop trazila kasiku ulja, malo mlijeka, malo secera, malo ovo, malo ono, a sve cetvero pusilo, za to se ima, a za jaje nema
overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 18:11   #111
Nisam ni sebi spremna pomoci, di cu nekom drugom
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 23:52   #112
Čitala sam ovu temu i bila uvjerena da se ne bih dala uvući u neku situaciju gdje zbog pomoći nekome drugome sebe dovedem u neugodan položaj, ali moram sama sebe demantirati.

Prekjučer sam parkirala na parkingu blizu moje zgrade pored kojeg često sjedi nepokretna žena u kolicima i uživa na suncu. Ponekad smo muž i ja znali proći pored nje, ona bi nas pozdravila kao i mi nju.

Prekjučer sam bila sama i nakon što sam je pozdravila, pozvala me i pitala mogu li je odgurati doma. Imala sam po sebi povješane 2 torbe (1 s laptopom) i 2 vrećice, ali je rekla da je blizu pa sam pristala. Moram naglasiti da sam jako osjetljiva na mirise, a čim sam joj prišla blizu, osjetila sam da se jako dugo nije oprala, ali sam to pregrmila (rekoh, nije žena kriva) i počela je gurati. Ona je cijelo vrijeme nešto nepovezano pričala, među ostalim sam skužila da očito često tako zaustavlja žene i traži da je odvedu doma. Mislila sam da će to završiti tako da je odvezem do njenog dvorišta i da će je tamo netko preuzeti. Greška!

Kuća je bila ruševna straćara, činilo mi se da se radi o romskoj obitelji (nemam inače ništa protiv njih), a kroz prozor sam vidjela da je unutra je neki muškarac koji nije htio izaći. Žena je tada već počela zapovjednim tonom govoriti da je odguram u kuću po strašno strmoj rampi - to je bilo nešto najteže što sam u životu osjetila u smislu napora, a bila me frka jer imam kilu, no na vrhu rampe nije bilo povratka, bilo je ili "guraj" ili "strmopizdi se dolje skupa s njom i kolicima".

Umjesto da tu podvučem crtu i pozdravim je, jer u kući je očito bio netko i nije bilo imalo svjetla (rekla je da nema svjetla uopće iako je bilo struje jer je taj netko gledao tekmu, a u njenoj je sobi radio bio pojačan do maksimuma), plus nisam imala pojma kakvi su to ljudi i što će se dogoditi, moja glupa narav koja me tjera da stalno pomažem ljudima i ne znam reći ne, natjerala me da uđem u tu veoma smrdljivu i zapuštenu kuću. No to nije sve! Dala sam se nagovoriti (to jest, poslušati zapovijed) da joj raspremim krevet, skinem je (bila je gola ispod!), ponovno obučem, skinem cipele i čarape (rekla je da će joj odrezati nogu zbog loše cirkulacije ako to ne napravim) i premjestim je u krevet.

Ne zvuči vam tako strašno?

Usred cijele te akcije se pojavio neki tip koji je smrdio na alkohol i nije djelovao kao da je baš svoj, svjetlio je s upaljačem dok sam je skidala i još su se svađali, a svađa je počela tako da je ona vikala na njega: "Gdje je moj štrik, odmah mi ga donesi!?" (tu sam se već zasrala da će me opljačkati/zatočiti i/ili objesiti).

Uglavnom, ispalo je da je štrik uzeo za nekakvu Džermanu koja je tek rodila, a žena je vikala da hoće štrik odmah natrag i da neće ona uzdržavati Džermanino dijete (ostatak sam blokirala, valjda od šoka). Jedva me na kraju pustila da odem. Izašla sam tresući se od straha i napora, znojna, potpuno crnih ruku od prljavštine. Cijeli sam vikend provela u krevetu jer me SVE boli.

Beat that!

Zadnje uređivanje Carla Marx : 21.09.2015. at 00:16.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:03   #113
Znam o kom pričaš. Vozila sam je jednom, no rekla sam tom debilu od sina, ili šta joj je već, još s rampe da je izvoli uzeti.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:05   #114


Da, nepokretne Ciganke se ne odbija, tko zna kakav urok može baciti na tebe.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:08   #115
Ne izgleda kao Ciganka. I da je, ne bih je odbila. Ti bi odbio pogurati invalida parsto metara?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:08   #116
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Znam o kom pričaš. Vozila sam je jednom, no rekla sam tom debilu od sina, ili šta joj je već, još s rampe da je izvoli uzeti.
Ozbiljno? Onda smo susjede.

Ja se nisam ni snašla, pa sam otišla jaaaako izvan svoje comfort zone i bilo mi je bed reći "čujte, ja ovo više ne mogu" jer sam zabrijala da će me karma kazniti ako odbijem nepokretnu osobu. Taj lik se mudro sakrio kad je vidio da ja dolazim, a nisam se usudila vikati dok sam imala službeni laptop uz sebe, a ne znajući o kakvoj se osobi radi.

Taj lik koji je došao kasnije, koliko sam shvatila, nije taj njen sin nego neki random lik.

Pitala sam je prije nego smo došle do kuće s kime živi, pa je rekla "s bogom".

Kasnije sam prepričala situaciju mužu, mami i frendici, svi su mi rekli da sam glupa što sam se dala uvući tako duboko u priču i da sam mogla nastradati (osim ovog dijela gdje je dižem i premještaj u krevet + guram uz rampu, a ne smijem zbog zdravstvenih razloga). Muž je rekao da je njega jednom zaustavila dok je žurio na posao i tražila da joj nađe odvjetnika.

Zadnje uređivanje Carla Marx : 21.09.2015. at 00:20.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:11   #117
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne izgleda kao Ciganka. I da je, ne bih je odbila. Ti bi odbio pogurati invalida parsto metara?
Da, zbilja ne izgleda kao Romkinja, ali ti u njenoj kući izgledaju kao da jesu.

Naravno, gotovo nitko ne bi odbio pogurati invalida parsto metara, s time su se svi moji složili, ali svi su rekli da ne bi ulazili u kuću bez imalo svjetla i skidali je do gola, kao ja.

Mislim, da me opet pita da je poguram, čak bih je opet pogurala, ali dalje od dvorišta ne bih išla, to je 100% sigurno.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:14   #118
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Čitala sam ovu temu i bila uvjerena da se ne bih dala uvući u neku situaciju gdje zbog pomoći nekome drugome sebe dovedem u neugodan položaj, ali moram sama sebe demantirati.

Prekjučer sam parkirala na parkingu blizu moje zgrade pored kojeg često sjedi nepokretna žena u kolicima i uživa na suncu. Ponekad smo muž i ja znali proći pored nje, ona bi nas pozdravila kao i mi nju.

Prekjučer sam bila sama i nakon što sam je pozdravila, pozvala me i pitala mogu li je odgurati doma. Imala sam po sebi povješane 2 torbe (1 s laptopom) i 2 vrećice, ali je rekla da je blizu pa sam pristala. Moram naglasiti da sam jako osjetljiva na mirise, a čim sam joj prišla blizu, osjetila sam da se jako dugo nije oprala, ali sam to pregrmila (rekoh, nije žena kriva) i počela je gurati. Ona je cijelo vrijeme nešto nepovezano pričala, među ostalim sam skužila da očito često tako zaustavlja žene i traži da je odvedu doma. Mislila sam da će to završiti tako da je odvezem do njenog dvorišta i da će je tamo netko preuzeti. Greška!

Kuća je bila ruševna straćara, činilo mi se da se radi o romskoj obitelji (nemam inače ništa protiv njih), a kroz prozor sam vidjela da je unutra je neki muškarac koji nije htio izaći. Žena je tada već počela zapovjednim tonom govoriti da je odguram u kuću po strašno strmoj rampi - to je bilo nešto najteže što sam u životu osjetila u smislu napora, a bila me frka jer imam kilu, no na vrhu rampe nije bilo povratka, bilo je ili "guraj" ili "strmopizdi se dolje skupa s njim i kolicima".

Umjesto da tu podvučem crtu i pozdravim je, jer u kući je očito bio netko i nije bilo imalo svjetla (rekla je da nema svjetla uopće iako je bilo struje jer je taj netko gledao tekmu, a u njenoj je sobi radio bio pojačan do maksimuma), plus nisam imala pojma kakvi su to ljudi i što će se dogoditi, moja glupa narav koja me tjera da stalno pomažem ljudima i ne znam reći ne, natjerala me da uđem u tu veoma smrdljivu i zapuštenu kuću. No to nije sve! Dala sam se nagovoriti (to jest, poslušati zapovijed) da joj raspremim krevet, skinem je (bila je gola ispod!), ponovno obučem, skinem cipele i čarape (rekla je da će joj odrezati nogu zbog loše cirkulacije ako to ne napravim) i premjestim je u krevet.

Ne zvuči vam tako strašno?

Usred cijele te akcije se pojavio neki tip koji je smrdio na alkohol i nije djelovao kao da je baš svoj, svjetlio je s upaljačem dok sam je skidala i još su se svađali, a svađa je počela tako da je ona vikala na njega: "Gdje je moj štrik, odmah mi ga donesi!?" (tu sam se već zasrala da će me opljačkati/zatočiti i/ili objesiti).

Uglavnom, ispalo je da je štrik uzeo za nekakvu Džermanu koja je tek rodila, a žena je vikala da hoće štrik odmah natrag i da neće ona uzdržavati Džermanino dijete (ostatak sam blokirala, valjda od šoka). Jedva me na kraju pustila da odem. Izašla sam tresući se od straha i napora, znojna, potpuno crnih ruku od prljavštine. Cijeli sam vikend provela u krevetu jer me SVE boli.

Beat that!
O bože! Ovo je kratki film!
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:20   #119
Nismo susjede, prolazila sam samo tamo .

Ja sam je gurala do rampe, taj mlađi, poluciganski izgledajući je izašao, vidio mene i onda se sakrio. Meni se žurilo, a i dosta sam inače bojažljiva da bih išla dalje, tako da je to izgledalo tako da sam zaurlala da dođe i uzme je i kak se to ponaša i blabla. Ispričavao se na kraju .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:23   #120
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nismo susjede, prolazila sam samo tamo .

Ja sam je gurala do rampe, taj mlađi, poluciganski izgledajući je izašao, vidio mene i onda se sakrio. Meni se žurilo, a i dosta sam inače bojažljiva da bih išla dalje, tako da je to izgledalo tako da sam zaurlala da dođe i uzme je i kak se to ponaša i blabla. Ispričavao se na kraju .
Sad barem imaš odgovor na pitanje što bi se dogodilo da si ušla unutra.

Zanima me postoji li još netko ovdje tko bi odradio sve do kraja, kao ja.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.